10948


color=#ff0000 size=4>WiiHUN.Reloaded <---- KATT IDE


color=#ff0000 size=3>Wii Hungary <---- KATT IDE








WAREZ = azonnali BAN!

  • toza #10948
    Nintendot??


  • tigeroo
    #10947
    oké, és a kérdésem hogy GC játékot hogy játszol le rajta? USB loader gx keresztül ugyan úgy?
  • toza #10946
    Mindenkinek az van


    Utoljára szerkesztette: toza, 2023.05.04. 14:30:05
  • tigeroo
    #10945
    Van valakinek softmoddolt wii-je?
  • JonasSandor
    #10944
    Szívesen.
  • toza #10943
    koszi
  • JonasSandor
    #10942
    24 karátos konzolra lehet 22. Ig licitálni, 2500 dodónál tartanak. 2. Dik erzsébetnek szánták, de neki nem kellett.
  • Bogdogege
    #10941
    Használtan nézzél egy simát , aztán mehet rá a wii backup manager és goo
  • tigeroo
    #10940
    sziasztok

    nintendo wii minit megéri megvenni? nekem kimaradt a wii generáció, és nemtudom mit vegyek. megéri a mini változatot "bepótolni?"
  • toza #10939
    ebay,amazon..
  • roolandsan
    #10938
    Sziasztok, Xenoblade-et még lehet valahonnan szerezni?
  • toza #10937
    nes snest akar nyomni..az tv n volt eredetileg..
    valoban leteznek olcso kezi emulator gepek, amit tvre kothetsz..

    megeri kihagyni szarakodast vvi vel .csak emulator miatt nem eri meg..

    keressel tv re rakhatost..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.29. 10:07:32
  • zola2000
    #10936
    Emulátorozni tvn? Én kb 10 ezer forintért rendeltem kínából (aliexpress) egy androidos tv okosító mini pct, és kb 4 ezerért lehet rendelni bluetooth gamepadot (de jó bármilyen usb vezetékes is) aztán az olcsó, jobb megoldás arra. (meg online filmeket-sorozatokat nézni stb is jó az)

    Wiin az emulátorok úgy működnek hogy softmoddolod, aztán homebrew chanelből indítod az emulátort, de valami classic kontrollert is vegyél hozzá ahhoz.

    Vagy a wii shop chanelből veszel virtual console játékokat legálisan pénzért (még működik)
  • slycoop
    #10935
    Üdv.
    Én szeretnék egy wii-t venni, de a konkrét célom az hogy nes, snes emulátort használjak rajta. Sose volt még wii-m, milyen modelt érdemes erre a célra venni? És hogy működnek ezek az emulátorok rajta?
  • zola2000
    #10934
    http://store.nisaeurope.com/products/rodea-the-sky-soldier-limited-edition-wii-u

    Ha kell valakinek gyorsan csapjon le az utolsó wii játékra.
  • zola2000
    #10933
    Nos: mégsem fog úgy megjelenni, a wii verzió usában is csak pár wiiu kópiával lesz egybecsomagolva: http://www.siliconera.com/2015/03/04/wii-version-rodea-sky-soldier-included-first-print-copies-north-america/
  • zola2000
    #10932
    Asszem megvan, melyik lesz az utolsó wii játék? Rodea the Sky Soldier. Eredetileg wii exkluzív lett volna, de hosszúra nyúlt a fejlesztés, és lesz wiiura és 3dsre is, de kiadják wiire is.
    http://nisamerica.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=3270&p=850514&hilit=rodea#p850514
    http://en.wikipedia.org/wiki/Rodea_the_Sky_Soldier

    Bár a youtubeos trailerben csak wiiut és 3dst írnak, érdekes...
  • meszek
    #10931
    Sziasztok.Eljutok egy darabig a Far Cry-ban és megakad a játék penriveról játszok,ki van irva lemezre is azzal is ott akad meg.Valahol olvastam hogy állitani kellene az Iost nekem 249 van rajta és 250-re kellene de nem tudom azt hol kell.
  • Laza
    #10930
    Nem kell ahhoz elvileg hw módosítás, én is magamnak zúztam fel a Wii-t, hogy vigye USB HDD-ről a cuccokat.
    Mondjuk akitől vettem az chipeltette, így annyi előnyöm volt, hogy nem kellett eredeti LEGO Indiana Jones a zúzáshoz, hanem jó volt a DVD-re kiírt is :)
  • meszek
    #10929
    Neogamma van a wii-n,nem tudom attól lehet-e pendrives módot használni.
  • kisgabo
    #10928
    ha kiirod, ki is dobhatod a lemezt.
  • Laza
    #10927
    Pendrive vagy USB HDD? Minek ezeket kiirkálni? Vagy nincs fent a progi ami le tudja játszani?
  • meszek
    #10926
    sziasztok.letöltöttem a fitness world party-t wbsf formátumban és átkonvertáltam iso file-re,lett 8.5 giga milyen lemezre kell ezt kiirni mert a sima dvd nem megy fel a dl-es lemezt meg nem viszi a wii.előre is köszönöm a segitségeteket.
  • zola2000
    #10925
    mivel 100 millió embernek van wiije, és közülük páran még vesznek új játékot, ezért jelenik meg új wii játék. (milyen egy év kihagyás? ezek már csak multi címek)
  • Probatbicol
    #10924
    A media marktban, legalábbis Szegeden piros címkés leárazás van a játékokra, beszereztem egy Zelda skyward swordot és egy Last Story-t 5-5 ezerért. Még szemeztem a Pandora's towerrel is az 4 volt, de egyszerre ennyi is elég volt.

    A LS nagyon jó, kicsit szokni kell az elején de aztán felpörög.
  • Zozo76
    #10923
    Plane ugy hogy a WII U is csak vegetal.
  • Anubys
    #10922
    Besz@rás, egy év kihagyás után idén kidobnak még 10 új wii játékot. :o
  • zola2000
    #10921
    " 1.5 éve porosodott a
    konzol és be sem volt kapcsolva"

    Akkor most megy a pótlás rendesen, kb csak a Zelda skyward swordöt, a xenobladet, a protect zero 2t (amik at smg mellett a három legjobb wii játék), a last storyt, a Pandora towert, a rhythmus paradiset, és az inazuma eleven strikerst hagytad ki :)

    (illetve a phoenix wright trilógia záró részét a wiiwaren ha nincs dsed)
  • High end PC #10920
    már nem aktuális, most sokadjára lefutott
  • High end PC #10919
    3.3E verzió van fent jelenleg
  • High end PC #10918
    sziasztok, legalább 1.5 éve porosodott a konzol és be sem volt kapcsolva, így összedugtam, gondoltam csinálok egy system updatet.

    netre csatlakozáskor fel is ajánlja kapásból, el is kezdi, de pár perc után dob egy hibaüzenetet:
    Error code 32002, meg hogy keressem fel a Nintendo support honlapját

    ez most mi? megszűnt időközben a Wii support?
  • Laza
    #10917
    Az ITMedia.sk-nál tervezem, haverom is itt vette ... majdnem fele annyiba kerül, mint a MM-ben :)
    Remélhetőleg nem a piaci :D
  • GPx8
    #10916
    Azok jók, csak ne a kínai piacon vedd meg... :)
  • Laza
    #10915
    Teszek egy próbát ezzel a Sanyo Eneloop-al, ezt direkt pont a hosszú töltés megtartásával hirdetik ... 4db AA vagy 4db AAA kb 2500Ft az ITMedia-nál ... ez barátok között is kb csak 2x annyi, mint 4db 'hagyományos' elem ára, még nagyot bukni sem tudok :D
  • Probatbicol
    #10914
    Lehet, hogy csak nekem volt mázlim, itt is volt egy noname garnitúra menet közben, valami uniross, az tönkrement, de az energizer nagyon jól bírja.
    Mondjuk 2 db belőle most a kislányom mini konyhájának a tűzhelyét táplálja egy ideje :).
  • Laza
    #10913
    Nekem már 2 tucat Energizer újratölthető aksim is tönkrement, vagy ha működik is, közel nem olyan hatásfokkal, mint anno :(
  • Probatbicol
    #10912
    Érdekes, nem is tudom hány éve van meg a wii-m, kb. 4 vagy 5, azóta ugyanazok az újratölthető energizer elemek vannak benne, most is megnéztem, 2 led töltöttségű, pedig vagy 2 hónapja nem volt bekapcsolva, előtte meg vagy másfél évig...
  • Laza
    #10911
    Sok mindent lehet tolni vele, pl a Twillight Princest biztosan, meg sok minden mást is.

    Én a Wii-ben pont azt 'utálom', amit a többi vezeték nélküli kontrollerben ... ha elemet teszek bele hamar lemerül, meg nincs az az összeg ami elég lenne a pótlására, az aksik meg tönkremennek nálam pikk-pakk, ha fél évig nem töltöm ... ugyanez X360-nál, stb.

    Mondjuk most nézegetem az Eneloop aksikat, állítólag 1 év alatt 10%-ot veszít csak a töltéséből, és 5 év alatt is csak 30%-ot. Elég jól hangzik :)
    És vicces, hogy az ára 4db ilyen aksinak csak 2x annyi, mint egy 4db-os elem csomagnak.
  • Fehercsoki
    #10910
    Nem 30 ezer a különbség azért...
  • zola2000
    #10909
    A motion plusos játékok tényleg nem jók gamepaddal, mint a skyward sword, red steel 2, de pl a xeobladehez, monster hunter 3hoz, classic controllert használok wiin is.

    Egyébként a wiiu is viszi a wii játékokat, ha megérti azt a plusz,30 ezret akkor inkább azt érdemes venni, és akkor a xeno2 röl, új zeldáról sem maradsz le.