176613
banner
  • Totti5
    #133671
    Lófaxt nextgen.


  • n000rbi
    #133670
    Ahogy én sem állítottam sehol, hogy pc-re lesz... Ennyi elég is volt az értetlenkedésből, azt hiszem.
  • DarkSector
    #133669
    Ha ez ilyen lenne mostani gépeken 2-3 évig nem is jutna eszembe váltani.
  • DarkSector
    #133668
    Ez pc hardweren van demózva, de mint a Killzone 4-nél is, mivel pc-ken fejlesztik a konzolos játékokat semmi, és senki nem mondta hogy lesz PC-re.

    De a látvány nem mostani generációs...lehet lesz butítva mostaniakra, de ez Nextgen konzolokra lesz elsősorban, semilyen pc-s változatról nincs szó.
  • TDC Geronimo
    #133667
    Biztos, hogy fog. Nem demozták volna PCn
  • n000rbi
    #133666
    XBOX360/PS3. Nextgen gépekre meg elég sanszos, hogy szintén jön.
  • DarkSector
    #133665
    húdefasza:
    kárhogy nem ez a gen.
  • Tinman #133664
    Tudod mit jelent a szó: SHOOTER?

    No meg:

    1. Nem szálltál ki hanem lezuhantál. Nem kis különbség.

    2. Nem volt SHOOTER! Nem lövöldöztél benne, inkább kaland game volt.

    FPS = Firs Person Shooter. Shooter. Shooter. Shooter. Lásd Wolfenstein, Doom, Duke Nukem 3D, etc.

    A 2. részről viszont fogalmam sincs, abban ha lövöldöztél akkor bocsi, megkövetem, majd megkövezem magam.


    Ha már ennyire erőlködsz korábbról, akkor inkább az Operation Wolf, de az meg egyfajta side-scrollos-first-person-rail shooter. De még mindig közelebb van az FPS műfajhoz, mint Mercenary.
  • arty
    #133663
    miért, ott is kiszálltál a járműből? (nem, ellenben a mercenaryval)
  • teddymac
    #133662
    Telorol nem megy a videobeszuraa:-S
  • teddymac
    #133661
    http://m.youtube.com/#/watch?v=U8HVQXkeU8U&feature=g-logo-xit
  • Tinman #133660
    Ne fárassz. Ezzel az erővel az X-Wing vagy mondjuk a Terminal Velocity is FPS. (NOT)
  • DarkSector
    #133659
    +1 rész és ott vagy a Halo4-nél.
  • arty
    #133658
    Öreg vagy!! :D

    (én nem tudtam végigjátszani ezt sem, ahogyan az elite-ben se volt szinte semmi sikerélményem, soha :( )
  • arty
    #133657
    max az első volt, amit így neveztek :)
    voltak előtte is első személyből lövöldözős játékok 3d graffal ... bár azok jóformán stratégiák voltak a maguk 2mp / frém sebességükkel :D
  • Totti5
    #133656
    Természetesen ez is igaz!
  • Moby
    #133655
    Az igazán durva az, hogy emlékszem a végigjátszásra (mercenary).
    Kemény?

    /mondjuk az elite valamivel korábbi, de nekem csak később lett c64-em, egy c16-al kezdtem, majd c+4, majd a 64 :D
  • Totti5
    #133654
    Na megnyugodtam. MC:LA complete edition volt fent a GOD-on, így benne van a fullos DLC is!!!

    Még mindig k. nehéz. Mentem egy időfutamot és nem ütköztem, de 10 seccel később értem célba:D ehhez megint centrie be kell vágni a várost, és halál pontosab szalalomozni a csúcsforgalom közepette hogy eredményeket érhessen el az ember!
  • Tinman #133653
    Hát az első First Person Shooter biza a Wolfenstein volt :-)
  • arty
    #133652
    Én még ráteszek egyel (egy-két résszel) : majd a "harmadik" halót kell megnézni a "nextgenen" :)

    lásd: halo3->odst->reach

    vagy a negyediket :)
  • DarkSector
    #133651
    Igen én is tisztában vagyok vele, és sok helyen mondogattam ugyanezt, hogy a látvány/gépigény hatványára emelkedik a sok apró részlettel.

    De PS4-en is mutatták milyen játékok lesznek ahoz képest ez lofax.
  • Totti5
    #133650
    Frosbite motor. Ugyan az ami a 3 alatt volt, kicsit megspékelve ezzel azzal. Az a szint még évekig felső kategória.

    Ettől függetlenül még mindig azt mondom, hogy ez sem az a nextgen amit itt most nextgennek nevezünk. Első valódi nextgen játék a végleges Killzone és egy 343 Halo? ( vagy akármi ) produktum, vagy egy EPIC gamma lesz. Olyan játék ami csak nextgen gépre fog megejelnni, csak arra készítettek, csak is nextgen gépekre írt motorral.

  • Fartisan
    #133649
    Ez a legjobb,itt legalább vannak színek.
  • arty
    #133648
    Valójában innen:



    :D
  • arty
    #133647
    Battlefield modern combat képeket kellett volna linkelni :) az volt x360-ra is, és az a szellemi elődje a mostani bf3/bf4-nek.
  • Tinman #133646
    Valójában innen:

  • Harlekin
    #133645
  • Macccy
    #133644


    Egyszer az neki(k) a baja, hogy kevés a fejlődés ... Máskor meg az, hogy a Resident Evil -ben miért lehet sétálni/futni a célzás és lövés közben

    Amúgy Harli, jövök fel mint a talajvíz! Már meghaladtam a 19 ezer G pontot!! JÖVÖÖÖÖÖÖK
  • Harlekin
    #133643
    innen

  • Harlekin
    #133642
    nem is értem mire számitotok!!???

    Persze látványos volt ebből


    ide a felylődés



    15 év telt el...

    hova szerintetek tovább???
    ide???



    Gondolkodjatok hogy a jelenlegi szint eléréséhez mekkora erőforrás növekedésre volt szükség akkor elképzelhetitek,hogy a mostani szint megduplázásához hatványozottra van szükség.És az akkor se lesz annyíra látványos mint az elmúlt 15 év és a közelébe se lesz annak amiről Ti álmodoztok...
    Next genbe mi legyen!!! fix fps kicsit szebb graf,de ne az fps rovására.Nem akarom látni a fűszálak között szaladgáló hangyákat miközben a tankkal robogok a harctéren...vagy azt hogy 1 ház belsejébe sima tapéta van vagy bársony...
    Sőt azt se akarom,hogy elszaladjanak a gránát elöl...Ha ez így működne 1 háborúba se lenne halálos áldozat...És az 1 gránát 4 kill acsi se lenne meg teszem azt...
    Tehát kezdjen el mindenki megbarátkozni a gondolattal nem fog csodát látni next genbe ez ziher...


    EZ CSAK 1 JÁTÉK!!!!PRÓBÁLJATOK BELETÖRŐDNI...




  • DarkSector
    #133641
    Karakterek igen, de azon kívül elég gyengusz.
  • Waczkor
    #133640
    Ebben igazad van,nem jól fejeztem ki magam,ahhoz képest nem annyival szebb mint amennyire mondták hogy szebb lesz.
    Bár tény hogy élőben biztos jobban néz ki,videó nem adja annyira vissza sose.Remélhetőleg konzolon is normálisan fog majd futni,bár dice-ban én nem bízom.

    Kurva hitboxot csinálják meg inkább.
  • TDC Geronimo
    #133639
    Pedig sokkal szebb. Karakterek, arcok, fények/particle effektek, ezerszer több minden mozog a képernyőn.
  • Waczkor
    #133638
    Én fikázást nem nagyon láttam,inkább csak azt hogy nem akkora a különbség a bf3hoz képest amennyire a legelejétől kezdve mondogatták,hogy majd a next genbe mit fognak kihozni a frostbiteból.
  • Botond #133637
    Lesz egyáltalán napi akció váltás? :)
  • TDC Geronimo
    #133636
    Bioba olyan az art stílus és a production value az egész játék folyamán, hogy a bokám lefosom. Első 15 perce többet ért, mint az elmúlt évek felhozatalának 90%a
  • DarkSector
    #133635
    Bazze had haljam ki az aki magasztalta a Bio-t? :D
  • DarkSector
    #133634
    Sokáig nem nézted a híreket:

    "Mondjuk így is valszeg beszerzem egyből,cod nem hiszem hogy bármit is feltud majd vonultatni ezzel szemben,kérdés hogy next gen konzolra majd vagy pécére."

    Garancia nincsen a sikerre, de CoD-ék most dobják be az új motort, Dice-éknak már 1 éves, persze ez nem feltétlen jeent gondot.
    És CoD már nextgen-re fejleszt.
    Legalábbis azt írták a kövi kód csak nextgen.
  • grebber
    #133633
    Mondjuk az azért érdekes hogy sokan úgy fikázzák már most a BF4 grafikát hogy a Bioshock Infinite-től (aminem semmi átlagon felüli nincs, sőt a Dirt "sárgaság" szindróma jegyei bőven felfedezhetők) hanyatt szarják sőt torkon fossák magukat.
  • Waczkor
    #133632
    Engem se nyűgözött le annyira még,pláne hogy mennyire mondták hogy next gen így meg úgy.
    Mondjuk nekem így is megfelel(ne),ha végre valahára jönne egy bf amiben működik a hitbox.Azt megcsinálnák,én már elégedett lennék.

    Mondjuk így is valszeg beszerzem egyből,cod nem hiszem hogy bármit is feltud majd vonultatni ezzel szemben,kérdés hogy next gen konzolra majd vagy pécére.

    Más

    Új GTA V szkrínek:
    Sunsets, Seas, Skies and So On...

    Ez meg 0day de már akkor biztos volt,amikor bejelentették