176612
banner
  • Olcsi2
    #454
    Na, meghozta a jezuska az enyemet... :) Kameostul. Fel oraig szarakodtam, mire atmentettem a regi Live-os accountom az uj gepre, de sikerult. A Kameo gyonyoru, a letoltheto content mar most eleg impressziv, viszont ijeszto, hogy egy ora utani jatektol majdnem forro lett a Kameo DVD-je.

    Most van itt nalunk egy rakat Premium, ha van valaki, aki januar 2-a korul szeretne egyet (csak egyet tudok hazavinni), az irjon, aztan megbeszeljuk, 115ert kuldenem.
  • moralosan
    #453
    akkor valamit NAGYON rosszul láttál :D

    tényleg nem értelek milyen módon láthattad ezt :).
  • Kaplan
    #452
    Hát én azt egy percig sem vitattam , hogy kamu. Ez teljesen biztos, de én úgy láttam mintha a PSPn nyomták volna az X360t
  • Zsoltika 007
    #451
    "Az a furcsa a videón, hogy az irányítón az Xbox gombnál a bal felső led világít, mint az első számú irányítónál szokott, az Xbox 360-on viszont egyedül a bal alsó led világít a bekapcsológombnál! Vagyis egyetlen egy kontroller van hozzá csatlakoztatva, de nem az, ami a képen van! Kell ott lennie egy másik Xbox 360-nak is, amiről az eredeti játék fut!"

    "hát ha ez a videó (amugy megnéztem és kamu!!!) eleje vége meg van vágva kissé bár rá lehetne fogni a kamera digitalizálására hogy azért akadt de érdekes hogy csak miutánn berakja a Traxdata dvd-t meg mielött kiveszi akkor ugrik a kép (montage) ugyhogy ha igaz is lenne akkor ez csak egy nagy csöbehúzás de ha sok pénze van valakinek és persze bedölt ennek a kamunak akkor vegyen PSP-t jó drága x-mellé a (barom) és probálja meg !!!!! sorry csak ez a véleményem!! "
    Forrás: X-box 365 Fórum
    Erről ennyit.
  • Police88
    #450
    majd 28adikán kiderül :D
  • Police88
    #449
    hát nem éppen :P
  • mila69en
    #448
    ez most valami vicc??:D

    ha nem akkor van sütnivalója a srácnak
  • Zsoltika 007
    #447
    Ugyan már! Olyan kamu a videó mint a huzat...
  • Seth
    #446
    Én úgy látom hogy a srác írt valami progit amit a psp-vel töltött rá a box-ra(vagy onnan futtatta)gondolom az 360-on van usb csatlakozó külső pendrivehoz meg hasonlókhoz és így valahogy összehozta a két masinát. Na és úgy láttam, hogy egy írott perfect dark zero lemezt tett bele, és faszán el tudta indítani. persze ez csak tipp
  • Kaplan
    #445
    Az a zene a Fűrész c. film zenéje! Imádom! :)
  • Kaplan
    #444
    PSPn játszik X360nal, ha jól értelmeztem! :)
  • Seth
    #443
    mi történik tulajdonképpen???? PSP segítségével kijátsza az xbox360 védelmét?? vagy mi?
    Oh dejó,akkor "csak" egy pc meg egy psp kell hozzá... -_-
  • Police88
    #442
    ez durva :D
  • Foxhound1980
    #441
    Zene az isten a video alatt!
  • deep
    #440
    Nanneeee...
  • Foxhound1980
    #439
    Jó kis gép a PSP...
  • HELPer
    #438
    egy kellemes cikk:
    Xbox360-as játékkompatibilitás
  • deep
    #437
    Loál. csak a játékokból csináltak iso-t. Más kérdés, hogy a büdös életben el nem indul, ha kiírod:D
  • DanielT
    #436
    Ennyit érsz.
  • aabyssx
    #435
    Nem törtek fel semmit...
  • Super Mario
    #434
    No, ennyit ér a Microsoft! Azonnal feltörték az XBOX 360 másolásvédelmét!
  • deep
    #433
    Én is prémiumot.Hol is van?Mert nekem van pénzem:D
  • Kaplan
    #432
    Van. :)
    De ha vennék csak premium csomagot.
    Viszont vennék, ha lenne...pénzem.. :P
  • deep
    #431
    Vennék, ha lenne.
  • Tomo15
    #430
  • Vegas
    #429
    vegyél te...
  • deep
    #428
    ...
  • Vegas
    #427
    füllentettem :O)
  • deep
    #426
    Holmennyiért?!?!?!
  • Vegas
    #425
    Vettem egyet.
  • Zsoltika 007
    #424
    Hivatalosan is forgalomba kerül az új X-Box 360 magyarországon is.
    LINK
  • Tomo15
    #423
    Kül HD DVD-kell hozzá.Egyépként tényleg elég bosszantó, hogy nem adtak hozzá winchestert.Igy utólag sikerült hozzá szerezni egy 20Gb-ost, de nem volt olcsó:\
  • Tomi13
    #422
    Nem gondoltam semmit,mert még xbox 1 közelébe sem voltam,nem hogy játszottam volna vele,úgyhogy ezért kérdeztem.Azt sem tudtam hogy az 1-eshez is volt winchester.
  • Örm
    #421
    Amennyire én tudom DL DVD kell hozzá.
  • Tomo15
    #420
    Örüljél neki... De ezek nem sima DVD lemezek.A többit meg találd ki"."
  • Örm
    #419
    Az nforce-on már van kint Xbox 360 játék.
    2005-12-08 Condemned XBOX360 *PAL* PI 73x100 MB
    2005-12-08 Need for Speed: Most Wanted (c) EA *FULLDVD* *PAL* *XBOX360* PI 56x50 MB
  • CHEAPBOY
    #418
    Van 4 féle vazz:DDD Remélem soha nem lesz.
  • Tomo15
    #417
    Nincs, és szerintem egy darabig nem is lesz:D
  • Örm
    #416
    Hello!
    Van már az Xbox 360-hoz MOD chip, hogy másolt játék is fusson rajta?
  • CHEAPBOY
    #415
    csak nagyon keveset, a lista meg nem pontos, sok cím ami ott van nem indul el. állitolag kesobb ez a lista bovul, de szerintem magasrol tesznek rá a ms-nál.