11
  • asysoft
    #11
    A Turion csak mostanság vált elérhetővé, a cikk meg vagy 2 hetes:) Mindenesetre az látható, hogy a Pentium M elég erős... Már várom egy azon alapuló asztali proci megjelenését, még az is lehet, hogy intelt vennék:)
  • Supremo
    #10
    Én is csak a P M-t tudom megerősíteni... minap olvastam egy összehasonlítást, és egyes dolgokban baromira gyors! Sőt, átlagban felveheti az asztali gépekkel a versenyt. Az, hogy az AMD is előrukkol egy "kicsikével", nekünk csak jó, mert tovább öli egymást a 2 gyártó, és szaporább árverseny alakul ki
  • clarus
    #9
    Kössz dez!
    Legalább már ezt is tudom. :)
  • dez
    #8
    Érdekesek a tesztben a L.A.M.E. eredményei, az OGGenc, és a többi fényében. Szerintem annak a L.A.M.E.-nek valami baja van, és diszkvalifikálni kellene a tesztekből. :)

    (Mellesleg, érdekes, hogy egy húzott procit versenyeztetnek nem húzottakkal, pedig az Athlon64-et is szépen lehet húzni.)

    Pentium M: érdekessége, hogy kb. annyi az IPC-je (Instruction per Cycle), mint az Athlon64-nek. Csak a memóriakésleltetése enynén elég lassú. (És elég drága.)
  • ZaJanga
    #7
    Ez ok de ez a teszt ott sántít, hogy AMD vonalon nincs benne mobil proci vagyis igazából nincs mivel összehasonlítani.
    Egyébként valóban jó a P M !
  • dez
    #6
    Nem, nem az van a procin. Note the "(c)". Azaz ez a szabadalmaztatás éve. (Még az is lehet, hogy csak a tokozás szabadalmaztatásáé. :) )
  • clarus
    #5
    Ezt nem értem! Ez annyira új, hogy 2001-ben gyártották? (második kép) Ez most vagy nem annak a procinak a képe, vagy nem a gyártási dátum van a procin!?????
  • smv
    #4
    Így szokott ez lenni. Egyszer ez a leggyorsabb, máskor az...
  • asysoft
    #3
    Ez egy jó kérdés, Pentium M nem egy gyenge proci, s nem csak mobil viszonylatban... Ajánlom ezt a linket.
  • arty
    #2
    remélem arányosan tuningképes is lesz :)
  • ZaJanga
    #1
    Mobil szegmensben szerintem erős lesz ez a proci!