176613
banner
  • robicarlos6
    #176051
    Available Today

    Humankind (PC)
    Need for Speed Heat (Cloud) EA Play
    Star Wars Battlefront II (Cloud) EA Play
    Star Wars Jedi: Fallen Order (Cloud) EA Play

    Recompile (Cloud, Console, and PC) – August 19
    Train Sim World 2 (Cloud, Console, and PC) – August 19
    Twelve Minutes (Cloud, Console, and PC) – August 19
    Psychonauts 2 (Cloud, Console, and PC) – August 25
    Myst (Cloud, Console, and PC) I – August 26

  • robicarlos6
    #176050
  • robicarlos6
    #176049


  • robicarlos6
    #176048
    A Dying Light 2-nél is választhatunk majd a ray tracing és a 60fps között
  • davidka003
    #176047
  • robicarlos6
    #176046
    Hellblade: Senua's Sacrifice gets Xbox Series X|S optimization with ray tracing and more




    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.08.09. 19:04:01
  • robicarlos6
    #176045
    Jókora műsorral készül a Gamescomra az Xbox
  • robicarlos6
    #176044
    Cikkben is insider hozzáférést írnak csak. Szerintem ha létezne hivatalos tudnánk róla.. Mondjuk nem értem egyébként ezt miért ekkora dolog megvalósítani hiszen kb csak net az ami függővé teszi ezt a dolgot.. De biztos megint a felesleges debil jogszabályok kúrják szét ezt is
  • TomStorm
    #176043
    Köszi.Most olvastam olyat is hogy blokkolva van már"unsupported device".
    Esetleg ha valaki kipróbálná az jó lenne
  • robicarlos6
    #176042
    Microsoft Edge update lets Xbox owners play Steam games via GeForce Now
  • TomStorm
    #176041
    Geforce Now-t lehet használni Xbox-on?
  • robicarlos6
    #176040
    Iron Harvest - Rövid videón a konzolos változat

    "Az Iron Harvest Xbox One-ra, Xbox Series X/S-re, PlayStation 4-re és PlayStation 5-re készül jelenleg, a megjelenés valamikor az év végén várható."

  • robicarlos6
    #176039
    Ezt is megéltük


  • TomStorm
    #176038
    Rims Racing és Test Drive Unlimited Solar Crown-ról van valakinek infója hogy Series S meglesz a 60fps?
  • Waczkor
    #176037
    Kaptam ma korai béta hozzáférést back 4 bloodhoz.Az én kulcsom mellé még tudtam kérni másik 3 kulcsot.

    Itt vannak a linkek a kulcsokhoz:
    Kulcs 1

    Kulcs 2

    Kulcs 3

    Ha valaki felhasznál egy kulcsot írjátok be hogy más ne szenvedjen vele:-)

  • robicarlos6
    #176036
    Augusztus 10-én érkeznek a Codemasters játékai az EA Play-be(Game Pass Ultimate)


    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.08.03. 20:45:11
  • robicarlos6
    #176035
    Curse of the Dead Gods (Cloud, Console, and PC) – August 5
    Dodgeball Academia (Cloud, Console, and PC) ID@Xbox – August 5
    Katamari Damacy Reroll (Cloud, Console, and PC) – August 5
    Lumines Remastered (Cloud, Console, and PC) ID@Xbox – August 5
    Skate (Console) EA Play – August 5
    Skate 3 (Cloud) EA Play – August 5
    Starmancer (Game Preview) (PC) ID@Xbox – August 5
    Art of Rally (Cloud, Console, and PC) ID@Xbox – August 12
    Hades (Cloud, Console, and PC) ID@Xbox – August 13
    Microsoft Solitaire Collection: Premium Edition (PC) – August 17

  • robicarlos6
    #176034
    Nincs itt valaki aki folyamatosan brazilból vásárol és bejáratott nála a dolog?
  • robicarlos6
    #176033
    Már nem megy..kár :( Mondjuk ha free dev play volt akkor is érdekes a dolog mert senki még a net se tudott róla..Csak valami rendszer fáking lehetett
  • lwb
    #176032
    Úgy tudom, hogy csak pár napig és nem örökre, a free days akármi akción belül lehet kipróbálni.
  • darkSectorxxx #176031
    Pontosan ez full emberfüggő. Összességében ez is izlés dolga valamilyen szinten, hogy most kézreáll vagy nem. Mindig ha van lehetőség választani akkor azt kell választani ami jobban bejön.
  • robicarlos6
    #176030
    Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition Xbox live gold free

    Na végre egy jó cucc
  • robicarlos6
    #176029
    Pedig semmi szokatlan nincs benne totál kézreáll. De nyilván mindenki más. Most előtt végigviszem az OMNO-t és folytatom tovább..
  • lwb
    #176028
    Kipróbáltam, én se nagyon találok el semmit. :D Hiába tettem aim assistet akármire, nem is nagyon érzékelem a különbséget a fokozatok között. Pedig vagy 15 éve már kontrollerrel játszok egy rakás játékot, fps-eket is, szóval úgy ált a célzás megy, de ez valahogy nagyon nem áll kézre nekem sem. Az első tutorial részen kb ötször meghaltam az alap ellenfelektől mire rájöttem, hogy hátrálni és lőni kell egyszerre, de valahogy olyan furán, kézre nem állóan van ez megcsinálva, hogy még úgy is nehéz volt.

    Egérrel kb 3 mp és két ásítás volt ugyanez, annyira könnyű. De nem akarok egérrel boxon játszani, pc-n meg nem ezzel akarok szóval nekem is uninstall lett a vége.
  • robicarlos6
    #176027
    Nem jelenik meg idén az Esports Boxing Club

  • robicarlos6
    #176026
    Halo Infinite Tech Preview | Xbox Series S|X & Xbox One S|X | Recharged New Map Framerate Test

  • robicarlos6
    #176025
    Véletlenül a kampány fájljai is benne maradtak a Halo Infinite bétában, naná, hogy megtalálták őket

    Úgy tűnik, több Halo Infinite kampányt kapunk, lehetséges multis tartalmak is kiszivárogtak


    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.08.01. 14:05:52
  • Voyager5
    #176024
    Addig el sem jutottam, hogy bugokba fussak. Nekem ez a célzás önmagában elég bugos :D
    Éspedig meglehet ezt csinálni normálisan mert több hasonló játékban is sikerült ezt megoldani, itt nem.
    Persze fenntartom: lehet én vagyok béna, de amúgy semmi más sem ragadott magával az egész játékot tekintve, habár kurvára bíztam benne, hogy jó lesz.

    Összehasonlításképpen jó példa a DD, mert megvan az is, az is indie de abba kb nemtudok belekötni.
    Max annyit, hogy picit talán könnyűnek tűnik (habár az elején vagyok), meg egy map nézet az kurvára hiányzik.
  • Moby
    #176023
    Le fogja magának formázni. Megadhatod, hogy melyik legyen az alapértelmezett tároló, de villámsebesen mozgat egyikről a másikra is. Viszont X|S játék csak a belsőről fut.
  • robicarlos6
    #176022
    Nem tudom sose csináltam ,ezért kérdezem. Ha Series X-re rádugok usb-n egy hdd-t akkor annak van valami kikötése hogy legyen formázva stb? Illetve ha minden ok akkor ha le akarok tölteni egy játékot lesz lehetőségem valahol megadni hova szedje le?

    Mert az 1TB az lófasz és tolnám az új cumokat is..
  • darkSectorxxx #176021
    Én pont ettől féltem hogy a GP az olcsóságával ezt viszi majd a középszerű alkotásokat.

    Nekem a Gears 5 az ami látványosan híg lett a 4 után, területben sokkal nagyobb, ja mert 30 percig szánkózhattam a nagy statikus szar pályán azt amúgy ha ezt kiveszem kb 2/3 olyan hosszú lehetett mint a 4.

    Ott nem volt ez a nagy üres baszakodás tömény volt, "csőlövölde" de nem szórakoztak a játékosok idejável...

    Én a GP launch-nak tudom ezt be.
    Halo ugyanez a Story moddal, nem tudom elképzelni hogy annyira tartalams lenne majd. Forza Horizon 5 ami egészen más, az többnyire online sokidőt játszos dolog abba megéri belefektetniük mert GP-be tartja az embert.
  • Moby
    #176020
    Gamebraker bugok tömkelege a beszámolók szerint, unalmas, repetitív, és valami foslék a sztori. Ezt is ilyen páran csinálták, mint a Death's Doort, csak az kurvajó lett, ez meg nem.
    Jó, mondjuk az megtehette, hogy jó legyen, nem ganépassz töltelék :D
  • darkSectorxxx #176019
    Egy dolog vitathatatlan, hogy ebbe a játékba szerintem max irányításba lehet kifogást találni.

    Az ahogy kinéz a dizájn, meg a gameplay, loot-ok stb (igaz mást láttam játszani, ezért az irányitást aztlehet kifogásolni nem tudom), de piszok durva játék úgy hogy indie. :)
  • Voyager5
    #176018
    Fura lesz ezt így leírni, de nincs itthon se billentyűzetem, se egerem. Vagyis van Apple Magic Keyboard, meg Magic Mouse, de azokkal nyilván nem játszanék, gondolom nem is működne.

    Az Ascentnek adtam még 2 esélyt, de nálam ez a kalap szar kategória, ment is a levesbe.
  • darkSectorxxx #176017
    De pont ezaz.
    Biztos hogy nem gyorsabb.
    Mert analoggal a másodperc töredéke alatt a kar közzéppontjához képest abba az irányba csak elrántod, amerre van az ellen.

    Míg az egérrel eleve zavaró nagy hepajba figyelni merre van a karakter meg az a nyil.
    És neked az egeret húznod kell. El kell húznod a karakter egyik oldaláról a másikra.
    Ha messze vagy a középponttól, akkor nagyobbat kell rántani és folyamat figyelni ezt hogy merre van a te karaktered és a kurzor vagy mi a fene az.

    Na most analoggal nincs huzás, vagyis nem vesz el az időt míg átmozgatod azt a kurzort.
    Mert ahogy elmozdítod a kart, azonnal már arra lő.

    Pont ez a lényege.
    Mígy egy fps-ben, vagy tps-ben a célzás nem egy adott középponthoz mérten megy, hanem valóban oda kell mozgatni távolra aa keresztet, odd azért jobb az egér mert hamarabb odaa tudod vezetni a kurzort, míg a kontrollernek nem elég egyet rántani, hanem amikor elmozditod egy irányba meg kell tenni egy távot a célkeresztnek.
    Itt meg kontrollernél nem távot kell megtennie mondjuk egy irányba egy célkeresztnek, hanem csak egy irányt azonnal jelölsz úgyminod, hogy a töltény melyik fokba hagyja el a "karaktert".

    Akkor lenne hasonló az egér, ha nem távolodna el a kurzor a karakter testéhez viszonyítva, hanem az egér megmozdulásával csak egy irányt váltana a célzás.


    Értelemszerűen a másodperc töredékéről beszélünk, de gyorsabb, és ami a lényeg kevésbé kell figyelni ezekre, vagyis egérnél a karakter meg a kurzor egymáshoz képesti pozíciójához, kevésbé fárasztó is.
    Értelem szerűen ez minimális szinten, valszeg sokak leszarják, amivel amúgy semmi baj. De akkor is.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.07.31. 10:40:05
  • Moby
    #176016
    Támogatja boxon is a billegeret.
  • TomStorm
    #176015
    Mert kontrollerrel nem kell nézni merre néz a karakter vagy merre lőni?
    Ja de kell csak éppen 5x gyorsabban fordulsz rá egérrel.
    Maradjunk annyiban kinek mi a kényelmes.

    Ami más téma az a point and click játékok konzolra kiadása ami egy áldás de Ascent nem az
  • darkSectorxxx #176014
    Az ilyen "Renegade Ops" irányítást kontrollerre találták ki, mérföldekkel egyszerűbb irányt váltani, mint egérrel.
    Ez azért van mert a gomba mikor elrántod arra lő, amerre rántod.
    Az egérnél meg a kurzor-t kell húznod át a karakteren, vagyis a középponton hogy irányt válts.
    A probléma hogy az egérrel figyelned kell a kurzort vagy hogy merre néz a karakter mikor nagy tömeg van, egy kontrolleren a gombát meg csak elmozdítod érzésre arra amerre lőni akarsz.

    Nem tudom érthető-e amire gondolok, de a Renegade Ops-nál régen PC-n egy inditási kezdőképen direkt jelezték is, hogy lehetőleg kontrollerrel játszák.

    Engem ezt a stílust egérrel meg pláne awsd-vel egy horror játszani. És ez technikailag is egyértelmű, hogy sokkal könnyebb az analog kar.
    Most az hogy valakit ez nem zavar játék közben az más de ajánlott egy kontroller.

    Egér az ilyen játékokhoz kell, fps és ha akarja valaki tps-hez ahol a célzási irán nem egy közzépponthoz képest váltakozik.

    Lehet jó bután fogalmaztam meg.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.07.30. 20:00:10
  • darkSectorxxx #176013
    Igen ez aggaszt engem. Meg ez már akkor világos volt mikor felpörgött a GP és a Gears 5 belement a 4. rész után.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.07.30. 19:53:22
  • Voyager5
    #176012
    Kontrollerrel boxon, gondolom egérrel azért egyszerűbb a dolog.