176586
banner
  • darkSectorxxx #175664
    bazsta? viszik a gépeket mint a cukrot... nem hiszem hogy nekik ez probléma. :)
  • hunbalee
    #175663
    Íme, a Games with Gold áprilisi felhozatala

    Darkvoid miatt végre egy értelmes hónap. Ezt ezer éve figyelem lesz-e occsoért. Hát most végre van
  • lwb
    #175662
    Mondom, pont nem érdekel. Ha van pénz arra, hogy reklámozzanak egy olyan terméket, ami nem is kapható boltokban, akkor talán lett volna pénz arra is, hogy megoldják a hiányt. Nem arról van szó, hogy rossz volt a termés és nem nő elég chip vagy szilícium a földeken, hanem valami egészen más, ami kiszámítható és előre látható volt, ráadásul ami meg is oldható szerintem. Beleszarással nem fog menni.
  • Voyager5
    #175661
    XSX-ből is elfogy minden legyártott darab, legalábbis én polcon még sehol nem láttam.
    Ha a Sony nem tehet arról, hogy többen veszik a gépeit mint az Xbox-ot, akkor mégis ki tehet róla? :)
    Az ő marketing stratégiájuknak köszönhető az, hogy sokkal több konzolt adnak el mint az MS (ergo ők tehetnek róla).

    4-5 milliót adtak el az első pár hétben ha jól tudom, az előző gen-nél az első 24 óra alatt ment el 1 millió.
    Innentől lehet matekozni, de szerintem egyértelmű, hogy saccperkábé a 4-5 millió dupláját kellett volna legyártani egy
    zökkenőmentes releasere.

    Szerintem mindkét oldalon tudták jól előre, hogy nem tudják majd kielégíteni a piaci igényeket, de beleálltak simán
    mert az előző genhez képest ezek a számok pluszosak, és úgyis a bevétel, meg a növekvést mutató grafikonok számítanak majd a végén.

  • hunbalee
    #175660
    Minden legyártott db elfogy a Ps5-ből pl több is mint amit a MS gyártott a Series X-ből..Arról meg nem a sony tehát hogy többen veszik a PS-t mint az xboxot ami emiatt többször kapható..
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.03.30. 16:36:46
  • lwb
    #175659
    Egyébként videokártyából, lehet hogy perpill nincs 3080-as, de 3070 és 3090 van a magyar boltokban. Felé és alá is lehet lőni, ha valakinek nagyon kell most az új chipsetes kari, nincs meglőve. PS5-ből csak egy van, ha van, akkor megveszed, ha nincs, akkor nem veszed meg. Fél éve volt a launch és a mai napig nem tudtak eleget legyártani belőle.
  • lwb
    #175658
    Azért a MS valahogy megoldotta. Meg ez miért az én bajom legyen? Ő akarja nekem eladni a szarját, gondolom abból él, hogy megveszem a termékét, nem szerelemből csinálják az ipart a sonynál sem. Hogy' vegyem meg, ha lószart sem tud legyártani? Ki legyen a hibás akkor?
  • hunbalee
    #175657
    Máig nem értem mi ebben az elbaszás? Arról a sony tehet,hogy chiphiány van és kb semmit se lehet kapni se vga-t se konzolt autógyártás is szopóágon stb...
  • lwb
    #175656
    Előrendeltem a series x-et és a ps5-öt még tavaly ősszel. A series x-et megkaptam, az előrendelést meg "lezárták", pedig még lógott benne egy ps5. Gondolom lófaszt a seggembe.

    Ezért lerendeltem februárban a KV-tól is. Hátha ők le is szállítják. Nem tudom, de szerintem nem kicsit baszta ezt a launchot el a Sony.
  • darkSectorxxx #175655
    Hát az fura ha törölnek előrendelést...
    KV csak akkor ha egynél több gépet foglaltál le
  • lwb
    #175654
    Ebben bízok én is, miután a platinum szimplán lelőtte az őszi előrendelésem. Februárban KV-nál is előrendeltem.
  • hunbalee
    #175653
    Wreckfest Series X|S Upgrade 9.99$ 2021.06.01

    twitter bejegyzés róla
  • darkSectorxxx #175652
    Mivel rengeteg előrendelést hálisten ledolgoztak és 1 személy nem rendelhet egyelőre 2 darabot egy boltban tudtommal ezért ahogy megy az idő egyre kevesebb az az ember aki új előrendelő és egyre kevesebb akinek még nincs és akar gépet és sürgősen.... szóval szerintem pl egy konzolvilágban a kövi hónapban vagy májusig utolérik az előrendeléseket.

    Most vannak kb november végén.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.30. 01:02:56
  • n000rbi
    #175651
    Ezt szerintem ne kezdjük el itt...
  • hunbalee
    #175650
    "oltásommal" juj... - fav
  • lwb
    #175649
    Csak lesz. Mert ilyen ütemben a PS5-ömet az oltásommal egyidőben, kb 2083-ban fogom megkapni. :(
  • darkSectorxxx #175648
    Reméljük lesz. :)
  • darkSectorxxx #175647
    Igen minimum 1 év vagyis ápr. 10
  • lwb
    #175646
    Jó lesz 10-e után is, csak legyen
  • n000rbi
    #175645
    Timed-ex csak 2021-ig, szóval lesz az nemsoká mindenre.
  • darkSectorxxx #175644
    Annyira nagy hogy az csak PS-re van! :) Április 10 előtt pedig kizárt hogy legyen.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.29. 13:39:35
  • lwb
    #175643
    Szerintem nincs. Még.
  • Voyager5
    #175642
    FFVII ottvan Ps plusban, szóval ide is bekerülhetne, kérdés, hogy van-e belőle box verzió.
  • lwb
    #175641
    Remélem így lesz.
  • n000rbi
    #175640
    Ha PS-Plusba bekerült az FFVII Remake (megkötésekkel, ugye, nem upgrade-elhető ps5-re), akkor szerintem itt is lehet róla szó.
  • lwb
    #175639
    "Avengers??? Hm "

    Ha van Isten, soha nem lesz game passon ez a förmedvény. FFVII remake jöhetne, de az meg túl nagy cím szerintem, hogy gp-ra kitegyék.
  • hunbalee
    #175638
    Second Extinction áprilisban Xboxon is

    "... az Xbox Game Pass előfizetői is hozzáférhetnek majd - a konzolosok és PC-sek egyaránt. Azt is megtudhattuk, hogy a játék 4K felbontásban és 60 fps-es sebességgel száguld majd Xbox Series X-en és az xCloud rendszerén."
  • hunbalee
    #175637
    Day 1 Game Pass címek lesznek

  • hunbalee
    #175636
    "IGN Korea:

    After Octopath Traveler, Six or more Square Enix games will be on Xbox Game Pass. It's already confirmed between Microsoft and Square Enix. The official announcement is a matter of time"

    Avengers??? Hm

    The Ascent | Rise Up 4K Co-op Trailer | Curve Digital




    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.03.26. 21:06:49
  • hunbalee
    #175635
    Wholesome Fishing RPG Moonglow Bay is Coming to Xbox This Year (Game passba lesz egyből)


    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.03.26. 20:44:40
  • hunbalee
    #175634
    Quantum Error Gameplay - Future Games Show Spring Showcase

  • hunbalee
    #175633
    "Most már hivatalos hogy az Xbox Live Xbox Network-re lesz átnevezve. MS szerint erre azért van szükség hogy az Xbox Live-ot ne keverjék össze az Xbox Live Gold-dal."
  • Voyager5
    #175632
    Na, minden jó ha jó a vége!
    Jó játékot hozzá!
  • n000rbi
    #175631
    Megoldódott, szombaton már tudtam venni egy 300Ft-os gpu-t, így lett 13 hónap gpu-m a musztiii-tól vett éves goldból. :)
  • hunbalee
    #175630
    de Blob 2 japán store free (gold) /xbox 360 cím szóval a későbbiekben nem kell hozzá előfizetés/
  • hunbalee
    #175629
    Fable Graphics Engine Will Be Custom Made, Says Playground Games
  • lwb
    #175628
    Leszedtem, megcsináltam. Nem működött ... aztán két újraindítás után elkezdett működni. Furcsa. Mindegy, megy, ez a lényeg.
  • hunbalee
    #175627
    Jövő héten jön a következő Xbox Indie Showcase

    Remélem a STALKER 2 ből nem megint egy semmitmondó CGI lesz. Akkor inkább villantsanak pár ingame képet vagy 5 sec gameplayt az is többet ér
  • Voyager5
    #175626
    Fasza..
    Esetleg ha musztiii-tól vetted próbáld meg tőle megkérdezni PM-ben, hátha ő már találkozott ilyennel.
    Úgytudom szokott segíteni aktiválni is teamviewerrel vagy hogy :D.
  • hunbalee
    #175625
    Konzolokra is megjelenik a Rustler


    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.03.19. 12:13:19