176586
banner
  • turho
    #1989
    Félreértés miatt ismét eladó egy x360. Flashelt, 2 hónapos, LG driveos készülék, hibátlan. Alapgép magában 95 k irányáron, 5 bizt. másolttal 105 k, nagy x360 távirányítóval és headsettel 110 k, még ezek mellé plusz 2 gyári játékkal (fright night round 3 és Blazing Angels) 120 k. Figyelem, a gép Martfűn van (Bp-től másfél óra), jó lenne ha el tudnál jönni, én nem vagyok mobil sajna.Plíz email: [email protected] és PÜ
    Beszámítok Core pakkot plusz dolgok nélkül, (memoval) 60-65 k-ig, LG vagy Samsung drájvval.
  • toza #1988
    "Nemrég a barátnője unszolására " aazt hogy?!? add meg a csaj szamat!Kell!!!most!!
  • Bendy
    #1987
    Van 1 barátom, aki kőkemény PC megszállott. Nemrég a barátnője unszolására mégis vett egy xboxot (xbox1). Megbeszéltük, hogy nyomjuk neten a Halo2-őt...káromkodott az elején, hogy mekkora szar kontrollerrel FPS-t nyomni, és csak az egeret emlegette állandóan. Most eltelt 3 nap és kezd elég jól belejönni a controllerbe, élvezi a rázóka előnyeit is (ahogy lejjebb is írtátok). Nem gáz a kontroller, bele lehet szokni. :)
  • Agreal
    #1986
    Hátha idetéve4d valaki akit érdekel:
    az alábbi PC-s alkatrészeket Xbox360-ra cserélném persze értékegyezetéssel:

    Pentium D 805 Dualcore 2.66ghz 533FSB+gyári Intel hűtő dobozos
    tuning alapfeszen 3.5ghz 1.45volt mellett primestabil 4ghz-en 11hó gari
    Asus P5LD2 945p chipsettel doboz+minden tartozék megvan 11hó gari
    2x512MB DDR2 Samsung 667mhz 11hó gari
    Inno3d 7600GT+Nv Silencer6 rev2 VGA hűtés 1 év 11hónap gar+silencer 6 év gar
    Maxtor Diamindmax 80gb ata133 2mb winyó gari nincs:8k

    bocs az off-ért
  • turho
    #1985
    King Kong x360-ra eladó, 8 k, utalással 8500 péz. Angol. Illetve csere x360 memkártyára. Plíz PÜ
  • Attila 007
    #1984
    Eladó egy OverG XBOX360 ra 13500 Ft.
  • turho
    #1983
    Majd kiadják a megfelelő egeret is, tripla pézért, idő kérdése.
  • lazsi
    #1982
    Figyelj fölösleges vitatkozni. Ez tény, hogy FPSezni az egér+bill a leghatékonyabb. Kontrollerrel sohasem fogsz olyan gyorsan és pontosan célozni mint egy razorral vagy egy logitech G-vel.
    A problémám az h ms hivatalosan bejelentette h megpróbálják megakadályozni a játékokban az egér használatát...
  • toza #1981
    joez?!
  • toza #1980
    ja es mellesleg csomo fps t lehet joy al is nyomni,szal nem feltetlenul egerrel kell..(dukenukemben meg alapbol billentyure volt kiosztva pl,de ha fejmozgast nezed fel le stb gombok hejett egy thumbstick((-huvejkuj"palca" :)) mennyivel tobbet ert volna..)
  • toza #1979
    igazabol nem...
    akkor vard meg majd revolutiontes vegyel azt..

    szvsz kb 2,3 nap gyakorlassal..de eleg par ora is,rohatt hatekonyan lehet irtani kontrolerrel..egyebkent semmi sem adja vissza elmenyt hogy tenyleg ravaszt huzol lovesnel,meg hogy remeg vmi bigyo a kezedben robbanasoknal stb..ezerrel jobb mint eger meg bill..vagyis hogy hangulatosabb,ha nem is hatekonyabb de egyebkent megitt tajekozodhacc errol arrol...
    mellesleg alapboxra van smartjoyfrag eger +bill lehetoseg..tekintve hogy julius kozepere csippet igertek nyilvan erre is kidobnak nemsokara eger bill megoldast segito izet,neszarj be..
  • lazsi
    #1978
    Miért is lol?
    Én PC helyett venném, csak az a gondom h két kedvenc stílusom az FPS meg az RTS. Utóbbival még nincs is gond mert a mostani gépem még évekig elviszi az rtseket valahogy, de fpsekhez már nincs benne kraft.
    És hivatalosan XBOX360 nem támogatja játékok alatt a billt+egeret állítólag azért h egyesek ezzel ne szerezzenek előnyt multiba. No de kérem ha valaki komolyan akar jáccani akkor vegyen egeret, mert az fps-eket egérre találták ki és nem kontrollerre.
  • toza #1977
    de 20 papirert lehet hohzza venni 20 gb vvincst...viszont bill eger hianya lol!
  • Tomo15
    #1976
    Elösször is ne vegyél corét. Semilyen olyan egységet nem adnak hozzá alapból amire menteni lehetne...
  • lazsi
    #1975
    Hi. Az lenne a kérdésem, hogy a core-hoz adnak valami memóriakártyát vagy bármit amire a játékállásokat menti a gép? Szemezgetek nagyon egy ilyen géppel csak sajna nincs HDTV-m, meg az is elriaszt, hogy nincs hozzá bill+egér, meg külön fizetni kell a multiért.
  • turho
    #1974
    Keresek x360 core-t, kifogástalant, LG-set. Plíz pü árajánlattal (újonnan 65-ért kpnám kb).
  • Ma2ska
    #1973
    Acer 1916w - 60e Ft
    ViewSonic 1912w-2 - 62e Ft ezeket ajánlották 360hoz, wide formátumuak, nincs lelógás alul felül. 19"
  • turho
    #1972
    nem véletlenül vett egy rahedli ember már 21 colos crt-t :)
  • Ma2ska
    #1971
    Nekem 113 centis projis tv n megy, asszem 480p ben, kicsit extrapolálja felfele mert vmi pixelduplázó van benne. "majdnem HD" igy
  • Ma2ska
    #1970
    Rá, ha 4/3 as alul felül lesz egykis sáv a 16/9 gamek miatt.
  • Gorbesz
    #1969
    ááá rá lehet kötni a boxot sima monitorra??? :)

    loooll....akkor veszek egyet :)
  • Flórika
    #1968
    Hajaj, miénket is. :DDD Mi is panelban nyomulunk. xDDD
  • turho
    #1967
    Jaja :) aztán meg ki tudja....lehet megnézem majd monitoron heccből milyen nagyobb felbontásban. Szolnoki MM.-ben elég impresszív látvány egy 130 centis hdtv-n, de egy autó ára, és befűtené a telepi kis lakásunkat :))
  • Flórika
    #1966
    Én nem is hallgatok azokra, akik mindjárt megvetetnék velem a többszázezres HD TV-t. xDDD Nagyon jó lesz az a kis 72 cm-esünkön, nekünk is. :))
  • turho
    #1965
    Core pack nincs valakinek eladó? Illetve hol a legolcsóbb most, ahol van is? :)
  • turho
    #1964
    Nekem bejön normál 72 centis Pana TV-n, igenis mérföldekkel szebb-jobb. Ergo: ne riasszon el senkit, ha nem akar egyből hdtv-t venni, sokkal szebb mint egy XBOX.
    Tény, hogy hdtv-n az igazi, de így sem csalódás, legalábbis kezdetnek.
  • DanielT
    #1963
    Ez -e!
  • james69holden
    #1962
    naffene, erről a lehetőségről nem is tudtam :)
    és EZEK közül melyik kábel az ha szabad kérdeznem?
  • KaBuTo666
    #1961
    kezdjük ott hogy mekkorát, és mennyit akarsz rászánni?
  • DanielT
    #1960
    A monitorhoz való 7ezer ftos kábel :) Jobban is jársz vele mint egy hdtv vel :)
  • james69holden
    #1959
    melyik most a legolcsóbb, nálunk is kapható hdtv? (hd-ready tv?)
    persze amit egy x360-hoz ajánlotok
  • DanielT
    #1958
    Képen semmit nem fogsz látni. A lényeg a következő: sima tv-re felejtsd el! Vagy monitorra vagy HDTV-re kötöd, egyébként ne vegyél.
  • blackparty
    #1957
    norákl=normál
  • blackparty
    #1956
    Sziasztok!
    Lécci linkeljetek már be olyan képet amin az xbox360 fut sima norákl tv-én.
    előre is köszi.
  • TrIp
    #1955
    http://xboxklub.hu/news.php

    Na ezt nézzétek... állítolag megtörték annyira az x-et hogy avalaunch fut rajta egy K. nagy vinyó társaságában... nesze nektek premium
  • KaBuTo666
    #1954
    mármint a késöbbiekben ki tudják szűrni, van rá esély?
    (csak mert veszek egy x360-at + egy kart ezt azt, nehogy potyára dobjam ki a pénzecském)
  • KaBuTo666
    #1953
    és a késöbbiekben?
  • turho
    #1952
    most igen, hiszen a meghajtó van kicsit (nem kicsit) átverve. De a lemez hiánytalan, eredetinek mutatkozik, hiszen az SS-ek rajta vannak (amúgy nem menne).
  • KaBuTo666
    #1951
    lenne egy kérdésem:
    megtört x360al lehet multiplayerezni???
  • KaBuTo666
    #1950
    szeva!

    a leges legolcsóbban a http://www.arukereso.hu/crt-lcd-plazma-tv-c3164/ ARUKERSŐBEN lelhetsz a legolcsóbban tv-re, ugyanis ki keresi neked hogy az általád választott tv hol melyik boltban a legolcsóbb, mulkor itt vettem hdtv-t.100 ezer ft-ot spóroltam meg így!

    mindenképpen sony-t ajánlok neked!
    esetleg samsungot

    jah és van egy barátom aki éppen eladja a garis sony tv-jét:
    ez a tv 350e be kerül újonnan! nézd meg mindenképpen!
    http://www.arukereso.hu/crt-lcd-plazma-tv-c3164/