176586
banner
  • Fejes021
    #1389
    " Veszel egy játékot és azt cserélgeted" Ezt hogy érted?
  • deep
    #1388
    Először is próbáljuk már meg elfelejteni a warezt! Veszel egy játékot és azt cserélgeted, ha annyira nincs pénzed, de nem hiszem hogy ne lehetne havonta kiszorítani 10k-t, hogy vegyél egy címet.

    Az X360 eléggé felkészült ahhoz, hogy felvegye a versenyt a dx10-es pécés játékokkal. Ezen effektek nagy része már be van építve a 360-ba.Szerintemm nézz meg egy-két játékot rajta valamelyik konzol shopban. Az élmény úgyis magáért beszél majd, ha tetszik, vegyél:D
  • Fejes021
    #1387
    Valaki fel tudna homályosítani, hogy egy xbox 360-nal mit kell csinálni, hogy tört játékok is menjenek rajta?
    tudom, vmi extreme firmware de ez pontosan hogy is műxik?

    Új vagyok még. Soha nem volt konzolom, csak most elgondolkodtam rajta mert nem lesz dx10 xp-re és nem szeretnék nagyon befektetni vistába meg hozzá való gépbe se.

    Télleg ha majd kijön a dx10 akkor konzoloknál, hogy lesz?
    Kiadnak egy még újabb generációs xboxot és akkor a régi 360-nokat ki lehet dobni?
  • torrente
    #1386
    Miért nem veszel év végén, amikor már kiküszöbölnek rajta egy pár "hibát" és játékkínálat is lesz rá. És 20-30 ezerrel olcsóbb is lesz.
  • blackparty
    #1385
    Akkor nyugodtan vehetek x360-at?
  • deep
    #1384
    Érdemes. Ha kapsz hozzá garanciát, akkor cserélik
  • Snake11
    #1383
    Hali! Decemberi a gépem és kifogástalanul működik,úgyhogy nem hiszem hogy a első gépek hibája
  • blackparty
    #1382
    VAgy ez az elromlás a legelső gépeknél van?
  • blackparty
    #1381
    Szerintetek érdemes xbox360-at venni?
    Garanciába kicserélik ha elromlik a gép?
  • deep
    #1380
    Amikor csak akarsz. Napi kb. 3-4 órát megy. Hétvégén 6-7-et.Használtan vetem eleve:DDD
  • testerlnx
    #1379
    és mindegyiket gar-al cserélték?
  • Kaplan
    #1378
    A haverom mostani gépe 4 hónapot bírt ki. Volt olyan akinek 1t, volt akinek még annyit se.. Elég aggasztó :S
  • testerlnx
    #1377
    Mennyi időt mentek?
  • testerlnx
    #1376
    Mióta van meg, és mennyit használod? Elég riasztóak az info-k a xbox365-ről is :( Nekem kb 1 hónapja van, és reménykedem...
  • Kaplan
    #1375
    S a haverjai is? Mert majdnem mindegyiknek elbaszódott.. Akkor a gömb utcában adnának fost? :S Ok Deep mikor mehetek hozzád? :)
  • blackparty
    #1374
    Sziasztok!
    Légyszíves írjátok már le a véleményteket és a tapasztalaitokat az xbox360-ról.
    Amúgy tényleg ilyen gyakori az xbox360 elbaszódás?
  • deep
    #1373
    Lol:D
    Beszopta a 100-ból a 2 szart. Nálam megnézhetsz egy hibátlant:D
  • Kaplan
    #1372
    Ma volt szerencsém kipróbálni egy X360t. Nem HDTVn, hanem egy nagyon-nagy HD kivetítőn. A látvány eszméletlen volt, főleg a G.R.A.W! De a szemem láttára kezdett el beszarni a gép. Minden 10.ik percben fagyás, képcsíkozódás, recsegés.
    A csávónak már a második gépe ment tönkre. Ennyire gyakori lenne a X360 elbaszódása? Megmondom őszíntén kicsit elment a kedvem a gép vételétől.
  • deep
    #1371
    Hát nemtom, én láttam ilyen tévén és nekem tetszett:)
  • arty
    #1370
    akkor a dash legalább jól nézhet ki lcd-tv-n ...

    ezexerint viszont játékon belül csak a "népszerű" felbontások elérhetőek :( igy a 720p (1280x720) már enyhén homályos lesz az 1366x786os TVn :(
  • deep
    #1369
    Őőő alapvetően a dashboard-ot tudod belőni olyan felbontásra amire akarod. A játékok dobozán is fel van tüntetve, hogy mely felbontásokat támogatják. 480p/720p/1080i
  • arty
    #1368
    de pontosan hogy müködik ez ? (még sosem láttam a dash-t)
    a boxot beállitod az 1366x768-ra és onnantól minden játék abban fut ? vagy játékspecifikus, azaz az adott játék options menüjében kell belőni a felbontást?

    boxon is lesz olyan, h le kell majd butitani gamét, ami akad majd nagyobb felbontásban ? (boxon és ps2-n is láttam már 20-25fps-el döglődö játékot)
  • deep
    #1367
    persze, a 360-at ezekbe a felbontásokba lehet beállítani. Az hogy támogatja, valóban kevés, a tényleges felbontást kell mindig nézni!
  • arty
    #1366
    játékokat át lehet állitani ebbe a felbontásba? még nem láttam boxot, nemtom :)

    az h "támogatja" a marketinges világban azt jelenti, h "van vele kép" ... ld hd-ready jelzés használata :)

    wander01: hamár igy "idehirdettél": egy sima firmware flashért elég pofátlan ár :)
  • torrente
    #1365
    Ezt a Samsungot viszont ajánlom (nekem is ilyen van):
    http://www.samsung.com/hu/products/tv/lcdtelevisions/le26r51b.asp

    Jelenlegi ára 220eFt körül van; két hónapja 170e-ért vettem a csömöri Auchanban.
  • wander01
    #1364
    xbox 360 okositás 15k-ért ha érdekel valakit :)
  • Tobacco
    #1363
    A samsung crt képcsöves HD tévéjét nem ajánlom, igaz nagyon olcso 160 ezer, de a képe homály, és életlen a dunaplázában van kiálitot darab, és csalodás.
  • sector512
    #1362
    32" (81 cm) LCD TV, HDMI multimédia interfész, HDTV támogatás, UltraBright technológia, nagy felbontású széles WXGA panel (1366 x 768), 800:1 kontraszt arány, 500 cd/m2 fényerő, 170/170 betekintési szög, továbbfejlesztett progresszív képfeldolgozás és zajszűrés, 3D fésűszűrő, PIP (TV/PC), teletext 1000 oldalas memóriával, 20 watt virtual surround. Csatlakozók: 1x HDMI (HDCP), 2x SCART, 1x komponens, 1x RGB, 1x kompozit, tuner: PAL-I/B/G, SECAM-LDK, S-video, PC (VGA), fejhallgató.

    Ezek a tv adatai
  • deep
    #1361
    The Xbox 360 supports the following resolutions: 640×480, 848×480, 1024×768, 1280×720, 1280×768, 1280×1024, and 1360×768
  • arty
    #1360
    az egyetlen gond, ami a legtöbb LCD tv baja: 1366*768 :( és ehez vedd hozzá, hogy néz ki egy lcd cucc, ha nem nativ felbontásban hajtod: homály :(

    konzolról esélytelen ugye nativban hajtani, PC-ről pedig szintén nem eccerü ilyen felbontást belőni!

    nem jön be az edigital oldala, van rajta HDCP képes dvi vagy hdmi? - ez ugye a jövö hd filmjei miatt fontos...
  • deep
    #1359
    Ezért kell egyben kifizetni:D
  • guardian hero
    #1358
    Jól hangzik :) Mondjuk elég ijesztőek a THM-ek.
  • deep
    #1357
    Nagyon jó az a 800:1-hez! Ez szerintem kurvajó vétel. Nézegettem hozzászólásokat más fórumokon, és meg vannak vele nagyon elégedve.
  • guardian hero
    #1356
    Kíváncsi lennék azért, milyen képe van. Kontrasztja nem tűnik túl acélosnak, viszont a felszereltségéhez és a méretéhez képest nagyon jó az ára...
  • deep
    #1355
    Olyannyira megteszi, hogy most vérszemet kaptam, s lehet hogy én is veszek ilyet:D
  • deep
    #1354
    Ez tökéletesen megteszi.
  • sector512
    #1353
    bár ez nem a samsung de ez is tetszik, meg árban is ugyanannyi
  • sector512
    #1352
    http://www.edigital.hu/product.php?bid=11&partner=25&productid=22128
  • deep
    #1351
    Hmm, hát a HD az annyit jelent, hogy High Definition. Ami meg a nagy felbontást jelenti tudtommal. Lehet hogy nincs rajta HDMI bemenet, de akkor VGA kábellel akkoris megoldható. Pontos tipust nem tudsz?
  • sector512
    #1350
    Megkérdeztem a mediaban azt mondták hogy nem HD-ready meg nem írják róla sehol