176613
banner
  • Laza
    #151935
    Az első képen minek a fényei tükröződnek a pocsolyában? :)
  • Totti5
    #151934






  • Zavarodott
    #151933
    Asszem kapsz day one achit. Bár nekem nincs One-om.
  • ktomi22
    #151932
    ?? most mi van ? :D

    szal semmi kulonbseg?
  • Totti5
    #151931
    Olyan mint a day 2 :)
  • ktomi22
    #151930
    XBO bol milyen az a day one edicio?
  • Zavarodott
    #151929
    Jó, hogy linkelted az akciót a napokban, igy cimborával mi is rendeltünk egy 4 db-os pakkot. ;)
  • Muttley
    #151928
    na, ez is kijött
    aki már játszik vele,
    milyen lett?



  • Totti5
    #151927
    Lefekvés előttre:


  • DarkSector
    #151926
    Nem egy nagy szám azért, de én kellemesen csalódtam, én sokka rosszabbra számítottam. :)
  • DarkSector
    #151925
    Grat én is várom a pakkomat. 7 játék = 5800ft. :D

    Haze-et is rendeltem.
    (azt mondták egy fos)

    Resistance 3 jópofa de iszonyat nehézkes a demo, mintha sokkal nehezebb lenne mint más fps-ek, mármint könnyű megdögleni és kevés a lőszer.
    Killzone sem kispályás, de ahoz képest is nehezebb.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.30. 21:55:45
  • davidka003
    #151924
    Resistance 3 nem olyan gáz azt írják mindenhol.

    Future soldier fasza, azt végigviszem megint.
    Haze-t meg itthon is el lehet adni 500 Ft-ért ha annyira szar lenne. :D
  • arty
    #151923
    hazet max akkor tolnám le, hafizetnének... mondjuk olyan 20-25ezret - kb ennyit érne a napom, amig lepörögne az a fos

    mondjuk nekem a resist2(és a 3 a demo alapján) is ez a gagyi szint... :)
  • davidka003
    #151922
    Csak rendeltem GAME.co.uk-ről

    2 for 5 font akcióban: Ghost Recon: Future soldier és Resistance 3 (már csak ez hiányzik a trilógiából)
    Meg mellé 1fontos Haze. Megnézem mekkora szemét. :D

    Így lett 3 font postával együtt £8.94~3600 HUF
  • arty
    #151921
    Atya. Úr. Isten.

    Tudtam én, hogy nekem ez a system seller - csak a vuzi MS túl korán hozta ki :D
    Má' alkuszok, de lélektani alatt kell beszerválnom a gépet, mer'különben rosszul érezném magam :))
  • Firerock
    #151920
    Nekem is hasonló gépem volt,igaz az RGH-s volt. 35ezerért adtam el 1 kontrollerrel. 1 kontrollert pedig eladtam másnak.
  • Bercy #151919
    Azt ugye tudod, hogy ki lehet kapcsolni az 'alvo modot' es akkor ha a gepet kikapcsolod akkor az ki lesz kapcsolva :D Meg kidobni se kell.
  • Snexi
    #151918
    na a héten szerintem veszek egy ilyet + az új horizont
  • Botond #151917
    Kapcsold be akkor amíg tölt, csak a tv-t kapcsold ki.
  • Botond #151916
    Nekem hang nélkül tölt le, csak a bekapcsoló gomb villan fel x másodpercenként, hogy lássam, hogy még dolgozik. Nem mintha a routerről nem látnám, hogy még aktív az xbox portja és tölt rajta.
  • DarkSector
    #151915
    Ha nem kamerázod le közben és nem nyomod fel youtube-ra hogy 1000000 like-al pézhez juss, akkor igen! :D
  • QuippeR
    #151914
    vajon ha kivágom az ablakon a másodikról, az garanciális probléma?
  • DarkSector
    #151913
    még nem láttál meztelenül. :D
  • Botond #151912
    Ezt a btk asszem a közösség elleni izgatás kategóriába sorolja.
  • DarkSector
    #151911
    Na zsir kössz!

    De te vásároltál már erről az oldalról? mert akkor megfelel, ha nem akkor lehet kihagyom. :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.30. 19:02:57
  • DarkSector
    #151910
    Faxom tudja nincs Bone-om. :D
  • davidka003
    #151909
    G2A-n pont akciós.
    10k körül van. Döntsd el megéri-e.
  • Harlekin
    #151908
    bazzze!!! NEM szerintem ez a MY HORSE AND ME 8
  • DarkSector
    #151907
    Srácok.
    Haver tervez venni 1 éves live kódot!
    Tudnátok tapasztalatból akárkit, aki olcsón ad 12 havi goldot????

    Most kellene valami tipp ha tud valaki.
  • QuippeR
    #151906
    fél órája kikapcsoltam a boxot, erre azóta itt pittyeg meg sípol mellettem mint valami elcseszett r2d2. a beleinél fogva kéne felkötni, aki ezt az always-online töltögetés módot ilyen hanghatások mellett bírta csak megoldani. hát nem hiszem el bazmeg, hogy halkabb a gép bekapcsolva mint ki.
  • DarkSector
    #151905
    Jobbulást.
    Ez még mindig FH2 screen?
  • Totti5
    #151904
    Azonnal szerezz egy gépet! Nem gondoltam hogy ilyen profin össze lesz pakolva. Hangulat, fizika, tartalom, a tékép változatossága és látványa, az időjárás. És a naplementétől eltekintve nem sárga!!! de az is jól néz ki, mert rendes a nap és sárga nyalábok mint az 1.ben. Amúgy meg minden más napszakban perfekt.





  • DarkSector
    #151903
    30k? :D
  • arty
    #151902
    Rohaggyá'meg :)))
  • Botond #151901
    Ha heti 4 órát játszol akkor ha nem is hétfőről keddre, de pár év alatt bizony casualba csúszol. Nekem egy fiú is lett a lány mellé, és bizony imígyen jártam. :)
  • Botond #151900
    Ha kiderült az ára akkor szólj, lehet, hogy egy kollégám érdekli.
  • Laza
    #151899
    Szerintetek mennyiért lehetne most elsózni egy X360 Elite 120GB masinát, amit még talán 2008 körül (vagy előbb) vehettem, nincs átalakítva, csak eredetit visz? Már szedtem szét, ki van pucolva, a hűtését kicseréltem tavasszal arra a világító turbósra.

    Azt tippelném, hogy olyan sokat nem ér :)
  • Zavarodott
    #151898
    Így van, de leírom még egyszer, hogy egy szót sem írtam a HC gamerekről. ;) Nem is ez volt a mondandóm lényege. De igazából nem is volt lényege, csak a saját tapasztalatomat írtam le.
    Egy nyílt fórumon pedig ahhoz szólsz hozzá amihez akarsz, nem kell elnézést kérned. ;)
  • Laza
    #151897
    Bocs, h beleszólok ... de nem időfüggvénye hogy HC vagy casual valaki, hanem inkább, hogy mivel játszik ... játszhatok én heti 4 órát, hogy ha azt Dark Souls-al vagy Divinity Original Sin-el, esetleg Wasteland 2-vel teszem, nem leszek casual ... de játszhatok heti 15 órát Mario Kart-al, House Dead 2-vel vagy Disney Princess My Fairytale Adventure-el, esetleg Jewel Quest-el, akkor sem leszek HC, max kocka, monitorfejű, akármi :)

    Szerintem inkább maga a játék, az elmélyedéshez szükséges tényezők és az, hogy én hogy viszonyulok magához a jáccásihoz, a játékokhoz, ez minősít a két kategória között ... az, hogy pl nekem feleségem és kislányom van, max egy akadályozó tényező a játékokra fordítható idő szempontjából
  • xxdani
    #151896
    Valakinek van listája a heti akciókról. magyar forintosított árakkal esetleg. Nyamvadt korlátozott mobilnettel csak idáig merészkedek :)