176586
banner
  • deep
    #508
    Na azért külföldön is megvannak a táborok és ott is van fikázódás ám:D
  • Max 36
    #507
    Ez6 így van,mind2 tábor ok nélkül köpköd egymásra,néha ebbe beleszállnak a pc-fanboyok is.Holott maga a játékélmény számít,és nem a gép tudása.Ez tényleg magyar szokás,mint sok minden más negatív dolog is,de ez nem ebbe a tpicba tartozik.
  • Max 36
    #506
    Szerintem sem rossz gép,sőt..Bárcsak már nekem is lenne.No sebaj,tavaszra csak összejön.
  • Zsoltika 007
    #505
    Nincs is mit érteni. Csak azok fikázzák akiknek nem jutott vagy elvakult pc vagy PS 2-3 fanok. Attól még hogy valami jobb is esetleg nála akkor sem kell fikázni semmit. Ez itt csak jó magyar szokás.
  • peter31
    #504
    Megvettem tök jó... Nem is értem ezt a negatív hisztériát.
  • peter31
    #503
    Új fórumos vagy?
    Két-három hetes hír.
  • Örm
    #502
    Máris feltörték az Xbox 360 másolásvédelmét

    Szinte csak napok teltek el a Microsoft új játékkonzoljának megjelenése óta, egy hackercsoport máris sikeresen feltörte a játékgép által használt másolásvédelmet.

    Az interneten máris terjedni kezdtek olyan játékkópiák, melyeket ugyan még nem lehet lefuttatni, ám annak demonstrálására kiválóak, hogy igenis létezik mód a lemezek "feltörésére". Az Xbox 360 által használt DRM technológia ráadásul, a kalózok közleményei szerint egy teljesen átlagos, nyílt forráskódú szoftverrel játszható ki, mely a világhálón bárhol megtalálható.

    A "szabad programozók" Team PI nevű csoportja szerint csupán a feltörésekkel és azok nyilvánosságra hozatalával a céljuk csupán a demonstráció, azonban úgy vélik, más kalózoknak nagy könnyítést jelent módszerük használata. Egyelőre azonban nem tudni pontos részleteket magáról a módszerről, amivel a töréseket megoldották, ezeket a hírek szerint "földalatti módszerrel" osztják meg más kalózokkal.
    Forrás: http://www.pcworld.hu/story.php?sid=5322
  • Solidus
    #501
    Lárifári.Mégcsak most debütált a konzol...Gyerekbetegség.Majd kiküszöbölik azt az 1000-1 db szar gépet is.Megoldják.A baj az az hogy beígérték karácsonyra és muszály volt addigra legyártani x darabot,ezáltal kapkodás,ezáltal némi gigszer,de a következő szériában már csak elvétve lesznek hibás gépek.Ennyit az MS új gépcsodájának hibáiból.Eleinte nekem sem tetszet ez a sok hiba dehát a PS3 se úgy fog majd a távoli jővőben debütálni hogy nesztek 1000-1000 jó és egyiknek sem lesz semmi baja.Tessék megvárni a 2-3. széria gyártást.Egyrészt az kiforrottabb másrészt olcsóbb is ami nem mellékes.
  • Tomo15
    #500
    Nem hát... én nagyon sokat játszok vele, mégsem fagyott még le 1x se stb...
  • narumon
    #499
    Akik élőben próbálták haverok azoknak az ég világon semmi bajuk nincs vele. Nem karcol dvdt, nem fagy le, és nincs porszivó hangja. Szal nem kell bedőlni mindennek amit olvastok.
  • Super Mario
    #498
    Isteni jelek...
  • deep
    #497
    Nyah, ezt megbeszéltük:)
    Mellesleg én majdnem vettem egyet már debütkor, csak nem jött szállítmány oda, ahol előrendeltem:(

    Alighanem most már csak tavasszal veszek.
  • Super Mario
    #496
    Mondjuk, igaz :-)
  • deep
    #495
    Persze hogy nem arról fognak hírezni, hogy 2999900 db rendeltetésszerűen működik. Csak egy helyen olvasod, hogy a világon! hú de mennyi hibás. És sok rosszmájúnak rögtön ez jön le, hogy fúúú mennyi hibás darab van.
  • Super Mario
    #494
    Én csak a hírekre hagyatkozok. De ha nem így van, annak csak örülök.
  • deep
    #493
    Te meg igen naiv vagy, ha be is dőlsz ennek a sok hibás gép maszlagnak.
    3 millió darabból 100 hibás? Dögöljön meg az MS!Tyűha.
  • Super Mario
    #492
    Itt olvastam az SG hírekben. Akkor szerencsés vagy, mert állítások szerint elég sok hibás gép van.
  • IGAZIWILLIAMS
    #491
    "Az XBOX 360 karcolja a DVD-ket."--Így konkrétan? Akkor az enyém valami "super advanced" version lehet,mert nem karcolja. / igaz, nem is a gép pörgetésével foglalkozom játék közben/

  • Super Mario
    #490
    No, ez nem semmi! Az XBOX 360 karcolja a DVD-ket.
  • Super Mario
    #489
    Van ott már minden :-D
  • cenobite
    #488
    Azt csak amolyan pojénból irtam, ilyen szóviccféleség. Term. ilyen konzol nincs. Bár lehet, hogy a kínai piacosoknak adtam egy ötletet. :)
  • Super Mario
    #487
    Ja, leesett! Nem tudom...
  • Super Mario
    #486
    Tudom, hogy én vagyok a hülye, de mi az a MicroStation?
  • cenobite
    #485
    PS--->Playstation
    MS--->Microstation

    :D

    Na demost komolyan:
    MS----->Microsoft--->Xboxcsináló emberkék

    (LOLka)
  • Super Mario
    #484
    De akkor meg mi a MS rövidítése?
  • DanielT
    #483
    Nem írta el, mint láthatod :)
  • Super Mario
    #482
    Szerintem elírta. MS helyett PS akart írni, nem?
  • ffxi
    #481
    Hát anno miért nem volt előnyösebb helyzetbe a PS2, hogy az Xbox(1) és nem Xbox165-nek nevezték el gész bácsiék?

  • DanielT
    #480
    Még akkor sem értem :D
  • ffxi
    #479
    bocsi! #470 hsz-ra akartam szólni!

  • Super Mario
    #478
    Vássz???
  • DanielT
    #477
    He?
  • ffxi
    #476
    Mi a helyzet a sima box és PS2? Anno mért talált ki másik nevet a MS?

  • Super Mario
    #475
    Ja, így már érthető!
  • DanielT
    #474
    Nem sok. Pontosan az a marketingmagyarázat amit olvashattál a #470-ben. Illetve az a valós ok, amit kifelé mondanak az az, hogy a játékost helyezi középpontba és köré épül...
  • deep
    #473
    Nem generációt jelöl. A 360-nal szerintem a kerek egészet akarják jelképezni.
  • Super Mario
    #472
    Logikus... De azért sok az a 360 nem? Belegondolva, kb. 1800 év kellene, hogy egy konzol elérje a 360. generácóját.
  • Olcsi2
    #471
    60 EUR, csak konzolos, de az boven eleg, a PDZ-ben barmelyik idopontban minimum 20 szoba kozul valaszthatsz. Igaz, a magyar scene meg eleg kicsi, az xbox365.hu Live-os topikjaban mindenkit megtalalsz. Ott a kerdeseid is gyorsabban megvalaszoljak.. :)
  • Szasa001
    #470
    Azért Xbox360 a neve, mert rendszerint komoly marketingkutatás előzi meg egy új termék bevezetését, legyen szó samponról vagy éppen konzolról. A lényeg: az Xbox2 elnevezés a felmérések szerint egyszerűen kevesebbnek, kisebbnek tünteti fel az új dobozt a PlayStation 3-al szemben, amely ugyebár a legnagyobb konkurencia. Mivel 2 kevesebb mint 3, új név után néztek.
  • Zsoltika 007
    #469
    Nem tudok bővebben nyilatkozni mert nekem nincs még 360-am.