Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

billywood
#85113
Igen, voltam.
Betöltöm, és jön a kép. Pár perc.

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

Ars3nal
#85112
megnézed történelmét

#85111
Billy te már voltál a pmfc-vel igaz?
ha igen akkor dobnál egy képet a keretedrõl ha tudsz?
#85110
Köszi. És még egy utolsó hoyg tudom kideríteni egy játékosról hogy generált-e vagy sem? Az editor nem nagyon szeret mûködni, van más lehetõség?

Ars3nal
#85109
Tóth Balázst Malatyasporból csak ajánlani tudom😊 igaz kölcsönbe van de nemsûrûn adja 8as alá😊

billywood
#85108
Igen, nálunk is.
Játsz angolul. Esetleg próbáld meg egy másik skinnel.

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

#85107
Én is azt hittem de vhogy Lazic és Botis nem nagyon akar magyarrá "válni" holott már sok éve itthon játszanak.

Ars3nal
#85106
nincs más módja, 5 év de editorba megnézheted hogy melyik országban mennyi

vezérszuszu
#85105
Köszi!

Hegeace
#85104
5 kõkemény hosszú év után 😞

Heló szia remélem hogy vagy

billywood
#85103
5 év után. Tudtommal nincs más módja. Esetleg ha, ismersz valakit a parlamentben akkor talán 😄

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

#85103
Jah és még 2 dolgo nálatok is fordítva van az nb2 nyugati és keleti csoportja? Illetve azt hogy lehetene megoldnai hogy az szünetben és meccs végén lévõ utasításokat a magyarosítás nem jelentíti meg de amúgy megtörténik az utasítáés cska nem látzsik, de mit cisnáljak hogy látni is lehessen?😊 Bocs ha hüylét kérdztem.

#85102
Sziasztok. Megmondaná nekem vki háyn év után lezs magyar állampolgár egy itthon jétszó légiós? Illetve nincs más módja a játékban az állampolgárság szerzésének? Elõre is kössz.

Ars3nal
#85101
jah😊 kicsit jobban sikerült igazolni^^

Hegeace
#85100
így már érthetõ h büszke vagy rá 😊

Heló szia remélem hogy vagy

Fyrex
#85099
Hali!
Menedzser-Bizalom-Kérés a vezetõséghez(alul)

Avanti Crociati!

Ars3nal
#85098
köfi
(elsõ Watfordos gamebe 14 meccs alatt volt ennyi pontom^^)

vezérszuszu
#85097
Hello!
A vezetõséggel hogyan tudok tárgyalni?
PL pénzek stb. miatt

Hegeace
#85096
nem semmi! grat!

Heló szia remélem hogy vagy

Ars3nal
#85095
a keret

Kép (77.3 K😎

4meccs 2gy 1d 1v

Kép (74.9 K😎

#85094
Csá.. szeretnék egy barátommal online játszani csak nem jön össze. Valaki lépésröl lépésre leirná hogy hogyan kell???
#85093
kösz Hegeace!
Hegeace
#85092
nem fért be 😄ASDASDAS.a szakmai stábod gyengíti, mert 34 évesen visszavonult közéjük 😊

Heló szia remélem hogy vagy

zorrobomber
#85090
jó8 annak aki megy, én még kitartok

Ásítós meccs után:
Nott Forest - Newcastle 1-1

Hihetetlen, de 1-1 után disznó módon húzta a Newcastle az idõt!!! <#conf>
ennyit a kiesés elleni küzdelemrõl, remélem nem szólom el magam, 3 gyõztes meccs után jó ez a döntetlen is, legalábbis belefér...

Fyrex
#85089
nah és hol a nagy Ibráner? ^^

Avanti Crociati!

Hegeace
#85088
szerintem nem mond semmit,de te kérted: 😄

Heló szia remélem hogy vagy

Hegeace
#85087
jó éjt!

Heló szia remélem hogy vagy

#85086
Hali!
aki magyar csapattal játszik az toljon 1 képet a keretérõl!
Elõre is kösz!<#integet2>
Ars3nal
#85085
jónyóc

Holdpro
#85084
Sziasztok jó éjt
sok sikert <#integet2>

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#85083
Mai utolsó mérközésem..
Ezzel 3. helyen vagyunk

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Ars3nal
#85082
sikerült jól igazolni😊 Tóth Balázs 5 milla záradékért jött õ lett volna utolsó igazolásom de Nantes elvitte 7.25ért kölcsönbe, majd még eladtam 3 pléját így kezdõben két alapjátékos maradt😄 mivel csapat jól áll pénzügyileg így 3 játékosért pénz mellett záradékot is adtam... meccs után tolok keretet

zorrobomber
#85081
áá, ne is emlegessétek a kicsiket, Carling kupát játszottam, xar játékkal:
Notthingam Forest - Luton 2-1
persze hogy lerugták 3 játékosom, köztük Zanettit aki kulcspozíciót foglal el, õt az utolsó pillanatban igazoltam mert éreztem hogy kell még egy igazi húzóember középre, erre a hüje kis kötsögök idejönnek hozzám rugdosódni!!! <#guluszem1><#falbav><#wilting>

Holdpro
#85080
Kicsik ellen még megy 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Fyrex
#85079
nah jönnek a jó kiegek sorra




Avanti Crociati!

Holdpro
#85078
10 fordulóig bírtam 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

zorrobomber
#85077
az elég gyors volt akkor 😊

Holdpro
#85076
Én is ma kezdtem velük de feladtam

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Hegeace
#85075
gratula!

Heló szia remélem hogy vagy

#85074
Sziasztok!
Most kezdtem el a plymouth-al a gémet, igazolgattam pár új játékost (a képen a csilagok az õj igazolásokat jelölik <#idiota>) Ez asszem a negyedik meccsem:
Hegeace
#85073
ejj ez a bugos fórum...

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#85071
Már rá jöttem 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fyrex
#85069
nem neked szólt

Avanti Crociati!

Atesz89
#85068
Ezt hogy érted a Spursnél?
Nem találtam a megfelelõ taktikát pl Chartontól 4-0-ás vereség de Hegeace kisegített egy taktikával azóta magára talált egy picit a csapat.Egyébként az Uefa csoportkörben 100%-osan állok 1 meccsel a vége elõtt tovább jutva.Grat Holdpro lesz ez jobb is!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Ars3nal
#85067
nem generált😊

Ars3nal
#85066
széleken gyengék vagyunk, védelem szar, csatárgondok...

Holdpro
#85065
Miért ilyen nehézkes ?

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Magic Boy
#85064
Megkérdezhetem, hogy mit csesztél el?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Hegeace
#85063
SZép! Hajrá Tottenham! 😄ASDASDASD

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#85062
Hali és grat mindenkinek így állok jelenleg:

és a tabella:

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!