74
Mi az életcélod és hogy változik ahogy öregszel?Jöhetnek az okosságok.
  • hiper fizikus
    #74
    Az élet célja, letoltések.
  • Brolly
    #73

    engem vhogy az az életstílus nem nagyon érdekel hogy dolgozni 40 évig aztán vhogy meghalni, vis úgyis ez lesz nehéz vagy lehetetlen ezt elkerülni, de én ha választhatnék akkor vhogy úgy változtatnám meg az életcélomat hogy tudjak minnél több dolgot kipróbálni, legyen az bármi, meg bulizni életem végéig, ha lenne sok kívánságom:D akkor az egyik az lenne hogy egész nap ne keljen csinálnom semmit, és este meg buli lenne a kötelező, a kormány költségeire:D kb. kedd-csütörtök-péntek-szombat party, drog-pia minden este, és hogy ezt a két dolgot kibírjam még egy jó ideig úgy hogy nem halok bele, és csak bulizni életem végéig, és minden féle dolgot kipróbálni, dehát tudom hogy az lesz amit a legkevésbé szeretnék, mivel pesszimista vagyok, de munka lesz, bele kell törődnöm:D meg azt is hogy ezt csak most látom így, majd később úgy is fog változni(sajnos)...
  • Vlala #72
    jó, hazafelé van egy jó nagy lejtő, majd elengedem magam. :-)
  • Mike
    #71
    szerintem meg poén

    persze a görcsölők ebből nem értenek semmit
    Tara, Vlala, erngedjétek kicsit el magatokat!
  • Dynamic
    #70
    Szerintem nem olyan primitív, mint elsőre látszik.Ami nem mindegy milyen minőségben műveljük a felsorolt dolgokat:)
  • HD JOHNNIE
    #69
  • DVDMester
    #68
    Rengeteg életcélom volt, de mára csak egy maradt:
    szerezni egy távcsövest...
  • Cicero
    #67
    Hát arra én is!
  • Vlala #66
    csak sajnálni tudom őket.
  • Taranov
    #65
    Ezért primitív ez a zenekar.
  • StephenKing
    #64
    Volt egy amatörzenekar a Skizofrénia nekik volt egy Életcél című számuk rövid de velős szöveggel ami igy hangzott elöre elnézést kérek a kiskoruaktól
    Szóval az Életcél cimű szám dalszövege: "Enni,inni,szarni,baszni,hányni,aludni"
    és közben vadul nyigatták a gitárt
  • Vlala #63
    Ez is egy életcél, köszönjük a véleményt és az elrettentő példát. :-)
  • Jano
    #62
    Spam.
  • StephenKing
    #61
    Akkor sikerült teljesiteni!Elmondhatod hogy teljes életet éltél Nekem a 100-as kell
  • Vlala #60
    lehet az az életcélom, hogy elviszem a hatvanas téket?
  • Lacc
    #59
  • tigeroo
    #58
    a koncentrálás alatt mit értesz?:D
  • Lacc
    #57
    Én szeretek egyedül lenni, ha tényleg otthon vagyok. Ilyenkor rettenetesen idegesit ha valaki csak úgy bejön a szobába is ahol vagyok, nem tudok koncentrálni.
    Ha kimozdulok persze teljesen más, de otthon... :)
  • Taranov
    #56
    Vidéken családi házban elég jól el lehet szeparálódni, de lakásban nem hiszem, hogy megvalósítható ez. Akkor mindenki idegesít mindenkit.
  • StephenKing
    #55
    Ez teljesen reális és teljesithető cél, majd kiváncsi leszek 10év mulva ugyanerre a kérdésre majd mit mondasz.
  • Cicero
    #54
    Lehet, sőt biztos optimistának fog tünni az életcélom, főleg Nektek, akik már jól bennevagytok az IGAZI életbe, de remélem valami összejön belőle... szal' kijárom az általánost, megyek középiskolába számtech szakra, leteszek egy technikumot, go főiskola, aztán utánna szerzek programozásból egy diplomát. Ez persze ilyen 14 éves fejjel gondolom
  • Botond #53
    Szerintem meg pont az a normális,hogy együtt lakik a sok generáció tovább adják a tudást,kisebb a rezsi,több jut másra,van kire hagyni a gyereket,ha színházba mentek ilyesmik.Persze ahol többen vannak többet csörren a kanál,de úgy szép az élet,ha zajlik.
  • Taranov
    #52
    Okos, tanulságos szöveg.
  • Vlala #51
    úúúúútálom a papírmunkát :-(
  • HD JOHNNIE
    #50
    fordítva= nincs pénzed netre...
  • HD JOHNNIE
    #49
    A pénzkeresés is lehet életcél természetesen. Én is ismerek sok olyan embert akinek jócskán van mit aprítania a tejbe, ennek ellenére nem látszik boldognak az illető... Sőt van aki csak keresi és egyáltalán nem élvezi a pénzt...
    Sajnos akarva akaratlanul életcélunkká kell hogy váljon a pénzkeresés akár tetszik akár nem, máskülönben nem tudsz élni, ill tudsz, csak akkor nem irogathatsz a forumba mer nincs neted pénzre ugyebár...
  • HD JOHNNIE
    #48
    vagyis ebben az esetben nem leszek vállalkozó, tehát ezt kellene leszürni az előzőből :)
  • Mike
    #47
    mondjuk egy kis plusz pénz nem jönne rosszul, pár száz hektáros tanya, pár épülettel, lovak, műholdas net, strb :)
  • Mike
    #46
    ha a vállalkozóknak annyira jó, szinte tejjel-mézzel folyó kánaán, akkor miért nem vállalkozol te is?
  • Mike
    #45
    nagy tévedés
  • Mike
    #44
    én ismerek egyet
    nagy, sok dipriás :) szemüveg
    kissé eltátott száj
    max 40 km/h vánszorgás
  • Mike
    #43
    na ez a másik
    kurvára nem normális, hogy én együttlakjak a szülőkkel, csak ugye nincs 10 milkám sajátra, hitel nem játszik be, mert akkor a rezsi+hitel elvinné az egész fizum és dögölhetnék éhen (mindezt 20 éven át)
    Mo-i fizetéssel meg nem is lesz soha 10 misim, szal rá kell szánnom magam, hogy külföldre menjek
  • Mike
    #42
    ja
    arról nem beszélve, hogy amikor kirúgnak a melóból, és nem tudod fizetni a lakásod törlesztőjét (amit ugye fizetsz 20-30 évig) akkor hiába fizetgettél mondjuk 10 évig rendesen, úgy kivágnak a kéróból, hogy a lábad sem éri a földet
  • Vlala #41
    sajna, egyre több embernél igen.

    Én megmaradok Kicsim boldoggá tételénél (többen szóltak priviben, hogy curvára únják a Kicsimezést), magasról leszárítom a pénzt, aztán meglátjuk, ki lesz boldogabb :-)
  • StephenKing
    #40
    Húh de elkanyarodtunk az eredeti témától. A sok pénz életcél lenne?? Az ember elöbb utóbb belefárad az állandó pénzhajhászásba, sok embert látok akinek sok van de a boldogság nyomát sem lehet náluk felfedezni. Míg jómagam mostanában szerencsének és boldognak érzem pedig közel sincs meg mindenem csak az igényeimböl adtam le jócskán és nem görcsölök azon hogy nincs elég pénzem.
  • Vlala #39
    akkor légyszi ne sírjatok. ÁFA-visszaigáénylés, EVA, stb... én ezek nélkül élek és jól érzem magam. Igaz, nincsenek is túl nagy elvárásaim az élettől (lásd lentebb)
  • QuippeR
    #38
    már ne haragudj, de több tíz milliót csak akkor lehet bukni, ha van az embernek...
  • HD JOHNNIE
    #37
    Sajna ott tesznek keresztbe az embernek ahol tudnak, minde állami mind önkormányzati szinten. Tehát csak egy esetben leszek vállalkozó: ha megengedhetem magamnak, hogy több tízmilliót bukjak szemrebbenés nélkül...
  • HD JOHNNIE
    #36
    MI vállalkozók vagyunk és egyetlen nyelvcsapást sem éreztünk...
  • Vlala #35
    "Magyaország nem kedvez a célok maegvalósításában"

    Lószadft nem, a vállalkozóknak még a segélyét is kinyalja.