176613
banner
  • DarkSector
    #133631
    Korai verzió, nem az ai a legnagyobb fejtörő, hanem hogy nem élénkek a színek, bár ezt megszokhattuk a Frostbite-tól, a növényzet gagyi, a kopár helyszínek kicsitsem látványosak, az meg hogy egy cső folyosón bokáig hullámzik a víz és 1-2 helyen szikrázgat azt más játékban is meg lehet oldani FB2 nélkül.
  • DarkSector
    #133630
    Néha? :)
  • Seth
    #133629
    A csata zajában nem hallotta,hogy odadobták, látni meg nem látta mert mással volt elfoglalva. Bamm. Megmagyarázva. Next!
  • kill3r21
    #133628
    Pedig annyira engem sem győzőtt meg a bf4..."szép szép, de otthonra nem
    kéne"...

    Meg az a kurva gránát ami elől nem bir elfutni hanem várja a parasztja hogy felrobbanjon....:)
    Én is azt érzem hogy nexgennek kevés...és nem grafikai tekintetbe, mert az elég ütős...
  • vg
    #133627
    Néha nem értelek én téged.
  • Tyler Durden
    #133626
    Köszi szépen
  • TDC Geronimo
    #133625
    Mostani generáción képzelem milyen ótvar módon le lesz ez butítva.
  • davidka003
    #133624
    LINK
  • Muttley
    #133623
    gyüna zúj Thief Nééégy :)

    csak newgen-re... :/

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az új Army of Two ritka sz.r lehet, h még senki nem írt róla egy kukkott se...


  • Tyler Durden
    #133622
    Ehhez a csodatáblához honnan lehet hozzájutni ilyen kedvező áron? Gondoltam gyereknek én is vennék 1-et..
  • DarkSector
    #133621
    Az mondjuk annyira nem okozna problémát, ha valóban szét lehetne mindent lőni.
    Nekem annyira nem jön át ez a fakó grafika...
  • arty
    #133620
    és a harc 5. percében már csak egy nagy romhalmazon harcolsz, 0 fedezék, 0 grafika.

    már a bf3ban is ez a gond, h pillanatok alatt szétlőnek mindent, ami szétlőhető :)

    elméletben jó a rombolhatóság, de a játszhatóság zuhan tőle...
  • Totti5
    #133619
    Jól néz ki. Maga a játék ugyan annyira nem érdekel mint az előző X modern wórfer n+1 szoldzserdara, minden oldalról 10szer legrágott csont.

  • DarkSector
    #133618
    Hát ez fos, nem kizárólag a robbanás, hanem összevissza az egész.
  • vg
    #133617
    Miért valóságszimulátort vársz? Ez egy játék, nem a valóság szimulálása a célja. Nyilván úgy kell megcsinálni a terméket, hogy szórakoztató legyen. Te pontosan mit is vársz nextgen alatt? Tényleg kíváncsi vagyok, hogy mi az ami neked nem lenne sovány.
  • Botond #133616
    Na miután tele a vinyó, és törölni kell az új gammákhoz, így célirányos leszek. Lego és DC3 leárazásra csapok csak le. :)
  • DarkSector
    #133615
    Nextgen-nek sovány.
    Dice nem akar vagy nem tud vagy nem lehet rendes növényzetet.
    A háttérben mert süt a nap meg van 7 törönyház, a többi meg egy kopár sivatag még nem fostam össze magam.

    Robbanásoknál ugyanaz a baj, odalő, és a fal felső része kirobban, allul az alsó emelet nem robban már ki, az egy egyenes vonallal el van választva, és MIÉRT nem robban ki az összekötő vasrúd a betonból???

    Ezt soha nem értettem, az minek marad éppen? Ha egy aknavetővel odabolondítasz?
    Eléggé illúzióromboló.
    Persze ha most-gen-re is jön akkor érthető.
  • vg
    #133614
    Például? Lesz 360-ra is, hivatalos oldalon van dobozkép is.
  • DarkSector
    #133613
    Néhány idióta dolog van, amit tipikusan bennehagytak.
  • vg
    #133612
    Fantasztikus lesz, nagyon várós cucc!
  • DarkSector
    #133611
    Ez remélem nem nextgen játék lesz mert akkor szomorú lettem.
    Mostani generációra viszont jó.
  • TDC Geronimo
    #133610
    60 seces tv spot

  • TDC Geronimo
    #133609
  • orichalcos
    #133608
    BF 4 screenshotok
  • Macccy
    #133607
    Meséltem már mit beszélgettem a heldesk sráccal, én hiszek neki, logikus is: nem a Microsoft csínytevése és közönség szájbakúrása ez a régió dolog, hanem nemzetközi jogi és szerződéses herce-hurca, a kiadók műve főleg. Ha valami egyik országban még nincs valami oknál fogva engedélyeztetve - akár amiatt is mert teszemazt a warner hungary lassan őröl vagy nincsenek kész a papírokkal - akkor nincs engedélyezve a Live-on sem. Sajnos ez van. Betmen emiatt nem lett meg nekem múltkor, de már kölcsönkértem lemezen muhhahahahahaa :)
  • arty
    #133606
    vszeg csak mégnagyobb szopás lesz, mert teljesen elfelejtik a supportot a régi cuccaikra :(
  • davidka003
    #133605
    Mire én odajutok, hogy lesz időm ezzel játszani addigra magyar Live-on is lesz minden. :D
    Van egy olyan érzésem, hogy kijön az új xbox akkor nem lesz ilyen régiós szopás a régi címeknél Xbox 360-ra.
  • arty
    #133604
    ilyenkor örülök, hogy lemezen van az MC:LA :D

    elképesztő ez a régiószopatás...
  • davidka003
    #133603
    De a magyar accra regelte a pontokat.
  • Tinman #133602
    Vedd meg UK accoddal, no problem.
  • Totti5
    #133601
    Okké. Vettem pontot, regeltem magyart, megvettem az MC:Lat, keresem a DLCt...

    Most szépen felállok és elindulok a duna fele.
  • davidka003
    #133600
    Nincs.
  • Totti5
    #133599
    Én látok rosszúl vagy tényleg nincs magyar lájvon az MC:LA DLCk?
  • davidka003
    #133598
    Nem tudom de én a Blood Money-t 3-szor kezdtem el és az első pálya után beleuntam mindig. Viszont az első két rész fasza. 3. meg elmegy de az is fos igazából.
    2. rész az isten. Nagyon jó pályák voltak meg sztori is oké volt.
  • davidka003
    #133597
    Just Cause 2 középszar de 990-et megérne de nem veszem meg, mert PC-n letoltam anno.
    Midnight Club-ot megvettem. Ennyit megér.
  • Botond #133596
    Hitman:bm is 990, la noire 1990.
  • Botond #133595
    Köszi!
  • Totti5
    #133594
    Hitman A. 880ms = 2990 forint
    MC:LA 400ms = 990 forint
  • Botond #133593
    Forintos árak vannak valahol? :)
  • heady
    #133592
    De nekem csak angol bankkartyam, azt meg nem tudom magyar profilhoz hozzarendelni. Igy is csak a JC2-t rantottam volna be az ingyenpontokbol, a tobbi megvan vagy nem erdekel.