2409
  • Shep
    #2409
    Na jól megszívtam a nagykövetséges pályán ahogy elérek a nagy tér széléhez kapom az üzenetet, hogy térjek vissza a küldetési zónába, aha frankó, de akkor mégis, hogy jussak el a célhoz, már az eredeti játékokban sem lehet megbízni, régen a törttel nem volt ilyen gondom és átengedett a téren simán.
  • Daell Drow
    #2408
    hali meg van eredetiben a jatek es amikor fel rakom akkor faszan mukodik.
    De utan a patcheltem az 1.35os utolso patcel, na utan viszont nem indul el. Belyon ez a hulye SECuromos vedel, es keri a lemezt. Pedig az bent van. Mit tudnak csinalni a mukodesert? Ha cracket szedek le akkor jo lesz?
    (A jatek es a vistam is eredeti.)
  • mester1987
    #2407
    De csak akkor jön elő a CRASH ablak, hogyha a "feddezz/terület fedezés" parancsot adom ki a társaimnak.
  • mester1987
    #2406
    A 8. pályán:

    Crash in application version: grpcrc1.35

    data\lib\units\ai\soldier\sorderlogics.dsf(-1): Unexpected type in variant call.

    SCRIPT STACK

    data\lib\units\ai\soldier\sorderlogics.dsf(0)
    data\lib\units\ai\soldier\sorderlogics.dsf(0)
    data\lib\managers\aihivebrain.dsf(0)
    data\lib\managers\aihivebrain.dsf(0)
    data\lib\managers\aihivebrain.dsf(0)
    data\lib\managers\aihivebrain.dsf(0)
    data\lib\managers\aihivebrain.dsf(0)
    data\lib\setups\setup.dsf(0)
    data\levels\mission08\mission08.dsf(0)
  • mester1987
    #2405
    Pl. a 4. pályán:

    Crash in application version: grpcrc1.35

    data\lib\units\ai\soldier\sorderlogics.dsf(-1): Unexpected type in variant call.

    SCRIPT STACK

    data\lib\units\ai\soldier\sorderlogics.dsf(0)
    data\lib\units\ai\soldier\sorderlogics.dsf(0)
    data\lib\managers\aihivebrain.dsf(0)
    data\lib\managers\aihivebrain.dsf(0)
    data\lib\managers\aihivebrain.dsf(0)
    data\lib\managers\aihivebrain.dsf(0)
    data\lib\managers\aihivebrain.dsf(0)
    data\lib\setups\setup.dsf(0)
    data\levels\mission04\mission04.dsf(0)
  • mester1987
    #2404
    Csáó! Valaki nem tudja hogyan lehet kiküszöbölni azt a hibát hogy amikor parancsot adok ki, 70 %-ban a játék Crash ablakkal bezárul. Szerintem ez a Diesel Engine hibája de ha tévednék és van rá megoldás akkor várom.


    THX
  • mester1987
    #2403
    Csáó! Valaki nem tudja hogyan lehet kiküszöbölni azt a hibát hogy amikor parancsot adok ki, 70 %-ban a játék Carsh ablakkal bezárul. Szerintem ez a Diesel Engine hibája de ha tévednék és van rá megoldás akkor várom.


    THX
  • lacinkacinka89
    #2402
    sziasztok! Vki tudna segíteni?? Hogyan lehet a játékban beállitani a külső nézetet?? Aki tudja az segítsen pls!!! Előre is köszi a segítséget!!!!
  • sz4bee
    #2401
    Lenne még egy kérdésem és remélem az utolso problémámat kell megoldani a játékkal kapcsolatba: amikor kiadom egy katonámnak azt a parancsot,hogy fedezzd a területet mindig kilép a játék és bejön egy ablak amibe valami data-s irományok vannak...Aki tud az légyszi segitsen.köszi
  • sz4bee
    #2400
    Megoldottam.sorry
  • sz4bee
    #2399
    Az mért van, hogy felteszem az 1.35ös patch-et és a játékba 1.02-t ir ki?
  • sz4bee
    #2398
    Oké akkor felrakom a 1.35 patch-et ugy is frissebb mint a 1.06 és akkor még magyarositást is feltehetem vele együtt.köszi
  • Evin
    #2397
    Nem. A magyarítás 1.35-höz van, az alatt nem lesznek olvasható ékezeteid.
    Van uninstall.
  • sz4bee
    #2396
    1.06os verziom van és az lenne a kérdésem ha felteszem a 1.35ös verziohoz készült magyarositást akkor fog-e müködni az én 1.06os játékomon?Tudom kiprobálhattam volna de nemtudom biztosan h van-e a magyarositásnak uninstallja.Ha valaki ért hozzá irjon.Köszi
  • Balumann
    #2395
    ah... megvan köszi Nem tudtam hogy az az üres terület az egy 3. fegyver ablaka :-(
    Szerintem ez az első játék a sok közül, ahol ilyenen akadtam el, és magamtól vszínűleg nem is jöttem volna rá.
  • ajem kisa
    #2394
    A 3. ablak a fegyverválasztásnál azt tod, hogy van!?
    ;)
  • arty
    #2393
    akkor küldi ujrakezd és viszel Zeus-t :)
    gondolom ujratölteni is csak akkor lehet, ha van nálad
  • Balumann
    #2392
    Ott vagyok fennt a helinél, a GL -t is a heliből vettem ki már. Nincs ott zeusz, sem rpg :S
  • ajem kisa
    #2391
    Felkell menni a helihez RPG-t felvenni!;)
  • Balumann
    #2390
    Parancsot kellene kiadni a helinek? Hát azt meg hogy ? C:
  • Balumann
    #2389
    Remek, nem tudok továbbmenni a második pályán. Egy tankot kellene kilőni, de egyszerűen nincs mivel :/ GL-el meg gránátokkal próbálkozok, de már vagy 100-at belelőttem (mert ugye ott a heli ott fel is lehet tölteni). Mögé nem lehet menni az már pályán kívül van...
    Töltőképernyőt írt olyat, hogy Zeus -al kéne kilőni. De nincs, nem lehet választani
    Visszaolvastam, láttam másnak is volt problémája a tankal, de megoldást nem nagyon írtak rá :|

  • Balumann
    #2388
    Jah már látom, nincs :-(
  • Balumann
    #2387
    Ennek a résznek van campaign-coop módja? Ha van, nincs kedve valakinek végigjátszani velem? :-)
  • tiburon26
    #2386
    megadhatnád a cimet pm-ben!
  • tiburon26
    #2385
    ez engem is erdekelne ugyanis most játszom ujra a játékot!az egyík kedvencem!
  • SuperCharger
    #2384
    Nem tudja valaki, a GRAW 1-nek(ennek) van valahol valami multiplayer közössége, vagy már mindenki csak a 2-t játssza?
  • grayfox
    #2383
    Original dvd tokos (nem az ubisoft exclusive) graw 1-et keresek pc-re.
    Használt is lehet :)

    venomkukacindexponthu
  • Kata
    #2382
    rádbízom
  • mike0013
    #2381
    megegyeztünk
    milyen kiszerelésű legyen a maci:DDDDD?
  • Kata
    #2380
    egy plüssmaciért
  • mike0013
    #2379
    mennyiért adod:)?
  • Kata
    #2378
    Kell valakinek egy eredeti dvd?
  • davidka003
    #2377
    Ez szerintem a GRAW1 topik.
  • ColdFire
    #2376
    ez most GRAW2 topik lenne? :o
    methát gr3 van kiírva :o
  • lenta
    #2375
    Most kezdtem vele játszani, felraktam az 1.35 pachot+ magyarítás, de amikor a vipet kell kimenteni a követség romjai alól akkor hibával kilép :-( Valakinek volt ilyen gondja?
  • szergely8
    #2374
    Áhh köszi:):D Akkor azt is leszedem új vidikarim van és áhh... imádom a Ghost Recont:) Köszi a segítséget:)
  • ajem kisa
    #2373
    Igen, a 2. pálya végén nemlehet a 3.-ra továbbmenni (nálam pl. jo volt), de a forumba valaki belinkelt egy mentést a 3. pályátol! Keresd majd meg, ha ottjársz!

    Ja! A követségböl, ahol elakadtál, ott jo kis war lesz, én napokat, RT szintén baromi sokidöt öltünk arra a részre, mert nemkönnyü!
    (Vagy mivagyunk olyan bénák!):)
  • szergely8
    #2372
    Aha köszi sikerült:):D Most mégnehezebb részhez jutottam:D de csak megoldom^^ Am a 2-t is szeretném tolni csakhát úgy hallottam, h első pályáról nem lehet tovább lépni:S:(
  • ajem kisa
    #2371
    Ez is egy kisebbfajta hiba lehet nem? A graw2 azért jobban televan bugokkal!
    Lehet ujrakéne kezdened a pályát!
  • szergely8
    #2370
    http://www.speedyshare.com/996597421.html
    http://www.speedyshare.com/698782480.html
    Bocsi, de csak ide tudtam feltenni:S