176613
banner
  • Moby
    #161693
    Nagyon korrekt banda. A fee-t leveszik tranzakciónként, de egy fospermetes, húgyfoltos kétlépcsős azonosítás nem fér bele, mer drága az sms. A google-nek az "ingyenes" emailfiókjába belefér.
    Vitz.
  • Harlekin
    #161692
    Jah azt tudom hogy paypal jó nem fosok ez miatt,meg pontosan az miatt nem tudtak pénzt szerezni,hogy jól csinálom amit csinálok.Rengeteg Kínai helyen vásárolok nem tudom éppen melyikről próbálták paypalon keresztül a lopást.
    Itt 2 dolog van Érdekesen pont most történt hogy szétvált paypal az ebaytől...
    A másik meg,hogy baszhatok ez miatt el 1 csomó értékes drága időt,hogy rohadna meg...
  • davidka003
    #161691
    Érdekes pár napja egy srác is írt PH-n hasonló sztorit.
    Kínai oldalakon fizettél Paypal-al? Banggood? vagy ilyesmik?

    Amúgy nem kell fosni. Paypal visszaadná. Be kell jelenteni hogy nem engedélyezett tranzakció és látják majd hogy kínából történt.
    Nagyon korrekt banda.
  • Harlekin
    #161690
    Na és ha már ide tévedtem.

    Úton van felém a vadi új fekete kontroller is!A camo ugye megjött ameddig nyaraltam!Teljesen új lezárt dobozost küldtek remélem a fekete is így jön!
    OFF!

    Viszont van rossz hír is.Ma kinyitom a posta ládát és OTP levél.Kibont mondom mi a fasz tömören a tartalom megpróbálták lenyúlni a lóvém pay pal segítségével valami kínai!(nem sikerült,mert soha nincs rajta lóvé csak a vásárlás pillanatában)
    Hívom őket ahogy kell és közlik gyanús tranzakciókat észleltek.A web kártyámat és a hozzá tartozó számlát felfüggesztették...
    Kérdem teendő mondja a kártya az kuka a számla ha mindent leellenőriznek ,meg Én is akkor vissza állítható,de a kártya helyet kapok másikat mondom franko vagy 10-12 helyre volt ez a kártya regisztrálva ahova most majd lehet az újat megint regisztrálni.Jó letudva

    Megyek pay pal oldal "ugye szétvált ebaytől" és tuti ez volt az a pont ahol hiba csúszott a dolgokba és próbálkoztak a lopással.

    Próbálok belépni beírok mindent és szépen kínai betűkkel fogad pay pal fél óra volt mire emberi karaktereket tudtam varázsolni.És kezdődhetett a vissza szerzés.Új jelszó!Emailes vissza jelzés!Új kérdés válasz beállítás!És be kellet küldenem egy okmány képet amin szerepel a nevem meg címem!

    Végre látom a pay palt és nézem17 tranzakciót indítottak 97000 forint értékben...De rábaszott a csicska geci! :-D Belegondolok mi lett volna ha a fő kártyám van oda be regisztrálva....
  • Harlekin
    #161689
    Persze minden további nélkül használhatja.Az én profilomat a vejkó jelöltem használja a 360 as boxomon most is online fifázik teljesen máshol mint ahol Én lakok.Én meg itthon x1 en pont destynizek online.!Semmi köze a 2 rendszernek egymáshoz.Tehát igen!Nyugodtan használhatja!
  • darkSectorxxx #161688
    Srácok tipp kéne.

    Ismerős hazajött angliából.
    Van egy live profilja, amire megvan a COD AW.

    A profilt használhatná itthon egy rokona X360-on míg ő ugyanezt a profilt kint Angliába x1-en?
  • Totti5
    #161687
    Ez egyszerűen hihetelen. 1.08ig odáig jutottunk, hogy az 1.05 óta SEMMI az ég világon nem történt, JA DE 1-2 fpsel kevesebb még most is.

    Bele írják a patch logba :

    "Overall improvements to performance"

    GOTY, legjobb fejlesztő, a legjobbfej fejlesztő, nem nyomi nyugati amcsik, ők az igaziak, szívvel lélekkel csinálják! Rohatt EA meg Ubi és MS.



  • DonPedro22
    #161686
    Forza 5-ben hogy állítom be, hogy osztott képernyőn tudjak játszani a haverral? kiírja hogy player 2 nyomja meg a menü gombot és mindig vissza dob a menübe :S hiába próbálok mást nem akar összejönni. Kocsit nem tud választani a második játékos és nem tudjuk elindítani a versenyt
  • darkSectorxxx #161685
    Kicsit tartozik ide a kérdés, de win10-en mikor válik elérhetővé a Killer Instict?
  • Kongy
    #161684
    Még szép, hogy mosott lesz, a BF4 is olyan, amilyen csakhogy normálisan fusson...
  • darkSectorxxx #161683
    Fasza.
  • Totti5
    #161682
    Nem lesz. GC kint volt a PS4 demó és a beszámolók mosott látványról, nem túl meggyőző részletekről beszélnek és nem úgy fest mint a kiadott tökéletes videókon. 900 lesz a PS4, 720 az X. Ezek ennyit tudnak, nem is akarnak többet és ez sem lesz perfekt.
  • darkSectorxxx #161681
    Lehet, ez a 1080/900 csak target volt nem végleges. :D
  • TDC Geronimo
    #161680
    900 psen. Boxon szerintem marad a 720, mint BFeknél
  • darkSectorxxx #161679
    Oks, csak mondom hogy ezt hallottam, hogy 900p, nekem ez nem számítana, ha ez végett kéne választanom...elenyésző a különbség nem?
  • Totti5
    #161678
    Lényegtelen mennyi az eltérés. Dice játék. Azt meg tudjuk milyen... 2szer már eljátszották a lapjaikat.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.11. 18:36:57
  • darkSectorxxx #161677
    Állítólag 900p lófütty különbség
  • Totti5
    #161676
  • Rage47
    #161675
    semmiben
  • Zozzancs
    #161674
    Szerintetek a ONE-os Star Wars Battlefront mennyire fog különbözni a PS4-estől grafikailag? Csak mert nagyon a PS4-es verziót promózzák/ták eddig
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2015.08.11. 07:39:05
  • Kongy
    #161673
    Ez akkora bukás lesz, mint a ház.
  • orichalcos
    #161672
    Lesz benne sztori mód is.
  • Seth
    #161671
    EZ ilyen multiszar? Azt hittem vmi jóféle sztoris ,kardozós,belezős cucc. Skip :(
  • orichalcos
    #161670
  • orichalcos
    #161669
    Na ja...Mondjuk addig én elleszek MGSV-tel , meg Halo 5-tel. :D
  • Totti5
    #161668






  • Totti5
    #161667
    Szétcsap. És ez jön a legkésőbb rohattMS
  • orichalcos
    #161666
    Na csak sikerült egyszerre. :D
  • orichalcos
    #161665


    Ez azért odavág.
  • Totti5
    #161664

  • n000rbi
    #161663
    Kíváncsiság :)
  • Moby
    #161662
    Mi indokolta? :)
  • n000rbi
    #161661
    Na, behúztam egy AC Unity kódot 5k-ért.
  • Totti5
    #161660
    Volt buli!


  • orichalcos
    #161659
    Az én feltöltésem, de nem az én videóm. :D Nincs még meg a játék. :D Capture cucc majd kell, de azt majd itt vagy PH-n meg kell dumálnunk, mert notin csak USB 2.0 van, de hiába említetted múltkor hogy hozzá lehet tenni, mert nincs a notimon bővítőhely. :(
  • Moby
    #161658
    Csak a multiból tudsz csinálni? :)


    /a capturecucc már tárgytalan?
  • orichalcos
    #161657


    szerk: Saját feltöltés, mert név alapján törlik. :D
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2015.08.09. 18:05:07
  • orichalcos
    #161656
    "Sem a demoban sem egyik videón sem láttam mást. Csak a bolyongást."

    Direkt csak side-op küldetéseket mutattak, meg direkt az expókra készített küldetéseket. Még Kojima mondta az elején, hogy semmilyen spoileres videó nem kerül majd ki.
  • Moby
    #161655
    A 4-et vagy 20 nekifutásra majdnem végigvittem, de ezek a karakterek...anyám :D
  • n000rbi
    #161654
    Fantom Pain? :D