23078
  • TomStorm
    #23078
    Folytatódik el se hiszem:)
  • TomStorm
    #23077
  • robicarlos6
    #23076
    Titan Quest: Eternal Embers teszt - Kína kínjai ötfűszeres pácban
  • Metalos65
    #23075
    Végre új karakter, már el is kezdtem vele, még ismerkefünk, próbálgatom, milyen fegyver lenne a nekivaló .
  • zsotesz
    #23074
    playable exclusively in Legendary difficulty
  • robicarlos6
    #23073
    Befutott egy kiegészítő

    Titan Quest: Eternal Embers 17,99€

  • blackcalibra
    #23072
    Szia!
    Köszi a választ!
    Ha csak itt van ez a gond, akkor nem foglalkozom vele, ezt kibírom valahogy, feltéve, ha a szintek közötti le és feljáratok nem bugolnak be annyira, hogy ne lehessen közlekedni.
    Egyébként még arra sem jöttem rá, ebben a katakombában a főgenyót hogy lehet megölni, mert kb. 1 perces történet vagyok neki... :D
  • lacuska51
    #23071
    Szia!

    Ez nálam már 1-2 éve is előjött, javítás nincs, eggyütt kell élni vele. Emlékeim szerint csak ezen a pályán fordult elő.
    Utoljára szerkesztette: lacuska51, 2021.03.13. 19:16:46
  • blackcalibra
    #23070
    Sziasztok!

    Talált valaki erre a hibára valami működő megoldást?


    Minden grafikai beállítást próbáltam ( min-max ) de sajnos nem ez a gond, írják mások is, hogy valószínűleg a most aktuális, legújabb verzióval jött be ez a hiba a játékba.
    Eredeti Steames Anniversary Edition.
    Először a magyarításra gyanakodtam, de az az itt-ott előforduló felirat hibákon kívül mást nem okoz.. :D
    Most ezért tényleg vissza kell nyúlni egy virágbolti verzióig?
    Utoljára szerkesztette: blackcalibra, 2021.03.13. 18:18:33
  • zorrobomber
    #23069
    Nekem csak a Diablo van meg Switch-re, egyelőre félretéve, de a gyors kipróbálás alapján nincs gond vele, azon kívül hogy azért meg kell szokni az irányítást majd (és a nehézséget is feljebb kéne csavarni majd ha elkezdem). A TQ-val mi a gond? Eddig azért nem vettem meg, mert kíváncsi vagyok hogy sikerült a port. Írnál róla bővebben?
  • Terensz
    #23068
    Sziasztok! Hú, nem tegnap jártam erre :-)
    Megvettem a TQ-t minden kieggel Nintendo Switch-re, és sajnos az a tapasztalatom, hogy amennyivel jobb játék a Diablo 3-nál PC-n, úgy sajnos pont fordított a helyzet konzolon :-( Valamelyikőtök tolja azért konzolon? Én látom rosszul?
  • Syluro
    #23067
    Sziasztok !
    Nem tudom mennyire olvasott még a fórum.Olyan problémám van a játékkal kapcsolatban ,hogy Temple of the Hidden Sun titkos mappon leesik az fps-em 1-re ,vagy teljesen megáll a játék.Mikor odaérek Tom nevű (robbanó hordó) ellenséghez vége a játéknak. A steamot és játékot már újratelepítettem. Ha valami ötlet szívesen fogadnám.
    Előre is köszönöm !!!!
  • hunbalee
    #23066
    Titan Quest folytatás érkezik?
  • Risu Führer
    #23065
    sziasztok. megszereztem az anniversary kiadást és már nagyon régen játszottam az előzővel szóval nem vagyok nagy spíler benne. paladin karakter jött így az elején és azt szeretném kérdezni hogy mire érdemes fejleszteni így a karaktert? közelharc vagy távolsági? és melyik szinteket fejlesszem mármint hogy intelligencia vagy ügyesség?
  • robi3
    #23064
    Harcos + Álom
    nem úgy mondom a térképet, de már mindegy is a peccs óta megszűnt, valami bug volt...
  • SorRyt
    #23063
    Nosztalgia bár sose toltam több féle karaktert csak a természet vagy mi szar amikor állataid vannak második kaszt meg a halál az a lich king király kombi volt
    Most próbálok mást pl a harcos és defender kombi nemtudom mi jön ki belőle vkinek van vmi jó ötlete kaszt kombiról -
  • AdamBast
    #23062
    Ez régen is így volt, ha már egyszer felfedezted akkor szürkén látható az egész, és ha a jelenlegi játékban ugyanarra mész akkor kiszínesedik.
    Egyébként van itt valaki aki nem tudja fejből a térképeket? :D
  • zorrobomber
    #23061
    No offense meant, tény, hogy ölhettem volna több energiát a te problémád megoldásába, de amúgy szerintem érdemi válasz volt (lásd lentebb a képet). Azt is megértem hogy ilyen esetekben az érintett kevésbé tud nevetni ezen a képen. Sajnálom.

  • robi3
    #23060
    Elvileg a Steam hibája nem a játéké, írnak olyat hogy csak újra kell rakni a steamet és jó lesz, vagy csak rendszergazdaként kell indítani a steamet, esetleg tűzfal vagy antivirus blokkolhatta a tq-et, szóval sok oka lehet, sok sikert!!! :)
    Más, az új peccs óta nálatok is látható a térkép minden része? Tehát nincs elfeketítve és csak azt látod ahol már voltál. Nagyon szar így.
  • lacuska51
    #23059
    Van valami érdemi válaszod is a kérdésemre, vagy csak ennyire futotta?
    Utoljára szerkesztette: lacuska51, 2019.05.12. 21:46:53
  • zorrobomber
    #23058
  • lacuska51
    #23057
    Sziasztok!
    Van másnak is problémája az új DLC-vel? Ha el akarom indítani ezt a hibaüzenetet kapom: Failed to initialize Steam. Please make sure that the Steam client is running.
    A játék eredeti, a Steam kliens fut.
  • bobitusz
    #23056
    Új DLC:

    https://store.steampowered.com/app/1071200/Titan_Quest_Atlantis/

    https://www.youtube.com/watch?v=VIyZi9-PrmU
  • Piczourka
    #23055
    Valóban. Most tettem rá pontot, és engedi a két fegyver használatot. Köszi a segítséget.

  • Mehee
    #23054
    A Reckless Offense képességre már tettél pontot?
  • Piczourka
    #23053
    Titan quest anniversary edition ragnarok. v1.57.
    Runemaster-nek miért nem tudok két dobó fegyvert berakni ?
    Láttam több olyan videót ahol két fegyvere van.
    Póbáltam jobbklikk, balklikk, megfogni és berakni.... csak a jobbkézbe tudok rakni, a balba nem.
    Talán ennél a verziónál már nem engedi ?

  • robi3
    #23052
    mondjuk a resistekre abszolút nem mentem rá, viszont a trance-ből melyiket ajánljátok, nem tudok dönteni
  • robi3
    #23051
    az normális hogy typhoon 42-es én meg csak 32-es szintű vagyok, mindent megcsináztam és mindenkit megöltem, 160 health poti kellet illetve 1 halál, a speckó támadásaitól szinte azonnal letérdeltem, amúgy harbinger
  • robogo81 #23050
    Köszi!
    Akkor ha jól értem az extra vérzéses skillek nem érnek sokat?Mondjuk a csontikat biztos nem hatja meg,max hörögnek rajta.
    A nyilast(meg bármilyen közelharcost) shiftel használom már a kezdetektől,csak az zavar kissé,nem vészes, hogy hajlamos akkor is rálőni az ellenre ha az meghalt, kicsit későn áll át a másik ellenre még megsorozza az előzőt.
    A gáz jelzőt meg arra értettem, hogy lehetett volna mellé választani más kasztot amivel lehet tömeget támadni alap szinten,vagy idézni és nem vagy egyedül néha,de ha nézem az eddigieknek is van hasonló(csapda,csali,támadó forgófegyver). Az a skill amit írtál már maxos,mostanra érzetre mintha tényleg megnőtt volna a lőtáv .
  • AdamBast
    #23049
    Úgy emlékeztem hogy van egy rejtett bónusz, és minél többet teszel a Marksmanship-re, annál messzebre mennek a nyilaid, de most sehogy sem találom.
    De ha nyomod a shiftet és úgy lősz, akkor egy helyben marad a karaktered és onnan lő, amilyen messzire csak bír. Én minden nyilas karaktert így használok.

    Nyilván nem 'gáz' második kasztnak választani, a bleeding damage-t adó skilleket hagyd ki mindkettőből és jó lesz
  • robogo81 #23048
    Sziasztok!
    Mennyire gáz második kasztnak a vadász mellé a tolvajt választani?
    A sebzés növelésére jó lenne az extra mérgezés/vérzés/csapda amit az adna.
    A hasonló játékokban általában a tank karakterrel játszok,ki próbálok valami mást,eddig tetszik,igaz sokat kell trükközni a távolsági harccal,tömeg ellen kifejezetten gyenge még,de van elég hely a mappon elfutni.
    Csak sajnálom hogy a nyílvessző nem lő át a képernyőn teljesen keresztben,a hatótáv korlátozott,igaz az ellen is kb. ennyire tud ellőni.(meg nincs teljes sebzés kijelzés,a TQ anniversary v1.43-el nem megy a dll hack).
  • robi3
    #23047
    király!!! most rögtön megveszem és kezdek is neki!
  • ntex
    #23046
    Megjelent ma a semmiből egy új DLC a Titan Quest Anniversary Edition-höz Ragnarök névvel
  • shaba23 #23045
    Titan Quest Anniversary Edition 3,99€ GoG.com
  • AdamBast
    #23044
    Látom, küszködnek a steam-es verzióval
  • Plata
    #23043
    Megtaláltam és telepítettem is,tök jó végre értem mit vakerolnak a parasztok az út szélén.
  • AdamBast
    #23042
    Szerintem próbáltam regisztrálni a steam-en de nem engedte.
    Még a Gog-on megpróbálom, aztán ha nem akkor nem. Köszi a választ.
  • steweee
    #23041

    ezekből rakjunk vmit bele vagy már beleépitették az új kiadásba ?

    TQ+ 1.30-as patch + TQ IT + SoulVitor 0.96 ..aztán megáll a tudomány, mert a Lilith nem kompatibilis vele:((
    Viszont az UnderLorddal igen...
    De tény a SoulVizor mindent tud,amit az UnderLord és még sokkal többet is:)) de már megkérdeztem a készítőjét, tud-e valami módot a kompatibilitást illetően, mert a lilith zseniális:)))

    de ha addig is kis izgalomra vágysz,ajánlom az ÜberSoulVizort:))) de szigorúan csak multiban,mert durva:)
  • Alexzel
    #23040
    A Steam-es listán kell lennie az eredetinek (regisztrált vagy vásárolt verzió) akkor jelenik meg az Anniversary Edition is.
    A kérdés az, hogy ha nem Steam-en vetted meg, tudod-e aktiválni a meglévő kódoddal, mert sajnos nem minden dobozos játékot lehet a kódjával a Steamen aktíválni.
    Az Anniversary Edition a GOG-on is fenn van, de nem tudom ott volt-e korában ill. hogy ott is ingyen adják-e ha ott szerepel a listádon az eredeti verzió.
  • AdamBast
    #23039
    Hogy is van ez? Mert nekem se jelent meg, pedig fel van telepítve a steam is meg a TQ is jelenleg.
    Regisztrálni kellene a játékot?