176586
banner
  • peter31
    #468
    Értem köszi és mennyibe kerül a gold? A neten csak a konzolosok jönnek össze vagy pc-s konzolos szerverek is vannak?
  • Super Mario
    #467
    Valaki megmondja, hogy hogy miért XBOX 360 a konzol neve? Mert elég fura, hogy 1-es után 360-as jön. 360 fok logikátlan, mert ugyanoda térünk vissza.
  • Zsoltika 007
    #466
    A silver változat jár alapból. A Gold-ot ajándékba adják 1 hónapra. Amúgy meg havidíjas. Ha neten akarsz játszani a gold kell.
  • peter31
    #465
    Az XBOX LIVE hogy néz ki meg kell venni mint egy játékot? Vagy benne van a csomagban alapból?
  • Derapo
    #464
    Na én most szereztem be egy gépet két napja.A tapasztalataim vegyesek,akarom mondani vagy nagyon jók vagy nagyon rosszak.Egyrészről a dvd filmek olyan minőségűek amit én azelőtt még soha sem láttam.Tetszik a media lejátszás is a számítógépről,bár ezt szerintem a régi x jobban tudja(lemez berak bármit lejáccccik,vagy vincsire feltölt) Ez mijé nem tud videokat? A játékok, no ez az ami nem igazán jön be UGYANIS már NEM MARADT PÍZEM gamét VENNIIIII!!!!!!!
    De mivel csóró vagyok nem is a premium gépet vettem meg ami azt jelenti,hogy nuku hdd tehát nemtudok letölteni rá demokat sem.No pech.
  • peter31
    #463
    Az így nem kell vezetéket húzni. Okés a dolog.
  • DanielT
    #462
    Wifi adapter
  • Istencsászár
    #461
    olyasmi kinézetre
  • Kaplan
    #460
    Ez mi az Isten? :)

    (Vezeték nélküli modem?)
  • Pepper
    #459



    *** YES YOU CAN BURN THIS ISO AND PLAY IT IN YOUR XBOX-360 ***
    Microsoft left us with this blanket statement:
    "Xbox 360 retail kiosks have started arriving at retailers.
    Due to the nature of the distribution process, not all kiosks
    are hitting simultaneously, but are continuing to pop up in
    retailers across the country in the coming weeks.
    The kiosks are designed for a retail environment and feature
    game samples, game trailers and product information."
    Team Pi leaves you with this Pillow statement:
    "It seems Microsoft was in such a hurry to get this stuff out
    that they forgot to set the media protection on this disc.
    This leaves hackers with the posibility to hack around with
    this disc that load from a normal DVDR5 backup! - Team Pi
    also notes that the all datafiles on this disc isn't signed in
    any way, and will allow for extensive modification for producing
    exploits to further our efford to hack this box!"
    Playable (hackable) games on this disc:
    Call of Duty 2, Hexic, Kameo, King Kong.
    Also includes lots of game and accessory demos in video format.
    Nothing ripped, just foreign videos were downsampled to fit
    onto a normal DVDR5!

    Ez igaz szerintetek?
  • peter31
    #458
    Nekem ez nagyon bejön, hogy ilyen van hozzá!
  • Olcsi2
    #457
    Fagyas meg nem... Az elofordul, hogy nem ismeri fel elsore a jatek DVD-t es az is igaz, hogy nagyon hangos (a regi Xhez nem is hasonlithato), de a Kameo olyan gyonyoru, hogy jatszas kozben nem nagyon figyel ezekre az ember.. :)
  • Chabi89
    #456
    Sziasztok!Megjelent az oldalunk,mi egy Halo 2-es klán vagyunk...Vannak videók,képek és még sok minden más!Jó nézgelődést!!
  • peter31
    #455
    Volt valami olyan hiba amiről hallani lehetett? Fagyás, zaj stb stb.
    Egyébként hol van az itt?

    p
  • Olcsi2
    #454
    Na, meghozta a jezuska az enyemet... :) Kameostul. Fel oraig szarakodtam, mire atmentettem a regi Live-os accountom az uj gepre, de sikerult. A Kameo gyonyoru, a letoltheto content mar most eleg impressziv, viszont ijeszto, hogy egy ora utani jatektol majdnem forro lett a Kameo DVD-je.

    Most van itt nalunk egy rakat Premium, ha van valaki, aki januar 2-a korul szeretne egyet (csak egyet tudok hazavinni), az irjon, aztan megbeszeljuk, 115ert kuldenem.
  • moralosan
    #453
    akkor valamit NAGYON rosszul láttál :D

    tényleg nem értelek milyen módon láthattad ezt :).
  • Kaplan
    #452
    Hát én azt egy percig sem vitattam , hogy kamu. Ez teljesen biztos, de én úgy láttam mintha a PSPn nyomták volna az X360t
  • Zsoltika 007
    #451
    "Az a furcsa a videón, hogy az irányítón az Xbox gombnál a bal felső led világít, mint az első számú irányítónál szokott, az Xbox 360-on viszont egyedül a bal alsó led világít a bekapcsológombnál! Vagyis egyetlen egy kontroller van hozzá csatlakoztatva, de nem az, ami a képen van! Kell ott lennie egy másik Xbox 360-nak is, amiről az eredeti játék fut!"

    "hát ha ez a videó (amugy megnéztem és kamu!!!) eleje vége meg van vágva kissé bár rá lehetne fogni a kamera digitalizálására hogy azért akadt de érdekes hogy csak miutánn berakja a Traxdata dvd-t meg mielött kiveszi akkor ugrik a kép (montage) ugyhogy ha igaz is lenne akkor ez csak egy nagy csöbehúzás de ha sok pénze van valakinek és persze bedölt ennek a kamunak akkor vegyen PSP-t jó drága x-mellé a (barom) és probálja meg !!!!! sorry csak ez a véleményem!! "
    Forrás: X-box 365 Fórum
    Erről ennyit.
  • Police88
    #450
    majd 28adikán kiderül :D
  • Police88
    #449
    hát nem éppen :P
  • mila69en
    #448
    ez most valami vicc??:D

    ha nem akkor van sütnivalója a srácnak
  • Zsoltika 007
    #447
    Ugyan már! Olyan kamu a videó mint a huzat...
  • Seth
    #446
    Én úgy látom hogy a srác írt valami progit amit a psp-vel töltött rá a box-ra(vagy onnan futtatta)gondolom az 360-on van usb csatlakozó külső pendrivehoz meg hasonlókhoz és így valahogy összehozta a két masinát. Na és úgy láttam, hogy egy írott perfect dark zero lemezt tett bele, és faszán el tudta indítani. persze ez csak tipp
  • Kaplan
    #445
    Az a zene a Fűrész c. film zenéje! Imádom! :)
  • Kaplan
    #444
    PSPn játszik X360nal, ha jól értelmeztem! :)
  • Seth
    #443
    mi történik tulajdonképpen???? PSP segítségével kijátsza az xbox360 védelmét?? vagy mi?
    Oh dejó,akkor "csak" egy pc meg egy psp kell hozzá... -_-
  • Police88
    #442
    ez durva :D
  • Foxhound1980
    #441
    Zene az isten a video alatt!
  • deep
    #440
    Nanneeee...
  • Foxhound1980
    #439
    Jó kis gép a PSP...
  • HELPer
    #438
    egy kellemes cikk:
    Xbox360-as játékkompatibilitás
  • deep
    #437
    Loál. csak a játékokból csináltak iso-t. Más kérdés, hogy a büdös életben el nem indul, ha kiírod:D
  • DanielT
    #436
    Ennyit érsz.
  • aabyssx
    #435
    Nem törtek fel semmit...
  • Super Mario
    #434
    No, ennyit ér a Microsoft! Azonnal feltörték az XBOX 360 másolásvédelmét!
  • deep
    #433
    Én is prémiumot.Hol is van?Mert nekem van pénzem:D
  • Kaplan
    #432
    Van. :)
    De ha vennék csak premium csomagot.
    Viszont vennék, ha lenne...pénzem.. :P
  • deep
    #431
    Vennék, ha lenne.
  • Tomo15
    #430
  • Vegas
    #429
    vegyél te...