176613
banner
  • Landor
    #132190
    Dummy, nem kell xbox live header? :)
  • TDC Geronimo
    #132189


    Hatalmas
  • Tinman #132188
    Talán Iceakos bankot válthatna... az elmúlt időszakban 25.000 Ft-nyi pontot vettem mástól a faszsága miatt.
  • DarkSector
    #132187
    Igen elvileg weboldalon is, a kép mellett 990ft lent meg nagy ló számokkal 7990ft.
  • davidka003
    #132186
    Nekem Dirt 2-re 8 ezret írt. Aztán rákattintottam és már 990 Ft. :D
  • DarkSector
    #132185
    Darkness-t is 5 dollárnak írják, ami 990ft, de nekem az 450FT még mindig! Fele annyi mint US-be, az előbb Dirt 2 is 450 volt...
  • DarkSector
    #132184
    Nálam 450-et ír....

    Update:
    hu télleg 990, akkor nem tudom lehet bugos az oldal én neten nééztem előbb bongészőből.


    De még így is 15x olcsóbba. :D

    Bezzeg a Silent Hill + DMC coolection, meg a Resident CVX még nem lett olcsóbb!
  • davidka003
    #132183
    Dirt 2
    RB6: Vegas
    megvéve.
    1300-at megért az egész.
    Legalább támogatom a magyar Live-ot. :D
  • arty
    #132182
    990 a dirt2, szal nincs akkora különbség!!
  • DarkSector
    #132181
    THX.

    Dirt 2 450FT VS Dirt 3 15000FT.... A Dirt 3 97%-al többe kerül!!!!!!!!!!!!
  • davidka003
    #132180
    LINK
  • DarkSector
    #132179
    Ja és van lista ezekről az akciókról hogy miylen címek vannak leértékelve?
  • DarkSector
    #132178
    Srácok!

    Halo 4-el kapcsolatban.
    Ez az első Halo-m. Azt a Waypoint-ot érdemes letöltenem Free tag ként? Vagy csak Gold előfizuval lenne értelme?
  • davidka003
    #132177
    Már elfogadta. Amúgy Junior kártya full ingyenes kb.
  • DarkSector
    #132176
    Hát bocs azt hittem box menüjében nem fogadta el.
  • arty
    #132175
    magyar reg? ha igen, fel kell hívni üsz-t, ők beállítják!

    (amugymeg válts otpről :D )
  • davidka003
    #132174
    Tudom de ez a fos ott nem fogadta el. PH-s topicban írták ezt a másik linket, azzal jó lett másnak is.
  • DarkSector
    #132173
    Itt van egészen pontosan a marketplaca! :D
  • davidka003
    #132172
    Itt elfogadta
  • DarkSector
    #132171
    1 baj van nem tudsz pontokat átadni!
    Ha ezt megtehetnéd SOHA nem fizetnék karival mert pontban sokkal olcsóbb minden!!!

    Mit kell tenni?

    Iceakos->MP->Játék vásárlás!
    És ha marad az MP-ből, le kell szarni majd később elköltöd a maradékot más akcióra!

    [szin=red]Ezűton is köszönöm Iceakos-nak a segítséget, és az 1200MP vásárlást![/szín]

    Nekem először jó volt a kari, majd volt ez a debitcard szarság keverés, nem volt jó, most megint elfogadja, csakhogy már semmit nem veszek vele, mert pontban sokkal egyszerűbb-olcsóbb és nem jegyzi meg az adataimat!
  • davidka003
    #132170
    OTP mastercard: Ez a fizetési mód nem engedélyezhető.
    Hát akkor rohadjon meg.
  • TaRka0107
    #132169
    Akkor nem szóltam, de nem írta oda ő se.
  • arty
    #132168
    azt visszaadják (teszt levonás)
  • TaRka0107
    #132167
    Mit spórolt? Levontak neki 2x 200 valamennyi ft-ot a semmiért.
  • arty
    #132166
    Inkább abba gondolj bele, hogy spóroltál azal, hogy tök feleslegesen nem vettél meg játékokat! Én elköltöttem 800at darkness+vegas1-re, de minek is? :D
  • DarkSector
    #132165
    Nem akarok élősködni, szereztem gyors egy OTP-s havert, az most elutalta nekem a 3800-at...szóval ha minden igaz meglesz az 1200pont.

    Ez azért lesz mert nincsen Tomb Raider.
    Nem veszem meg mert nincsen fémtok+dlc.

    De a Halo 4 3800ft-ért???
    Ott nem hagyom! :D 9990 helyett most 5990ft, de 1800MP, nekem van 740MP régebbről, vagyis egy 3800FT-os 1200MP-s karival úgymond 3800FT-ért megvan! )

    Még jó hogy megtartottam ezt a maradék MP-t, tudtam hogy jól jön majd egyszer. :D
    Haló reach 990ftért is bitang durva, de megvan Collectors-ban nem fogok még1x költeni rá!

    De a Reach is fingé-hugyé van...
  • TaRka0107
    #132164
    Ha sokat rendeltél már tőle, akkor mért nem küldi el hamarabb? Csak megbízik már benned.
  • DarkSector
    #132163
    Ha valaki OTP-s és tudna segíteni, azt is megköszönném, mert 3800ft a kód és elvileg azt megkapná ma estig Iceakos.

    3800+500ft-ot fizetnék ha valaki kisegítene!!!
  • DarkSector
    #132162
    :D
  • DarkSector
    #132161
    Srácok!

    Valaki tudna szerezni egy 1200MP karit?
    Mert nagyon kéne,
    Iceakos-tól akartam, de csak holnaptól tudna adni, valakitől átvenném! ha lenne.
    És vennék iceakostól holnap 1-et cserébe és max egy 500-ast feldobnék ajándékba, annak aki ki tudna segíteni!
  • Harlekin
    #132160
    Most akkor hogy lesz offline játék?????
  • Tinman #132159
    Megölöm magam!!!
  • Totti5
    #132158
    Amíg csak csonatokat dobálnak addig ez a rendszer rossz. Mindenhol.

    Steamon is brutálisak az eltérések. Új játékot repülővel, hajón olcsóbb megrendelni a világ másik végéből mint mondjuk angliában a 100 kmerre levő szerverről megvenni és letölteni.

    A digitális vásárlás egy dolgból él az akciókból, persze megéri nekik teljes áron adni drágábban, mert az is veszik, ahogy az Ósanba is veszik is 16 ezerért a játékokat, mert ha nem érné meg akkor nem forgalmaznák őket. Több olyan játékos van aki nem nézi ezeket, nem is érdekli, csak megveszi ahol éppen jár és játszik... azt hogy mennyivel látt átverve az már nem érdekli, mert nem si tud róla. Lájvon is 14-5 ezer forintba kerülő játékok a leg kelendőbbek. Most vagy tényleg így van és ennyire kényelmes az ember hogy csak a BUY gombra megy és leszarja hogy mennyivel verék át, vagy ezek a listán meg vannak hamisítva, hogy a nagy neveke legyenek ott elöl ezzel is vásárlót szerezve.

    Nyilván nem lehet annak szemrehányást tenni aki az akciókat kihasznállja. Én is úgy vettem sok digitális játékomat, pl a Borderlands 3k volt pár éve, megérte? meg hát.

    PS+ is egy nagy átverés. Nem elég hogy csak kölcsönző és szemkápráztatás ( a lófaszt van ingyen ), képesek az arcomba tolni vásárlásnál hogy a PS+ árban vagy a sima árban akarom megvenni? konolyan nem hittem a szememnek amikor a PS+ akciós csuda sárágvál kiemelt ára a játéknak 0.6 fontal igen jól látod 0.6 ₤!! volt olcsóbb mint a mezei nem PS+os ár. Nooormális? még ha 80%al lenne olcsóbb mindjárt veszek PS+-t és megveszem a játékot... nem ez lenne a logikus? de, ezt csinálják? perszem, homlok egyenest mást.


    "Nem kell bohóckodni a lemezzel, megy szépen."

    Erről mindig a Wall-E animációs film jut eszembe. Remélem sose jutunk el odáig, csak azért mert be kell helyezni egy lemezt egy eszközve 5 másodperces procedúra alatt. ( ez nem neked szólt )
  • grebber
    #132157
    A tetveknek pénzt adok ? Most miről maradtam le ki a tetű?
  • arty
    #132156
    durva... R6Vegas1: ft: 300 mspont: 480

    LOL!
  • DummyBoy
    #132155
    Nem értek veled 100%-ban egyet ... Bár az én boxos tapasztalataim igen gyerekcipőben járnak még, de azért látom pár előnyét a digitális vásárlásnak.

    Az tény, hogy a dobozos verziónak sok előnye van, de egy 990HUF-os játéknál ez nem áll már annyira. Anno így vettem a Borderlands-et, mert kellett valami amivel elütöm az időt, és 1000 HUF-ot megért. Nem kell bohóckodni a lemezzel, megy szépen.

    Vidékiként nekem nem olyan egyszerű itthon beszerezni a játékokat, cserélgetni sem, mert kevés ismerősnek van boxa, még kevesebbnek nincs feltörve...

    Ezek az akciók nekem jól jönnek, ami 1k alatt van azokat mindig meglesem és agyalok ...

    Ráadásul az eddig megnézett címek esetén MINDIG olcsóbb volt a magyar Live mint a UK ...

    Természetesen egy frissebb címet én is inkább dobozosban vennék meg, mert továbbadható, de egy régi címnél ez már nem olyan nagy dolog, ennyi belefér.

    Barátaim kint UK-ban lényegesen kényelmesebben vannak, besétálnak a megunt játékokkal a boltba, és hazamennek pár másikkal. Az azért kicsit más világ.

    Őszintén szólva engem az lep meg, hogy ezek ilyen olcsók itthon ...
  • Tinman #132154
    Nem jön be semmi Oriic linkjére.

    Szerk: DÖBBENET!

    UK acchoz hozzárendelhetek Paypalt, párom magyar accjához nem.

    Eztatelibevertszemetet. Nem semmi!


    Totti, Grebber, Harlekin! Minden tiszteletem a tiétek! Aki ezeknek a tetveknek pénzt ad, az tényleg nem normális. Warez forever!
  • Tinman #132153
    Kibaxott MS!

    Megadtam párom accját az magyar, beállítom neki fizetési módnak a kártyámat... már 2x leszedett 230 Ft-ot, de 2x kiírta, hogy ez a fizetési mód nem engedélyezhető.

    Rohagggyy meg!

    Persze nem tudok neki átküldeni az MS pontjaimból, mert ilyen lehetőség nincs.... büdösparasztköcsögmocskosszarházik!
  • DummyBoy
    #132152
    Nekem működik ... sajnos ...

    Hazamegyek és mass download mód lesz, már látom :(
  • Totti5
    #132151
    Bejön az:)

    A digitális vásárlás meg egyre nevetségesebb. Ennyire következelten árazásokat, régiókat, új és régi játékok közti árrésekek csak valami gyogyós analfabéta hozzá nem értő okoska találhat ki.

    Nem akarok olyan generációt, hogy erre rá legyek kényszerítve:(

    Vajon miért vásárolok meg minden VITA címet dobozosan? s miért nem veszem PS+on vagy fontért... hát pont ezért. Öröke az enyém, el tudom adni, oda tudom adni, cserélni, vinni, ráadásul OLCSÓBBAN veszem angliából mint ha letölteném itthon.