121242
Football Manager
  • Fabio Capello
    #120843
    OMG! Nem gondoltam volna hogy az idegenbeli meccs is meglesz :) Hát túlvagyok a második körön is, viszont most valószínűleg itt a vége, mert a Barca lesz az ellenfelem a negyeddöntőben :S
  • pinnacle
    #120842
    a kereső nagy összefüggésbe van avval, hogy mennyire ismered a világot:)
    több figyelő kül. országokból és máris többet talál a kereső.
    Mert ha cska olasz scoutod van akkor cska olaszországból talál, de ha van mondjuk egys spanyol is akkor már onnan is talál.
  • karajjj
    #120841
    a fociban azt ellenfélnek hívják, ellenség a háborúban van
    ____________________________________________________

    na jelen pillanatban nemtudom, hogy folytassam-e a real mentésemet, mert bl-ből kiestem a csoportköben, a kupából ki fog verni a barca, a bajnokságban huszonvalahány forduló után második vagyok, a barca 15 ponttal van előttem és az állást eddig csak azért tarthattam meg, mert év elején begyűjtöttem a szuperkupát... szóval tuti kib*sznak szezon végén, ha nem hamarabb... :S
  • danieldrogba
    #120840
    ja egyébként a kereső miért ennyire gyenge a Monzánál??
    csak mert szinte olasz játékosokat hoz be :((

    ha veszek jó megfigyelőket akkor a kereső is jobb lesz vagy mitől lehetne javítani a helyzeten??
  • danieldrogba
    #120839
    érdekes ibák vannak ebbe a játékban... :) :S

    szabadon, csapat nélkül álló Franceso Flachit leigazoltam nagy nehezen a 3.osztályú Monzához... de ugyebár ha jól tudom ő volt az ha emlékeim nem csalnak aki kólázott és ezért 2 évre eltiltották...
    szóval most eltiltását tölti, de azért folyamatosan beszologat nekem, h miért nem játszik... stb... :S ja és persze el is vágyódik a meccshiány miatt.
    micsoda hibák

    ja meg mintha túl sok gól esne az utolsó utánni pillanatokban :(
  • turpert
    #120838
    Az ellenség most lőtt egy 40 méteres öngélt :DDDDDDDDDDd
  • MrIncredible
    #120837
    nálam amikor ilyen történik, akkor esik az eső. ebben a szériában nagyon nagy hatással van az időjárás a meccsekre. eddig soha nem votl ilyen nagy hatással. pl nagy esőben megáll a labda, meg ilyenek, és akkor a rövid passz mondhatni szart se ér:) mert gyengén meggurítják a társnak és meg álla a két játékos között a labda. meg ha gyenge csapattal játszom, leveszem a tacklingot easyre, mert egy kis csapat ellen inkább a támadásra koncentráljon mindeki. ha gyenge az ellen úgyis elveszik tőlük a labdát!
  • MrIncredible
    #120836
    Üdv Mindenkinek!
    A naewcastle caspatánál kezdtem meg áldásos tevékenységemet. a főnökség a biztonságos középmezőnyt tette célnak, én mondtam nekik, hogy sokkal több lehetőség van ebben a csapatban, és kiviszem őket a nemzetközi porondra. erre hozzám vágtam 9,5 millió fontot, hogy vegyem meg azokat akire szükségem van. hellyel közel az alap csapatot favorizáltam, de igazoltam pár tehetséget. adrien a sportingtól kp, zarate csatár posztra viduka helyett akit a mancitynek adtam el 2,6 misiért, Van Damme, aki tartalék védőnek jó lesz, Pazienza a Fiótól, mert barton butt sérült volt nem volt rossz igazolás de semmi extra. A prémiumot a bajnokságra kértem, ennek köszönhetően a kupát ellazsálták a srácok, mindkettőt. liga, fa kupa. Egyaránt 2 fordulót éltünk meg. ligából portsmouth, fa-ből a reading búcsúztatott az ismételt meccseken. a bajnokságban meglepetést okoztak. elég jól belehúztunk és végig a első helyek valamelyikén voltunk 1-5-ig. most a 30. fordulónál tartok és 4 ponttal állok a cselzi előtt az ELSŐ helyen:)ezzel a kerettel szép teljesítmény szerintem, bár elég sok a kapott gól:37, a rúgott meg 63 körül mozog. egy 4-1-1-2-2-es taktikával próbálkozom, vkp-ig majd mindenki védekezik nagyon rövid passzal viszonylag gyors passzokkal, full letámadással kivéve védők. ezzel is nagyon jól megy, és az utcsó 3 fordulóban gondoltam kipróbálok egy sortis taktikát, mert elég jókat olvastam róla és kiváncsivá tett. az sem rossz két győzelem 1 döntetlen(pool). az arsenalnak és a poolnak nem megy túl jól.Newcastle, cselzi, mancity, manu, arsenal. a pool csak a hetedik de tizenegynehány fordulóig kiesők voltak, ki is rúgták Rafa barátomat:)
    Elnézést ha hosszú voltam. remélem elolvassátok:)
  • turpert
    #120835
    Nekem meg volt egy 16 meccsig tartó döntetlen sorozatom. Csak döntetlent értem el majd elvertem a lokit (fradival) 4:1-re meg a fehérárt 5:2 re aztán meg kikapok a kömlőtől 3:1 re beszarás
  • shad0w
    #120834
    valakinek biztos lesz vmi használható ötlete, legalábbis remélem, mert egyre viccesebb dolgok történnek. most volt egy 6 meccses veretlenségi sorozatom amiből 5 győzelem, erre jön egy csapat, 1.4 - 3.5 - 7.0 körüli oddsokkal és 14 (!) perc alatt 5 gólt lőnek nekem otthon... a meccs végül 1-5re végződött, pedig pontosan ugyan azt a taktikát játszottam az összes meccsen, és a játékosok sem voltak fáradtak. érdekes.
  • turpert
    #120833
    Nekem az eddig 3 jólbevált taktikomból egyse működik szal nemtok segíteni :S Nekem se ártana valami.
  • turpert
    #120832
    NEmbírok sehova feltölteni képet mert ez a fájl neve: nokikapas.jpeg erre kiírja mindig hogy nem jpeg png vagy ... formátumú. :D :S
  • shad0w
    #120831
    üdv!

    nekem ez az fm08 egyelőre nem igazán megy. nagy csapattal nem próbálkoztam, mert azt nem igazán élvezem, pedig lehet azt kéne csinálnom és ott begyakorolni pár dolgot, de azért tőletek is segítséget kérek. tehát általában kis csapatokkal kezdek most pl a serie c2/c-ben szórakozom. a gond az, h nem találok használható taktikát. 07ben az általam nagyon kedvelt 4-4-2-t használtam, és csak kisebb módosításokat végeztem, h kicsit a csapatra szabjam a taktikát, és a csapatot alakitottam a taktikához. tudom ez az egyik ha nem a legnagyobb hülyeség, de ott működött. na itt nem...
    mindettől függetlenül ha valaki tudna adni vmi tippet, h mégis milyen tatikát játszassak egy gyenge képességű emberekből álló csapattal, akik azért a saját csoportjukban elég jónak számítanak akkor azt megköszönném. meg persze h ahhoz milyen pályaméret passzol stb. bocs h hosszú voltam, a válaszokat meg kösz előre is!
  • Fabio Capello
    #120830
    UEFA második kör, első meccs
  • zsolesz92
    #120829
    lesrejátszást nyomd be és természetesen te is kontrázz :P
    nekem casillas nagyon sokat fog, szal ilyennel nincs gond, 2ből 2 tizenegyest védett. (még csak ennyit rugtak nekem 08ban)
  • Solt
    #120828
    na én ilyenkor kapok gólt kontrából! :D
  • zsolesz92
    #120827
    Ha meg többet támadnak akkor hagyok egy támadó középpályást hátul ami lehet h ökörség, de legalább addig feltartja az embert amig a többi játékos visszaér ;)
  • zsolesz92
    #120826
    Én ha gynegébb csapattal játszom, először a saját taktikámat nyomatom, a szokásosat, és ha nem megy, és ugy látom h keveset jutnak kapuhoz akkor mindent feltolok. védősor csuszka közepes és full közé, a támadás intenzítás egy kettővel a max alatt, hátulhagyok 4 védőt mindenkit feltolok középpálya fölé, normál szerelés, és megnyerem a meccset :D
  • Solt
    #120825
    ti mit csináltok olyankor amikor gyengébb csapat ellen játszotok otthon, a labdabirtoklás 40:60 az ellenfélnek és nem történik semmi... kinek mi vált be ilyenkor?
  • zsilike
    #120824
    seedorf25röl
  • zsilike
    #120823
  • zsolesz92
    #120822
    Havernak megmutattam ma a játékot, mert annyia nem ismerte, megmutattam neki hogy szoktam jáccatni a csapatot.
    Neki nem tetszik a manager (nem kell fikázni), de azért kiselőadást tartott a hibáimról.
    Elkezdtem jáccani a meccset, haver felállása szerint, életében nem jácott fm-mel, de 2- ra vezettem a 10. percben (Real fan, tud sok mindent a csapatrol.)
    Én meg csak néztem. olyan alapvető hibáim voltak, h másik oldalon játszattam a játékos, nem ott ahol kéne, kp játékos csatárban stb.
    Hozááteszem nem szeretem NÉZNI a focit, jáccani nagyon szeretem mind az fmben mind élőben, viszont a fifak nem teccenek.
    na csak ennyit, majd beletanulok ;)
  • Gunnersboy
    #120821
    de az, viszont az alap mezt a sima fehéret belinkelhetnéd offba, köszi
  • zsilike
    #120820
    béta!!nálam nincs félpályás!?
  • zsilike
    #120819
    minden évben ujatcsinálok,most ezzel kezdtem,nem csunya
  • RocKY2
    #120818
    Hello!

    Azt megtudnátok mondani, hogy hogyan magyar nektek a játék félig mikor mégkészül a magyaritás? Azonfilozok hogy talán a 07 van bent de ha igen akkor azt hogyan tudom berakni?
    Köszi előre is!
  • dalackraul
    #120817
    Off topicban please valaki válaszoljon köszi előre is!!!!
  • dalackraul
    #120816


    Ha utcsó fodulóba megverem a győrt bajnok vagyok de csak 2-2 lett jövőre uefa kupa csoportkörbe szeretnék jutni remélem a sorsolás kedvezni fog!!!
  • dalackraul
    #120815


    A Lokival a Liga kupa megvan!!!
  • dalackraul
    #120814
    ok kupameccseken fog játszani!!!
  • Csesza
    #120813
    akkor sztem felesleges bajnokikra felhozni esetleg ilyen "biztos, hogy megnyerem" meccsre :)

    kupameccseken mindenképpen játszasd
  • dalackraul
    #120812
    Raul, Nistelrooy,Soldado,Saviola,meg néha Robinho,
  • Csesza
    #120811
    eznemszar :)

    kik a csatárok az első csapatban?
  • dalackraul
    #120810


    Nálam Szalai így teljesített a B csapatba jövőre felhozzam vagy még ne?
  • Csesza
    #120809
    http://users.cwi.hu/sgupload/
  • Csesza
    #120808


  • dalackraul
    #120807
    Gratula!!!
  • turpert
    #120806
    Mellesleg megnyertem (fradival) a nb2-őt + kupát is Lokit 5:1 es összesítéssel ütöttem ki az elődöntőbe döntőbe meg a fehérvárt 5:2 -re
  • robotnyk
    #120805
  • turpert
    #120804
    NA van billentyűzetem hova tok feltölteni?