61
A Super Nintendo-s Zelda
  • zola2000
    #61
    Hejesirás rulezzik
  • Beunta1994
    #60
    Már siekrült is amit nem tuttam.kösszy!
  • Beunta1994
    #59
    Húú.köszi szépen.tesom most említette épp hogy youtubon nézzek vmit.erre te meg adod.huu.nagyon jóó...köszi szépen a segítséget!!!!
    Nézegetek videokat!!!
  • Tomek83
    #58
    Bocs elrontottam a linket.
    Végigjátszások
  • Tomek83
    #57
    Úgy kellene lenni hogy a könyvet feltartod ott a sivatagban levő várnál és akkor bejutsz oda.
    De ha nagyon nem akar összejönni akkor nézd meg ezeket a videókat,ezek a URL=http://www.youtube.com/results?search_query=link+to+the+past+speed+run&search_type=&aq=1&oq=link+to+the+past]Zelda végigjátszások[/URL]
  • Beunta1994
    #56
    A mester kardot se tudom h.mikor kapom meg,akkor ha legyöztem a másik kettöt.vagy azok elött kéne vhol megszereznem.
  • Beunta1994
    #55
    léccy segíts.most is azzal jáccok.és nem tok tovább jutni mindenhova megyek.fel a várba de a kulcsot se találom sehol.a sivatagba se jutok tovább.
  • Beunta1994
    #54
    be is jutok a sivatagi részre meg minden.de ott van a jel ami villog.hogy megkéne szerezni a 3.részt.de azt nem tudom h.hol!!
  • Beunta1994
    #53
    a josra gondolsz???? az azt mondja hogy mudora könyvével kifogok nyitni egy sivatagi pillantást!!
  • Beunta1994
    #52
    az ki?? így névileg nem tom.
  • Beunta1994
    #51
    Fortune teller???? hol van??
  • Tomek83
    #50
    Fortune-teller mit mond? Írd le ide,utána okosabb leszek.
  • Beunta1994
    #49
    De nem tom h. a sivatagba hogy vagy hol kéne legyözni az elleséget.Meg a várba legfenn ahol nyuszivá is lehet változni.ott van egy nagy ajtó.ahova a nagykulcs kell.de azt nem tudom hol van.
  • Beunta1994
    #48
    Az már megvan rég!! utána gyöztem le a bikát!!
  • Tomek83
    #47
    Menj a jövendőmondóhoz,ő megmondja hogy mit kellene csinálni,bár szerintem ott akadtál el ahol anno én is. A könyvtárban neki kell menni az egyik polcnak,amin a könyv van és akkor megkapod a könyvet.
  • Beunta1994
    #46
    Nekem nem nyitja meg.Azt írja ki h.nem található.De így fejböl nem tuggya vki hogy hog y lehetne tivább jutni???
    Elakadtam teljesen.A bikát legyöztem.megszereztem az elsö kesztüt,A csizmát amivel gyorsabban tudok menni meg azt a buvár szerelést amivel vízben tudok menni.
    Csak azt nem tudom h.utána melyik ellenséget kéne legyözni.a sivatagba kéne menni,vagy fel a várba a boszihoz.De a boszihoz nem tok menni emrt nincs meg a nagy kulcs,a sivatagba meg nem tom mit kéne csinálni.mutttya a halálfejet de nem találjuk meg tesommal.
    Ha fejböl tuggyátok mit kéne csinálni vagy hova kéne menni.nagyot segítenétek!! Léccy.vki!!!!!!!!!!!!!!!!Íejatok e-mail be is.vagy itt!!!
    [email protected]
    Kössz.elöre.de segítsetek!!!!!!!!!!
  • Chuckie
    #45
    www.gportal.hu/zeldaworld vadiúj oldalam
  • Beunta1994
    #44
    Ott nincsen..de azért köszi..de ha vki tuggya hol van a végigjátszás magyarul az lécci segítsen..a zelda :link to the past kéne
  • Tomek83
    #43
    www.gamefaqs.com oldalon nézz utána,én már rég játszottam vele,és sajna nem emléxek mit kell csinálni.
  • Beunta1994
    #42
    Segytsetek lécci nagyon fontos lenne.
  • Beunta1994
    #41
    Segytsetek.A zeldában link to the past ban elakadtam.Elmondom hogy hol.Megszereztem az első kesztyűt azt a cípőt amivel gyorsabban tok menni és azt az uszóizét amivel vízben tudok uszni.Utána felkéne menni a vár legfelsötornyába a boszorkányhoz de ahol tovább kéne menni a toronyba kéne egy nagy kulcs a kapuhoz. és azt nem tudom hol van.Segítsetek..
  • z0ty #40
    Térképen az első számú kristály-jelnél van az a 'vár', ahova el kell menni, az az előtti fedett tetejű labirintuson kell keresztülvergődni és ha kimentél, akkor követ a majom, 100 pénzért nyitja ki asszem a 'vár' kapuját.
  • BB7
    #39
    Help kéne!
    Én ott akadok h. átmek a másik világba és vmi majommal kell beszélni! Ami ELMÉLETILEG követ téged (Angol végigjáccás) meg van ott vmi virág is! (Am. GBA-n nyom om!)

    HeLP!
  • Lammer at Work
    #38
    ehhh nagyon allat a game, amugy... most is megakadtam, de nem gond, majd megoldom...
    A francba elfelejtettem behozni a ps2 joyomat... igy kenyetelen vagyok billentyun nyomni a 7vegen a gamet...
  • Lammer at Work
    #37
    Ilyet nem illik egy kis holgynek mondania...
  • Sephi
    #36
    En tisztan emlekszem hogy nem leltem meg sehol a megodlast hogyan kell leverni a konyvet a polcrol :D

    Oai mikor megkaptam cipot keletre :D
  • guardian hero
    #35
    Nem baj, majd kinövöd. (Remélem... )
  • Kriszti13
    #34
    hányás a topic!
  • CHEAPBOY
    #33
    Vazz, ott kellett a viz?:D Ha mondod melyik teruletenkeri, mondtam volna... MT Crenelre meg emlekeztem:) Azt hittem masutt kesobb kell vmi ilyesmi:D Sorry. A lenyeg mar megvan:)
  • Lammer at Work
    #32
    apropo ott volt a zold to, de hogy oda bejutni, eleg gaaaz(ki kellett egy falat robbantani, ha nem nezek faqot, meg most is ott rohangalok, tok nem volt logikus, node nemgond, mostmar igy allok a geeemhez)
  • Lammer at Work
    #31
    ehhh megoldottam, de szemet volt!!!
    ES nem ott volt, hanem a Mt. Crenel's base-en!!!
  • Lammer at Work
    #30
    ehhh akkor vegigjarom a Minish vilidzst! :D
  • CHEAPBOY
    #29
    Ezek am a fasza szopasok ehh:)

    Emlekszem en is elakadtam ott, de hogy mar hol szereztem meg a forrasvizet....:( Talan a Minisheknel kell... utoljara decemberben jatszottam vele, mar nememlekszem:(
  • Lammer at Work
    #28
    Skacok emiatt nem nyitok uj topikot, de elakadtam a Minish Cap GBA-s verzioval... namost a flaskaba kene tolteni zold vizet(Crenel Hot Spring
    Water (green water)), de nem talalok sehol!!! neztem gamefaqson, de ott is csak annyi van irva, hogy toltsd fel az uveget es kesz... eeeeeehhhh :((((
    valaki?
  • Csibe001
    #27
    Nem tudjátok véletlenül,hogy Zelda lesz DS-re?Gondolom igen, nkm az az egy bajom van a zeldákkal,hogy jobb lenne ha picit izgalmasabbra készítenék, mert olyan meseszerű az egész.
  • Lavey
    #26
    Nem nagyon ugyanis nem tudok jol angolul, de azért köszi, hogy megpróbálsz segíteni
  • z0ty #25
    Angolul biztos tudok, jó az?
  • dolfy #24
    Hali!
    Én végigjátszást keresek ehhez a remek game-hez, most szedtem le emu-ra és felelevenítem vele a régi szép időket. Régen sokszor kiakasztottam,de most is ki akarom de már nem nagyon emléxem a dolgokra. Tud valaki ehhez végigjátszást valahol? Az 576 konzolba anno meg volt, de az ujság már sajna nincs meg.
    Előrei is köszi!
  • Seth
    #23
    Akkor sürgősen szedj le egy emu-t, meg keresd meg a romokat.....
    meg 10 miatyánk :)
  • z0ty #22
    hát úgy, hogy csak ez a játék + a super mario world volt meg snesre :D
    ja meg vmelyik street fighter. :D