176613
banner
  • Kongy
    #152376
    Szervusztok!

    Xbox One vásárláson töröm a fejem, és az lenne a kérdésem attól, aki FIFA/Forza bundle-t vett, hogy ugye abban letöltőkódok vannak, és nem lemez?
  • barmi
    #152375
    Üdv mindenkinek ! A friends jó már ? Vagy még mindig halott ?
  • DarkSector
    #152374
    Veletek sem egyszerű. :D
  • Zavarodott
    #152373
    Na fasza. Anno még pc-n toltam sokat, de majd a Mass Effect után én is nyomom vele... Jó kis multi csaták voltak... ;)
  • Moby
    #152372
    >mint 1 galambbal sakkozni...

    B+ má hörgök :DDDDDDDD
  • Botond #152371
    "Bazzze dark veled itt a fórumon beszélgetni olyan mint 1 galambbal sakkozni.

    Felugrik az asztalra feldönti a bábukat,odaszarik és azt hiszi nyert!!!"

    Sírva nevetek, de találó!
  • Harlekin
    #152370
    Hanggal kapcsolatba menüben 1 dolgot tehetsz kinect kezelje a chat beszédet vagy sem.Minden mást gombokkal az adaptereken oldhatod meg...értelem szerűen mindegyiken másként!!!!


    Igen valóban ugyan az csak drágább....
    Csak chatre érthetően csak ez van gombbal osztva amit meg Moby rakott be azon jön a játék hang is és ezért van hozzá gomb is!!!!

    Bazzze dark veled itt a fórumon beszélgetni olyan mint 1 galambbal sakkozni.

    Felugrik az asztalra feldönti a bábukat,odaszarik és azt hiszi nyert!!!
  • Moby
    #152369
    A ps4-en van ilyen menü, de ott is attól függően, hogy mit használsz (kontrollerbe dugottat, vagy pl wireless headsetet). Mivel ott van a kontrolleren 3.5-es jack, tehát be tudsz dugni bármilyen fülest, azt valahogy szabályozni kell. Itt ilyen nincs. Nincs jack a kontrolleren, csak adapterrel van, így viszont mindent az adapteren állítasz, miközben a gépnek fingja sincs, hogy milyen hangerővel megy a füles, stb, szemben a ps4-el. Így nyilvánvalóan menü sincs erre.
  • Moby
    #152368
    És neki van ilyen menüje? Kétlem :)
  • DarkSector
    #152367
    Mondom van batyának van, ne hidd el akkor :)
  • Moby
    #152366
    Nincs. Ilyen. Menü.
    Próbáld ezt feldolgozni. Ha lenne, akkor sem tudnád, hogy van, mert tippre xbox one menüt az életedben nem láttál :)
  • DarkSector
    #152365
    Ezt irtad vagy nem?
  • Moby
    #152364
    10-ért vettem orichacolstól. A csomagban viszont benne van az adapter, ami külön 7 vagy 8, attól függ hol veszed.
  • DarkSector
    #152363
    Mindegy hogy hívod a menüt, én sem emlékszem egyik platformos sem a menü nevére, de érdekes lenne ha alapon bedugsz egy fülest és a tv meg elhalkulna.
  • Botond #152362
    Nem 3k volt, drágább volt, figyeljé má!
  • vg
    #152361
    óóóóó, azt hittem 20e az ára
  • Moby
    #152360
    Egyébként a kontroller nekem még soha nem vesztette el a jelet, így nyilván a hangot sem, szóval erről nem tudok nyilatkozni.
  • Moby
    #152359
    Abban, hogy ez így 3e volt, ahhoz képest meg elég jó a hangja :D
  • Moby
    #152358
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    NEEEEE
    VISÍTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    LLKSJFDÉKLJHFCM?XNM:YÉKIJUsphfIUJASJKFÉAKJFSFÉLKASJFÉSKAJFÉK

    hagyd abba kérlek, nem bírom :DDDSSDLKAJDSDDDD
  • DarkSector
    #152357
    Hogy drágább :)
  • DarkSector
    #152356
    Ti mondtátok hogy nem kell állítani semmit, meg basszameg egy füles nem hanszigetelt, hallani a külső zajokat is. És nem kell hozzá szupper képesség :)
  • Moby
    #152355
    MILYEN VOICE MENÜ XBOX ONE-ON??? :DDDDD HOL? :DDD
  • vg
    #152354
    Ez miben jobb mint a 5e forintos tesco nagy füles? Az is érdekelne, hogy amikor a kontroller elveszti a jelet a géppel, akkor a hang is eltűnik? Nekem elég sokszor megszakad pár másodpercre, és már inkább folyamatosan be van dugva usb
  • DarkSector
    #152353
    De ugye én nem értek hozzá.

    Amúgy ps4-nél is van egy menü de csak akkor ha bedugod a fülest.
  • Moby
    #152352
    >Ami baromság.

    LOLFDASASFDSAFSDGFDASSDFSDFGHASDgHFSa

    MÉG! :DDD
  • Moby
    #152351
    Egy négyes aláért elfogadom ezt a választ is! :D
  • DarkSector
    #152350
    Voice menüben kell állítani igen de ezek a tudósok azt mondják alapon hallod a játékot. Ami baromság.
  • Moby
    #152349
    Muszáj kontextusba hoznom a srácot, hogy mégis miről beszélünk két napja, de a lenyitásával a bögrét sajnos kivesszük a csomagból
  • Harlekin
    #152348
    Na várj darknak lehet 3 füle van 2őn hallja a stereot a 3. füle meg van a chatre!
    Ne ítélj elsőre!!!
  • Botond #152347
    Hogy magyar liveon 747,5 ft a dragon age 2 golddal? Csak tippelek, lehet rosszul értem. :D
  • vg
    #152346
    xb360-on hogyne menne át? voice menüben kell beállítani, ps4-et nem tom, már régen eladtam
  • Botond #152345
    Igen, de ők az x1ről beszéltek, az meg se nem 360 se nem ps4.
  • Moby
    #152344
    Nos, lássuk milyen kérdésre válaszoltál eredetileg:
    "Az xbox one stereo headseten atjonnek a jatekhangok is?"

    Mit jelenthet a stereo a névben. Vajon mire gondolhatott a költő? :DD
  • DarkSector
    #152343
    chsr=chat
  • DarkSector
    #152342
    Ne fárassz van kibaszott füles nekem pl x360 , ps4, alapon ott sem jön minden hang, föképpen chst, vagy én voltam balfasz.
  • Moby
    #152341
    Ha a füleden van egy fejhallgató, hogyan hallanád a tévét, akár szól, akár nem? :) Gondolkodj picit :)
  • DarkSector
    #152340
    És akkor nem a tv-n hallod a játékot? Az furcsa, havernak van xbox akkor az övé ezekszerint más mint tietek.
  • Botond #152339
    Írásban küzdeni az analfabétizmus ellen korlátozottan hatékony, szóval hiába írtad ezeket is. :D
  • Moby
    #152338
    Fogalma sincs mihez szólt hozzá. Mint tegnap a hálózatnál, vagy bármelyik nap bármilyen témáját tekintve :D
    Posztol. Ez a küldetése :D
  • Tyrant01
    #152337
    Ismét egy értékes hozzászólás, ahhoz amihez fingod nincs.
    Mit akarsz a menüben állítani? Felrakod a headset-et és kikapcsolod, hogy ne halj semmit? :-D
    Bedugod a kontrollerbe az adapterrel együtt és szól a game és a chat hang is egyben. Ennek arányát tudod szabályozni az adapteren.