227
  • entreri
    #14
    jogos.
  • enrico
    #13
    Hmm. Azon nem gondolkodott el senki, hogy az eddig majdhogynem évtizedek óta szinte 99,9%-os biztonsággal működő, jól bejáratott rendszer (tv-ben, rádióban olvassák be) miért nem volt jó? Miért kell közpénzekből papírra nyomtatni (nyomdaköltség), szállítani, raktározni, őrzés, megint szállítás, postázás stb-re költeni???? Rááadásul sokkal több kézen megy keresztül a dolog. Innentől kezdve a biztonság az konvergál a nullához. Szóval most politikától függetlenül, aki ezt kitalálta és bevezette annak szépen önként és dalolva, mint kulturált demokratikus államokban szokás, le kellene mondania és bocsánatot kérni: - Sajnálom, elszámítottam magam, rossz 5let volt.
  • SoDI---
    #12
    Miért nem az a szenzáció, hogy a digitális technika korában a tételsorokat még mindig nyomdában nyomják, raktározzák, őrzik, majd szállítják

    Elmondom.

    Azért
    mert
    ez
    Magyarország.

    :-)
  • PsyhoApu
    #11
    Egy biztos. Az sg.hu-nak szerintem sosem volt olyan látogatottsága mint hétfő este :) Ugyebár a negatív reklám is reklám...
  • Garfield
    #10
    Korrekt cikk.
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    Az egész botrány + média úgy ahogy van: S Z Á N A L M A S!

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .:|:. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .:|:. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .:|:. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .:|:. Catalyst 5.4 .:|:. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .:|:. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .:|:. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player .:|:. LG 1915S (19" LCD, 12ms, 1280*1024/75 Hz)
    Fordításhoz:
    UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz:
    Sony VEGAS 6.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Roli
    #8
    SG.hu === A valódi hír. <<<< pontosan!
    #6-nak
    Nekem jövőre lesz érettségi, akkor vajon mit fognak csinálni?
  • Roli
    #7
    Ezt a cikket remélem a TV-ben is bemutatják, legalább mindenki megtudja mit műveltek. Az egész hírverés csak az SG-t tette azok számára akik nem ismerik valami bűnbarlanggá. Pedig tényleg a DC-n terjedtek a linkek. Az viszont érdekes, hogy honnan volt a riporternek teljes tételsora? Ő volt a tolvaj
  • pascal
    #6
    Média. Ez többes szám. Az egyes száma médium. A médiák szó helytelen.

    Bocs, hogy kötekszem, de most néhány hiperaktív kisköcsög miatt fogom újraírni a matekot... no comment.
  • Fiber
    #5
    Várj, legújabban az OM szerverét törték fel, és onnan töltötték le a tételeket... Sok mindentudófőokos meg kanyar nélkül beveszi, és nyomja a hülyeségét, elhiteti másokkal. (ma már 6 emberkének magyaráztam el, hogy nem kéne mindent elhinni, amit a tévében mondanak...) Hát nem aranyosak? Jah, és a net az tényleg minden rossz forrása, abban nem gondolkodnak, hogy nekem spec jó volt amikor nem másztam be 7re a suliba, és bambultam ott volna 3 órát a többiekkel... Vagy épp kiselőadásra készültem, és találtam nagyon jó kis oldalakat táptalajnak... Erre mondják, hogy vaskalaposok?
  • artschiatwork
    #4
    Tipikusan az így-kell-bolhából-elefántot-csinálni... magyar média suxxxxxxxxx
    király a cikk
  • TothLaci
    #3
    Hát igen, ilyen a média! Nem a igazi tényeket mondják, csak azt, amire felfigyelnek az emberek!

    TV2 Tények - Parkolóóra
    RTL Klub - Ezerszel beismételték, hogy meghalt a pápa.

    Ezenkívül nem is az a fontos, hogy eltemették a Pápát, hanem az, hogy melyik ismert személyiség volt ott.

    MÉDIA === PLETYKA

    SG.hu === A valódi hír.
  • Seaweed
    #2
    Lets Go SG..... Lets go!
  • Lacc
    #1
    Respect.