990
  • westmoreland #990
    Az, hogy mik a titkosak, le van írva itt, de a második kérdést, gondolom csak viccből írtad.
  • Hecker007
    #989
    Üdv!
    Valahol le vannak írva hogy az RfB-ben meg az RftB-ben mik a titkos küldetések és hogy hogyan lehet megcsinálni?
  • westmoreland #988
    [IMG][/IMG]
  • westmoreland #987
    [IMG]http://kepkezelo.com/images/98l736exgxgheywschuj.jpg[/IMG][/URL]]van pingvin
  • westmoreland #986
    [IMG][/IMG]
  • Fifus
    #985
    Amennyien játszanak vele, szerintem nem a te hibád, hogy imba szutyok.
  • Tuvok #984
    Hali
    Kampányban játszottam pár pályát, azzal úgy annyira nincs is gondom, de csináltam egy multit, betettem 2 easy computert ellenfélnek egy szigetes pályára orosszal, és beállítottam minden cuccomat egy híd elé védekezni . ISU-152, SU-100, IS-2-esek, T34-85-ök, pár gyalogos nézelődni, meg egy Katyusa hátulra . Megjött az amcsi, 2 tankja fért el a hídon egyszerre, gondoltam csúnyán szét lesz lőve . Egy kisebb tank és egy T28 állt be a hídra, a kisebb nem sokáig bírta, a T28 viszont az ISU-ból és a Katyusából is kapta rendesen, IS2-ket is ráállítottam, de gyakorlatilag szépen egyesével minden tankom röhögve kilőtt, én pedig azon agyaltam, hogy belevágjam a billentyűzetet a monitorba, vagy mi is legyen most .
    Kapott még egy esélyt, elindultam némettel, Királytigris, 2 Panther, nagy baj nem lehet, most én támadtam . De az előbbi esett játszódott le újra, különösebb veszteség nélkül szarrá lőtt mindenemet, a KT mintha egy darab ócskavas lett volna ...

    Namost a kérdésem: ez tényleg ilyen irreálisan hülyén balanszolt nyerhetetlen szutyok, vagy én csinálok valamit rosszul ?
  • westmoreland #983
    Rush for Berlin Fansite Hungary
    Ott próbáld meg, itt már senki sem jár!
  • dobiadam
    #982
    sürgős lenne
  • dobiadam
    #981
    Helló tudna nekem valaki segíteni. mindent megcsináltam, feltettem, eírtam a kódot, a rendszergazdai jogosultságot is beállítottam meg crackeltem is de ezt írja ki: invalid player profile tudna valaki segíteni kössz.
  • Fifus
    #980
    Milyen verziójú az a GOLD?
  • Axon
    #979
    Vistán és win7-en lehetnek problémák az indításnál az eredeti verzióval. Én is megvettem az eredeti verziót, de egy idő után bemásoltam neki a crack-et, mert utáltam állandóan bepakolgatni neki az eredeti lemezt.
  • galmat
    #978
    Megvettem eredetiben a GOLD kiadást, erre feltelepítem és kiírja,hogy rakjak be eredeti lemezt mert Error van... Frankó...
  • Fifus
    #977
    Nem tudok ilyen problémáról, két éve vettem, akkor már volt SP3.
  • Willenbrock
    #976
    Most olvasom hogy egy alternatív mappát kell neki megadni,na majd kipróbálom.
  • Willenbrock
    #975
    Ezt én megvettem eredetibe aztán fel sem tudom installálni.Itthon vettem csak észre hogy csak SP1-es XP-re lehet.Nekem meg SP3 van,beszívtam,azóta is a polcon porosodik,csak ezért nem fogok oprendszert cserélni.
  • Fifus
    #974
    Jöhetnél multizni. Jagdfliegerrel, egy régi RfB fannal régóta toljuk. Nemrég fedeztük fel a RISK módot...
  • Fifus
    #973
    A Bomb-bal lehet multizni, ami szerintem meglepően jó.
  • Hecker007
    #972
    ma este nekem war van world in conflictban :S
  • Fifus
    #971
    Ma este? Akármikor ráérek, ilyen sincs sűrűn...
  • Hecker007
    #970
    csak mi ketten írunk ide :)
  • Fifus
    #969
    Még a végén feléled a fórum.
  • Hecker007
    #968
    holnap megpróbáljuk majd megint, délelőt újra rakom a vistát, eléggé romon van, amúgy jó ez a játék multiban is, régen játszottam a panzersekkel multit, de ez valahogy sokkal jobb :)
  • Fifus
    #967
    A Siegfried-en az elején védekezni kell, aztán együtt nekimenni az első ellátóig. Oda elég komoly erő kell, és gyors mozgatások. A hátországban hagyni egy-két unitot, Priest-et. Titkos küldetés például a rádióállomás elfoglalása, de amúgy sem árt. Egyedül nem tudok végigmenni rajta, a nehéz AI is elvérzik.
  • Fifus
    #966
    Nekem ment. 29 percig húztam, köröztem a Maussal, mint a veszett egér. Óriási ereje van a hadmérnökkel.

    Mindenesetre legközelebb egy rövidebb csörtével kezdjük.

    Szerkesztőt próbáltad már?
  • Hecker007
    #965
    hmm, nekem valamiért szétfagyott a játék..., nem igazán értem, most meg már el se indul, menüben kifagy....
    lehet hogy rakhatom újra a wint..:S:S
  • Hecker007
    #964
    Fifus ha van kedved akkor megpróbálhatjuk a coop-ot, online vagyok, [HUN]azooka néven
  • Fifus
    #963


    24 perc a Siegfried Line-on, a nehéz AI hamarabb beadta a kulcsot...
  • Hecker007
    #962
    ok leszek én is 8 körül, kieggel leszek
  • Fifus
    #961
    HUNFifus leszek nyolc-kilenc környékén
  • Hecker007
    #960
    Köszi a segítséget!
    Ma este nekem nem jó, talán majd holnap.
  • Fifus
    #959
    Este egy kooperatív?
  • Fifus
    #958
    A kieg 2.00-val üzemel, nincs hozzá jav.
  • Hecker007
    #957
    ez eddig jó, az RfB-hez megtaláltam nagy nehezen az 1.23-as patchet, viszont a kieghez sehol nem találok 2.0-át...:S
  • Fifus
    #956
    Amúgy meg Fan Site
  • Fifus
    #955
    RfB-hez az 1.25-ös a legfrissebb, de az multira alkalmatlan, az rftb-nél a 2.00-nál nincs újabb, de azzal szuperul játszhatunk.
  • Hecker007
    #954
    Üdv, valaki tudna adni egy linket ahonnan le lehet tölteni a játékhoz a patcheket? Magyar RfB és RfTB-hez kellenének a patchek, csak a hivatalos oldal ugye megszűnt és nem tudom honnan lehetne a patcheket leszedni :S:S
  • Fifus
    #953
    Németországban nemrégóta kering egy 2.10-es verzió-sajnos. Ez betesz a multinak.
  • Fifus
    #952
    ebben a pillanatban is négyen nyomjuk. A 2.00-val lehet multizni, az a gold verzió, vagy rftb
  • Vardar
    #951
    Sziasztok!
    Szoktatok még játszani a játékkal? Patchek honnan, hogy tölthetőek le?