176613
banner
  • QuippeR
    #165435
    bocs, de eszméletlen hülye igényeid vannak. ez senkit nem érdekel rajtad kívül.
  • darkSectorxxx #165434
    Ezért is fos a gép. :)
    Pénzéhes faszok.
  • Harlekin
    #165433
    Fizetett live nélkül is ott van a felhőbe.....Tehát Te sokkal biztosabb helyen tudod egy 6 forintos sérülékeny penen amit bár ki berakhat gépbe és formázhat vagy minden ki be csatlakozásnál sérülhet a rajta lévő adata!

    Na de a lényeg az hogy hála istennek nincs mentés lehetőség rendszeren kívülre...
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.01.08. 13:46:27
  • darkSectorxxx #165432
  • darkSectorxxx #165431
    Ja hogy te vagy az. :D
    Búék. :D

    Hát képzeld van olyan igényem hogy biztos helyen akarom tudni a mentéseket, nem mondjuk egy vinyón a gépbe, amit akár vagy formázni kell egyszer vagy megsérül stb.

    Nem feltétlen azt kell mindenkiről feltételezni hogy csalni akar, én asszem eddig 2-3 játékban csináltam ilyet, de azokat írtam is régen.

    NG2 volt az egyik.

    De nem ez miatt kellett akkor sem ez a lehetőség, hanem met féltem a mentéseimet.
    PS4-en a mentéseket kiszedtem pendrive-ra szépen.
    Illetve van olyan mikor egy mentés van és előző állapotra amúgy fellülírna a rendszer, de ha kiszedem a mentést, később vissza lehet íratni a régi állapotra.
    PL Bloodborne. (autosave van, nem is akármilyen)

    Ja ez a felhő dolog, az meg kérlek szépen neked biztos jó mert fizetsz live-ot de amúgysem szeretem az ilyeneket.

    Sőtt mondok szebbet.
    X360-on a játékmentésimet nemrég le akartam szedni, mondván hogy eladom, na tippelj az 50 játék mentésből kb ha 15-20-at le tudtam szedni akkor sokat mondok a többit sérültnek látta a gép és másolni sem engedte.
    Fasza.
    Na ezt szeretném nem megélni még1x.

    Szerencsémre ezen mentésekben nem volt fontos cím.

    Mondjuk gondolok olyanra hogy RDR-Resident 5, stb amikben nem csak egy végigvitel volt a missziók feloldására, hanem 100%-os kipucolás, farmolás....na ezekre figyelek.

    Régen volt a ps2 konzolom eladásakor egy ilyen mély pont, mikor a srácnak, haveromnak eladtam, és eszembe jutott, hogy a FF7-8-9 szinte teljes 100%-os mentés fent maradt, hát naná hogy mire szóltam neki lepucolt róla mindent.

    Szóval, pontosítok, nem felhős, ingyenes megoldást keresek. :D
  • Harlekin
    #165430
    Hála istennek,hogy nem megy a mentés kiszedés!Legalább nem tudnak mentéseket mókolni!!!Minek akarod kiszedni a mentést??Mi a terved vele???
    2 helyen is megvan a mentés(gép és felhő) attól nem kell tartanod hogy el száll!!!vagy esetleg valami karakterednek akarod a szintjét felhúzni ezér lenne jó kiszedni a mentést??? :-D
  • n000rbi
    #165429
    Ja és hogy ne csak a hibákat hozzam fel: karácsony előtt ugye meghótt a gépem. Dec. 18-án elvitték és január 4-én már csengetett a ups a karcmentes masinával, ami azóta is hibátlanul teszi a dolgát. Ezért jár a pirospont, főleg, hogy ünnepi időszakban is megvolt az egész bő két hét alatt
  • darkSectorxxx #165428
  • n000rbi
    #165427
    Péhán két ember is jelezte, hogy beszart az elite-je, egyiküknek másodszor, gari után is. Szegényeknek csak nincs szerencséjük.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugyanaz a szar van benne, mint az átlag kontrollerben, ötvenezerér'

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.01.07. 21:29:37
  • darkSectorxxx #165426
    Ja nincs mit. Szívesen, ha netán van egyéb dolog amit nem vettem észre és nem említettem, akkor elnézést, egyelőre csak ennyit teszteltem.
    Én szerettem volna megnézni képlopást meg ilyesmit, vagy továbbstream-elni a képet, innen tudom hogy le van tiltva ilyenkor. :)
    Én most azt szeretném hogy a mentéseimet ki tudjam szedni valahogy pendrive-ra, de félek ez nem fog menni.
  • Macccy
    #165425
    Kösz nektek! :) Kolléga kérdezte, de kösz!
  • darkSectorxxx #165424
    1. HDMI IN

    2. Igen. Bármilyen HDMI-t bedugsz, rá tudsz váltani, egy opción bellül.
    Nemtudom emlékszel-e régen volt hogy a videómagnónál mikor átjátszották a kazettákat, 2 videómagnó volt sorba kötve és úgy a tv-re.
    Na ez is ilyen, az x1-nek van egy "in csatorna" ott tólja át a képet.
    De ettől még nem a kontrollerrel irányítod természetesen az in hardvert, csak átjátsza a képet, és egy app ként funkcionál.

    Annyi hogy kép-videófelvétel-stream ilyenkor off.
    Sajnos, mert nekem pont ez lett volna poén. :)

    Amúgy ez arra jó ha nem gáz hogy fut 2 hardver ha a tv-n nincs elég HDMI, vagy nem akarsz költeni egy HDMI switch-re akkor így plusz egy cuccot a tv-re "köthetsz".
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.07. 15:09:36
  • n000rbi
    #165423
    Kizárásos alapon a HDMI-IN-be :)
  • Macccy
    #165422
    CSAO
    Harli (vagyvalaki!) A One hátulján hova dugod a beltéri egységből a HDMI -t ? És akkor tudsz annak a jelére váltani a One -on? (sose próbáltam) :)
  • Zavarodott
    #165421
    Ártatlan megjegyzés volt, de felőlem jöhet a flém... q;)
  • Macccy
    #165420
    Ajjajj mindjárt elindul a pletyka, hogy az elite kontrollerek szarok ... Tuti gyári hibást kapott, az mindenből van, Rolls Royce -ból is.
  • Zavarodott
    #165419
    Ennyi pénzért nem sokáig bírta... q;)
  • Selminar
    #165418
    Forza 5 goty - 5990 ft store-on.
  • darkSectorxxx #165417
    Dejó pénzé nézzem angolul a filmeket, dejó ez a netflix. :)
    Vagy azóta van magyar szinkron a filmekhez?
  • Selminar
    #165416
    Magyar store-on fen van a netflix app.

    Windows phone-ra még nincs.
  • Rage47
    #165415
    en UK régióra raktam a boxot, így megy a netflix
  • Totti5
    #165414
    Lara Croft and the Temple of Osiris - 990 forint
  • The Norberto
    #165413
    Xbox One Elite controllert hogy cseréltessem? Hívjam az MS-t hogy beragad a bal ravasz, kattog, nyekereg vagy az üzlettel tárgyaljak ez ügyben?
  • Totti5
    #165412
  • Selminar
    #165411
    Magyar accal Xbox One smartglass es Xbox.com-on sem latom a netflix alkalmazást.

    Magarol a gépről még nem tudtam kipróbálni.
  • orichalcos
    #165410
    Netflix mostantól itthonról is elérhető. Megy az Xbox one-os kliens is rendesen. Magyar anyag nincs benne, se sub, se dub.
  • Rage47
    #165409
    hát én is csa akkor fogom, ha már ténylegesen nézem :D
    bármit elkaszálhatnak itthon
  • TDC Geronimo
    #165408
    WOT? Na végre el se hiszem
  • Rage47
    #165407
    ja én is most láttam, nagyon várom!
  • orichalcos
    #165406
    Este fél 6kor bejelentik, hogy jön idehaza is a Netflix. VÉGRE. Legalább már One-on is tudok mókolás nélkül filmezni meg sorozatozni majd. Ha lesz hunsub is, akkor meg oda leszek meg vissza. :)
  • TomStorm
    #165405
    Geralt (Witcher3) hogy tudja gyorsan váltani a jeleket?
    Ez így nem jó,hogy be kell lépnem és kiválasztani
  • Harlekin
    #165404
    Itt meg lenne 1 eladó xbox 360 receiver!!!Nem az enyém ismerősé csak megkért,hogy ha tudom adjam el.Vadi új!!!
  • Moby
    #165403
    Nem kell valakinek terepmintás one headset adapter nélkül olcsóér? Új kontrollerhez úgyse kő :)
  • abel0317
    #165402
    Jó lesz az külön is. A season passbe benne van még az endurance mode ami hidegen hagy, pár skin meg azok kártyák amikből most is van nekem de sz@rok azokra is szóval csak a baba yaga miatt mgvenni felesleges lenne a pass
  • TBTPumpa
    #165401
    Nyem. Külön is kapható lesz, mint minden eddigi DLC. Csak Season Pass keretében kedvezőbb konstrukció lenne.
  • abel0317
    #165400
    Valaki nemtudja, hogy a Tomb Raiderhez megjelenő Baba Yagát azt majd külön is meg lehet venni majd vagy csak a season pass játszik ilyenkor?
  • darkSectorxxx #165399
    :)
  • TBTPumpa
    #165398
    Dat Ass:


    Kell!
  • darkSectorxxx #165397
    Asszem a Recore-ra is keresztet vethetek majd.
  • Harlekin
    #165396
    Igen Harlekinné volt!

    Tőle kaptam karácsonyra!
    Amúgy a rabja lettem a dronenak...Naponta többször reptetem és most már kikapcsolom róla a lassú tanuló módot.Sötétedés után nagyon jó vele menni van csodálkozás a szomszédság körében...Meg most már merek vele messzebb menni meg szélben is igaz ott néha még mindig van húúú bazzeg,hogy hozom vissza dolog!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.01.04. 19:47:43