176586
banner
  • REAL_CIÁN
    #628
    Ez a srác értelmes válaszokat vár, nem gúnyolódást és cinizmust.
  • DanielT
    #627
    E3: A Playstation3 a legerősebb, legjobb, legújabb, szuperszámítógépeket megalázó konzol soha nem látott szépségű grafikával. A megszokott minőségű és mennyiségű játékfelhozatalra lehet számítani, ami eddig is mindent megvert.

    Minek erre májusig várni?
  • hzx
    #626
    Ja, még valami. Csak akkor vágj bele, ha tudod fizetni a Live! Gold -ot. Enélkül félkarú óriás a cucc.
  • REAL_CIÁN
    #625
    Az E3-ig mindenképpen érdemes lenne várnod (valamikor májusban), akkor nagyon sok minden kiderül a PS3-ról és így könnyebben dönthetsz. A feletted olvasható kommentben az ár és megjelenés merő spekuláció.
  • hzx
    #624
    Elfogulatlan véleményem (szintén játszottam normál és HD tv-n is 360 -al, szinte minden megjelent játékkal): a 360 teljesen jó kis gép, de még érdemes lehet várni vele - a tavasz végére jönnek rá az első igazán érdemes játékok és a Premium csomag ára is várhatóan lemegy 90e forint alá. Ha mindent egybevetve csak egy konzolra van pénzed, akkor tényleg várd meg a PS3 -at és a Revót, hogy tudj dönteni, de ha egy év múlva megint lesz 100e zsebpénzed, akkor nyugodtan vedd meg a 360 -anat, maximum lesz két (három) konzolod.
  • deep
    #623
    Nah:)Mint elfogulatlan mondom, és mint aki már játszott 360-al ésatöbbiésatöbbi:)

    HDTV-n és hagyományos TV-n is láttam a 360-at, engem meggyőzött. Nyilván majd később jönnek rá az ütősebb cuccok, de az első körben is talál magának mindenki jó témákat. Lassan kezd elfogadható ára lenni, láttam már premium pakkot 90ért, újan.

    Hogy érdemes-e várni a PS3-ra, azt ki-ki döntse el maga, szerintem annyira nem. Több oka is van:
    1. Legalább 1 év, mire EU-ban kapható lesz.
    2. Ekkor legalább 200.000 Ftba fog kerülni.
    3. Ha ésszerű ára lesz, érdemes lesz PS3-at is venni:) De addig kár lenne kihagyni a 360-at:)
  • SlickAdam
    #622
    Na most valaki leírhatná nekem a véleményét az XBOX360-ról. Mekkora ugrás grafikailag a kimenőben levő konzolokhoz képest, meg hogy milyen sima tv-n a játék vele (nem mindenkinek van HD-TV-je :))? Szóval beszerezzem vagy ne szerezzem be a gépet? Olyas valaki írjon aki nem elfogult a Microsoft iránt, és őszintén megmondja, hogy érdemes-e inkább várni a PS3-ra (bár arról sokat még nem tudni).
    Előre is köszi!
  • anomano
    #621
    Fu köszi télleg:) de ilyen kell nekem ugye még hozza? Microsoft Wireless Bridge vagy elég ha megveszem xbox360 premium és az jo is adsl-mhez ?:)
  • peter31
    #620
    Nem kell simán rá tudsz csatlakozni adsl modemmel is. De ha mellete más gépet is akarsz futtatni a net-n Pc notebook vagy mitomén akkor kellene egy router.
  • anomano
    #619
    Csá! Figy akkor most csak ugytudok én xbox360 al netezni vagy live vagy nemigen értem miez,ha van ilyen net elosztom amit küln kell vennem meg router is kell mindeképp? meg mi kell hozzáá? csak hogy tudjam menyit sporoljak akor össze :) mert a gép ugye 100 + játékok + akkor ezek az internetes izék menny?$$?? ha tudja valaki irja le köszi;)
  • KaTy
    #618
    megfogod a kontrollert leülsz a fotelodba, bontasz egy hideg sört és tolod a gámát:)

    komolyan: simán meg lehet szokni...anno én is szívtam vele ,de most már halál természetes.

    Hajrá!
  • Ferencz István
    #617
    Hy!
    Gondolom sokatoknak van Xbox-a, ha nem is a 360 akkor a sima.
    Az lenne a kérdésem hogy az Xbox-okon lehet normálisan FPS-t játszani?
    A másik kérdésem hogy az Xbox360-hoz lehet egeret és billentyűt csatlakoztatni?
  • DanielT
    #616
    Nincs. Bootlemez sincs.
  • Örm
    #615
    És ezt honnan lehet szerezni?
  • fishBNS
    #614
    Van hozza boot lemez.
  • Örm
    #613
    Hello!
    Lehet már 360-at kapni chippelve?
  • torrente
    #612
    Apronet.hu
  • dbb
    #611
    Szevasztok,Az lenne a kérdésem hogy hol lehet viszonylag olcsón Xbox360 core pack-ot venni??Ausztriába kinn voltam de nem volt a Bécsi Metróba.
  • peter31
    #610
    Na sikerült megoldanod? Én vettem egy wifi adaptert és ahogy sejtettem egyből bejött minden simán csatlakozott a routerre...
  • UNREG
    #609
    Igazi Versionös cím. :)
  • ffxi
    #608
    Csak a kivácsiság X360 iránt, de nem értem miért fajult el idáig a téma.
  • aabyssx
    #607
    > kevesebb lesz a feszültség

    Egy topikban, aminek "a PC gyilkos" az alcíme?!? LOL
  • UNREG
    #606
    Mindenesetre a PS3-ról ne egy X360-as topikban érdeklődj, kevesebb lesz a feszültség.. :))
    Akkor már inkább itt.
  • ffxi
    #605
    Az enyém annyi amennyi.
  • UNREG
    #604
    Az nem számít, én is sokkal régebbről vagyok, mint a profilom.
  • ffxi
    #603
    nézd meg a profilomat :)
  • UNREG
    #602
    Mióta fórumozol itt? :)
  • DanielT
    #601
    Versnek van stílusa. Igaz, hogy hihetetlen gyomorforgató, de a többiek csak szánalmasabb másolatok.
  • IGAZIWILLIAMS
    #600
    Azért ebből a kis csapatból UNREG-et kiemelném...őbelé szorult legalább egy kis tisztánlátás. Az igazi agyhalott az vers :DD
  • ffxi
    #599
    Nem tudtam, h nem bírjátok 1mást
  • DanielT
    #598
    Pontosan. A Playstation iránti ellenszenvemet az olyan primitív emberek váltották ki belőlem iránta mint Version, Dzson, Cián és az itt jelenlévő UNREG. Mi sem bizonyítja jobban, minthogy annak idején porrá Tekkeneztem magam PS1 -en és boldogan rohantam megvenni a ps2-t. Azóta sajnos majdnem ezekkel az alakokkal azonosítom...
  • deep
    #597
    Csak különbség, hogy DT nem gyűlöli élből a PS-t, ezt Vers és a többi köpködő hozzáállása váltotta ki belőle:D
  • UNREG
    #596
    Mit nem értesz, Danielt kérdezni a PS3-ról olyan, mint Versiont a 360-ról. :)
  • ffxi
    #595
    De PS2 előbb jött ki mint a "többiek", de most a "többiek" után fog megjeleni.
  • ffxi
    #594

  • UNREG
    #593
    Nem árt tudnod, hogy az SG egyik legcinikusabb ember véleményét olvasod. :)
  • IGAZIWILLIAMS
    #592
    LOL
  • DanielT
    #591
    Egyszerű. Az elmondások szerint a PS3 überkibebaszottkurvajómindentszétver. Erre jelenleg nincs bizonyíték, mert nem létezik a gép. Ugyanez elhangzott amikor kijött a PS2... most az a leggyengébb gép.
  • ffxi
    #590
    Nem értem mindkettőtök véleményét.
  • DanielT
    #589
    Szép fehér papíron fekete karakterek halmaza.