504
Nyiregyhazi SG-esek topikkja
  • F4T4L_3RR0R #504


    Halló Nyíregyháza! Kezeket a magasba aki jön!

    Jegyek ITT kaphatóak elővételben.
  • matyi0323
    #503
    Hali
    Bár ez a topik nem annyira él ahogy látom, de attól megkérdezem.
    Tud esetleg valaki Nyíregyen bármilyen munkát?
    Jogsim, érettségim van, meg még tanulok, de ha úgy van a sulit is ott hagynám valameddig. Köszi
  • vadlea
    #502
    Hirdetés nyíregyháza
  • Timyce
    #501
    Húú én biztos nem merném bevállalni, tuti leégnék.. :DD De nézni lehet kimegyek, biztos vicces lesz! :DD
  • garaigabi
    #500
    Ez a retro táncverseny sem hangzik rosszul! :D Régebben táncoltam, szerintem kimegyek megnézem. :)) Köszönöm a tippet. :)
  • edisonson
    #499
    Én sűrűn megfordulok arra, rákerestem és ezt dobta ki:
    program

    Ha jól látom szombaton még lesznek jó programok, viszont tegnap volt az utolsó vetítés sajnos. :(
  • garaigabi
    #498
    Valaki aki sűrűn jár a plázába, nem tudja véletlenül, hogy lesz e még a héten ilyen ingyenes filmvetítés?
    Mert valamelyik nap voltam bent vásárolni, de sietnem kellett és nem volt időm utána nézni, viszont hallottam, hogy mennek ilyen vetítések mostanában. Köszi! :)
  • WOLF3x6
    #497
    Valaki aki Nyíregyházán lakik és van olyan bankkártyája amivel tud steam-en vásárolni írjon!
  • vigyori14
    #496
    Üdv, van itt valakinek régről megmaradt és most eladó bármilyen dragon ball os figurája vagy kártyája? Ha igen írjon privit, mert lehet hogy megvenném.
  • mukika36
    #495
    Hol van a Tip-Top Csemege?
  • somikoma
    #494
    Hali. Ma lesz nyíregyen ZUP koncert, itt olvastam, jegyárakról esetleg nem tudtok valamit? Mivel nem nyíregyi vagyok a gugli meg nem talál róla semmit, így nem tudok semmit. Ha valaki hallott róla segítsen pls! Köszi :)
  • DIESEL DOG #493
    Figyelem!


  • DIESEL DOG #492
    lesz ott olyan pogó! xD
  • Laney 3000
    #491
    ez ugribugri szkétpánk! :)

    látogass el!

  • DIESEL DOG #490
    szeretem ám a jó recsegős ropogós punk muzsikát! ^^
  • Laney 3000
    #489
    Megjelenni!
  • raptor22
    #488
    Olyan emberek jelentkezését várom akik szeretnének floorballozni Nyíregyházán! Tudtommal a városban nincs "hivatalos" csapat, így arra gondoltam lehetne egyet csinálni. A környező nagyvárosokban mindenhol van csak itt nincs!
  • HoTDoG
    #487
    Így hirtelen: No Stress, D-Center, Fight Club, talán Stadionban is. De ezeken kívül még tuti van pár.
  • isi
    #486
    Sziasztok érdekelne egy hely nyíregyen ahova lehet jráni haverral kesztyűzni (nem akarok sportclubba belépni csak simán ütni szeretnénk párat)
  • raptor22
    #485
    No akkor csatlakozom én is:D növelem a kis csapat létszámát:D
  • DIESEL DOG #484
    Tulajdon képpen arról hogy itt összetoborozzuk azt a néhány nyíregyit aki itt fórumozik...
  • raptor22
    #483
    Van még:) am ez a topic miről szólna?
  • DIESEL DOG #482
    Egy nyíregyi sincs már itt?!
  • tomonor
    #481
    LoL tényleg
  • SuZso
    #480
    A helyes válasz: Zongora :P
  • tomonor
    #479
    mustang?
  • SuZso
    #478
    :D:D:D Ez tetszett:D Nekem is van egy... Mi az fekete és Yamaha?
  • tomonor
    #477
    A nyuszi sétált az erdő szélén, és leesett.
  • SuZso
    #476
    Nah most már beszállok én is a buliba. Megpróbálok connectingelni, de elég nehéz lesz ha nincs hova!:D Vigyünk már egy kis életet ebbe a sivár pusztaságba. Ha máshogy nem megy, mondjunk vicceket!:D:D
  • drob
    #475
    A laktanya igen, megszünt, de a honvédség még nem :)
    Engem nem zavar, tőlem áshattok árkot is, meg csinálhattok még ugratót, csak figyeljétek a közeget mert ha jönnek, élesbe megy a cross :))
  • WOLF3x6
    #474
    Kosz a tanacsot, de mivel mar nincs laktanya tudtommal nem is hasznaljak a helyet, igaz ebbol mar volt ugy, hogy felturtuk, es palyat alakitottunk ki, de az kornyezetvedelem miatt.
  • drob
    #473
    Honvédség nem nagyon örülne ha "feldobnátok" a helyet... :))
    Személyi azért legyen nállatok, mert láttam már ott igazoltatást, mivel magánterület ;) :)
  • WOLF3x6
    #472
    Szevasztok!
    Segitsetek nekem, kezdo motoros vagyok, szinte minden nap jarok ki estenkent a simai uti loterre, de nem egy tul nepszeru hely, foleg nem hetkoznapokon.
    Hogy lehetne feldobni a helyet? Igaz eleg poros, meg a kornyezetvedelem miatt nem igazan lehet hozzanyulni, de van 3 palya, es sztem elvezheto.
    Esetleg nincs Nyíregyháza kozeleben amator enduro-s csapat, akikkel gyakorolhatnek?
  • DIESEL DOG #471
    Bakker de kivan itt halva minden... megállt az élet, vagy itt is válság van? :D:D
  • Erste Kupa
    #470
    Hajrá Nyíregyháza!

    Nyíregyházán kerül sor az Erste Bajnokság hatodik helyi döntőjére, az eredeti kiíráshoz képest 1 héttel elhalasztva, május 30-án a Városi Sportstadionban reggel 9 órai kezdettel. A tornára nevezni még lehet, helyi és környékbeli csapatok részvételét várják a szervezők.


    Az összesen közel kétmillió forintos összdíjazású országos amatőr labdarúgó torna Nyíregyházára érkezik május 30-án. Az OLLÉ Programiroda az Erste Bank támogatásával országosan tíz településen rendezi meg a tavaszi Erste Bajnoki küzdelmeket. A legjobbak már ezeken a tornákon is szép összegekkel gyarapíthatják a csapatkasszát. A helyi bajnokok 75 ezer forintot vihetnek haza. Nevezni még lehet a www.erstebajnoksag.hu weboldalon keresztül. A nagydöntőre június 13-14-én kerül sor Budapesten, ahol a helyi döntők győztesei mérkőznek a kétszázezer forintos fődíjért. A torna célja, hogy tovább népszerűsítse hazánkban az amatőr labdarúgást.

    További információ:
    Tóth Krisztina
    One on One Kommunikáció
    Mobil: +36-70-434-17-93
    Tel: 06/1/279-1230
    Fax: 06/1/279-1229
    www.oneonone.hu
  • aattis
    #469
    22.-én Republic koncert a Buszacsában...
    Republic koncert 5 év után Nyíregyházán
  • matyi0323
    #468
    Hali, valaki ismeri ezt a céget: lerton trans kft. ( nyíregyháza ) ?
    Ha valami vélemény is lenne róla megköszönném.
  • BlackWolf
    #467
    es fohen volt valaki ?:D adta.
  • chelseafan
    #466
    nem nem, ma (vagyis már tegnap:D) voltam 2 unokatesóm ballagásán is... az egyik a vasváriban, a másik a művészetiben:D
  • DIESEL DOG #465
    Na mi van, meghalt Nyíregyháza?