5387
10645648441119966253.jpg\"
  • MerlinW
    #5387
    Új topik
  • Zsolt01
    #5386
    Konkrétan mi baja lett?
  • uikka
    #5385
    na skacok
    már nem ide kell írni ha probléma van
    videókártya tönkrement de lett bele újabb, erősebb rakva
  • Zsolt01
    #5384
  • Zsolt01
    #5383
    Volt 1 gép eddig amire úgy ment fel Nvidia driver, hogy:
    Új driver telepítő indítása ... gép újraindítva felbontás legkisebb lett, állítani nem lehetett. Új driver telepítő indítása megint és így a második "menet" újraindulás után lett jó. (ez ritka dolog, hogy így mennyen fel, de ilyen is van)
  • uikka
    #5382
    lehet hogy vmit nem jól állítottam be, de nem baj jó ez így (régi, vagy nem, DE JÓ)
  • uikka
    #5381
    na mindenk
    SIKERÜLT VISSZAÁLLÍTANI
    én támogatom Zsolt01 véleményét
    "hogyha valami jól működik, nem kell "piszkálni"."
    szar volt...
    telepítettem > újraindítottam > szar 6 bites 640x valamennyi képernyő fogadott...
    megpróbáltam beállítani a Megjelenítési beállítások menüpontjának a Beaállítások fül alatt, hogy 1024x768 és 32 bites, de nem akarta
    VISSZAUGROTT
    nem akarta megnyitni az nVidia control panelt...
    visszaállítottam az illesztőprogramot, de az újnak az izéi még fennvannak (nView)
  • Zsolt01
    #5380
    Tedd fel ha akarod.
    Ha gond van:

    - Rendszer visszaállítást csinálhatsz (akár csökkentett módba), ha nincs kikapcsolva!

    - Pl.: Xp Sajátgép / Tulajdonságok / Hardver fül / Eszközkezelő gomb / Videokártya lista alján / + jel katt kinyitod / Saját videokártyádra katt kétszer / Illesztőprogram fül / Visszaállítás gomb!

    Kicsit még bonyolitsam:
    A régi videokártya driver eltávolítása is ajánlott akár, vannak erre külön programok (amikkel tapasztalatlan felhasználó komoly gondot is okozhat magának). Jártam már úgy, hogy új driver felrakva Kék halálozott és a megoldása Driver eltávolító program (kipucolja teljesen előző Driver maradványait) és utána Új Driver és csak így lett jó. Ebbe az esetbe asszem nem működik (nem emlékszek, rég bajlódtam ezzel) a Driver visszaállítás, amit előzőleg írtam!

    Na azt hiszem nagyjából minden leírtam a dologról.
  • Puhos
    #5379
    Akkor rakd vissza a régit! Nekem még egyszer sem lett kék halál driver frissítés miatt.
  • uikka
    #5378
    na még nem csináltam meg
    akkor most ha valami még sincs rendben mit csináljak?
    pl.:kékhalál
  • Zsolt01
    #5377
    Belefutottam már olyanba is, hogy:
    - az "új Driver" hibás volt és gondok a gépen tőle
    - nem akart felmenni, peredig stimmelnie kellett volna

    Persze alap esetbe / általában új driver ok.

    De Én továbbra is azt tartom, hogyha valami jól működik, nem kell "piszkálni".
  • Puhos
    #5376
    Na én ennek az ellenkezője vagyok. Ugyanis a vga drivert minden hónapban frissítem, mert mindig javítanak valami hibát benne. Ha te gépekkel foglalkozol akkor ezzel tisztában kéne lenni. Továbbá, mivel jogtiszta op. rendszerrel rendelkezem, az is állandóan frissíti magát.
    A frissítések miatt még sosem volt kék halál a gépemen.
  • uikka
    #5375
    akk frissítem
    remélem nem lesz probléma
  • Zsolt01
    #5374
    Csak éppen előfordulhat, hogy az új driver jól bekavar. Pl. kék halál, ...
    Tapasztaltam már problémákat "új driver".

    Persze általában nem árt az újabb driver.
    De Én továbbra is azt tartom, hogyha valami jól működik, nem kell "piszkálni". Nem csak driver, hanem szoftverek, programoknál is van ez így.
    (pár helyen gépeket tartok karba, tapasztalat)
  • Puhos
    #5373
    Hát azért egy 2006-ban kiadott driver-t azért már érdemes frissíteni!
    Szerintem, akármilyen jól is működhet!
  • Zsolt01
    #5372
    Nekem az az elvem ha valami jól működik nem muszáj frissíteni.

    Amúgy international van, amibe van magyar nyelv.
    Ezt így külön nem találod meg a kiválasztásnál (mármint international).
    Language: English (UK) -t kell választani és akkor a letöltés fájl névbe szerepel is international.
  • uikka
    #5371
    sziasztok
    szeretném frissíteni a drivert, de hogy kell
    felmentem az Nvidia oldalára és hogyan tovább beírtam hogy milyenem van, de nincs magyar
    vagy az nem baj?
    mert már 2006 os az utolsó frissítés...
    asszem
  • eddaniel
    #5370
    Eladnám inno3D GeForce 7600 GT videókártyámat.
    Akit érdekel ide írjon:
    [email protected]
  • underground2
    #5369
    sziasztok!
    4DB PSP JÁTÉKOT CSERÉLNÉK, AGP-s 7600GT karira aki rendelkezik psp-vel és van felesleges 7600GT DDR2 512MB agp-s karija az írjon neken a megadott linken a megadott módon >> Ide írj
  • Zsolt01
    #5368
    Sziasztok.

    Lehetséges az, hogy Inno3D 7600GT (AGP) kinyír monitort (hagyományos monitort) ?

    Köszi.
  • attis95
    #5367
    kosz ha apukam hazjon segit..koszonom
  • Zsolt01
    #5366
    PC Word segélyvonal
    PC Fórum - Tudástár

    Ezeken a weboldalakon / fórumokon próbálj érdeklődni.

    169.21_forceware_winxp_32bit_international_whql ezt használtam Én jó darabig.
    190.38_desktop_winxp_32bit_international_whql most ez van.
    182.08_geforce_winxp_32bit_international_whql előtte ez volt.

    Innen próbálkozhatsz:
    http://www.filesearching.com/cgi-bin/s?t=n&l=en&q=files.3dnews.ru/pub/drivers/nvidia
    Csak az előzőt mindig szedd le megfelelően a gépedről.
  • attis95
    #5365
    mindent....mukodik minden jatek kiveve a counter strike source es a test drive unlimietd...szal 7600hoz nemtom milyne kene egujabb nem mukodik//sourc topik nagyon lama...csa ti segithettek pls
  • Zsolt01
    #5364
    Az a Driver, ami előzőleg volt nincs meg, mi!
    Verziót se tudsz!

    Minden cuccot feltettél, Alaplap .... DirectX
    Jó fajta op rendszert raktál fel, nem valami agyon módosítottat!
  • attis95
    #5363
    szevasztok!!segitség kéne...geforce 7600 GT kártyám van AGP
    kb. 1 hónapja telepitettem ujra a gépet és 2 játék a Couter Strike:Source
    és a Test Drive Unlimited nem indulnak elrajta... ujra telepités elött ment mind2 simán...gépigénynek megelel a gépem....ha elinditom a 2 játékközül az egyiket a képernyö kis idö után kifagy VGA hiba sztem
    ujra kell inditani a gépet...szoval vki ajánljon ehez mi rendes drivert...ne a leujabbat mert azzal se megy....vmi régebbit ami ehez illik v iesmi:D:D:d
    bocs h ien láma vagyok de nagyon sourcozhatnékomvan szal pls segitsen vki...THX
  • kikix12
    #5362
    Ja és a gépem:
    proci: intel pentium 4 2,6ghz
    ram: 1,5 gb
    táp: asszem 400w
  • kikix12
    #5361
    ég valami:(bocs az Offért) ezek közül melyik a jobb: ez vagy ez?
  • kikix12
    #5360
    Kár. Azért köszi a segítséget mindenkinek. Akkor nézek valami ATI-t.
  • solo
    #5359
    NV be se nagyon:]
    7800 GS a legnagyobb:]
  • Zsolt01
    #5358
    Ez lenne az alaplapod.
    Itt az van írva, hogy
    Grafikus vezérlő / AGP / PCI-E:

    1x AGP 8x

    Tehát AGP foglalatú az alaplapod.
    Amit meg kinéztél új Videokártya az meg PCI-E
    Nvidia Videokártya AGP-s a legnagyobb 7600 DT 512-es. Radeonból van erősebb AGP-s is, de nem vagyok jártas nagyon Radeonba.
    Ha meg mindenképp ez az új kártya kéne neked, akkor új alaplap + hozzá proci + memoria
  • solo
    #5357
    Hello, sajnos a te lapod AGP-s, amit linkeltél 9500 as GF az pedÍg pcie-s.

    de mivel most az NV nek már nem nagyon van AGP-s karija, én inkább azt mondom, hogy fáradj át az ATI topikba, és ott majd segÍtenek neked.

    De ehhez ugye meg kéne mondani, hogy milyen tápod-procid-mennyi ramod van, mert mondjatják ők is, hogy mit érdemes, mit nem, de pontosat és olyat ami neked a legjobban megéri nemtudnak mondani, hogy mondjuk egy 1,7 gigás cerkához akarsz venni videokarit.

    Szóval, max egy ati radeon X2400 as vagy 600 as ami szóbajöhet.
  • kikix12
    #5356
    Sziasztok!
    Kéne egy kis segítség. Nem vagyok nagy gépguru többnyire csak játszok a gépen és nem szoktam fejleszteni de már a vidikártyám elég öreg. Szeretnék venn egy ilyet, de nem tudom, hogy jó lesz-e a gépembe mert már teljesen összezavarodtam. Szóval arra lennék főleg kíváncs, hogy a csatolófeje beleillik-e az alaplapomba. Asus P4p800 SE alaplapom van.
    Előre köszi: Kiki
  • Zsolt01
    #5355
    Végülis szét is szedheted és ...
    Csak nekem nem jött össze múltkor egy FX 5200-sal.
    Próbáld meg.
  • Atys91
    #5354
    Szted ha szétszedném és megnézném...kitisztogatnám beolajozgatnám..
    talán segitene.
    Csak nem túl bonyolult szétkapni?
  • Zsolt01
    #5353
    Hát Én nem tudom, hogy mi mit ér neked.

    De 1 új hűtő ventilátor kéne rá.
    Mostani akkor megadta magát.

    Nem tudom a pontos árakat hűtő ventilátor, de olcsóbb lehet, mint másik kártyát venni. Főleg ha amúgy jól működik ez.

    Ha bemész 1 normális PC boltba, biztos rá is teszik egyből.
  • Atys91
    #5352
    Hy all!
    Olyan problémám van,h a 7600GT-mnek nem forog a ventipropeller..
    ..és mozgatni is nehéz..
    Érdemes-e megnézetni v hagyjam mert nem ér már annyit a kari??
  • Zsolt01
    #5351
    Ha megtörtént a PC bolt próbálgatás, az eredményről írj !
    Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége a dolognak.
  • XxxcajnxxX
    #5350
    Nagyon köszike a tippet hát lehet hogy nekem is az lesz hogy pc bolt és próbálgatás mert azt azért nem szeretném hogy megdögöljön teljesen!!Azért köszike a fáradozást de legalább már KB tom hogy mi a baja!
  • Zsolt01
    #5349
    Ja és Nekem másik gépbe is Hibaüzenetet küldött az Xp a 6600GT-vel.
    Tehát ha Másik gépbe neked jó, hát akkor elvileg a Videokártyád jó.
  • Zsolt01
    #5348
    Én azt csinálnám a helyedbe (végül is ezt csináltam Én is annó a 6600GT-vel amikór ilyen gondja volt mint neked), hogy 1 számtek boltba be a gépet és megkérni, hogy előtted próbálja ki 1 új Táppal.
    Normális boltos biztos megcsinálja és egyből kiderül, hogy Táp gond, vagy nem. És akkor akár több táppal is kipróbálható jobb fajta 400, vagy nagyobb egyszerűvel pl.

    Nekem annó a 6600GT adta meg magát, mindegy volt milyen táp kevés volt azt írta xp. Még garanciás volt és akkor lett a 7600GT-m.

    Mivel azt mondod, hogy más gépbe ok, így vagy az alaplapoddal nem fér már össz, de ez fura, vagy táp probléma.
    Habár hallottam olyasmit, hogy az alaplap AGP foglalatával volt gond.