10948


color=#ff0000 size=4>WiiHUN.Reloaded <---- KATT IDE


color=#ff0000 size=3>Wii Hungary <---- KATT IDE








WAREZ = azonnali BAN!

  • szega96
    #10708
    köszi,most ugykapcsoltam ki hogy a gépen nyomtam kicsit hosszabban a gombot és akkor normális csak eddig a kontrolleren kapcsoltam és akkor maradt zöld ugyhogy köszi
  • moonster
    #10707
    Akkor nem kapcsoltad ki rendesen. Narancssárga lehet még. Ilyenkor kikapcsol, de Online marad, azt hiszem :)
  • szega96
    #10706
    amugy nemtudja valaki hogy az mitől lehet ,hogy amikor kikapcsolom a wii-t akkor továbbra is zölden ég a led a bekapcsológombon?nem pedig pirosan
  • szega96
    #10705
    valamelyik oldalon nézegettem majd megkeresem
  • GPx8
    #10704
    hol?
  • szega96
    #10703
    hello köszi a választ amugy láttam 3000ft ért vadi új motion plus-t + szilikon tokot is adnak hozzá
  • Totis
    #10702
    Szia!
    Csak egyet. Viszont 6000.-Ft a másik motion plus.
    Üdv:
    Totis
  • szega96
    #10701
    Hellotok ,wii sport resorthoz 2db motion plus kiegészítőt adnak? válaszokat előre is köszönöm
  • Anubys
    #10700
    Sok minden hiányzik az aláírásomból, csak elértem a karakterlimitet vele... :(
  • moonster
    #10699
    Az Xbox360 hiányzik az aláírásodból, vagy az Xbox szó X360-ra utal?
  • Anubys
    #10698
    Nekem van mind2, bár egyelőre az Egg's box (és akkor már a véleményemet is tudod róla) csak magában Kinect nélkül. Ha csak a Fighter's Uncaged szól a Box mellett, ne azt vegyél, meg a leggagyibb verekedős játék, amivel valaha dolgom volt. Mondjuk havernál próbáltuk ki, de nekem fél óra bőven sok volt belőle, ellenben a Resident Evil-ből (már, ha a Dakside Chronicles-re gondolsz), hagyon jó játék lett, de illik mellé egy HoD: Overkill Handcannon.
    Szerintem box egyelőre csak a komolyabb játékok miatt jöhet szóba (én az Alan Wake miatt vettem, utána csak párszor volt bekapcsolva - a multiplatform cuccokat is PS3-on játszom), ha casual cuccokat akarsz, akkor inkább Wii.
  • moonster
    #10697
    A wii party konzol, nagyon szórakozató vele játszani, bármilyen korosztálynak.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    új XBOX-on nem tudod futtatni a biztonsági másolataid, míg Wii-n igen.
  • Csuzi1
    #10696
    Az XBOX-360 tud HD-felbontást a Wii viszont max. 480p-t tud a képernyőre varázsolni. XBOX-360 + Kinect-nél nincs semmi a kezedben, Wii-nél viszont akár kormányt is használhatsz tehát nem csak üres kézzel hadonászol! XBOX-360-ra sokkal kevesebb játék játék használ mozgásérzékelő irányítást csupán azok amiket Kinect-hez adtak ki! Viszont a Wii-n szinte minden játék a mozgásérzékelésre épül! És Wii-n megszámlálhatatlanul sok társasági szórakoztató és sport játék van! Ezek pedig olyan játékok, amihez nem a HD-felbontás a lényeg, hanem maga a társasági szórakozás! Nekem Wii-m van, és egyszerûen fatasztikus szórakozást nyújt mind egyedül pl., Resident Evil, mind pedig haverokkal pl., Wii Sports Resort vagy Wii Party stb. van a gépben! A döntés viszont a Te kezedben van!
  • gabeone
    #10695
    Kedves tulajdonosok,

    segítsetek kérlek! Készülök venni egy játék konzolt, azonban, hogy melyiket még magam sem tudom. Wii és xbox360+kinect kombó között vacillálok. Otthoni box jellegű alternatív testmozgás és egyben a szórakozás a célom. Kinect mellett szól talán a Fighters Uncaged nevű program, amivel szemben a youtube videók láttán a wii mintha nem tudná felvenni a versenyt. A nindendo wii mellett viszont a resident evil játékok szólnak talán.

    A lényegi kérdésem annyi lenne: mit tud a wii és mit tud az xbox kinect jelenleg. Össze tudjátok hasonlítani őket érvekkel?
  • Csuzi1
    #10694
    Donkey Kong Country Returns kijátszva 200%-ra!
  • moonster
    #10693
  • Csuzi1
    #10692
    Srácok! Kinek van meg a Donkey Kong Country Returns? És hol tart benne, mármint százalék terén? Én ugyanis ebben a percben játszottam ki 200%-ra!
  • Csuzi1
    #10691
    Látod, ezért kell keményen rázogatni gyakran a remote-ot, hiszen erre találták ki! :)
  • TomBond
    #10690
    Úgy látszik az ütögetés meghozta az eredményét. Sosem gondoltam volna.

    Köszönöm mindenkinek!
  • Csuzi1
    #10689
    Igen, gombokkal lefelé fordítva helyezd a sensor-ral szemben a wiimote-ot és hagyd pár percig békén, vagy ahogy moonster is írja, csapd a tenyeredhez párszor! Ha ez sem segít, akkor vegyél egy újat.
  • GPx8
    #10688
    Ha más konroller jól működik a gépeden, akkor kuka a kontrollered. Vegyél egy másikat.
  • moonster
    #10687
    Annyit írnak még:
    Check the directional sensor functionality. You'll do this by holding your Wii remote upside down. Without using too much force just tap the button side of the remote against the palm of your other hand.

    Fordítsd gombokkal lefelé a wiimote-ot, majd párszor csapd a tenyeredhez.

    talán...
  • TomBond
    #10686
    Nem módosított! Eredeti gyári 4.3E szoftver van rajta.
  • Csuzi1
    #10685
    Még egy utolsó kérdés, nem módosított szoftveres véletlenül a géped?
  • TomBond
    #10684
    Interneten boltból vettem a gépet újonnan. Most decemberben járt le a garancia róla.
  • Csuzi1
    #10683
    Amúgy hol vetted a gépet boltban újonnan, vagy használtan ismeretlen személytől? Csak mert ez sem utolsó szempont!
  • TomBond
    #10682
    Ezen már túl vagyok de nincs megoldva a gond!
  • moonster
    #10681
    topic alja!

    amúgy ezeket a wiihungary-n jobban megválaszolják
  • njoc
    #10680
    Sziasztok!
    WII-s segítséget szeretnék kérni! Letöltöttem a Red Steel 2-t. WBFS managerrel feltettem pendrive-ra. A töltés után néhány másodperc múlva visszalép a wii menűbe. Több verziót letöltöttem, ami compress volt kitömörítettem, de mindegyik változatnál ezt csinálja. Van valakinek ötlete, mi lehet a baj? Előre is köszi!!!
  • GPx8
    #10679
    Ha még ezen nem vagy túl, akkor szvsz.:
    Új elemek és összehangolni a Wii-vel újra. (Belül piros gomb)
  • moonster
    #10678
    Nem lehet, h fordítva fogod? :)
    Több fórumon is írtak hasonlót, de megoldást egyikre sem írtak:(
  • TomBond
    #10677
    Minden eredeti Nintendo gyártmány. Nem ütődött meg és semmi hatás nem érhette szerintem. Éppen ezért furcsa az egész. A többi kontrollerrel rendesen megy a dolog csak ezzel nem.
    Arra gondoltam nincs e valami gombkombináció amivel inverzre lehet tenni mint az egereknél. Ilyesmire gyanakszom.
  • Beast Machine
    #10676
    A sensor bar milyensége huszadrangú dolog, én amikor gépen a Dolphin emulátorral toltam Wii játékokat, sensor bar helyett 2 teamécsest használtam, tökéletesen működött.
  • Csuzi1
    #10675
    Szia, a Sensor Bar érzékelőd Nintendo gyártmány, vagy esetleg más? És az irányítód? Nem sérült meg valamelyik ütéstől vagy ehez hasonló?
  • TomBond
    #10674
    Semmi nem változott! Játék közben "állítódott el" valahogy.
  • shenmuedc #10673
    Nekem egy tükröződő felület csinált hasonlót. Nem változott valami a szobában? Érzékenységet, pozicíót is beállítottad?
  • TomBond
    #10672
    Egy eléggé érdekes problémám adódott a tegnapi napon. A játékvezérlő mindent pontosan ellentétesen csinál, mint kéne neki ha fölfelé mozdulok vele valóságban akkor a képernyőn lefelé mozog a kis kéz ha jobbra mozdulok vele akkor balra mozdul stb. és a kis kéz is fejjel lefelé van. Próbáltam újra csatlakoztatni a géphez de nem javult meg. Találkozott már valaki ilyen problémával? Van rá valami megoldás? A garancia már lejárt sajnos.
  • moonster
    #10671
    A fejlécben ott a WiiHungary linkje, próbálj meg ott érdeklődni a problémád megoldása felől.
  • Laza
    #10670
    Biztos nem véletlen, hogy nem itt beszélgetnek a Wii tulajok ;)
  • Aaron1212
    #10669
    Hali!

    Mortal Kombat Armageddon-nal próbálok játszani Dophin emulatoron keresztül, de amikor rámegyek a play gombra ezt írja ki : Can't init any wiimote plugins és couldn't init core check yor configuration.
    Valaki segítene légyszíves.