176613
banner
  • Harlekin
    #148699
    igen!Vagyis inkább nem bekapcsolható(GPS) ha nincs célpont kijelölve akkor nincs nyíl.De akkor kurvára el lehet tévedni főleg,ha időre kell odaérni valahova.A sárga küldetéses nyíl az viszont alapból van szerintem,de engem nem zavart és így nem is néztem,hogy kapcsolható e!
  • arty
    #148698
    aszfaltról az a nyil kikapcsolható?
  • Totti5
    #148697
    Kb semmiben nem emlékeztet az AC-ra a WD. UBI meg nem egyenlő az AC, hisz ott vannak olyan nagyszerű játékok, frencsájzok mint a Splinter Cell, Rayman, Trials, Far Cry.
  • Macccy
    #148696
    Hátööö ... oké, értem, nem reagálom túl szerintem. Sérül az autó, persze, de frontba elkaptam többet is és csak néztem, hogy mi volt ez a villanás ...? (a villanás az volt, hogy a felpattanó motorházfedelén átszáguldott a kamerám, mert mentem tovább minimális lassulással a korábbi irányvektoron, mintha csak egy bazi nagy szemetes kukát koccoltam volna)

    A kislányok valóban felültek a hype rollerre, de kérdezd meg Harlit, én csak azért írattam meg, mert a haver kérte és ha már mondjátok, hogy jó, na akkor megnézem ... Én egyáltalán nem vártam tőle sokat, mert UBI és én csillagjegyemből fakadóan anti-AssCreed vagyok.

    Najó, majd legközelebb akkor méltatom, ha már alaposan tovább mentem ...
  • Macccy
    #148695
    Hoooooo, félreérted, egyáltalán nem a te hibád, se nem az íródé szerintem! Odáig pörgette forgatta a lemezt, gyönyör volt hallgatni, aztán egyszercsak halt!! És csak belső installerrel ment fel. Szerintem a UBI hülyesége ez is, esélyes hogy valamit ott ki kell bontson, amit sima installal nem tud megtenni.
    A lemez mondom hibátlan.

    Murder szintén, haveré dettó! ;)
  • Totti5
    #148694
    Persze azért van benne hiányosság és hiba. AI sokszor hülye főleg az bosszantó h beragad tereptárgyak mögé, motorzás hulladék. 1-2 irányítási probléma ami az adott helyzetben bosszantó lehet ( mint a GTA4 volt anno ).
  • gduck
    #148693
  • Harlekin
    #148692
    Rengeteg lehetőség van a játékba főleg arra,hogy nagy csihi-puhi nélkül megcsináld a feladatokat!
  • Totti5
    #148691
    Tudod hogy alergiás vagyok a szar autókázásra, de a WDben nem szar. Nem is annyira jó mint lehetne, de túl van reagálva ( mint a játék minden hibája ). Az mondják nem törk az autó. Ez nem igaz mert a 2. nagyobb rendőrös üldözésem úgy ért véget, hogy bal első és hátsó kerék a felnin szalad ( kilőtték... ), az autóból meg ki kellett ugranom mert felrobbant. Való igaz sokat bír, de egy itt egy rendőrös üldözés elég masszív. Mondják hogy lepattan mindenről. Ez sem igaz, de ha hozzáérsz a forgalomhoz akkor nem fog megállni az auzó csak akkor ha telibepakolod és akkor is lehet hogy inkább kicsit félretolja és nem betonfalba megy. Ebben ilyen, ezt kell megszokni, ez nem GTA. Camaro nagyon jól vezethető, minden kanyarba kézifékkel csapatom. Lehetne jobban csúszós, de így is élvezetes.

    Nézd meg milyen PCn, nextgen gépeken és látod mit molyoltak vele! A város brutálisan ki van dolgozva. Él és mozog. Eddig lehallagattam vagy 30 random, kb semmi értelme, de poénos beszélgetést és mindegyik más volt. Az emberek az utcákon teszik amit tenni kell, mindig találni valami helyzetet ami tök valóságos és ki lehet hallgatni miben mesterkednek. Itt ez a tartalom ebbe, hisz ez nem GTA. Itt a profilok, a hekkelés, az ADATOK. Ebből van több tonna benne, ez tölti meg a város, hisz ez a játékmechanika alapaja.

    Amikor bemutatták E3on micsoda hype volt, amit a NÉP generált. Ájúldoztak egy CG trélertől mint a kislányok a helly kittiytől. Aztán pár videó alapján már mindenki leírta mert a graf kicsit vissza lett véve. Aztán boldog boldogtalan warezolta játszotta hogy leírhassa milyen szar. Kit érdekel? ha nem érdekel lépjan tovább, játszon mást. Nem kell azért kipróbálni és utánna hittéríteni, meg önigazolni hogy ami neki nem tetszik az neki tényleg nem tetszik. Borzalmas. Hype-ot szidja mindenki, de az ANTIHYPE az tök természetes és mint egy keresztes hadjárat terjed és gyűjti a híveit, pedig csak magukba kellene nézni mert semmivel sem jobb az ANTIHYPE mint a HYPE, sőt káros és értelmetlen.

    Nem kell hogy egy játék alanyi jogon tetszen mindenkinek. Attól hogy valamibe sok pénzt fektetnek, nem jelenti azt hogy az nekem jó lesz.
  • Harlekin
    #148690
    bazzzee na akkor ezek után feltelepítek mindent teszt szerűen.Mert csak el szoktam indítani,de az írás után kap ellenőrzést is.Nem tudom mi szar lehetett.Lehet döglődik az írom...
    sorry!Ha kell másik esetleg,mert ez szar akkor szólj!
  • Macccy
    #148689
    Hooohoooo!!! Apropó blockbuster! Srácok aki még nem látta, futólépés irány a mozi (ne 3D) megnézni a HOLNAP HATÁRA (Edge of Tomorrow) c. Tom Cruise filmet! Kurvanagy szórakozás! :)
    Ajánlom!
  • Macccy
    #148688
    Köszi tesa! :) De nem adom fel, csak leírtam, hogy szerintem ezt tudja elsőre ez a UBI blockbuster. És ha megvettem volna, akkor most haragudnék nagyon és verném az asztalt. Ismersz, nem vagyok az a fajta aki kapkodna és lázadna, ha egy X360 anyag csúnyább mint a kurrens XONE, hisz jól tudom hogy oda komolyabb látványt tehetnek. De amiket említettem, ezek olyan bibik, hogy épp azon gondolkodtam egy esőtől csillogó lenyűgöző éjszakai város látképe SE tudná elfedni.
    A fizika is jobb XO-n?

    Amúgy szopatott ám a cucc, bekúrtam a lemezt tegnap végre, mondom na, hajrá Wacsdögök! Install 53%-nál (dashboardról) mindig eldobta, hogy nem tudja olvasni. 3X próbáltam, na mondom akkor lássuk egyáltalán elindul e ha Play-t nyomok, bejött a saját installja, progress bar megindult és feltelepült röccenés nélkül. Szóval nem indult jól az ismerkedésünk :)
  • Macccy
    #148687
    Autók fizikája miért fontos ... Mert én azt mondom. Nem izgat micsinál a világ a Saints játékkal, de jó is hogy mondod, mert ha abban mégfosabb, akkor ki se fogom próbálni amelyiket lekaptam GwG-ben ... Ez az én kis mini-reviewm volt, ennyi, nekem fontos. Nem tudom (!) nem hasonlítani a Rockstar játékához, hisz azt meg tudták csinálni ~9 hónappal korábbra olyan faszán, hogy megkúrt, UBI viszont szerintem a pénzt a reklámra költötte.
    De ne legyen igazam! Tovább fogok menni, csak ilyen so far ...
  • Harlekin
    #148686
    Hát mi van veled!?
    Ne add fel jó lesz az semmit ne csinálj csak mászkálj ismerd meg a várost. Küldetésbe max 1 ep 4-5 ig menyél el próbálgasd a mini játékokat(jók) érd el legalább a védelmező szintet(csinálj sok bűnmegelőzést jó xp-t ad).Csináld meg a ctos tornyokat(hogy valóban Te irányítsad a várost).Majd amikor már lesz 1 valag képességed akkor indul az igazi móka...

    55 óránál tartok és a story vonal még csak a felénél van!!!Plusz az acsizásba bele se kezdtem!!!

    25 achievements out of 38 won | Played for 54 hrs 16 mins |
    Exploits Hacked: 3,393 |
    Skills Unlocked: 47 |
    Successful Invasions: 32 |
    Total Notoriety Earned: 6,360(volt már 7000 felett is,de így is előkelő helyen vagyok az online leaderbordson)

    Ami hiányosságokat leírtál azok sajna a x1 és 360 közti dolgok.Én láttam mind a 2-ön számomra is feltűnik amiket írsz. Totti ezért írja amit ír,mert x1 en összeszedettebb a game minden téren.

    Majd ha netán nagyon kedvedet szegi,akkor meginvitállak 1 x1 game playre.
  • Totti5
    #148685
    Takedown hány gombos legyen?:)

    Ez egy lopakodós játék, úgy kell játszani hoy nem kell lőni, ami amúgy normalon is hama instant halál. Eddig 3 főküldit vittem végig ahol be kellett venni egy helyszínt és átlagba 4szer kezdtem újra őket, úgy hogy már jó 10 perce kommandóztam a helyszínen, de elbasztam, megláttak stb... hekkeléssel kitaktikázni a dolgokat nagyon fun és ez a játék lényege.

    Nyilván 20 perc semmit nem mutat. Több ora kell mire megadja a lehetőségeket felfedezed a hekkelés szisztémáját.

    Autók fizikája nem tudom miért lett most hírtelen ilyen fontos amikor kétpofára zabálja a világ a Saints játékokat és ott ez nem volt keresztesháború téma pedig lehetne. Szokhat a célna megfelel, vannak sandbox címek ahol tényleg szarok voltak. Árkéd, naés?! Ez nem szimulátor. Egy Sleeping Dogs-ot agyonver még így is hogy a GTA játékoknál gyengébb, de nem rossz!

    Hangok terén teljesen rendben van a legtöbb autó jól szól. Kb olyan mint a GTA5ben. Nyilván olyan finomságok nincsenek benne mint egy turbóhang, de mint írtam már a V8, Porsche boxer, egy tunning kipufogós visítás nagyon jól szól, élmény azokkal menni és hallagatni. Motorozás szar, és hangilag is rossz, azt kerülni kell.
  • Myselor
    #148684
    nekem nem jön be az egész téma nem tud érdekelni a játék semmi nem tetszik benne őszintén:) de nem baj ha neked vagy másnak tetszik az a lényeg ^^
  • TomStorm
    #148683
    Nekem bejön a játék.Igaz már hiányzott egy új városi sandbox game mert GTA-ba már kissé befásultam,lehet ez is közre játszik.
    Az animációk tetszenek,sztori is,side küldik is.Jópofa ez a skill rendszer bár egyszerü.Grafika+zene teljesen rendben van.
    Nekem még az autóvezetéssel nincs gondom,mondjuk sokat gyakoroltam elég jól megyek már vele.
    Motorozás viszont nem tetszik sajnos.A járművek hangja se tetszik és az AI-val se vagyok kibékülve.A járókelők viselkedése egyszerüen botrányos(hálistennek X360-on kevesebb van belőlük mint PC-n:))

    Elfoglaltság viszont mindig van a játékban,nem unalmas.Hangulatos.
  • TomStorm
    #148682
    Az eleje a legrosszabb.Ahogy haladsz jobb lesz szerintem.Többi városnegyed érdekesebb.Eső van X360-on is csak belső nézet nincs.
    Lesznek változatos küldetések majd.
    Szerintem kezd nehéz vagy valósághű fokozaton és ami nagyon fontos a hibákon próbáld magad túltenni:D
    Ha ez nem sikerül akkor benne van a pakliba,hogy feladod majd:P
  • Myselor
    #148681
    ugyanezen a véleményen vagyok,az autózás egyenesen botrányos de az egész egy szar gagyi sajna :|
  • Macccy
    #148680
    Szia Totti, mindenki ...

    Watch_Dōgs véleményem így 20 perc után (nem volt még küldi) ...

    Előrebocsájtom, hogy X360-on próbáltam ki, de a jó topicban vagyok hozzá. Ez eddig elég szar sajnos. Tudom, tudom, ... tudom hogy nem kellene 20 perc után ítélnem és folytatni is fogom, de figyelembe véve a GTA5 minőségét és a prológus intenzitását (ha már ez is sandbox és X360, akkor ugyan engedtessék már meg, hogy ahhoz hasonlítsam) sajnos az az érzésem a UBISOFT sikeresen hozza az AssCreed-ek színvonalát ... aham ... azt. Egyébként is az az érzésem eddig egy átskinezett assassin sztorival állok szemben, főleg mikor megláttam, hogy torony is van.
    Najó nem is ez a fő bajom, tovább lépek: fizika? Ezek a jármű izék így mozognak XO-n is? Mármint ez komoly? Mondtátok, hogy nem a legjobb, de nem hittem, hogy a 12 éves Midtown Madness jut róla eszembe (oohh a középiskolai info órák)! ... Corben szívem, ez szaar!! A tutorial rész fura volt, a takedown eddig egygombos, esőt nem láttam (lehet a prev-gent így szopatják?) és a városterv béna, legalábbis én megtaláltam a béna kerületet. Aiden voice actorja meg nekem valahogy nem tetszik, túl gonosz a hangja, nem illik hozzá, de lehet ezt is majd megszokom ... Egyelőre ennyit láttam és pedig távol áll tőlem, hogy lehúzzam vaktában, de eddig nem ajánlanám senkinek, ha megkérdez.

    Alig várom, hogy valahol elkapjon.
  • Totti5
    #148679
    Nem. Sokkal nagyobb lesz mint eddig volt és gondolom egyik csöcskébe lesz az alpok hegyi szerpentinjei, alul meg a tenger.
  • arty
    #148678
    ???

    akkor itt nem egy nagy, egybefüggő terület lesz ?! :((((
  • Totti5
    #148677
    Watch Dogs pár küldi után

    Hekkelési szisztéma nagyon jó. Lopakodás, cover jól működik, s így a környezet és az emberek hekkelésével jókat lehet taktikázni. Külön poén volt hogy belekontárkodtam az egyik enemy kamerájába és láttam merre megy FPS nézetben, vártam egy kicsit, s onnan meg a társát meghekkeltem akinél volt egy robbanószer. Aztán 1 sec múlva signal lost ( mind a kettő felrobbant :D )

    Nagyon tetszik, jókat lehet így trollkodni, s lopakodni és még csak lövöldöznöm sem kellett! 1 töltény nem fogyott.

    Autokázás okés. Vannak autók amiket élvezet vezetni, kanyarokban kézifékkel jól lehet csúsztatni, de lehetne jobb is! Hangok terén felemás. V8 Camaro, Porsche, Toytoa Supra ( nyilván nincsenek márkák, de mindegyik tökéketesen felsimerhető ) kb olyan szépen muzsikál mint a GTA5ben. Belső nézet poén, sandboxban még ilyen nem volt ( tudmásom szerint ), de max csak krúzolásnál érdemes használni.

    Főleg azért mert a rendőrök rendesen megkergetik az embert. Lehetett olvasni hogy mennyire szar hogy nem törik rommá a kocsink. Törik az szépen, csak sokat bír, ami kell is, mert az üldözések emberesek. Viszont nagyon le lehet szopatni a szerveket a lámpák átkapcsolásával ( ami mindig baromi látványos, ahogy egy tömegkarambol lesz!, nem lehet megunni:) )

    Profilozásba sok melót fektethettek, mert rettenet mennyi minden adat van ebben. Poénok a lehallagatások. S megannyi tonna szám apró dolog van ezzel kapcsolatban amit leírni is hosszú lenne.

    Látvány, kidolgozás, részletek még mindig húbaz+eg.

    Jó vétel volt, ez egy nagyon jó kis játék!
  • n000rbi
    #148676
  • Totti5
    #148675
    Forza Horizon infók

    - Dél-Franciaország, Észak-Olaszország
    - Alpoktól a Földközi tengerig
    - Cőte d'Azur és neves városok
    - karrier, ha mindent megcsinálunk kb 700 esemény ami kb 100 óra összesen
  • Harlekin
    #148674
  • Tyrant01
    #148673
    Ez baszott jó játék volt :-)

  • Totti5
    #148672
    5 ezer valamennyi volt a helyi voltban a vezetékes. Wireless a duplája és még reciver is kellett hozzá. PCnél nem kell a freedom, mert 1 méterre vagyok a képernyőtől. Persze rossz hogy madzag és zavar is, de ez van:)
  • Totti5
    #148671
    Sajnos láthatóan ezt csak nextgenre akarták volna kihozni ( kiadó, előző gen milliós eladások ), mert a 360, PS3 nincs optimalizálva, egyszerűenn szarrá butították hogy azon elfusson. Kevés munkát fektettek bele. GTA5 megeszi prevgenen grafikában minden tekintetben ( egyedül a karakterek tűnnek szebbnek átvezetőkben ).

    Nade Xbox ONE-on ez baromi jól néz ki! Volt egy vihar éjszaka esővel, majd reggelig tartott és napkeltekor állt el, száradt fel és mire feljött a nap már csak elszórva volt nedves felület. Ezt végignéztem sétálva és eszméletlen látvány volt! Éjszaka az autók fényszórói ahogy tükröződnek az aszfalton, esőben ahogy látod a vízes aszfaltot az csudajól néz ki. Mint ahogy a növényzet, fák és a szél ahogy lengeti őket, ahogy a textúrák amik élesek, szépek, a különféle felületek amik pl karcolások láthatóak, a shéderek és mindez kb fix 30 fpsel. Így kell ezt csinálni. Nyilván nem 100as a dolog mert van rece. 900p vagy 1080p dobott volna még rajta, ha azzal megcsinálják, de majd a következő részben.

    Egyértelmű hogy a fizikában van a legnagyobb előnye a GTA5nek. Eufória motor a GTA5re nagyon ki lett pofozva. Ha lesz a WDnek folytatása akkor remélhetőleg az UBI is ráfekszik valami hasonló rendszerre ( amit már talán láthatunk az AC Unityben is )
  • grebber
    #148670
    Fos ,szar bugos. Akadozgat néha néha.
    City visszatért a gagyihoz ahonnan nagynehezen már már kilábalt!

  • The Norberto
    #148669
    X360 kontroller Bluetooth
    X1 kontroller "Direct WiFi"

    Szóval nem kompatibilisek.
  • Harlekin
    #148668
    Ha tudna akkor a 360 as kontroller is jó lenne vagy a 360as wireless headsettem az X1 hez és fordítva!De nem jó!!!

    Mivel többet tud az X1 kontroller így már eleve bukott dolog a kereszt dolog...x1 kontroller tud eleve magából game hangot kiküldeni,x1 kontrollerbe rezeg az lt rt gombok.És ami még kézenfekvőbb,hogy minden vezeték nélküli x1 kontroller(csak ilyen van) az vezetékes is egyben!!!És ami még kézenfekvőbb,hogy teljesen más mind a 2 rendszer...
  • arty
    #148667
    valamiért azt hittem van...

    ezexerint pécén vezetékest 360ast használtál?
  • Totti5
    #148666
    Nem tudom, hisz nekem ilyenem nincsen.
  • arty
    #148665
    mióta 360am van (2008) azóta van ilyenem ;)
    a kérdés az, hogy valami isteni csoda folytán az xbóné nem-e tud vele kommunikálni...

    de szerintem nem tud, mert MS, tehát megint max önmagával kompatibilis csak :)
    de mivel csak tottinak van bóner kontija és pécéje is és hajlandósága is, csak ő tudja "nekünk" kipróbálni - erre céloztam :)
  • Botond #148664
    Azt ne mond, hogy nem tudtad, hogy van ez az izé a kép tetején amivel wirelesst is rá lehet kötni pcre. :D
  • arty
    #148663
    totti! kérdés van feléd! :D
  • Botond #148662
    360 controllerhez van vevő, vagy az nem jó az x1 controllerhez? Ez kiderült már biztosra?
  • Renjike
    #148661
    Sajnos a PC verzió fosport. :(
  • TomStorm
    #148660
    X360-on is "elmegy" kategoria sz.tem.Nincs belső nézet az kissé zavart.Rece ugye van,száguldásnál FPS drop befigyel de nem vészes,többi résznél szépen fut mondhatni,hogy stabil