Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

franc0
#85163
namég jön egy kép hamár ennyien ittvagytok eme késõi órán

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

LasDen
#85162
mind1 hogy hogy csak nálad játszanak...... 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

franc0
#85161
Reyes pl backup-ot kér és hasonlók

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#85160
toronymagasan az én csapatomé a legmagasabb reputáció, így senki nem mer olyan szerzõdést kérni 😄

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Hegeace
#85159
Látom nem használsz kulcsjátékosokat 😊 állat képek, nem lesz senkinek esélye a hét képe szavazason.

Heló szia remélem hogy vagy

billywood
#85158
Még benyomsz pár képet és hetekig lafutott lesz a "hét képe" díj 😄D

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

franc0
#85157
12 szezont toltam le
ebben a mentésben most direkt nem seftelek, pl megvártam míg Petrov, Franco visszavonult, nem igazolgatok ingyér majd eladok
most fair play

azért van ennyi suska, mert a bajnokság jogdíja 40 milla font, ezenkívül van pl 5 vagy 6 BL-em, meg 2 bukott döntõm

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

LasDen
#85156
hát ez kemény....<#wow1><#wow1><#wow2>

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

billywood
#85155
most nézem csak: 43 kupa <#wow1><#wow1><#worship><#worship>

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

franc0
#85154

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#85153

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Hegeace
#85152
nekem kõkeményen az egy tizede van ppff. A játékoskerskedelmen kívül honnan lett még lóvéd vagy az ennyit hoz a konyhára?

Heló szia remélem hogy vagy

billywood
#85151
lol
Én is pont ezt akartam kérni 😄
Franco: <#worship><#worship><#worship>

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

franc0
#85150
thx 4ll

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#85149
semmiextra, 450 milla font
70ezres fizut kapok

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

LasDen
#85148
ez odabasz<#worship><#worship><#taps><#taps>

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Hegeace
#85147
<#worship><#worship><#worship>! FullGrat! Anyagi helyzetröl is tucc tölteni egy képet?

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#85146
2024-es gólkülönbség <#worship><#worship>

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

franc0
#85145

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Hegeace
#85144
majnem 9000res sqoad repem van!!!!!! nagyon vezér 😊

Heló szia remélem hogy vagy

b4rc4
#85143
ki csinálta?

Fyrex
#85142
hát ez nemis fogod sehol mert személyesen nekem készült ajándékba 😊

Avanti Crociati!

b4rc4
#85141
Fyrex! feltudnád tenni a skinedet amit most használsz,a www.rapidshare.de -re?😊 mert sehol nem találom😊

Hegeace
#85140
majnem jött robben is de nem teccet neki h hungarian club ugyhogy idén nem jött senki levezetni =(

Heló szia remélem hogy vagy

Fyrex
#85139
Rivaldo csípõsérülés 2 hónap

lehet vége az öreg pályafutásának nálam bár még szezon elején vagyunk 😞(

ezzel bucsuzom csoki jo8

Avanti Crociati!

Hegeace
#85138
szép hajrá! Jó Ars3nal!

Heló szia remélem hogy vagy

Hegeace
#85137
Ezért sajnálom h el kellet adnom. Az MTZ-hez generálta a gép csak hát nekik nem kellet 😊 <#banplz>

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#85136
Igazi last minute 😊
Grat Hegeace elég ütõs a pléja!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

LasDen
#85135
jónyóc...még 9 meccs van hátra....megpróbálom még az éjszak végig tolni....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Fyrex
#85134
visszatöltéés ejnnye <#eplus2><#idiota>

😞 legközelebb jobb lesz hajrá

jo8

Avanti Crociati!

Ars3nal
#85133
jól felhúzott ez a szar azt kiléptem vagy 6-7 meccs elment így... Tottenham ellen kihagyott tizi, kapusom sérült, 16 éves kapus véd, Robinson tizi miatt nem kap pirosat, lerúgnak 3 embert zöld kereszttel, 2t csak simán olyan 40es kondira, egyet meg le kellett cserélni<#violent><#kocsog>

nah leptem jó8 all

Fyrex
#85132
kedves mamojanak rugjon golt a gep a 89.percben mer en nem fogok ikszelni egy messinaval ^^

úgy mellesleg a messina vezeti a tabellát 😊

Avanti Crociati!

b4rc4
#85131
pff ,na hi és grat all! folytatom 1 kicsit + a BArca-s mentésemet😊

Hegeace
#85130
Pénzügyi nehézségek miatt kénytelen vok eladni legnagyobb tehtségem 37,5 millióért a cselszkibe:

Kár érte<#wilting><#wilting><#wilting>

Heló szia remélem hogy vagy

#85129
Sajnos gyakori hogy a csapat biztosnak látszó elõnyt ad el. Nem tudom mi lehet az oka itt tapasztalom ezt elõször. Én tanácsolok a west hamhez annyit hogy nagyon ügyesen kell igazolni mert piszok gyenge a keret a pl-hez. Nem tom pénz ügyében hogy állsz, de Zalayeta, Karl Svenson,Zat Knight, Heinze, Enyeama, Donovan játéksoskból jópárat vagy hasonló jó képességû áron alul kapható játékosokat igazolj!

LasDen
#85128
90. percben egyenlíteni 2-0-ról nah az mázli....bíró segédlet kellett...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Pisti1026
#85127
Ha igen akkor elláthatna tanácsokkal!!!!

I&#8217;m Forever Blowing Bubbles...

LasDen
#85126
szép grat.......egy kicsit ront az összképen, hogy 2-0-ról álltak fel.....de azért szép...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Pisti1026
#85125
Második szezonomat nyomom a West Hammel, hááth mit ne mondjak nem vmi fényesen(az elsõ szezonba 10 lettem, UEFA-ból kiestem a csopórtból gólkülönbség miatt), jelenleg 3 meccs után 11 vagyok, igazolások nem sikerûltek rosszúl!! Remélem a minimum 10 hely meglesz!! Nyomta eggyáltalán vki a West Ham-el????????

I&#8217;m Forever Blowing Bubbles...

#85124
Erre nagyon büszke vagyok. Most értem el enyhén tartalékosan (pl Udvarácz) Sztem ezzel a scapattal elõs évben ebben a csoportban (Stuttgart, Auxerre, Genk, Udinese) más céloma tisztes helytálláson kívül nem is lehet. Mit szóltok ehhez?

LasDen
#85123
most velünk volt a bíró....😄



óóóh....köszönöm....hát a Záró szakasz 7 meccse alatt eddig 6 gy 1 d van 20-5-s GK

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Ars3nal
#85122
nem voltunk rosszak, de sajnos egy seggcsenkóval kevesebbek voltunk😞

Kép (73.9 K😎

Ars3nal
#85121
updateba amit használok Zlatan csak 165/170es😛

Ars3nal
#85120
ha többször beírod akkor se lesz jobb
kérjük fáradjon az offtápigba, megértését köszönjük^^

billywood
#85119
Itt a keret. Nemtudom mennyit mond ez Neked.

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

#85118
Csá.. szeretnék egy barátommal online játszani csak nem jön össze. Valaki lépésröl lépésre leirná hogy hogyan kell??? elöre kösz
Atesz89
#85117
Hali és grat mindenkinek!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Ars3nal
#85116
Les Ferdinand egy félidõ alatt 4 les<#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2>

Sheff U-Watford 2-3

nagy krat Hegeace

Hegeace
#85115
ha nem is bl de akkor is 😊

Heló szia remélem hogy vagy

#85114
kössz!