176586
banner
  • PlayStation2
    #2029
    Bocs, az off-ért, de akkor már ezt is megkérdezem. Manapság vannak olyan dvd lejátszók, amik szintén hdmi kimenettel is rendelkeznek. De ennek mi értelme van? Hisz a DVD lejátszóval hogy tesz ki nagyfelbontású anyagot TV-re?
  • PlayStation2
    #2028
    Valaki világosítson már fel erről a HDMI-ről, hogy mi ez egyáltalán. Ugye ilyen kimenet nincs az xbox360-n de ettől függetlenül nagyfelbontású játékokat kezel. Mi lenne akkor ha lenne rajta? Meg a PS3 is furcsa, mert ugye 3 kiszerelés, az elsőn nem lesz HDMI, a második egy, a harmadik meg kettő. Ez már totál homály.
  • toza #2027
    minimal FAQ lol...csomo dolgot most tuttam meg boxrol belolle:D good stuff
  • CrucifX
    #2026
    Csináltam pár hete egy minimal FAQ-et pont az ilyen kerdések megválaszolása végett, hamarosan frissítem - szvsz bekerulhet topik alá.

    X360 FAQ
  • Ma2ska
    #2025
    Ha nincs pénzed nagyobb lcd tv re vagy HD tv re , a felbontás miatt elsősorban a monitor a legjobb megoldás lehetöleg 16:10 es. Hagyományos Sd tv re is lehet kötni csak értelemszerüen annyira nem lesz részletes a kép, mintafféle tv kép, de szép ugy is.
  • turho
    #2024
    Fenntartással kezelendő. Ha leene egy 112 centis lcd tv-d te mit írnál? :))
    Csúnya? Hülyére veri a többi konzolt így is.
    Monitorra kötés is egy plusz kábel megvásárlása és annyi. Akár egy régi crt-re...
  • Ferencz István
    #2023
    Na most télleg elbizonytalanodtam ,hogy ha veszek X360-at akkor sima TV-re kössem vagy monitorra(pl.Widescreen), sokan azt írják hogy sima TV-n jó, nem szaggat, sokan meg azt hogy szaggat meg nehogy rákössük mert csúnya
  • turho
    #2022
    Én meg nem olvastam a zárójeles részt :D
  • Ferencz István
    #2021
    Télleg? Nem is tudtam...
  • turho
    #2020
    A használatára értette sztem :)
    Megtanulható.
  • toza #2019
    adnak hozza kontrollert...az benne van az arban..nyugi..

    (haha ha)
  • Ferencz István
    #2018
    Én meg az FPS, TPS-eket szeretem, de ha veszek boxot nemtom fogom tudni-e irányítani majd ezeket a gémeket
  • turho
    #2017
    Nem tudom mi a fent említett játék, mindentől függetlenül, ha kicsit is igaz, akkor kapják be, a kilowattos pc-s tápjaikkal együtt meg a nyócvégéás szobafűtős 70 gigás büdöstalpú Paksterhelő pc-konfigjaikkal illetve ezek tukmálásával együtt. 2 éve ezért fordultam intenzívebben a konzolok felé. Ehhez képest az x360 pártíz wattja meg zaja lófax.
    Mindez miért? Mert nem tudnak/akarnak már jó ideje normálisan játékot kódolni. A pc-mániások meg kuporgatnak x360 árú vga-kra meg a többi xarra. Én ebből ezért nem kértem tovább, bár hiányoznak az rts-ek.
  • toza #2016
    ebay en meg ocsoban is..:D
  • Ferencz István
    #2015
    Pár napja olvastam egy friss hírt hogy Crysis nem lesz Xbox360-ra és PS3-ra sem mert az új grafikai motort nem bírná egyik konzol sem.
  • toza #2014
    ennyiert mar kapsz mashol is..eleg a 100 k mert van mar aki 5 k ert vagy alatta flessel,meg hazilag is "konnyen"megoldhato!honap kozepere meg csippet iger egy nemet csapat ,ugyhogy csak varni kell
  • Wolwarine
    #2013
    értem... lehet az lenne a legjobb...
  • turho
    #2012
    Ha liveozik valaki akkor is kell tároló a tartalmaknak. Már az is megfizethető, évi 15 k körül van 1 éves Gold ha jól tudom (én sosem próbáltam).
  • Zsoltika 007
    #2011
    Inkább kuporgass rá még 1 hónapot de ne vedd meg a core-t! Hidd el meg fogod bánni!
  • turho
    #2010
    Sokan nem nézik hogy a Corehoz kell minimum egy mamokártya amíg használható lesz, mentés nélkül elég gáz játszani. A core gépek elromlási statisztikája is rosszabb valamivel, bár nem kirívóan. Neten olvasgattam ilyen elszólásokat. Amelyik gyári hibás, az fejreáll az első komolyabb stresszteszten...
  • turho
    #2009
    Ott van lentebb. Az alap kontrollert nem értem, gyári wireless van :)
  • Wolwarine
    #2008
    csak az a bajom hogy a keretem 100 ezer és erre kéne nekem ezekszerint:
    alapgép (legyen kiflashelve), vincsi, alap kontroller, és alap kábel ami a tv re megy!
  • Zsoltika 007
    #2007
    Szerintem vegyél Premiumot! Ha megnézed sokkal jobban jársz mintha megvennéd külön a cuccokat hozzá.
  • turho
    #2006
    Ez nekem is homályos, elvileg külső vinyót kezel valahogy, de hogy mindenre használja-e, vagy csak zene és ilyesmi tárolásra, azt én sem tudom. De ha mindent lehetne, nem lenne értelme a Premium pakknak (mondjuk jobban is néz ki a konzol ha így egyben van, mint 1 valag drótos cuccal körbeaggatva :D )
  • Wolwarine
    #2005
    aham, a francba akkor csak kell egy vincsit is vennem :(
  • Zsoltika 007
    #2004
    Az azért nem így müxik. Egyenlőre úgy tudom csak a sajáttal megy.
  • Wolwarine
    #2003
    És hallottam olyat hogy saját vincsit dughatok rá usb keresztül és ugyyn úgy szuperál mint a saját vincsije a cuccnak??!!
  • turho
    #2002
    Igaz. A premiumban van csak vinyó, és az xbox játékok ugye a sima xboxon is úgy mentek. Abban mindben van és kell is vinyó a játszáshoz. Más oka ezen kívül nincs. Ez éppen elég ok :)
  • Wolwarine
    #2001
    Olyat hallottam, hogy Xbox360 core sys en nem indulnak el a régi xbox játékok csak az xbox360 prémiumon!!?? Szerintem nem igaz de így van ez? Vagy mi?
  • Zsoltika 007
    #2000
    "ja es nem mindenkinek mami adja am pezt cuccokra"
    Ne magadból indúlj ki.
  • toza #1999
    na..most nezem csak hogy lehet venni processzort akar 90 papirert is..szal ennyi
  • toza #1998
    ja es nem mindenkinek mami adja am pezt cuccokra,szal 1-1.5 ev mire ossze szeded fullos pc re a penzt akkor inkabb 2,3 honap alatt ossze sporolhato konzol sokkal esszerubb..egyetlen "hibaja"egyenlore,hogy nem ontyak ra a sok sok jatekokat..ennyi
  • toza #1997
    na jo..de kell 2 gb ram kb..az ugye 40 papir..egy konkret proc...ugyncsak 40 korul..szoval mar meg is van a box ara..csak 1000 huffer ki irod jatekot berakod,no krakkelgetes,benazas, trukkozes..full detailon megy mindenkep!!!

    viszont pc dbol 2 alkatresz van meg...es akkor meg kell ugye soxor ennyi es sok pez ra...szal sztem ez mervado.

    mellesleg vgat fel ev mulva fele annyiert fogod tudni eladni,mert kijon 30 uj frankobb...konzol meg tartya erteket meg sbt.. sztem
  • Zsoltika 007
    #1996
    Azért ne halandzsázzunk már! Mi az hogy 2 hetet?! Inkább 1, 1.5 évet.
  • toza #1995
    xbox 360 ra is lesz crysis...de ha neked nem eri meg egy jobbfajta vga arat akkor gyagya vagy...ez meg evekig utni fog,vga d meg kibir kb 2 hetet...szal nem kerdes,kell pc is..de igazan frankos graffal jaccani konzolon tucc!
  • KaBuTo666
    #1994
    haverom míg nem vot törés innen vett néhány eredti xbox játékot, ha esetleg valakit csak az eredeti érdekli olcsón az itt talál párat:
    http://www.newwave.hu/index2.html

    Burnout Revenge 12.000 Ft
    - Dead Or Alive 4 12.000 Ft
    - EA Sports Fight Night Round 3 12.000 Ft
    - Far Cry Instincts Predator 12.000 Ft
    - Fifa 06 Road To World Cup 12.000 Ft
    - Gun 12.000 Ft
    - Lara Croft Tomb Raider Legend 12.000 Ft
    - NBA Live 06 12.000 Ft
    - Need For Speed Most Wanted 12.000 Ft
    - Perfect Dark Zero 12.000 Ft
    - Perfect Dark Zero (Limited Edition) 12.000 Ft
    - Peter Jacksons King Kong The Official Game Of The Movie 12.000 Ft
    - Project Gotham Racing 3 12.000 Ft
    - Quake 4 12.000 Ft
    - Ridge Racer 6 12.000 Ft
    - The Outfit 12.000 Ft
  • Ferencz István
    #1993
    Valaki?
  • Zsoltika 007
    #1992
    Igen.
  • Wolwarine
    #1991
    Sziasztok érdkellne hogy XboX360-on elindul Halo 1 és vagy 2 ?
  • Ferencz István
    #1990
    Heló ,mindenkinek!
    Már egy ideje lemomondtam az Xbox360-ról de most megint bennem van hogy olyan jó lenne egy. Egyszer PC-t akarok, egyszer pedig X360-at. Nemtom mért van ez. Lehet hogy azért mert PC-re jön majd a Dark Messiah of Might & Magic, Crysis, Call of Juarez, azért ezeket is szeretném kipróbálni, de boxra is jönnek ki olyan gémek amiket szintén szeretnék kipróbálni. Viszont úgy nem megy anyagilag hogy egy jobb gép meg még X360 is. El kellene döntenem, X360 vagy PC? Ebben kérném a ti segítségeteket, ha lehet:), de légyszi komolyan segítsetek mert már kb egy fél éve bennem van hogy most X360 vagy PC, 3 hete megvettem a PC-met, aztán megint X-et akartam, aztán megint PC-t. PLS!!! Előre is THX!!!