176613
banner
  • davidka003
    #135957
    Split/Second 990 Ft

    Toy Story 3 szintén 990 Ft
  • ricsa008
    #135956
    http://www.youtube.com/watch?v=UC-TKgeMM1o

    hát ha ez 2500 ft akkor itt bököm le magam én 20-ért vette makkor amikor megjelent...
  • DarkSector
    #135955
    Kódot valami 2500-é vagy hogy vettem régen, szerintem cserélni próbálj, pénzben nagyon kevés.
  • DarkSector
    #135954
    Miért ezt nem értem, te nem baszod el az időt a játékokkal? :D

    Te mit csináltál miután megvetted a gépet? könyvtámasznak?
  • vg
    #135953
    Ha nem bontatlan, akkor szerintem gyakorlatilag értéktelen.
  • ricsa008
    #135952
    szerintettek egy Witcher II collector-t boxra mennyiért vinnének el gyorsan?
  • Macccy
    #135950
    Felpuhítom és szárazon tolom be ... mint Úriember ... semmi vazelin :D
  • Muttley
    #135949
    asziteemááá
    jön KexBox-ra is... :)
  • Moby
    #135948
    Ne használd el az összes vazelint, a lényeg szerintem az e3-ra marad :D
  • Moby
    #135947
    Kizárólag időelbaszásra alkalmas eszközt részletre???
    Ha nem tudsz összevakarni egy gépre valót, akkor a videojáték a legrosszabb tevékenység, amire az időd fordíthatod*.
    Tényleg.

    Feltéve, hogy nem 14 vagy :)
  • Macccy
    #135946
    Ja, megvan, nemérdekes ... :)
  • DarkSector
    #135945
    Bizonyos feltételekkel részletekben törlesztheted a 60k pisi3-at havi 2500ft.
  • Macccy
    #135944
    Mi ez a T-Home izé!?
  • DarkSector
    #135943
    Elhiszem, láttam is, youtube-on belenézegettem régen a végigjátékba. :D
    Max kölcsönbe ha megkapom, de nem fizetek érte.
  • zaki
    #135942
    Pedig van benne autós rész is
  • DarkSector
    #135941
    Értem biztos sokaknak jó a Heavy, megértem, de nekem nem jön be...:S
  • DarkSector
    #135940
    Már most cseszegetsz? :D
    *****************************
    Értek a játékokhoz, van izlésem.

    2 probléma van, nem játszok olyan tucatjátékkal aminek nincs stílusa, pl Ratchet...ezek nem olyanok mint régen a Crash Bandi na azzal el lettem volna, ezek a ps2-es régi részek óta nem izgat, leszarom a grafikát, hogy szép-e vagy nem.
    Vagy kinőttem ezt a bohókás édibédi gyerekjátékokat. Nem tudom melyik az elsődleges kitételem.

    Heavy Rain-t vagy 1000x írtam hogy nem veszek interaktív mozit, pláne ha nem is érdekel a stílusa, és mellesleg az angol tudásom sem lenne elég hogy élvezzem.

    Journey, biztos édibédi de nem tudna lekötni.

    Heavenly Sword sem érdekel.

    Little Big Planet sem.

    Tudod én a listát nem aszerint írtam hogy mit próbálnék ki ha lenne ps3-am, ami lesz ha még lesz akció 1-2 hónap múlva mert 6 hónapos t-homokos előfizu a feltétel az akciónak nekem csak 4 van meg.
    Na szóval én a listát úgy állítottam össze hogy NEM WAREZOLOK/NÉK...
    Megvenni pénzért a fentieket egy deka ft-ért sem venném meg, csak azért adnék pénzt amiket a listára írtam.Nem gáz ha szerinted azok nem jók, de nem szar az izlésem csak más mint neked/nektek.

    Valamint a MGS4-et nem véletlen írtam a 2. kategóriába, nekem sem fekszik annyira így a netes videók alapján hogy elsősorba szerezzem meg, végigvinném de nem állna a lista elején.

    GT-ket meg meg sem kell említeni, régen elvoltam velük, most az 5 valahogy annyira már nem érdekel, még csak néhai autókázásra sem....
  • zaki
    #135939
    Nekem volt pár éve ps3-am (is), nekem is ezek voltam az első játékok, amikkel toltam (GoW Asc és Uc3-at kivéve, mert akkor még nem jelentek meg) a littlebigplanetekkel kiegészítve. Amúgy a Heavy Rain kihagyhatatlan szvsz. Óriási cucc a játék. ha lesz ps3ad az legyen az első játék, amit beszerzel. Kéne egy hasonló cím xboxra is... Ah, lehet beszerzek egy ps3-at újra :D
  • Moby
    #135938
    Hogy jó-e, azt még nem tudom. A hangulata ugyanaz, mint az elsőé, és a sztori is illeszkedik, tehát engem már megvettek vele. Az első sem volt tökéletes, de kurvajó volt a hangulata, illetve a sztori is jópofa volt, a vége meg kifejezetten odabaszós volt (megcsináltam mindkét endingre).
  • Moby
    #135937
    Az ascension-t végigjátszás nélkül adtam el.
    Pedig a Resistance:FoM óta nem adtam el játékot. MGS4 - nem vettem be a belem a japófasságot. Egy darabig elvittem, sose lássak több mgs-t (pedig a régieket bírtam).
    Mondanám, hogy erre a listára felférne az lpb-k, a ratchetek, hevirén, journey, ill a heavenly sword is, megatökömtudjaminemjutméghirtelemaszeszembe, demivel úgysem értesz a videójátékokhoz, és az izlésed sem jó, és úgysem veszel ps3-at (hálisten), ráadásul ez az xbox topik ezeket inkább nem mondom :D



    Nemigaz, eladtam a SOCOM4-et is. Okádékszar volt, mondjuk azt kizárólag a move miatt vettem.
  • DarkSector
    #135936
    Ha sikerül pisi3 csak kizárólag ezeket játszanám:


    1.körben
    God of War 3
    God of War Ascension
    Uncharted
    Uncharted 2
    Uncharted 3
    Ha az előbb említett játék jó lesz akkor még azt.

    2. körben
    Killzone 2
    Killzone 3
    Metal Gear Solid 4
  • arty
    #135935
    cöcö - én azért félek :D
  • DarkSector
    #135934
    Nálam volt hogy elsétált mellettem a csóka mert egy sarok mögül egyszerre befordultunk, ő ment egyenessen tovább én megfordultam és hátbalőttem. :D
    Meg mikor egy vonatban egy T elágazás volt, én a T elágazáásba álltam egy kis beugrásba ő elment L alakba az ellenkező irányban, én vártam, megfordult, és elkezdett futni felém és lőni, érdekes nem mozdultam meg ő meg akkor eszmélt csak fel mikor ellenkező irányba már elment. :D
  • DarkSector
    #135933
    "Ez a Metro LL tényleg jó, nincs hiba vele?"

    Tényleg jó, én nem szeretem a ruszkiságot, (Stalker-Metro) mint stílus, utálom, de a játék szép-és nem agyatlan lövöldözés, mármint úgy nem hogy változatos, rejtvényekre ne számíts, csak a story , maga a történetvezetés, a cselekmény a sok kis átvezető amik színesé teszik...
    De a látvány elsősorban ami ha technikailag nem is de összképben szép.
  • Totti5
    #135932
    Buta AI :(((
  • Macccy
    #135931
    20 ÓRA MÚLVA 'XBOX REVEAL' RENDEZVÉNY!
  • Macccy
    #135930
    Elkapott az a kis iPad, mi? :)
    Ez a Metro LL tényleg jó, nincs hiba vele? Mert akkor felveszem a wanted listámra máris.
  • DarkSector
    #135929
    Nem tudom, mert ezt régebben láttam, ott valamik elől kellett bújkálni , gondolom mert veszélyesek, hogy ne vegyenek észre, vagy lehet ebből a játékból kaptam el egy gyengébb scene-t

    Ha isten is megsegít lesz ps3, mivel téhómokos vagyok, azt kedvezményesen lehet szerezni...
    Aztán erősen gondolkozom, hogy jó lenne azt a pár címet letólni, de persze utána nagy valszeg passzolnám mivel a nextgen a célom.
  • TDC Geronimo
    #135928
    Lesznek benne bizonyos gombaspórával fertőzött emberek, de azok nem zombik és ez nem egy agyalágyult zombis játék.
  • DarkSector
    #135927
    Amit nemrég találtam gameplay-t abban jobb...de ja ez nem zombis. :D
  • TDC Geronimo
    #135926
  • Moby
    #135925
    Na, viszont ez a metro tényleg keciejó az eleje alapján. Akárcsak az első része.
    Ezek az ukrán srácok jobb sorsot érdemelnének.
  • DarkSector
    #135924
    Sorry valszeg a címe tévesztett meg, akkor nem tudom melyik lopakodós zombis játékra emlékszem, rálestem youtube-on ez télleg nem az amit egyszer láttam, de annak is hasonló címe volt.
  • Moby
    #135923
    Igen.
    Akik csinálják, aranyat szarnak, és rózsavizet pisálnak.
  • DarkSector
    #135922
    Nekem úgy rémlik valami zombik vagy mik elől bújkátak egy irodában, nekem sem szépnek sem izginek nem tűnt, na mindegy, majd kiderül....szerintem egy lufi lesz a játék.
  • TDC Geronimo
    #135921
    Marhára nem zombis. Gameplayből meg az jött le, hogy ütni fog ez is mint az ipari áram.
  • DarkSector
    #135920
    Oks de a trailerből , izé akarommondani a gameplay nem tűnt igéretesnek. Nem uncharted feeling.
    Ez valami zombis játék.
  • Totti5
    #135919
    Uncharted 1-2-3. Jó lesz, nagyon nagyon jó lesz.
  • DarkSector
    #135918
    Milrt. Az a játék miért ilyen nagy szám?
    Már előre tudod hogy jó lesz? :D
  • Moby
    #135917
    Last of us-ig be kell fejeznem. Szóval a feladat nem kicsi :D