990
  • ZaJanga
    #110
    Én is úgy hallottam hogy bevetésen nem volt!
  • lammaer
    #109
    Én azt olvastam róla, hogy bevetésre nem került, és csak valami nagyon kezdetleges prototipus volt, amit utána az oroszok fejeztek be a múzeum kedvéért.
  • Serpa
    #108
    szövetséges vid
  • Axon
    #107
    Haználták, de minimális jelentősége volt. 1 db eljutott belőle az orosz frontra is, bár nem tudom milyen sikerekkel harcolt. A tank ma is látható az Oroszországi Kubinka múzeumában:
    http://www.tankmuseum.ru/
  • Axon
    #106
    Hát ha már a magyar verzióval játszanék, akkor ez tényleg hasznos tipp lenne, de angol verzió lévén szó, így kézbe kell(ene) vennem a vaskos angol-magyar szótárt.
  • Axon
    #105
    Egy lövésel egy tank?
    Akkor ez azt jelenti, hogy nem érdemes a Királyba tenni, hanem megfelel neki egy mezei Panther is?
  • Axon
    #104
    A Panther egyből megvolt, de csak véletlenül. Jó nagyra sikerült az egység kijelölő négyzetem és meglepetésemre előmászott a panther az álca háló alól :-)
  • Ramza
    #103
    Nem, bocs, rossz helyre nyomtam, a Maus-ra írtam.
  • engine
    #102
    #98-ra reagált Ramza.

    Neked valószínű ugyanaz a bajod mint Nekem volt. Kevés a helyed a C meghajtón - kb. 600 mega kell neki, nem tudom mire.
    Plusz a megadott könyvtárba dob 400 megát.

    Szóval takarítani kéne a c-ről és menni fog.
  • wid22
    #101
    Nekem irtad? Nem tudok angolul sajna nem tudom mit kéne csinálni. Ezért kértem konkrét segitséget.
  • Ramza
    #100
    Még jó, hogy vágod a játék hátterét :D
  • wid22
    #99
    Tudnátok segiteni. Nekem a demo se megy föl.
    Kiválasztom a könyvtárat vagy hagyom a programfájba telepitse akkor is elmegy odáig hogy kiirja a particiokat és OK de nem megy tovább visza megy oda ahhol könyvtárakat választhatok pedig van 5GB helyem szerintem az elég.
    A gépem 2x512 Ram 3200+ proci Geforce 6600GT
    Tudja valaki hogy milehet a gond? Kösz a segitséget
  • ZaJanga
    #98
    Maus...hmmm még jó hogy nem is használták a WH-ban...
  • Ramza
    #97
    Ha a skilljeik fölé viszed a kurzort, feljön tooltip-ben a képesség leírása.
  • Serpa
    #96
    öregember csak elmondja, h hol a ruszki bázis.
    valamint az mondja, h a keleti széllel benzi szagot érez.


    a bázisunknál van egy álcázott Panther, ti észrevettétek?
    én csak második nekifutásnak.

    megszereztem a Vaskeresztet (tölgyfalevél és kard), elsőre csak a Bronz Medált sikerült.
    márcsak a többi medál miatt is végigviszem még párszor.
  • W B
    #95
    Azt hagyd a gyárnál, és valamivel gyorsabb lesz a gyártás.
    A mit a Király Tigrisbe tetél annak van egy olyan képesége: Egy lövésel egy tank.
    A másik a mérnök.
  • Axon
    #94
    Újra végig vittem a demo-t. Mostmár jött a vonaton a Maus. A másik hídon áttörve, van egy csomó üzemanyag szállító autó. Azt kell mellé vinni és már működik is. Személyzet van benne, így az nem kell. Csak az a gond, hogy mire ez megvan, már alíg van ellenség, csupán az utolsó orosz főhadiszállás van hátra és vége.
    Van egy olyan melléküldetés, hogy keresd meg az öregembert.
    Na én megtaláltam a dombtetőn, de semmit nem tudok vele csinálni.
    Tisztek szerepére rájöttetek már?
    Én az egyiket beraktam egy sima tigrisbe, az onnantól kezdve javította magát, ha találat érte és ami a legfontosabb, tud távirányítású lánctalpon közlekedő robbanószert (most nem jut eszembe a neve) eljutatni az ellenség tankjai mellé.
    A másik tisztem is harckocsiba raktam (királytigrisbe), így annak 25%al megnőtt a sebzése. Hihetetlenül brutális lett.
    Volt még egy infranti tisztem, de nem jöttem rá, mik is a pozitív tulajdonságai és hogyan lehet használni.
  • Dexantreal
    #93
    vajh,lesznek-e akkor magyar egységek a wermachtban? sry,ha rosszul írtam volna a nevét...mindig keverem,hogy w/v...
  • W B
    #92

    Ezek szerint még hazánkban is harcolhatunk
  • W B
    #91
    Akkor lehet, hogy még harcolhatunk magyaroszágon? hm.
    De már személyzettel kaptam meg. Na és sikerült irányítani! Kegyetlen egy tank.
  • Ramza
    #90
    Valószínűleg nem volt benne személyzet, azért nem tudtad irányítani üzemannyaggal sem. Érdemes beletenni legalább két embert, mert ugye egy kell az irányításhoz, legalább egy pedig a tüzeléshez.
    Wien: a hivatalos oldalon írták, hogy ez egy olyan demó, aminek a pályája nem lesz benne a végleges játékban, viszont sztoriban illeszkedik két küldetés közé, és be is lehet majd varrni oda - gondolom itt nyer majd értelmet a Bécs tábla.
  • W B
    #89
    Nem üzemanyag nem kell, de hogy a Maus-t tud irányítani kell üzemanyag.
  • Axon
    #88
    Én nem találkoztam Maus-al, de még vasútállomással sem, de lehet, hogy annyira figyelmetlen voltam, hogy nem vettem észre a sineket :-)
    Minenesetre a folyamatos támadások miatt nem igazán volt időm nézelődni.
    Az üzemanyag is fogy a járművekből? Mert ezt sem vettem észre. Azt mivel lehet utántölteni? Ha jól láttam, akkor a javító kocsi mnostmár lőszert is oszt, így nem kell lőszeres kocsi, de lehet, hogy a nagy kapkodásban ezt is elnéztem, mivel én folyton az elfoglalt orosz bázison javítattam a tankjaimat és ott lőszert is kaptak az egységek.
  • Axon
    #87
    Végre kipróbáltam. Nagyon tetszik. A panzersek után kicsit fanyalogva kezdtem neki, de kellemesen csalódtam.
    A grafika kicsit hajaz a Soldiers-re, de nagyon tetszik. Még nem volt időm aprólékosan kitapasztalgatni mindent, csak nekiálltam és a tankjaimmal lerohantam az oroszokat. Újrajátszásnál már több figyelmet akarok fordítani a gyalogosokra és a tisztekre.
  • W B
    #86
    Megoldotam. Jött a Maus!:) Vittem neki üzemanygot, de nem indult, hagytam a fenibe.
    De mért az a vége, hogy: Bécs(Wien) 50km? Amikor nyertem?
  • Serpa
    #85
    ez egy jó játék.

    az a kis rpgs beütés, nagyon jót tesz neki.
    officerek nagyot hajítanak a tank személyzet képességein.
    remote little tank állati.
    :)

    sturmtiger odabaxx!!
    no meg a tactikai/stratégiai bombázás.


    W B!
    azt a két füstölgő tankot?
  • W B
    #84
    Kéne segítség!
    A Demóban a vasúton lévő ruszki tankokat hogy tudom eltávolítani? Mert ha sikerül akkor elvileg jön egy Maus
    És honan tudok erőforást szerezni? Rá áltam a Tigris gyártásra de apadnak a készletek
  • W B
    #83
    Na! 1sturmtiger, 1tiger, 1kingtiger, 1panther, egy lőszerszálító kocsi, és pár gyalogos, 3 tiszt. Ő-Ő honnan szerzek javító csotrogányt?
    A másik, a menü fantaztikus, Amikor az Egér(Maus) elment a berlini kapu elöt majd nem kiköptem az üdítőt a mi a számban volt.
  • ThugEdge
    #82
    tess
    http://www.hardwired.hu/#news_15352
    bocs de nem tok linkelni,de nem is érdekel
  • W B
    #81
    Tudnátok adni egy normális linket ahonnann letölthetem a demót?
  • ThugEdge
    #80
    nem rossz,de mi az a tommy a mellék küldiban vmi fegyver?gondolom nem tommy gun:)
    én nem találtam meg
    tök zsír lenne,ha olyan rts-t csinálnának,ami ilyen comic szerű,mint a menűje
  • zoltang
    #79
    Jó rövidke a demo. (1 pálya) A ruszkikat jól elvertem.

    A játék-menü elég látványos lett szerintem.
  • grebber
    #78
    Hát ja sajnos nem is törik fel ,de lehuzogatással gond nélkül fog menni.

    Már jön lefelé remélem fasza lesz.
  • zoltang
    #77
    Ja és PRO verzió.
  • Newfronter
    #76
    Hát hogy ne lehessen a demó által feltörni a fullt...
  • zoltang
    #75
    "Jó kis" StarForce 3.7.16.04 van a demón! (Minek a demora védelem, pláne ilyen?)
  • zoltang
    #74
    Nem kell regisztrálni.
  • W B
    #73
    Megy annyuk. Nem regisztrálok!
  • W B
    #72
    Na akkor honan?
  • Bankrupt #71
    Várom már a 05.30.-at.