2026


Best Way / 1C / Ubisoft - www.facesofwargame.com - SHoWWII Sequel - 2006 Summer
  • Madi92
    #2026
    Hi emberek! :D
    Ha valaki még olvasná véletlen a fórumot.
    Minap feltettem megint eme remek játékot, és gondoltam megérdeklődöm van-é kedve valakinek egy kis coop mókára? Ts-el mindennel együtt. Ha 3-an lennénk az sem baj! :)
  • Banan007
    #2025
    üdv mindenki! régen játszottam online gond nélkül a játékkal, viszont most újra fel telepítettem és amikor internetre szeretnék csatlakozni ezt dobja ki: the GamySpy backend services are unavailable. Magyarul a GamySpy szolgáltatások nem elérhetőek, de miért???? a játék eredeti
  • don galáb
    #2024
    Én ott akadtam el mikor fel kell robbantani egy vasuti hidat! a hülye ejtöernyösök elbénázzák én meg azt se tudom mivel hogy robbantsak és van kb 2 percem mert már jön is a vonat. Valaki tudna segiteni?
  • Aborg
    #2023
    Hat emberek, a Soldiers Heroes nagy kedvencem, de ezt a FOW-ot rendesen elbarmoltak. Pedig annyira orultem neki a kepek alapjan... A jatekmenettel van baj, itt allandoan lovoldozik mindenki, a zurzavarban alig latni a par sajat emberem, a tervezesnek annyi mert a gep altal iranyitott szovetsegesek azt csinalnak amit akarnak. Az az erzesem tul bombasztikusra akartak csinalni a jatekot ami nagyon artott a jatszhatosagnak. A bugokat meg inkabb meg se emlitem. Bar igaz hogy ez nem a SOLDIES HEROES 2, ez egy masmilyen jatek lett, azert lehet a cime is mas. Hat nekem sajna nem passzol.
  • m1garand
    #2022
    már a mow-osból ismeri
  • Hecker007
    #2021
    Editor ügyben keresd bgabort ő foglalkozott ezzel a témával
    állítása szerint
  • rob9999
    #2020
    Elmagyarázná valaki hogyan kell használni a GEM Editort?
  • m1garand
    #2019
    kép alatt a link ott, a patch
    multit vagy singlet játszol?
  • wid22
    #2018
    Nektek is sokszor lassitott felvétel az emberek mozgása? kb 2 percenként változik a lassu és normális mozgás. Ha szándékos igy akarnak neheziteni akkor elmennek a p.... ba ha meg hiba akkor másnál nincs? Javitás valahol? Kösz
  • m1garand
    #2017
    és jön a doktor úr, és az ápoló, vagy az ördögűző, vagy a ghostbusters :D
  • Hecker007
    #2016
    minden katonát, járművet, stb... tudsz irányítani egyesével kb mint egy szerebjátékban
  • evilscorpio
    #2015
    hy all, ma vettem meg a gamét, igaz az hogy ebben a játékban meg lehet szállni egy katonát, és annak a böréböl lehet irtani cstaa közben?, anno a company of heroes rol hittem ezt de abban a topic ban azt irták ezz lessz aza a gamma.
  • Beni521
    #2014
    azért a FoW -ot ne Call of Duty -hoz hasonlítsuk már... COD-hoz elég a reflex meg a lézeres egér. itt azért annál több ész kell
  • m1garand
    #2013
    jobb oldali menü, 3. fül villáskulcs
  • wid22
    #2012
    Kösz Most megint gondom van ezzel a kriminális játékkal. Végig vitttem a Crisys 1-2 t a COD1-5 ig stb nem volt annyi gondom mint most ezzel az 1 el. Tankra ráomlott a kö és valami "Javit" ikon t emleget arra kattintsak. De nem találom sehhol. Kösz mégewgyszer Segitenél még?
  • Fasiszta
    #2011
    A tank ágyú icont rákattintasz és ott van sorozatvető.
  • wid22
    #2010
    És hogyan lö ez a sorozatvetö calliope ? 1X sikerült lönöm vele csak már nem tudom hogyan. Kösz a segitséget.
  • wid22
    #2009
    Ok megtaláltam. De most meg nem lövi a hajot Pedig a legközelebb álltam le.
  • Fasiszta
    #2008
    A calliope ott van a park mögötti házak mögöt de azt is védeni kell egy ideig .
  • wid22
    #2007
    Segitenétek? 1 német küldeetésnél akadtam el. A parknál, le lövök mindenkit elfoglalom az ágyut de valami tankba kell beszáln amit nem találok ami van abba meg nem lehet beszálni egy vizi erödöt kell legyöznöm ami hajő. Mit kell csinálni? Kösz a segitséget.
  • butcher20
    #2006
    Oké tudom a szakácsot kell ledobni dehát az legfölül van és vagy 50 katonán kell átvergődni hogy odajussak az a gond. Egyszerűen sok katona egy kupacban van és nemtom megölni mind
  • Hecker007
    #2005
    a játék nem 4 magos procira van írva, tehát hiába van 4 magod a játék akkor is 1-et fog használni
  • juno
    #2004
    A szakácsot kell ledobnod, és utána megkongatni a harangot, mert az ebédet jelez, és akkor az összes köcsög jenki, megy halózni a zabkásás fosukat, akkor barrakba lenyom az akna és a dzsipből lenyúl az 1919 Mod Heavy MG Gun, mert sokat segít a jenki önérzet terén...:)A többit játszi könnyedséggel lehet letenni még reális módban is....
  • juno
    #2003
    Éppen azért...:)
  • butcher20
    #2002
    Nah azért elmondom ezt az "össze visszajönnek egymás után a pályák" problémát: nah velem is előfordult ez és csak annyi az egész hogy a játékban az a kis hiba van ha megcsinálsz egy pályát nem automatikusan azt indítja el ami jönne hanem egy tanpályát. na most ha megcsináltad a pályát csak simán a következő pálya képére kell klikkelni és folytatás és ennyi:)meg ha az első 5 pályát megcsináltad akkor meg az emberke fejére klikk és ott a következő 5 pálya:)
    A németek uccsó küldetésében segíthetne vki kérem ha tud!!!!
  • m1garand
    #2001
    a mow is laggol pedig 100fps van, ha vkinek szar a gépe akkor mindenki szív a fowban hatványozottabban
  • beyczy
    #2000
    jól sejtem hogy lehet akármilyen erős gépem, a fizikai számítások miatti framerate csökkenés jelen lesz? 4 magos proci alatt elvileg simán kéne futnia...
  • crow
    #1999
    Köszönöm, megoldódott.
  • Hecker007
    #1998
    valami bug lehet, próbáltad a játékot újrarakni?
  • crow
    #1997
    Igen, pont az a baj, hogy teljesen random módon adja be a köv. pályákat.
  • Hecker007
    #1996
    összesen 3 tréning van, egy gyalogos, egy páncélos és egy ilyen kémkedős vagy milyen, az utolsó asszem a 4. küldi után jön, ha viszont ugyan azt kapod amit már megcsináltál akkor tényleg valami gáz van
  • crow
    #1995
    Sziasztok!

    Miért van az, hogy a német küldetésben a játék véletlenszerűen adja vissza a pályákat?
    Tehát pl. a 4. küldi után a következő a training küldetés?
    A legújabb patch van fennt.

    Köszi!
  • butcher20
    #1994
    szevasz figyelj én alapból magyarítással játszok és az amcsi meg az orosz küldiket is kivégeztem már csak a németek utolsó küldetése van hátra amiben a lőszerraktárat találtam meg egyedül a sok feladat közül. Nekem az a gondom hogy sztem csak késsel lehet ledobni a katonákat és össz csak 3 kés van katona meg vagy 50 na és azt nemtom ha sok katona van egy kupacban akkor mit csináljak? merre kéne mennem? állandóan járőröznek azt sem tudom mit tegyek hiába ölök meg jópárat helyette lesz másik és mindent védenek és figyelnek meglátnak és buktam a küldetés nemtom hogy mitévő legyek!! help plss:)
  • juno
    #1993
    Valószínűleg az ellátó bázisos, az aminél elakadtál, de azt, ha nem beszélsz angolul, és nem tetted fel a magyarítást Druzsbától akkor nem is fogod megcsinálni. ugyanis lépésekről lépésekre kell haladnod vele, az a legnehezebb küldi....
  • butcher20
    #1992
    szevasztok valaki segítsen a németeknél az uccsó küldetésben!! nagyon nehééz!!! tudom hogy elkéne jutni a harangig a padokhoz de nemtok mit használjak? valaki segítsen hogy csináljam meeg! köszönöm
  • juno
    #1991
    Legcélszerűbb, ha a tanya mellett páncélautót nem robbantod fel, mert azzal az egyik 88-mm-s, 25 pf-t, el tudod vontatni, azzal alapból szarrá lövöd a hidat támadó páncélosokat, és a gyalogság ellen is segít, még a parkban is hasznos segítség...
  • rob9999
    #1990
    Honnan lehet letölteni a mission editort? PLZ!
  • Hecker007
    #1989
    egy darabig véded aztán maguktól visszavonulnak, a hidat a többi szövetségesed felrobbantja és utána mész majd tovább egy parkba amin keresztül kell majd menni, a végében lesz két ágyú azokat ajánlatos használni, egy emberrel meg javíttatni kell a calliope-ot és utána azzal megszórni az ellent meg a csónakot ami a vízen van
  • butcher20
    #1988
    aha mert ott akadtam el mikor a parkot bevettük és azután kaptam embereket és a parkon átjövő ellenséget kell kinyírni de nemtom hogy mert rengeteg jön és csak 2db ágyúval tudom védeni
  • Hecker007
    #1987
    igazából ott annyi a dolgod hogy mész és a hídvédőket leölöd, aztán véded a hidat míg fel nem robbantják, nekem már nincs meg a játék így nem tudom leírni hogy pontosan hogy kell csinálni, de nem túl bonyolult mert csak gyilkolni kellett, az utolsó küldetésük az már sokkal nehezebb a németeknek