176586
banner
  • sector512
    #1349
    bocs az uccsó nem ide :)
  • sector512
    #1348
    Félrebeszéltem csak a key-t látom
  • deep
    #1347
    Nos, az a Samsung, egy HDTV. Csak hogy tudd:)
    És kitűnően fognak rajta mutatni a játékok:D
  • sector512
    #1346
    Következő lenne a kérdésem: akarok venni egy x360-at, meg egy új tv-t is, de rendes HDTV-re nincs pénzem :( Viszont láttam elég jónak tűnő Samsung LCD TV-t, 1366x768-as felbontással, 82cm-es. Azon hogy mutatnának vajon a gamék?
  • torma1985
    #1345
    Koszonom szepen a valaszokat sracok :)!
  • deep
    #1344
    Nabazmeg. Most vettem 8000-ért...
  • Tobacco
    #1343
    VGA kábel 2200 FT
  • Attila 007
    #1342
    Szerintem a legtöbb mai tv már simán viszi a pal60 as szabványt. Szóval nemkell sokáig keresned főleg a HD Readysek már 100% ra viszik.
  • arty
    #1341
    pláne a HDTV ready készülékek ... mindenre ráragasztják és egy csomó cucc nem is igazi HDTV :(
  • deep
    #1340
    A HDTV attól hádé, hogy gyakorlatilag olyan felbontása van, mint egy monitornak. Tehát a monitoron ugyanolyan szép képet fogsz kapni, sőt szebbet mint HDTV-n, mert kisebb a képméret.
  • CS@
    #1339
    Bepofátlankódok egy kicsit ide is.
    Előre bocsátom, hogy X360at eddig még csak képen láttam, úgyhogy szorry, ha néhány dolgot hülyén értelmezek.

    Elsőként próbálkozz a cache ürítésével: LINK

    Másold az adataidat DataCard(?) –ra, majd törölj a merevlemezről minden Oblivion cuccost.
    Tedd vissza az utolsó mentésedet aztán resetlj CaccheÜrítősen és próbáld meg betölteni a mentést: LINK
    (utolsó hozzászólás)
  • torma1985
    #1338
    Szal akkor a monitor az faja.
    OK.
    Megegy. Ha monitoron nezed, akkor a jatek kepe megkozeliti a hdtv-jet?Lehet banga kerdes, de meg hdtv kepet se lattam.
  • deep
    #1337
    Sokkal inkább érdemes lenne monitorra kötnöd!!! Én is egy 19-es CRT monitoron használom és tökéletes.
  • torma1985
    #1336
    Attila007! A demo egy ujsag lemezen volt es onnan futatom. Tehat az olvasomnak jonak kell lennie. En sima standard regi szar Nokia tv-t hasznalok. Gondolod, ha kicserelem egy ujabbra, az tamogatni fogja a pAL 60-at. a boltokban azt se tuggyak mi az!!!!! Komolyan. En angliaban elek most itt is vettem az x-et meg a jatekokat(most wanted, oblivion), de meg itt se nagyon tuggyak megmondani h melik tv-juk lenne jo. kiprobalni meg nem vihetem be az x-et. Tehat, nem tudnal valami oldalt mondani, ahol olyan tv-ket lehet nezegetni vagy veni, amik tamogattyak a pal 60-at? Vagy megegy kerdes: Monitorral szeritetek menne az a jatek, ami pal60-at igenyel?????? Elore is koszi!!!
  • Attila 007
    #1335
    Torma! A demo az a vinyóról fut, tehát lehet hogy a gépednek a dvd olvasójával van gond, nekem a fifa world cupnál néha kiirja hogy tisztitsam meg dvd t más játéknál nemfordult még elő, de ennél az egynél igen. A PAL60 szabvánnynál én is szivtam kicsit pedig nekem hdtv m van 84 cm es az NBA2K6 nál irta ki hogy állitsam át PAL60 ra a felbontást kiirta hogy hol tudom ezt megtenni, de mivel HD ra állitva nemvolt olyan menüpont ezért átraktam sima tv módra ott átraktam pal60 ra majd vissza hd re és simán ment a gamma.
  • testerlnx
    #1334
    Elképzelhető, bár azt olvastam, hogy nem tudja frissíteni a live a DVD firmware-ét, sőt még csak le se tudja kérni... Amúgy először azt olvastam, hogy csak bizonyos DVDROM-ot fw-ét lehet felül írni, de most hogy modchip-ről beszélnek már bármelyik DVDROM-al fog menni nem?
  • torma1985
    #1333
    Igen, de az Outfit meg ment miutan atallitottam PAL60-ra az Xet...szal a gep nem szar, de a lemez se sztem,mer mar kicsereltettem eccer...
  • Zsoltika 007
    #1332
    Szerintem nem is a pal szabvánnyal van a gond hanem a géppel. Figy ha 4 napig működött akkor mennie kellene 10 nap múlva is.
  • torma1985
    #1331
    Igen ezt en is gondoltam, de nem tudna, valaki legalabb mondani egy olyan oldalt, ahol olyan tv-k vannak, amik tamogatjak a PAL60-at? mert en kerestem, de nem nagyon talaltam igazabol...
  • Zsoltika 007
    #1330
    Szerintem ott nem a játékkal van probléma.
  • torma1985
    #1329
    Sziasztok! Nem tudom jo helyre irok-e, de megprobalom.

    Az a problemam, h vettem egy X360-at, meg hozza egy Obliviont. Egesz jo parositas lenne, csak hat nem lvastam el a boritojan a figyelmeztetest, h CSAK OLYAN TV-N FUT, AMI TAMOGATJA A PAL60-AT!!!!
    Aha...hat hazavittem beraktam, elindult a jatek, de a hang picit akadozott a menu elott. Mondom nem baj ha megy a jatek.
    Ment is, 4 napig. Aztan hirtelen legkozelebb mikor el akartam inditani, kurva lassan toltott be es sokat lassult a jatek, toltogetett jatek kozben. Mostmar el sem indul. Olvastam neten olyan hozaszolast vmi forumon, h akinek a tv-je nem tamogatja a PAL60-at, az rafaragott. Az X-et atalitottam Pal60-ra. Utana ua volt. VISZONT, az Outfit demoja is pAL60-AT igenyel, es az ment miutan az x-et atallitottam. Tehat, vegkepp nem tudom mi a gond. Valaki, akinek van halvany fogalma a dologrol, kerem irjon, mert mar nagyon tepem a serom, h mi lehet a gond!

    Elore is koszonom a segito valaszokat!
  • arty
    #1328
    akár mennyire megszokom a padot, sosem fogok tuni oldalazva ugrani, miközben az ellenfélen tartom a célkeresztet és lövöm :) egérrel ezt egy átlagos fpshuszár megcsinálja :)

    persze, lehet van aki konzolon is - de talán ez kevésbé jellemző :O
  • testerlnx
    #1327
    Amúgy érdekes, hogy csak a Nintendo tud ezen a téren vmi új használható dolgokkal elő rukkolni...
  • testerlnx
    #1326
    Én azt nem tudom megérteni, miért nem csinálnak egy olyan gamepad-ot amivel jobban lehet irányítani egy FPS-t?? Ott a Metroid Hunters példa DS-en, ott sincs egér meg bill, mégis baromi jó az irányítása az FPS-nek kézi kütyün!! Egyáltalán nem tűnik ördöngősnek egy touchpad vagy olyan csúszka berakása egy gamepad-ba amelyik nem húz mindig középre és egy újjal finoman lehet pozícionálni... Pedig egyre nagyobb igény van rá, talán a WII remote...
  • Tomo15
    #1325
    Ezt azért én nem mondanám! BÁr tény, hogy bill+egér jobb...
  • arty
    #1324
    Blacket probáltam boxon legutóbb. Használhatatlan :( Én erre mondom ...

    igaziwilliams: nem arrol van szo h ki mit szokott meg, hanem h a pad alkalmatlan az FPS-re...
  • Gabe18
    #1323
    Nehéz,mert kb 7 évig csak konzolom volt,utánna vettem pc-t,és játszottam azon jópár fps-t,utánna megint lett konzolom is,gamepadal leültem fps-t játszani,és rövidessen legszivesebben a sarokba vágtam volna...
  • IGAZIWILLIAMS
    #1322
    Olyan nehéz megérteni,hogy aki x éve konzolon nyomja az fps-eket kotrollerrel,az azt szokta meg,azzal tud játszani? Nekem pl. az egér-bill kombó nem áll kézre,és nem is kényelmes.
  • guardian hero
    #1321
    Ezzel egyetértek, én is bill + egérrel játszom legszívesebben FPS-t.
  • Gabe18
    #1320
    Hiába tök más,FPS-t te gamepad-al sose fogsz ugy játszani egér-bill párosal.A mozgás nem gond,de a célzás egy kinszenvedés.
    De ennek megvan a forditottja is,pl bill-ről játszani egy sportjátékot ugyanolyan szevedés,mert ahhoz meg a gamepad az ideális.
    A legjobb az lenne ha a konzolhoz is lehetne bill-egér párost kapcsolni,és pl. fps-ekben ennek meg is lenne a kellő támogatottsága.Akkor minden játékhoz a megfelelő "eszközt" használhatná az ember,mint most pc-n.
  • Olcsi2
    #1319
    Amped 3 elado, 8500.
  • deep
    #1318
    Najó, legyen 12:D
  • guardian hero
    #1317
    Nem a pécés gamepad rosszabb, mint a konzolos, hanem a PC-s játékokban nincs normális gamepad support. Ez nem csak arról szól, hogy be tudod konfigurálni a gombokot meg a tengelyeket, hanem egész más irányítási rendszer és játékmenet kell egy gamepados FPS-be. Én halál béna vagyok FPS-ben gamepaddal, világéletemben PC-s egerészéshez szoktam, de pl. a Metroid Prime-ot teljesen jól tudom játszani kontrollerrel is.
  • arty
    #1316
    1920x1080 - nativban szvsz nem sok game fogja használni :)

    guardian hero: nekem van otthon gamepadom 2 pc-hez, ugyan olyan mint a konzolosok - semmivel sem jobb vagy rosszabb :) ha valaki béna gamepaddal, az nem azon mulik h PCn béna vagy konzolon. én autosokkal jolmegyek paddal, ám sajnos FPS számomra játszhatatlan, 0 élvezet :(

    és ahogyan a box billentyüzete is halál bugos, alig megy valakinek valamivel, ugy a 360hoz sem támogatott cucc :( nem hinném h előrelépés lenne ez irányban: marad a kontroller :( ugyhogy én az FPSek miatt maradok PC-n, pedig egy 360at simán bevállalnék akár most is, de igy semmi értelme
  • sector512
    #1315
    Az 1080 az mekkora felbontás-t takar pontosan?
  • wander01
    #1314
    HD 1080-ban (HD projektorral) még a sima xbox-os játékok is ég és föld a tv-hez képest (pedig nem is támogatják asszem ), ugyhogy egy 360-at abszolut nem is szabad szvsz egy lapon emliteni egy sima tv-vel (pl egy ilyen 63-as GABA-val mint ami nekem van, 30k-s gagyitévé). egy 360-at szivesen bevizsgálnék mit tud 1080-ban 3,5x2 méterben . a kedvencem az volt mikor Madagascar HD-t kimerevitettem és az oroszlán sörényén meg lehet számolni a szörszálakat >:]. jo mondjuk ez film volt de a HD játékok boxra is gondolom hasonlot produkálnak (GRAW, Far Cry 2 majd...)
  • turho
    #1313
    Nomeg a GC, én nagyon szeretem azt a kontrollert is.
  • deep
    #1312
    Valakinek Ghost Recon, vagy Dead or Alive 4?
    13k darabja
  • guardian hero
    #1311
    A legtöbb PC-s játékban nincs normálisan belőve gamepadra az irányítás, a konzolon viszont eleve arra tervezik őket. Ég és föld a különbség.
  • Tobacco
    #1310
    a pc-s gamepad egész más, föleg hogy a logitech ps2 joy kopintásokat gyárt.
    a joysztik az a nintendo, box, és dreamcastnál kezdödik :D