176613
banner
  • Moby
    #131024
    AZ azonos generációban megjelent harmadik részek alapból indokolatlanok. Egyetlen egy sem rémlik, ami hozzá tudott volna tenni az előzőekhez(nem, még az uncsi sem, ott is a 2. a beszteszt).
    A DS3 pediglen inkább visszalépés. A crafting sem az ilyenfomában, hogy leginkább csak táptalaja a déelcézésnek. Pedig önmagában és részleteiben nézve minőségi munka, és a visceral továbbra is ottvan a legjobbak között. De ez most érezhetően moneyhat.
  • gduck
    #131023
    Ez naon állat :D
  • Macccy
    #131022
    Uhhh baszki ... sodródom a Sötét Oldal felé ... Tegnap este azon kaptam magam, hogy miközben filmet néztem a tévén, mellette az Xbox -on 'Hire a Driver' módban ment a Forza 3 csak hogy az utolsó kettő achievement haladjon!!



    Az unalom lustaságot szül, a lustaság csalást, a csalás pedig ... a Sötét Oldal eszköze és az Achievement Uralkodóé!
  • Macccy
    #131021
    Tinman:Az RGH úgyis átsiklik a radar alatt


    #131015 Moby: Ettől tartok én is kicsit, ezért sem feccölök' most szerintem bele pénzt, inkább majd büdzset 4-5k kategóriában. Annyit hadd jegyezzek azonban meg, hogy bár nekem a GOW:Judgement -nek van ilyen kötelező folytatás szaga, de a GOW3 -at nagyon nagyon nagyon nagyon élveztem ...

    #131016 Harli: "amivel bizonyítja,hogy az ő élete is legalább megközelítőleg hasonlóan kvalifikált" Na de erről is beszélek, nem kell ezt folytatni és NEM kell bizonygatni azt sem, hogy kinek mennyire kvalifikált az élete! És LEGFŐKÉPP: nem itt! ... Kérlek ...

    #131017 VG: Félreértettél, vagy én nem húztam alá a nyomatékos részt. A hangsúly a "NEM érdekli és NEM vájkál" -on van! Tényleg!
  • Moby
    #131015
    Ellenberger belekezdtem a DS3-ba, CH6 végéig elgurultam vele.
    Nemsok kedvem van folytatni. Hibátlan iparosmunka, de pont úgy vagyok vele, mint GOW3-al: teljesen indokolatlan harmadikrész szindrómás.
  • Tinman #131011
    "maradjon játszós-RGHzós topic"

    Ennek első lépéseként akkor le kellene venni a NOWAREZ feliratot a bannerből, mert csúnya ellentmondásba keveredtünk itten. Hejjj.
  • TDC Geronimo
    #131007
    Hát eléggé alap a pad integrálás, pont mint zombiunál úgyhogy nem hinném.
  • Waczkor
    #131006


    Remélem kijön majd boxra is.
  • The Protector
    #131002
    akkor linkben
  • Atys91
    #130998
    Sziasztok!Xbox vásárlás előtt állok,de sajnos fogalmam sincs milyet érdemes manapság venni.
    Amit kinéztem olvasatok alapján az ez lenne:EZ!

    Vki esetleg írna pár dolgot,mit vegyek figyelembe és a LIVE előfizetésről is írna pár szót?!
    (szal kezeljetek totál hülyének) :DDD
  • arty
    #130989
    :D

    (jó, hogy nincs extrémsportoló ismerősöm, rokonom, akit kedvelek, akiért aggódnék)
  • Harlekin
    #130987
    Nem sajnos,pedig abból hamarabb és könnyebben lett volna pénzem.16 éves korom óta dolgozok és nem keveset,plusz volt 1 vállalkozásunk is.
    Nem származok milliomos családból igaz azt se mondhatom,hogy szűkölködtünk.A család eleinte nagyon ferde szemmel nézet ezeket a dolgokat...aztán beletörődtek
    A legjobb eset az volt amikor ki akartak tagadni mert 1 éven belül 2 szer törtem el a lábam crossozás közbe úgy, hogy a lábamon még rajta volt az előző járó gipsz...
    Közölték,hogy kitagadnak ha nem adom el a motort,mert a gyerekemet fel kell nevelni stb stb stb felgyógyulásom után elmentem motorozni még 1 utolsót majd meghirdettem a motort.Elment a motor 1 hónap alatt pontosan 1 keddi napon szombaton már Máriahalmon siklóernyőztem 2 hónap múlva megvolt a vizsgám meg a up gambit cuccom.
    Majd beültettem a családot a kocsiba és mondtam hogy jöjjenek utánam,"mivel állandóan cseszegettek,hogy hova járok enyit".
    Szépen felmentünk az Óbudai hegyre és elkezdtem a saját kocsimból kipakolni a cuccot miután szétterítettem a a siklóernyőt anyám sírógörcsöt kapott apám nem kezdett el üvöltözni így ott eldőlt a beletörődésük.
  • arty
    #130986
    drog, fegyver, prostitúció? :D
  • TaRka0107
    #130985
    Előbb csak úgy írta, hogy a "múlt":)
  • ABTeam2008
    #130984
    Egyébként te valami milliomos palánta vagy? Vagy miből tudtad finanszírozni mindazokat, amiket korábban írtál?
  • Harlekin
    #130983
    Elvileg Horvátországba "rab sziget"is van és oda megyek búvárkodni így megpróbálom leszervezni...
  • Muttley
    #130982
    na, ez király


    remélem nem csak Qatar-ban lehet kipróbálni :)

    a hoverboard-okat is vki feltalálhatná már :)

  • Harlekin
    #130981
    Nagyon rajta vagyok remélem a búvárkodással összekötve ezt is kipróbálhatom és akkor beszámolok róla...
  • Seth
    #130980
    Ha ezt vmi mobilabra tudnák megoldani, az idétlen tömlők nélkül, na az klafa lenne,de azért így is kipróbálnám :)
  • Harlekin
    #130979
    És amivel mostanában bővült a lista...



  • Harlekin
    #130978
    a motoros 1 éves a kites az 2005-ös amikor eladásra került a kite cucc...
  • Harlekin
    #130977
    a kép az 1 éves
  • arty
    #130976
    és a kép is 10 éves? ha mostani, akkor grat (neki!)
  • Harlekin
    #130975
    igen 73 as születésű vagyok...azaz most leszek 40 tehát 13 év a korkülönbség.Remélem így már tiszta minden.
  • Harlekin
    #130974
    jah annyi volt amikor megismertem vagyis 17 most 27 mivel 10 éve vagyunk együtt...
  • arty
    #130973
    '73-as vagy és 16 éves a barátnőd?!

    (mert ezen, ill Rajta csúsztam el az életkortippkor :D )
  • Harlekin
    #130972
    Az a jó,hogy nekem itthon leledzik 1

    A tutti csaj a saját pitbiken

    VG remélem ugrasz rá és tehetek fel bizonyító képet is
  • Harlekin
    #130971
    Amúgy szinte semmit nem találtál el...A szüzesség elvesztése 1988 15 évesen 1 2 évvel idősebb csajjal(Éva).Iskola se stimmel diploma nincs nem is lesz"középiskola volt az ahol elindult bennem valami amikor elkezdtem szertornázni... gyerekem pontosan 24 éves lesz 2018 ba"1.5 éves kora óta Én nevelem"...
    első kocsi 1991 azóta elég sok...
    Lakás sose volt,csak ház...
    A feleségen túl voltam 1994-be
    A tuti csaj beszerzése 2002
    A bakancs listáról pár dolgok amik eddig meg voltak "nem sorrendbe"
    Vizísí(wakeboard),Jetski,bungiejumping,crossmotorozás(yamaha 250 YZ beszerzése és indulni 1 versenyen...sóskút amatőr kat. 204 es rajtszámmal meg is történt)
    Tandem ejtőernyőzés,rafting,siklóernyőzés (2se-be tanfolyam elvégezve Pálfi Béla Gábornál azaz gomboc ),vitorlázó repülés(ez nem egyedül),kitesurfingozás(kite suli Tancsa Petinél)
    Síelés az alpokba (ami végül is snowboard szerelem lett)
    Jelenleg van az airsoft és mostanában nagyon rákaptam a gokartozásra
    és idénre a búvárkodás van ütemezve...
    Volt még pár apróbb kalandozás(pl:Taekwondo, modell repülőzés,de a második összetört gép után rájöttem ez nem megy nekem...),de szerintem amúgy ez is éppen elég ide...
    És a nagyon nagyon nagyon nagy álom El camino ami sajnos az anyagi vonzata miatt még nagyon várat magára...

    Ez itt most nem felvágás nagyképűség senki félre ne értse csak szimplán 1 életút amit ÉN saját magamnak köszönhetek.Mert ezektől a dolgoktól kapott élményeket soha senki nem veheti el tőlem és kérdőjelezheti meg...Van mire visszagondolnom és most már érthetitek,hogy ide miért nem nagyon illik a szar boxozás...ja 2010 karácsony 100000 GS
  • gduck
    #130970
  • Seth
    #130969
    Az összes McGlynn szám jó,ami az SH-ben van. A legújabb részben ha jól emlékszem már kimaradt :(
  • Totti5
    #130968
    Ez is nagyon jó!
  • Totti5
    #130967
  • DummyBoy
    #130966
    Ja igen, a DLC-k
  • gduck
    #130965
    A gyerekeket kihagytad
  • DummyBoy
    #130964
    Csak nem bírom ki, hogy ne szóljak hozzá xD

    "Nekem az egyetlen szórakozás ami érdekel is az a játék." És nem érdekelnek a nők ...

    Azt ugye tudod, hogy a világ legjobb játékát hagyod ki ... és azt bizony csak lányokkal lehet ... (Bár a mai világban ennek is van egyre több módozata, de azért maradjunk az egészséges dolgoknál ...)

    Van benne bőven, RPG, stratégia, harc, szimuláció ... bár nálunk hála istennek verekedés és FPS még nem volt, de kellőképpen szélsőséges esetekben az is előfordulhat ...

    És bizony a "missönakommplisd" verhetetlen xD
  • grebber
    #130963
    De remélem átérzed hogy van különbség a kettő között hogy azért játszok mert érdekel is a játék és azért nem utazok mert nagyon hidegen hagynak a szobrok/tornyok/vízesések/oceánok ..stb
  • Botond #130962
    Akkor pc-n játszani is felesleges, csak megnézed a youtubeon a végigjátszást. Az is ugyanaz az élmény nem?

    Na részemről ennyi volt az off, a te dolgod.
  • grebber
    #130961
    Semmiféle speciális tulajdonság nem kell hogy tudja az ember milyen az utazás.
    Neten is meg lehet nézni minden látványosságot.Azért meg nem fogok több százezreket fizetni hogy élőbe lássam ezeket.
  • Botond #130960
    Észak Koreában is tök jól elvannak Xbox nélkül meg PC nélkül, mert azt sem tudják mi az. Akkor az jó hely?

    Ahogy Moby is írja, persze hogy nem hiányzik, ha azt se tudod milyen az.
  • Moby
    #130959
    Hogyan tudna érdekelni bármi, amit meg sem tapasztaltál?
    Azért nem érzed magad kevesebbnek evvel, mert a világból mindösszesen ennyit ismersz.
    Ez vagy lustaság, vagy betegség, vagy kicsit mindkettő.