176613
banner
  • Seth
    #123547
    Nekem meg csak 56k van, online sem vagyok, kiestem :)
  • DarkSector
    #123546
    Zaki is gyanús mától fogva...:D
  • davidka003
    #123545
  • orichalcos
    #123544



    Persze tudom felfújom az egészet, inkább csak ideges vagyok a srácra, mert én gyűjtögetek spórolgatok egy játékra, ő meg még nagy dobra veri hogy warezzal már megjelenéskor játszik. :(
  • Harlekin
    #123543
    De ne parázz hát ha odaírtad volna a nevem villogó kerettel akkor se érdekelne a dolog!
  • orichalcos
    #123542
    Április óta vagyok itt a fórumban azóta én nem láttam hogy menőzött volna. Előéletét nem ismerem. :D
  • davidka003
    #123541
    "Ő mikor menőzőtt azzal hogy húha de sok pontja van."

    Á sose. LOÁL.
  • Harlekin
    #123540
    Úgy mindig
  • orichalcos
    #123539
    Jáj te. Nem Harlekin-re gondoltam mielőtt rámugrik mindenki. :D Ő mikor menőzőtt azzal hogy húha de sok pontja van. :D
  • Harlekin
    #123538
    Én NEM mert nekem vannak multis acsiaim is!!!!LOÁL

    Amúgy a többi stimmel!!!
    100000 felett vagyok!!!
    2 Éve vagyok liven na jó ezzel a boxal,mert a valóságba 4 éve!
    Menőzök is ez is stim!
    Leszarozom a játékot ha szar,mert hát szar!stimm
    Érzek némi hasonlóságot!

    Azt hiszem holnaptól elbujdokolok nehogy az MS kommandó és 3/3 as ügynökei rámrugja az ajtót!


  • DarkSector
    #123537
    Ha másolt szart árul nekem még az sem baj...
    És mivel nem nagyon multizok a multiban való csalók sem érdekelnek...:D
  • davidka003
    #123536
    Én sosem voltam még Live-on. Amúgy én leszarom kinek mennyi van meg hogy warez játékból szerzi.
    Amíg nem árul másolt szart és nem csal multiban addig nincs baj.
  • DarkSector
    #123535
    de ez valóban komoly gond hogy te single játékokból szerzed az acsipontokat...:D
    Én kb magasról szarok rá kinek mennyi pontja van...de úgy néz ki nagy jelentősége van ennek is. :D

    én is megtehetném hogy minden szart beteszek a gépbe és kifarmolom, de engem a játékok érdekelnek.
  • 0Diaz0
    #123534
  • davidka003
    #123533
    Jó ha az embernek vannak "barátai":

    LINK

    Na ki ismeri fel magát innen?
  • 0Diaz0
    #123532
    És ez mit is jelentene pontosabban?

    amúgy megtettem amire "kértél" és az üzifalra is kiraktam.. hátha segit valaki az 1600"ism." közül.. :-)
  • orichalcos
    #123531
    Akinek van facebook acc-ja, írjon a Live Rewards-os hírhez egy Hungary-t, hátha lesz Rewards programunk nekünk is.

    https://www.facebook.com/xbox?ref=stream


    Osszátok meg, hátha ti ismerőseitek is segítenek. :)

    Big thx.
  • DarkSector
    #123530
    :P
  • vg
    #123529
    Lombo készítői bizonyára nagy szemekkel, leesett állkapoccsal csuklanak párat ezen a lopáson...
  • DarkSector
    #123528
    nemrég láttam a tv-ben hálisten SG-s kollegának hála megtudtam melyik klipp ez:

    LIMBO 2? :D

  • Totti5
    #123527
    jatekaimon láttam, Cheapboy ( gamestore )

    Elő is rendeltem nála gyorsan:D
  • SupraTURBO
    #123526
    ott a pont:D
  • 0Diaz0
    #123525
    na speck..
  • arty
    #123524
    eredeti játékot? még garis? -> MS ügyfélszolg felhiv, megjavíttat
  • arty
    #123523
    hol? 15ért láttam gameshopnál (korábbi forzáim is onnan vannak, ott volt olcsó)
  • speck
    #123522
    Sziasztok.... van egy Slim 4 GB-s gépem... és nem mindig olvassa elsőre a DVD-t, mi lehet a probléma ? szar az olvasó fej ?
  • davidka003
    #123521
    Végülis ennyi erővel a box is a 20%-át használta ki, mert ha megnézünk egy Perfect Dark Zerot meg egy Halo 4-et azért van különbség grafban.
  • Totti5
    #123520
    Ilyet csak elvakult fanboyok állítottak egy ideig, meg pár gejlesztő persze miután azon lovagoltak hogy ez a játék a gép 20%át használja ki, mit is vár az ember... olyan legendák és bullshitek születtek hogy döbbenet.
  • davidka003
    #123519
    2008-ban volt egy cikk, hogy PS3-ban annyi tartalék van, hogy az Xbox 360 már sehol sem lesz mikor még a PS3-ra jönnek majd a jobbnál jobb grafikájú játékok. Nos így 2012-ben, hogy jön a Halo4 meg a Gears új része én nem látom, hogy a boxnak szégyenkezni kellene grafikában.
  • TaRka0107
    #123518
    vagy biciklizni vagyok kint városban:)
  • TaRka0107
    #123517
    Én sem szoktam egész nap boxozni. Volt hogy egy hétig nem volt bekapcsolva, most vagy 3 -4 napja. Ha be is volt egy órára. Most vagyok itthon a 3 napi meló után, és nem sok kedvem van most játszani, emrt csak felbasznám az agyam ha valami nem sikerülne. Beülök film elé egy kis chipsel oszt szevasz. Hétvégén meg megint nem nagyon szoktam, mert kint szoktam lenni iszogatni, esetleg délután.
  • Moby
    #123516
    Nem mind csere volt. Voltak amik elhaláloztak, voltak amik párhuzamosan voltak, volt, hogy csak a move kellett, stb.
    Amúgy meg a hw legalább annyira érdekelt mint a játékok, leginkább ez volt az ok.
  • 0Diaz0
    #123515
    film.. én pihiképp,azt csinálom.. :) Hozzá kaja meg üccsi :) Aztán lazsálás az ágyon.. ennyi :D
  • kakaoskalacs
    #123514
    Én inni(nem vizet) szoktam ha éppen nem játszok :D
    Aztán betöltve megint játszok :D
  • davidka003
    #123513
    De egyébként a sok játékot is tényleg meglehet unni.
    PC-n az volt a bajom, hogy alig jött jó játék.
    Most meg letoltam 20 címet 3 hónap alatt és már besokalltam.

    Elkezdtem most az Enslaved-et, tetszik, grafika szép de már nem is tudom mit csinálnék játék helyett.
  • kakaoskalacs
    #123512

    :DDDD
  • Seth
    #123511
    Na ez nem normális szerintem. Én az alsógatyámat cserélgetem naponta, nem a konzolokat :)
  • 0Diaz0
    #123510
  • Moby
    #123509
    Összeszedtem. PS3+XBox összesített lista 12db. Ennyire emlékezem. De ebben benne vannak az olyan esetek is, mint amikor egy pénteken kitaláltam, hogy kell nekem egy move, de egész bp-n nem találtam, berágtam,és vettem egyet géppel együtt, mer csak úgy volt.
    Szóval lehet mondani, hogy körbejártam ezt a generációt becsületesen :) (-kinekt, az sosem volt)
  • Totti5
    #123508
    13500 a limited.