176613
banner
  • Harlekin
    #150327
    NM!
  • Harlekin
    #150326
    Nem látszik a mire kellene gyógyszer...
  • Harlekin
    #150325
    És ha nagyon igényes akarsz lenni veszel hozzá tokot!
    De slimbe simán megy tok nélkül is.
    Igaz Én fatbe is tok nélkül használtam egy darabig csak sajna ott néha elengedte a forrasztás a sata kábelt így vettem Én is hozzá tokot...
  • Tinman #150324
    Optikai kimenet nem kő... így is sokszor be kell dugnom a fülembe a fülhallgatót, ha játszok, mert asszony este aludni szokott. Hülye szokásai vannak :-(

    Akko X360E 4GB szuper olcsón a tuti :-D
  • arty
    #150323
    kell optikai kimenet? X360S (matt, fekete, slim - sajna ugytudom mattot csak a 4 gigásból készítettek, a hdd-s verza csillogós-karcolódós, ergo a hdd-t külön kell beapplikálni/venni)

    nem kell optikai kimenet? X360E (legujabb, ócsósított verza, félig matt félig fényes)
  • barmi
    #150322
    Van erre valami gyógyszer ? :-)



  • The Norberto
    #150321
    Van valakinek tapasztalata a Turtle Beach XO Four Fejhallgatóval? Tervezek venni egyet de azt mondják kényelmetlen. Viszont olcsóbb mint a MS saját gyártmánya.
  • Tinman #150320
    Fúúúú de király vagy!

    Thx!!!!
  • Harlekin
    #150319
    Vagy csinál magának 1 et akár 320 ast,ha van hozzá vinyó!Én évekig ilyet használtam!Akkor még a feléből kijött így a vinyó!
  • Botond #150318
    Ha van otthon sima noti vinyó, akkor vegyél 4 gigásat, beletolod az otthoni vinyót, megformázod, és ha látja a sok gigát, akkor win, ha nem akkor elmész a sarki boltba és veszel ms pecsétes 320ast. Van esélyed, hogy 15k-t nyersz a dolgon vagy buksz 6ot, de viszont helyed ígyis úgyis minimum 30%-al több lesz, szóval a 6k bukó azért nem igazi bukó, mert többet kapsz érte.
  • Harlekin
    #150317
    Mindbe 2.5 es megy csak más a "csomagolás"
  • Tinman #150316
    Hmmm... ez sima notivinyó... hmmm.

  • DarkSector
    #150315
    Ja hogy a recékről? :D
    kösz az nem kell.
  • Botond #150314
    #150311

    Hát ezt nem tudom, hogy sima 2.5" vinyó belemegy e, meg eleve, hogy mekkora kell bele. Azt tudom, hogy kisebb vinyó kell a slimbe, mint a fatbe, meg korábban hallottam olyat, hogy a nem ms vinyókból csak x részt ismer fel az xbox (fixen 8 gigát vagy ilyemi, akármekkora a vinyó). Szóval nem ilyesmire gondoltam, hanem, hogy amikor én vettem, akkor 15k difi volt a vinyóval és vinyó nélkül csomag között, és a 320as originál ms xboxhoz dedikált vinyó meg volt 21-23k, attól függően van e hozzá ajándék játék vagy nincs. Fogtam 6-8kt a vinyós csomaggal, de hosszabbtávon arra jutottom, hogy ez így hiba volt. Mondjuk amikor vettem akkor még nem tudtam, hogy teljesen simán lehet vinyót rakni a cuccba egy külön kis "ablakon" keresztül, kb mintha elemet cserélnék vmi gyerekjátékban. Azóta is filózok, hogy veszek egy 320ast arra letöltöm a komolyabb játékokat (nagyobb rpg-k, lövöldék), és akkor a 250esen csak a családi/haverokkal közösen tolt "bohócságok" maradnának mint a kinectes cuccok, autóversenyek, kiddie cuccok, de nem visz rá a lélek, hogy vinyót cserélgessek, így marad az, hogy fele cucc le van töltve, fele nincs.
  • Harlekin
    #150313
    Pont azokra az apró részretekre amiket nem látsz arról a távolságról!
  • DarkSector
    #150312
    Messzi ámde nincsen rece. :D mert nem látom.
    Milyen részletre gondolsz amúgy?
  • Tinman #150311
    Köszi a válaszokat!

    Nekem otthona van jó pár használaton kívüli SATA 2.5"-os vinyóm. Úgy érted bátran használjam azokat hozzá? Nem kell ehhez külön tok vagy valami?
  • Totti5
    #150310
    Nem jön be az oldal, de ha az Xbox One Dio 3 és kieg 13 ezer akkor már rendelem is előre. Pont jó lesz szabin vagyok azon a héten s úgy sincs most más ( csak a Watch Dogs, de azt addigra befejezem ). Persze akkor ha fix 60 fps és csont folyamatos és nem olyan moslék mint volt PCn SSD nélkül.
  • Harlekin
    #150309
    Nyilván való csak van az ésszerűség amihez ez segítség...
  • Totti5
    #150308
    Olyan messziről nézem ahogy nekem kényelmes, nem egy grafikon fogja megmondani:)))
  • Botond #150307
    #150300

    Hú, hát előre is bocs, de xp alól vmi ezeréves IE-vel se linkelni, se semmi egyéb dolgot nem lehet a fórumon, plusz csomó oldal le van tiltva, de kb itt a lényeg:

    http://www.xbox.com/en-US/xbox360/specs

    Ha jót linkeltem, akkor azt látod mögötte, hogy 360s és 360e kb ugyanaz, csak a 360e az már a gazdaságos kiadás, és pár bementet/kimenetet lehagytak róla.

    Én legutóbb ilyen slim+250es hdd+kinect csomagot vettem. Amit azóta megbántam amúgy, ha ma vennék, akkor 4gb-os csomagot vennék (persze kinecttel, de te gondolom azt úgyis skippeled), és külön egy 320as vinyót, mert ez a 250es állandóan tele van a sok godos cuccal.

    Szóval kb tökmindegy melyiket veszed az "s"-t vagy az "e"-t.
  • Harlekin
    #150306
    Bazzze az nagyon messzi,mert ott 1 csomó látható rész elvész...
    Itt Egy egész jó mit mennyiről...De ez csak szubjektív Arty esetéből kiindulva,hogy neki az élmény fontosabb mint a látvány és ezzel semmi gond nincs,viszont ad némi támpontot...
  • DarkSector
    #150305
    Messzebbről nézd egy távcsővel!
    110%-os élményfaktor.
  • Totti5
    #150304
    ótóhoz tökéletes :)
  • DarkSector
    #150303
    Igen és a jobbat kell a végére hagyni. :)

    Reach: 10/10
    4: 11/10
  • Totti5
    #150302
    Mind a kettő egyedi és a megszokott FPS kliséktől mentes story és körítés. Reach aztán Halo 4.
  • DarkSector
    #150301
    Nem, vagyis fasza, de pár cucc hiányzik róla, ami akár jól jöhet majd, elég gazdaságos, ha érted mire gondolok.

    Annyi hogy tudtommal elég csendes gép, de ha telepitesz játékokat akkor nem oszt. :)
    Haveromnak van egy.
    Ja és kis helyet foglal, de amúgy semmi egyébb.
  • Tinman #150300
    Le vagyok maradva... ezek az "E" jelzésűek nem jók?
  • DarkSector
    #150299
    Bundle, a géphez kapsz játékokat, régen volt a Halo3/Forza3
    Vagy lehet a merevlemezen van játék, de olyat még nem hallottam.
    Meg az vicces a profil miatt.
  • DarkSector
    #150298
    Ha van Slim 250GB-os.
  • TomStorm
    #150297
    Na profi,akkor jóaz nekem:)
  • Tinman #150296
    Bundle? Az valamilyen géphez volt csomagolva. Semmi gond nincs vele, tolhatod. Jogilag nem lehet külön értékesíteni csak pakk részeként. Not a big deal. Sok esetben a borítója/tokja más, olcsóbb kivitelű, de a játék full ugyan úgy.
  • TomStorm
    #150295
    Van 1-2 game még de odaírják,hogy Bundle.Ilyennel még nem találkoztam igaz régen vásároltam már használtan.Ez mi?Nem játszható online vagy más hátránya van?
  • Tinman #150294
    Srácok!

    Ha elviszik a régi Elite Jasper lapos gépem, kéne valami új X360.

    Melyik a tutifrankó választás most?
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2014.08.07. 10:09:48
  • DarkSector
    #150293
    Miért durva? :D
  • n000rbi
    #150292
    Valóban szar az 576, meg drága is :P

    Szerintem mostanában összekapták magukat (13k-s Diablo 3 Ultimate Evil Ed., most meg ez)
  • arty
    #150291
    na, lemértem: kormánnyal 100-110 cm, kontival 140-150 cm (bevallom kevesebbre gondoltam, mindig 60-80 centivel riogattam az arra fogékonyakat :D )

    a THX ajánlata alapján kontival jó vagyok (a cinematic experiencére :D ), a kormánnyal meg kissé közel, de lesz*rom, ha egyszer így k*rvajó a sebességérzet :D

    darksector: az durva! mármint a 32" 3 méterről ...
  • arty
    #150290
    igen, minden hiba (aliasing) jobban látszik, cserébe a beleélésfaktor viszont magasabb, hiszen a látóterem nagyobb részét teszi ki a virtuális világ :)

    (egyébként kontival picit hátrébbcsúszok (nem sokat!), kormánnyal viszont a távolság adott)
  • DarkSector
    #150289
    Én ha konzolon játszom, egy átlag szoba végéből nézem, az is 32" 2,5-3m
    Valamint a monitornál ugye mivel bill+egér, 22" 1-1,5m-ről
  • Harlekin
    #150288
    Amúgy most lemértem kíváncsiságból és annyira nem is közel az a közel nekem ...Én minden játékot 285 cm ről játszok kivéve az fps és azok multiait mert azokat 190 cm ről 47" lg la 660 on

    Arty a tiéd az TÉNYLEG NAGYON közeli...Itt nálam megnéztem 1 méterről és valami moslék szarul néz ki,mert tényleg fizikálisan látszanak a pixelek...