176586
banner
  • deep
    #668
    Újonnan a premium csomi(szerintem csak ezt érdemes venni) már 90e körül kapható. Most már eljutottunk addig, hogy lehet is kapni:D

    1 játék hozzá 10-15000 Ft körül mozog, használtan is lehet találni itt-ott.
  • Lyan Kyj
    #667
    Ezerszer feltett kérdés lehet, de azért megkérdem, sry: Mennyibe fáj itt Mo.-n venni egyet, s van-e hozzá vmilyen játék? Az előzetes rémhírek (sok lemezt kidob, leáll, stb) mennyire igazak az itthon kapható darabokra?
  • IGAZIWILLIAMS
    #666
    Sry,hülyeséget írtam,nem tartalmazza a premium,külön kell venni (kb. 10e HUF)
  • IGAZIWILLIAMS
    #665
    Lehet scart,lehet rca...ha monitorra akarod kötni,akkor kell vgaHD kábel(ezt a premium csomag tartalmazza)
  • deep
    #664
    Monitorra is kötheted, de venni kell külön csatit hozzá. A premium csomiban van HDTV hez alkalmas tyúkbél, de sima scart is van asszem.
  • Shep
    #663
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy milyen csatlakozó kell hogy legyen a tv-n amire rá akarom kötni? Csak tv-re lehet?
  • Tom Alien
    #662
    "Ezt én fordítva látom, pont fanboynak kell lenni ahhoz, hogy nehezebben teljen a várakozás, az átlagjátékos köp az egész nextgenmizériára, amíg van elég játék a gépére, lásd a még mindig nagyon jól menő PS2 eladásokat."

    Én "márka fanboy"-ra gondoltam. Nem hiszem, hogy egy egy megrögzött "sony fanboy" kísértésbe esne az xbox360 láttán, mint ahogy az "xbox fanboy" sem fog várni a ps3-ra.
    Az tény, hogy kell azért rajongás a játékok iránt ahhoz, hogy az embert lázbahozza egy nextgen konzol. Nem tényeket akartam közölni, csak "hangosan" gondolkoztam.
  • IGAZIWILLIAMS
    #661
    Egy a lényeg,ha most akarsz x360-at venni,és még van pénzed legalább 3 játékra is,akkor érdemes belevágni. Főleg,ha van lehetőséged LIVE-on is nyomulni...Aztán meg márciusban még érkezik 3-4 elég ütős darab(Fight Night 3,Ghost Recon AW, Oblivion,Burnout Revenge) amik éreztetni fogják veled,hogy jól döntöttél =)
  • hzx
    #660
    Szerintem is így van.
  • SlickAdam
    #659
    Ejj hallod ez nekem magas vazze. De most épp mazsolás csokit eszek és nem rossz szerintem. Le volt akciózva. :D
  • UNREG
    #658
    "A nehéz igazából egy nem "fanboy" ps2 tulajnak azzal megbirkózni, hogy még egy évet várjon a "nextgen" megvásárlásával"

    Ezt én fordítva látom, pont fanboynak kell lenni ahhoz, hogy nehezebben teljen a várakozás, az átlagjátékos köp az egész nextgenmizériára, amíg van elég játék a gépére, lásd a még mindig nagyon jól menő PS2 eladásokat.
  • Tom Alien
    #657
    Hát ezt mondom én is. :)
  • UNREG
    #656
    "De ne felejtsük már el, hogy még egy működő PS3-at sem látott senki sem. Nem tudjuk mikor jelenik meg, nem tudjuk mennyibe fog kerülni, és nem tudjuk mikor milyen játék fog megjelenni."

    Ezért is ajánlotta szinte mindenki, hogy meg kell várni az E3-at, nincs az olyan messze... ha Adamnak nem égetően sűrgős, akkor ezt a pár hónapot már ki fogja bírni, főleg, hogy van egy PS2-je, amire még van/lesz pár jó játék.
  • Tom Alien
    #655
    "Nem tisztességes belekötni egy 99% -ban igaz állításba, csak mert nem a kedvenc platformodat állítja a dobogó csúcsára :)
    Ha valaki a jövőben is vállaható döntést akar hozni most, igenis figyelembe kell vennie azt, hogy PS3-ra több játék lesz, szélesebb körből. "

    Neked ez a fóbiád, hogy én a kedvencemet védem. :)
    Egy rossz szót nem szóltam a PS3-ra. De ne felejtsük már el, hogy még egy működő PS3-at sem látott senki sem. Nem tudjuk mikor jelenik meg, nem tudjuk mennyibe fog kerülni, és nem tudjuk mikor milyen játék fog megjelenni.
    Nem lehet most felvállalhatóan dönteni, mivel az ps3 alternatívában túl sok a bizonytalan info. Ha kell X360 akkor venni kell, ha nem kell akkor nem kell venni. Én annyira távolinak tartom a PS3 európai debütálását, mintha nem is egy generáció lenne.
    A nehéz igazából egy nem "fanboy" ps2 tulajnak azzal megbirkózni, hogy még egy évet várjon a "nextgen" megvásárlásával úgy, hogy a piacon van egy olyan nextgen gép aminek az elődje is nagyobb teljesítményű mint a mostani. (ezzel nem szeretnék egy teljesítmény vitát elindítani, csak egy gondolat volt)
    Itt nem HC gamer-ekről beszélek, mert ott nem hiszem hogy gondot okoz a döntés.

    Mielőtt még nekem ugrik valaki, rendelkezem PS2-vel is, nagyon szeretem és rengeteg felejthetetlen élményt nyújtott.

    Lenyeg, szerintem nem lehet egyértelműen tanácsot adni. Mert ugye ott van egy gép ami kézzelfogható kipróbálható és megvásárolható, és van egy igéret egy valamikor érkező sokkal jobbról. Ha lesz megjelenési dátum, játéklista és ár, akkor lehet döntést hozni.

    Én úgy döntöttem, hogy most x360-at veszek, aztán ha kijön a PS3, akkor meg majd csak lesz valami. :) Viszont belátom, hogy ez kockázatos.
  • aabyssx
    #654
    Ha csak a mazsolákat szereted, akkor is érdemes a legnagyobb pudingban keresgélni, mivel valószínűleg abban találsz legtöbbet.

    Persze van aki a kis pudingba is sok-sok mazsolát rak, és van aki a nagyba is keveset. De az a legrosszabb, amikor a kis pudingban is alig van, és még mielőtt kimazsoláznád, elveszik előled - köh-köh ...1xobx ...köh! Én nagyon haragudnék az ilyen cukrászra. :DDD
  • anomano
    #653
    Figyu, látom-olvassom vannak it olyan emberkék akik játszottak jo pár xbox-os játékkal, szerintettek melyiket érdemes megvenni ami télleg nagyon brutális és játszható is?( olvasstam olyat hogy az nfs elgé ratyi 360 ra,de persze halo-trilogiat megkell venenm )
    na?
  • SlickAdam
    #652
    Naaa, azér' Nintendogs-ot nem veszek! :D
  • hzx
    #651
    Egyébként talán tényleg a PC fejlesztés ideje van most - az utóbbi fél évben sok jó játék jött és a következő fél évre is sok jó cím van beígérve, aranykorát éli az MMO, kiforrott pár stílus (fps: HL2, FEAR, rts: W40k, AOE3, Civ4?) és főleg, olcsók a játékok (megjelenés után egy évvel már negyedébe kerül sok cím). Iskolakezdésre jöhet a 360, jövő húsvétre meg a nyuszi hozhat PlayStation-t. Aki meg a pure játékélményre vágyik (és értéktudatosan gondolkodik), vegyen egy PS1 -et 10e forintért és az összes rá megjelent RPG-t: az elkövetkező 5 évre megvan az elfoglaltsága :)
  • UNREG
    #650
    Ez viszont igaz.
  • aabyssx
    #649
    De az átlaganyuka/apuka/kiscsákó alakítja ki a keresletet, amire majd épül a kínálat, amiből majd SlickAdam tud válogatni. ;)
  • UNREG
    #648
    De most nem átlaganyukáról van szó, hanem SlickAdam-ról, aki elég tudatos vásárlónak néz ki így pár komment után. :))
  • aabyssx
    #647
    hint: az átlaganyukánál/apukánál a konzol=pléjsztéjsön, a handheld=nincsendó
  • UNREG
    #646
    Ne nézzük a psp-t. :)
    Mert valahogy handhelden pont ellentétes a helyzet, mint a nagygépes társán.

    DS-sok játék, GC-kevés játék.
    PSP-kevés játék, PS2-sok játék.
  • hzx
    #645
    "Nem tisztességes szembeállítani egy platform megjelent játékainak a számát, egy még meg sem jelent platform ígéreteivel."

    Nem tisztességes belekötni egy 99% -ban igaz állításba, csak mert nem a kedvenc platformodat állítja a dobogó csúcsára :) Ha valaki a jövőben is vállaható döntést akar hozni most, igenis figyelembe kell vennie azt, hogy PS3-ra több játék lesz, szélesebb körből.
  • Tom Alien
    #644
    Persze, mindenképpen érdemes megvárni az E3-at, bár szerintem megint fele annyi info-t nem fogunk megtudni, mint amennyit szeretnénk.

    "PS1=széles játtékkínálat.
    PS2=széles játékkínálat.
    PS3-miért lenne más? Azonfelül, hogy már be van jelentve egy rakat játék, amíből lehet következtetni."

    Ez igaz, de nézzük meg a PSP-t :/. Úgy már annyira nem fényes a helyzet.
    Bejelentéssel meg sokra nem megyek, legyen a polcon a játék és akkor van kínálat. X360-ra is egy vagon játék van bejelentve, mégis meglehetősen csenevész pillanatnyilag a választék. Nem tisztességes szembeállítani egy platform megjelent játékainak a számát, egy még meg sem jelent platform ígéreteivel.
  • SlickAdam
    #643
    Végülis igazad van. Van sok játék, ami mindkét jelenlegi konzolra is kijön és szeretem őket. Nade van egypár játék, ami ... hát igen.:) (Metal Gear, Gran Turismo,...) Ezek inkább PS játékok. Silent Hill egyébként jelent már meg Xbox-ra?
    Ja amúgy azt olvastam, hogy egyes fejlesztők szerint nem lesz igazából különbség az olyan játékok között, amik mindkét next-gen gépre kijönnek. A PS3 elég valószínű tudásbeli fölénye a Sony exkluzív gémeken tűnik majd ki.
  • Tom Alien
    #642
    Nincs mit! :)

    Persze sejthető, hogy szélesebb lesz a választék, de amíg csak sejthető ne használjuk érvként vitában, úgy mintha tény lenne.
  • UNREG
    #641
    Hogy én is okoskodjak egy sort... nézd meg, mik azok a játékok/műfajok, amiket szeretsz és aszerint dönts. Ha PS2-d volt elötte és szeretted a játékait, akkor tényleg várd meg az E3-at, mert sok játékról ott rántják le a leplet.
  • UNREG
    #640
    PS1=széles játtékkínálat.
    PS2=széles játékkínálat.
    PS3-miért lenne más? Azonfelül, hogy már be van jelentve egy rakat játék, amíből lehet következtetni.
  • IGAZIWILLIAMS
    #639
    Pedig szvsz a ps2 játékkínálatából kiindulva szélesebb lesz a ps3-é is...btw köszi a pénteki segítséget :-)
  • Tom Alien
    #638
    "PS3? SZVSZ az ugyanez lesz, csak szélesebb, vegyesebb játékkínálattal."

    Mesélj nekem a PS3 széles vegyes játékkínálatáról. Komolyan érdekel.
  • Balintka1
    #637
    Hogyne lehetne. Én jobban szeretek joy-jal FPS-ezni, mint PC-n bill+egérrel.
  • aabyssx
    #636
    > Nincs az az isten, hogy csak egy kiba**ott videókártyára kiadjak tízezreket, meg nyomjam a billentyűzetet. Ott a Tv, házimozi rendszer, kényelmes irányító... oszt Pűűű

    Akkor vegyél 360-at, ugyanis a konzolok pont erre vannak!

    BTW most még nincs erősebb gép a 360-nál a teknofiloknak sem.
  • SlickAdam
    #635
    Faszba, az a gond hogy nem nagyon láttam még a gépet, csak a PGR3-at pár percig kiállítva (Hd tv-n persze) és nekem kicsit csicsás volt, viszont ilyen kis letölthető videók alapján pl.: a Call of Duty 2 teccett. Nem láttam még PC-n a játékot, lehet, hogy ott szebb, de azért még mindíg olcsóbb az X, mint egy fasza perszonál kompúter. Mellesleg gyűlölöm a PC-s játékokat. Nincs az az isten, hogy csak egy kiba**ott videókártyára kiadjak tízezreket, meg nyomjam a billentyűzetet. Ott a Tv, házimozi rendszer, kényelmes irányító... oszt Pűűű.
  • aabyssx
    #634
    Nagyon elfogult véleményem alapján, miután láttam SDTV-n a PGR3-at a 360 nem más, mint egy HD Xbox V1.5. De végülis én már azóta fikázom, mióta kezdett kirajzolódni, hogy mi lesz belőle.
    Ha amcsi, pécés játékokat szeretnél kényelmesen, kézhezigazítva nyomni, akkor vegyél nyugodtan!
    Ha amcsi, pécés játékok kellenek, de csak mer' teknób*zi vagy, akkor lehet, hogy jobban kielégülsz majd, ha inkább a pécédre költesz (jó sokat)!
    PS3? SZVSZ az ugyanez lesz, csak szélesebb, vegyesebb játékkínálattal.
  • SlickAdam
    #633
    Hát fiúk... LEHET, hogy szerzek egy gépet amíg nem jön a PS3. Mert úgy általában Sony párti vagyok, no de addig is kell valamivel jáccani (nem mintha nagy unalom lenne a PS2 terén mostanság :)). Még annyi kérdés, hogy ahhoz hogy nyomhassam a világhálón néger testvéreimmel a gémet, ahhoz mindenképpen elő kell fizetni ilyen Live akármire?
  • DanielT
    #632
    Mik a tapasztalataim? Az, hogy még nem vettem és (ha valami csoda nem történik)legalább 1 évig eszembe sem jutna.
  • hzx
    #631
    Öregem, barátkozás helyett inkább írd e a srácnak hogy milyen tapasztalataid vannak a 360 -ról, hogy egy harmadik véleményt is halljon és végre valami értelme is legyen az ittlétednek.
  • DanielT
    #630
    Neked is szép napot!

    Egyébként minek köszönhetem ezt a kitüntető figyelmet, amivel az utóbbi pár alkalommal megtiszteltél? Nem emlékszem, hogy bármikor szóltam volna hozzád.
  • hzx
    #629
    Daniella, te annyira hülye vagy, hogy nem is veszed észre, amikor a fikázásod már épp ellenkezőjére fordul és épp szíved kis xboxa ellen szól...