176613
banner
  • Tinman #133751
    Utcának ezt írtam be: Pöcsimöcsi 12 :-D
  • bluesfool
    #133750
    assassin creed 3 ingyen , jippi jájé hóóóóó
  • bluesfool
    #133749
    na mondom hogy működik
  • bluesfool
    #133748
    a kinai live-on nézted ?
  • Tinman #133747
    Aztaqrva!

    Ez bejött!!!

    HOLY FUK!

    NAGYON KÖSZI!!! Remélem tudok majd nyelvet választani, ha nem akkor így jártam :-D


  • 0Diaz0
    #133746
    be flashelted? mert még mindig 9e ft..
  • bluesfool
    #133745
    ingyen assassins creed 3 !!! gyorsan próbáljátok , a kinai live oldalon van , de állitólag angolul is megy

    http://marketplace.xbox.com/zh-CN/Pr...8ae?noSplash=1
  • Seth
    #133744
    Nem kapott valami jó értékeléseket.Inkább valamelyik Madden. Backbreaker-ben nincsenek hivatalos csapatok,játékosok, az ütközésfizikán kívül semmiben sem jó, azt pedig tudja már az új Madden is.

    És ezt úgy írom,hogy a sport felé sem nézek ,szóval majd kijavít aki konyít is hozzá valamit :D
  • Ricsi234
    #133743
    Hy! Mi a véleményetek a Backbreaker nevű játékról?
    Érdemes megvennem? Demot letöltöttem és tetszik nagyon nekem:D
    Vagy inkább valami más játékot vegyek ilyen árba megközelítőleg?
  • teddymac
    #133742
    Eus profilhoz tudna adni valaki live kodot ?
  • Macccy
    #133741
    mitnemérteeesz???

    Természetesen a szövegben szereplő elírásokért és eltérésekért egyszemélyes szerkesztőségem nem vállal semmilyen felelősséget. A -10% is lehet +40% lesz mire vásárolnátok, de nem érdemes kihagyni!

    Amúgy Moby már az is csoda, hogy 2013 -at írtam. Általában tovább szokott nálam tartani az előző évről átszokni. Tavaly még nyáron is azt hittem 2011 van.
  • Tinman #133740
    Ebben a k. országba 14. havi fizut is kap némely illető, a 13. havi nyugdíjról már nem is beszélve -.-

    Szóval engem ez már meg sem lep :-(
  • Moby
    #133739
    Deadline: 2013.13.31. 23:59

    WUT?
  • Macccy
    #133738
    Nesztek kód:

    ZAVVI -10%

    2685-1A1A-49C4


    Deadline: 2013.13.31. 23:59
  • Botond #133737
    Elfogyott a kód szerintem. :(
  • bluesfool
    #133736
    megcsináltam ezt kód dolgot , de sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz , én is csak egy üres levelet kaptam , nincs benne a kód
  • Totti5
    #133735
    Ninja Gaiden 3 plus ultra izé kiadás demója.

    Kátszín első 10 másodpercében levágják a tag karját tőből, amire a kamera is ráfókuszál direkt. Fröcsög a vér, lóg a hús meg minden. Öröm hogy a fejlesztők visszatértek ahhoz ami a kettőben volt. Karok, lábak, mindenhol, tocsog a vér, derékba vágott enemy stb... minek kellett ezt egyátalán kihagyni elsőre? persze most újra el lehet adni ugyan azt.

    Az persze még vicces, ahogy eltünnek a hullák pár másodperc után. Érdekes mód a GeoW Judgementbe ilyen nincs. Minden hulla ott sem marad a földön, de nem azonnal tünnek el és 10ből 5 ott marad véglegesen... az ember abban a játékba észre sem veszi, de ezek a japók képtelenek arra hogy valami igényességet vigyenek bele...

    Grafika gyenge, kamera káosz és kiakasztó, kátszínek minősége olyan kínos hogy itt még akár az elnyomása növelheti is a játékélményt ( bár egy fokkal jobb mint a DOA 5ben ), de így is kritikán aluli baromságok halmaza.

    DOA 5ből átránatott csöcsfizika továbbra is első osztályú.

    Ha már meghalt a géming és nem lesz több játék akkor talán egyszer sorra kerülhet.

    Kíváncsi leszek hogy köv generációban megint 1 gennel le lesznek e maradva vagy képesek lesznek megugrani valami szintet. Minden esetre az biztos, hogy jobb mint az alap kiadás, már csak a trancsír és némi tartalom bővítés miatt, Azt hogy a játékot ez megmenti e? kétlem, de legalább játszhatóvá teszi.
  • Muttley
    #133734
    Mortal 2011

    Injustice: Gods among us

    I love topic engine :)
    ami megint faszául működik ... :D

  • Muttley
    #133733
    2011 nagy sikere
    és most április :)




  • bluesfool
    #133732
    Nekem is valaki segitsen ingyen dolgot szerezni, hogy van ez a kód dolog ? mert eléggé lemaradtam , előre is köszönöm
  • arty
    #133731
    LOL

    no, ezt megguglizom, de sok jóra nem számítok :)))
  • davidka003
    #133730
    Game.co.uk

    Használtak:
    MW3: 6 font
    Alone in the Dark 3 font
    Gears of War 2
    Call of Juarez: Bound in Blood: 4 font
    Alpha Protocol 3 font
    Brothers in Arms: Hell's Highway 3 font
  • DarkSector
    #133729
    "Egy sima arc és nem kurva nagy területek rombolható tereptárgyakkal meg tonnányi effektel"

    Tudom de várd ki a végét.
    Ne felejtsd el hogy egy olyan csapatról van szó, akik éveken át a szarból építettek várat!
    Ezt ne felejtsd el.
  • davidka003
    #133728
    Nekem mind a kettőre üres kódot dob.
    Valami tudna küldene privátban? Igazából mindkettő érdekelne. :D
  • Botond #133727
    Vki dobjon legyen kedves toy soldiers kódot privátba, ha tud. Előre is köszönöm!
  • orichalcos
    #133726
    Nem nem az.

    PH-ról:

    Az NVIDIA Face Work CUDA-n fut. Ez az Activision és a megbízott Jorge Jimenez technológiája. Ugyanazt a célt szolgálja, mint a Face Work, csak fut DX11 compute shaderen is.
    Az NVIDIA Face Work nem jó a fejlesztőknek, mert nem tudják futtatni a konzolokon, míg ezt igen.
  • TDC Geronimo
    #133725
    Ez az nvidia arcdemo. Egy sima arc és nem kurva nagy területek rombolható tereptárgyakkal meg tonnányi effektel. Majd, ha mutatnak olyat is elhiszem.
  • DarkSector
    #133724
    Na ezen dolgozott eddig, és dolgozik az Activision, csak nehogy a végén meglepődjenek a DICE-ék, most már olyan hir van hogy a Dice szerint a Frostbite 3-nál nem csak a technológia a lényeg....bla-bla-bla...

  • TaRka0107
    #133723
    Egy kanyim sincs. De amúgy kinél ennyi?
  • vg
    #133722
    900 forint az 1 hónapos gold nepperektől, ennyit se ér meg?
  • teddymac
    #133721

  • TaRka0107
    #133720
    Én most töltöm, nem tudok róla semmit. Ingyen vóóót kipróbálom
  • TaRka0107
    #133719
    Ha valaki tud valqmi megoldást ilyesmi 2 hetes/napos gold szerzésr, ossza már meg velem :D
    Köszi!
  • Macccy
    #133718
    Nem tudom eldönteni, ez a Toy Soldiers megér e annyit, hogy belenézzek. Jóez, kipróbáltátok már?
  • TaRka0107
    #133717
    Ez jó dolog. Kösz Totti, bár Gold-ra nagyobb szükségem lett volna.
    Azt nekem se adott, de Toy Soldiert igen.
  • Tinman #133716
    Akkor itt a baj!

    A Live kódot meg csak annak adja akinek még nem volt XBOX tagsága. Ehh :-/
  • teddymac
    #133715
    csak a toy soldiersre add kodot a masikra nekem se :)
  • ABTeam2008
    #133714
    Én is kitöltöttem kíváncsiságból, és nekem is üresen küldte. Toy Soldiers megvan, a másik meg nem is annyira érdekel, a két hetes Gold meg pláne..
  • teddymac
    #133713
    ha mindent kitöltöttél jobboldalon a submitre klikk ?
  • teddymac
    #133712
    kitöltöttem ....irj privatba emailcimet kitöltöm neked