45
Logitech MX518
  • RiCSi1234
    #45
    Mouse acceleration vagy mi a tököm miért nem kapcsolja ki a setpoint ha én azt akarom?!
  • Roger6
    #44
    Látom elég régen írtatok ide, de lenne egy problémám. Szóval az MX518-as egerem múlt héten többször csinált olyat, hogy egyszerűen kikapcsolt, az optika elaludt 2-3 másodpercre, azóta még rosszabb a dolog, mivel USB csatlakoztatása után pár másodpercig érzékel az optika, majd vége. Nagyon szeretem az egeret, a garancia már lejárt sajnos, és nem tudom, mi lehet a probléma.

    Ha lenne valakinek valami ötlete, azt szívesen fogadnám.
  • zpp0663
    #43
    Sziasztok! Vollna egy problémám, hogy most tűnt fel, hogy az mx518 egeremnek nem nagyn működik a +, és a - gombja, vagyis nem tudok dpi-t állítani! Miért lehet??? :S :S :S
  • overlocker
    #42
    Úgy néz ki én vieszek egy ilyet a RAZER KRAIT egerem cserélem egy ilyenre sztem ez sokkal de sokkal jobb mint aza belépőszntü kis egérke....
  • reaper4
    #41
    menj fel a logitech honlapra és nézz utánna. ne csicskáztass mást,h nézze meg helyetted.
  • R4zoR
    #40
    Hi

    Egy kérdés az MX510 és a 518 között csak a DPI a különbség a tetején a görgőknél a gombok ugyanott vannak mint az 510en?
  • BlastR
    #39
    Csa gyors válasz : igen
    Nekem 2 éve van megvagyok vele elégedve ... Az ára is alig ment le ....
    A gombok ugyanúgy müködnek mint amikor kibontottam szoval n1 mouse
  • Arnoux
    #38
    Sziasztok! Egy gyors kérdés: megéri a pénzét az egér ha CS-zni akarok vele?
  • Prince of Máté
    #37
    Persze ennek az egérnek lehet külön topikot nyitni
  • csiter
    #36
    Hali!
    Sajnáloatos modon megtört az mx 518-as egerem vezetéke!
    Akinek van egy bontani valo 518.as egere vagy csak egy vezeték hozzá kérem irjon privit.
    THX
  • urbijoe
    #35
    megoldottam hogy rendesen kikapcsoljon a gép a készenléti állapotba
    csak ezt a pipát kell kivenni
  • urbijoe
    #34
    és ha feljebbrakom akkor az összes USB-s eszköz azon a Hz-en fog menni?
  • RaSTaBaNDiTa
    #33
    nekem az 1000res patchel kb 2 éve müxik hibátlanul
  • urbijoe
    #32
    Windows XP/2k3 USB Mouserate Switcher 1.1
    ezzel érdemes állitani az USB Hz-et?
    nem megy tönkre az egér vagy a gép ha feljebbrakom?
  • urbijoe
    #31
    csak az a baj ah letörlöm a progit akkor sem javul meg a készenlét,mert valahova nagyon beirta magát
    amugy a legujabb van fenn ,de amit az egérhez adtak az régebbi "2.3"és azzal is az a probléma
  • RaSTaBaNDiTa
    #30
    újabb/régebbi változat megpróbálása? (én ma véletlen készenlétbe rakta a gépem és nem lehet visszaállíani és legújabb van fennt szal szvsz keress régebbit)
  • urbijoe
    #29
    felraktam az egérhez a Logitech SetPoint szoftvert,és azota nem tudom készenlétbe rakni a gépet mert nem engedi rendesen leállni ,mert a ventillátorokat nem kapcsolja ki.ujra Ghost-oltam egy elözö rendszert és nem raktam fel a progit akkor teljesen jol kilép készenlétbe,de ha felrakom akkor nem
    valaki tud erre valami megoldást?
  • RaSTaBaNDiTa
    #28
    használja valaki ezt az egeret steelpaddal?
  • reaper4
    #27
    gratula :D
  • rtomo
    #26
    megvan a megoldás!!!
    a scrol-nak ezt a beálítást kell megadni a driver-ében:
    middle button
    és megy :)
    thx magamnak :D
  • rtomo
    #25
    valak help pls...
  • rtomo
    #24
    helló all!!
    tudom,h nem pont az a típus, de mégis
    nemtudja valaki, h a logitech mx310-esnél, hogyan lehet a cod2-re konfigurélni? :)
    mert a ,,back'' gombra tettem a gránátdobást, de ha nyomva tartom akkoris eldobja a granyót ahelyett, h kézbentartaná :-((((((((
    valaki help, pls! thx :)
  • Arti
    #23
    Na sikeresen átállítottam 1000ms-re. Kiváncsi vagyok jobb lesz-e.
  • Arti
    #22
    Thx Reaper. És ha feljebb viszem a rate-t akkor jobb is lesz valamivel a dolog?
  • juventus
    #21
    Nekem is egy ilyen egerem van és tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek! CODhoz tökéletesen megfelel:)
  • reaper4
    #20
    igen ezzel: Windows XP/2k3 USB Mouserate Switcher
  • Arti
    #19
    Az 518-as frissitését nézve 125Hz. Ezen lehet változtatni vagy sem?
  • zimzumm
    #18
    Nekem szintém Mx 518-aom van, és nagyon elégedett is vagyok vele, kivétel egy dolog ami nagyon nem teccik! A gombok alá nagyon könnyen kosz kerül, ami egy végig izzadt Call of Duty war után még egy kis kosszal is társul, és ha ez beszárad a gombok alá, állandóan kattog, többet is egy lenyomáskor!
    Szóval télleg nagyon jó egér, és nem adnám oda semmi pénzért, de ha most egeret vennék, lehet egy Razer Coppperheadet választanék, igaz hogy drágább, de kényelmesebb, mint az Mx 518
    könnyeb is,
    és sokkal jobban kézre esik a scroll, akár a lenyomást, akár a görgetést veszem figyelembe, mivel az 518-assal szemben itt a z ujperceddel használod a görgőt, a logitechnál pedi be kell hajlítani az ujjad
  • zimzumm
    #17
    igen csak az a nagy különbség, hogy az Mx 510-esen nem tudsz váltogatni, a dpi beállítások közt.
  • reaper4
    #16
    nekem + nem. szokjátok ha már megvettétek :D
  • czky
    #15
    Nekem is ilyen. Ezek szerint direkt...
  • Enosh Chan
    #14
    nekem is mx518-am van és nekem is laza egy kicsit a jobb gomb
    de meg lehet szokni szal nem tehénkedek a kezemmel előre hanem az egészen rajta van a mancsom... :)
  • Dodo55
    #13
    Nekem MX518-am van, nagyon jó egér, de a jobb gomb picit túl könnyen nyomódik be, ezért a használat első pár napjában sokszor benyomtam véletlenül, de már hozzászoktam, és nem nyomódik be véletlenül.
  • fitutufi
    #12
    előző nekem is a4tech volt de szarrá ment a gombja :D
    úgy 2 éves ha lehetett
    1 hónapig legalább a jobbal klikkeltem a bal helyett
    azé kellett egy új
    és ez lett... :)
  • pasquale
    #11
    nekem A4tech swop 80asom van.. 5kért vettem a logi.nak tök koppitása.. de nekm rohadtul bejön...
  • Borg
    #10
    Szerintem formára egy nagy nulla, bármit is tudjon belülről... a külső formát pl az MS jobban eltalálta a 4.0-val. Bár én csak MX510-et fogtam eddig, úgy látom az 518 sem különbözik tőle külsőleg.
  • B@dsector
    #9
    Milyen egérpadod van? És nem tűnik nehéznek?
  • Lord AnonymouS
    #8
    Nekem MX1000-m van és hibátlan, nekem elhiheted, nincs késés, vagy ha van is, akkor az olyan kicsi, hogy az ember nem érzékelheti, eszméletlen pontos. Ezt a statban is láthatod :-P
  • M@TriX
    #7
    dögös a fekete, mondjuk most olvastam egy elé jó tesztet az egerekről, az MX1000 azért nem igazán jó, mert rádiós, így hiába lézeres a rádiós adatátvitel gátat szab az átvitelnek.
    Én még mindig azt mondom, hogy ha valakinek ultra pontos kell, az inkább vezetékeset válaszon az a tuti. sztem.
    Az mx310 és az 510 tuti választás.
  • Cicero
    #6
    MX518

    MX510


    Nincs sok külömbség, annyi hogy a MX510 "csak" 800 dpi-t tud, míg ellenben az MX518 1600-ot, de végülis azt már nem veszed észre, és árban eléggé külömböznek