1310



Pac\'s Life kritika a 907 es commentben.


2pac aka Makaveli aka Tupac Amaru Shakur



LINKEK:



Death Row és 2Pac



Rap szövegek



A legjobb magyar 2Pac-os oldal (ThuG4Life)



Kiváló 2Pac-os oldal(Pac2)
  • Fido4life
    #1110
    Basszus és pont csütörtökön dolgozok, na majd megnézem az ismétlést.
  • Palinko
    #1109
    valaki megtenné, hogy felveszi és felteszi a netre? mert nagyon érdekel, de sajna a szolgáltatómnál nincs ez a csatorna.
  • toysoldier
    #1108
    ezt igencsak meg kell majd nézni :D
  • LasDen #1107
    zsír.....nézős lesz :D
  • ThuG4LifE
    #1106
    Április 10-én (csütörtök) este 10 órakor (ismétlés pénteken hajnali 4-kor) lesz a Discovery Channel-en "Az utolsó 24 óra" című műsor. A mostani részben 2Pac utolsó 1 napját mutatják be archív felvételek és a családdal, barátokkal készített interjúk segítségével.
  • ThuG4LifE
    #1105
    :D
  • Neoncsoves
    #1104
    mármint azt akarta elérni, hogy fakenek mondja mindenki a "halála" után látott képeket,videókat...
  • Neoncsoves
    #1103
    csomó ilyen videó, nameg a teóriák. én nem akarok vitatkozni, valaki azt mondja meghalt, valaki azt mondja még él, valaki tartózkodik. én úgy gondolom még él (remélem) és egyszer berobban hatalmas rapsztárként ismét :) de ha belegondolsz minden videora ami róla készült '96 után, azt fakenek mondja mindenki. nem ezt akarta elérni(szerintem ez valószinű)
  • toysoldier
    #1102
    ez nagyon nem 2007es video

    miért lenne 80% h él?
  • Neoncsoves
    #1101
    Mármint az elkövetkező "zenéi", klippjei, róla készült felvételek.. azokat mondja mindenki fakenek... amik a halála után "készültek"... nos, szerintem ezt akarta elérni Pac...
  • Neoncsoves
    #1100
    feltétlen gyilkosság volt?
    Video itt
    Lehet, hogy még mindig él 2Pac... Szerintem 80%, hogy még mindig él. Azt mondja mindenki, hogy fake. Azzal hogy megrendezte halálát, pontosan tudta hogy mindenki azt fogja mondani, hogy fake :) Szerintem csak kis nyugalomra vágyott Pac és igy oldotta meg. :) Lehet régi a vidi, de elég jó amugyis.
  • Palinko
    #1099
    Köszi hogy bemásoltad, de sajnos szerintem csak volt üres hely az újságban és valamivel ki kellett tölteni.
  • toysoldier
    #1098
    "Diddy tudott 2Pac megtámadásáról?
    A Los Angeles Times tényfeltáró cikkében azt állítja: Sean Combs, vagyis a Diddy néven ismert rapper és zenemogul tudott arról, hogy két asszisztense 1994-ben Tupac Shakur megtámadására készül. A Quad Recordings nevű stúdióban ismeretlen tettesek megverték a népszerűségének csúcsa felé tartó rappert, és lövöldözés is volt. Ez az incidens vezetett a keleti és a nyugati parti rapperek közt elfajuló viszonyhoz. Az egyre fokozódó verbális és fizikai erőszak végül 2Pac 1996-os és Notorious B.I.G. 1997-es meggyilkolásába torkollott - a két gyilkosságot a rendőrség máig nem derítette fel. Az újság szerint Diddy tudta, hogy az asszisztensei Tupac megtámadásával próbálnak bevágódni nála."

    ezt a mai Borsban olvastam, nemtudom, hogy mennyire új hír, gondoltam beírom ide
  • ThuG4LifE
    #1097
    az eredeti track alapja készült ez alapján
  • jax
    #1096
    A Dopefiend's Diner tényleg jól sikerült, csak most vagyok rajta. Vágjátok az alap Tom's Diner-t, aminek a mintájára készült ez a track?
  • ThuG4LifE
    #1095
    az árban nincs benne a szállítás, azt mindig hozzá kell adni
  • Palinko
    #1094
    Shipping and handling. áhhá itt vannak az infók ugye, kár hogy szerbia nincs a listán de Worldwide van és a szállítás is oda van írva, hogy 3dolcsi, csak kár hogy nemtudom,hogy bele-e van az árba számítva :D majdcsak lassan megbarátkozom ezzel az oldallal is
  • ThuG4LifE
    #1093
    Az aukcióban le van írva, hogy az eladó küldi e szerbiába mondjuk, vagy az oldal alján lehet még megnézni. Az mind1, hogy neked miben van a paypal-on a pénz, átszámítja amibe kell.
  • Palinko
    #1092
    Nagyon off topic de legalább itt biztosra mehetek, hogy szakértői választ kapok és nem nagy elutasítást :D szóval szeretnék majd egyszer ebayon venni valamit. paypal számlám van és ilyen kis dolgokban gondolkodtam, pl Pac nyaklánc 6 dolcsi meg nem vészes áron. A paypalra ilyen olyan pénzkeresési módszerekkel gyűjtöm az eurókat szóval nincs és nem is lesz bankszámla csatlakoztatva a számlához szóval 100 euró alatt kell vásárolnom azt tudom, de amit nem, szerbiába is kiküldik? ha igen mennyi a postadíj szóval nézem az árat licitálok rá és hány dolcsit kell még postadíjra rászámolnom? nekem euróm lesz a számlán de az ár dolcsiban van, így is lehet fizetni? gondolom nem. hát sok nyitva hagyott kérdésem van amire örülnék, ha valaki tudna felelni, előre is köszi :)
  • ThuG4LifE
    #1091
    Kellemes Ünnepeket!
  • toysoldier
    #1090
    a Dopefiend's Diner télleg kurvajó

    boldog karácsonyt mindenkinek.
  • ThuG4LifE
    #1089
    kicsit "megújultam": makaveli.hu
  • asfa
    #1088
    Dopefiend's Diner istenkirály szám lett.. bár korus tényleg nem a legjobb.. Resist the temptation és kegyetlen jó! összeségében egy 2pac fan-nak kötelező darab, de másnak is ugyanis a legjobb számok megtalálhatók rajta nagy részt!
  • ThuG4LifE
    #1087
    noshátakkor ... akinek valami gondja van az új albummal az ne legyen többé 2Pac rajongó!
    Dopefiend's Diner: Pac mint "énekes" + egy komoly történet, 9/10 (a kórus miatt, ami elég gyenge)
    Resist the Temptation: az egyik legjobb remix az amarutól (+ intro és 3ik versszak!!!!) 10/10
    Thugz Mansion: végre nincs Nas 10/10

    negatívum: They Don't Give A Fuck és Unconditonal Love nem cdq
  • LasDen #1086
    én már egy angol felirattal is megelégednék......
  • asfa
    #1085
    nem para dehogy...
    am nemtudom,hogy valakai gyárt e hozzá feliratot :S
    nem verték alapból olyan nagy dobra, és nemtudom,hogy vannak e olyan 2pac fanok akik perfekt angollal rendelkedzenek és idejük meg kedvük van lefordítani!
  • toysoldier
    #1084
    hát jah, én csak akkor nézem meg ha lesz hozzá felirat
  • toysoldier
    #1083
    sry h nem olvastam vissza
  • asfa
    #1082
    egyébként én nem láttam.. kicsit necces megérteni azért angolul
  • asfa
    #1081
    előző két hsz erről szól pl..
  • toysoldier
    #1080
    Tupac.Assassination.Conspiracy.Or.Revenge.2007.NTSC.MDVDR H3XDVD

    látta már vki?
  • ThuG4LifE
    #1079
    én megvettem már, de szerintem arra kicsi az esély, hogy ez itthon megjelenjen felirattal vagy szinkronnal, nem áll nagy kiadó a dvd mögött
  • asfa
    #1078
    2Pac
    ez e dvd egy hete jött ki.. lekaptam sajnos csak angolul van fent még, de nagyjábol értem és benne van minden a gyilkosságával kapcsolatban! Interjúk, az fbi ügynökökkel a testőrökkel, egyszerűen minden benne van!
    2Pac fanoknak kötelező darab! Meg is fogom venni ha kidobják MO-n :)
  • el bruja
    #1077
    azt hittem már te is elhitted h meghalt...
  • LasDen #1076
    nem
  • zsofy89
    #1075
    szerintetek nem él tupac?
  • ThuG4LifE
    #1074
    benne van minden :)
  • Fido4life
    #1073
    szép szám klippek is, vagy only music ? :D
  • ThuG4LifE
    #1072
    100 fölött valahol :D má nem számolom :)
  • Fido4life
    #1071
    azért ez se lesz egy rossz gyűjtemény :) te most hol tartasz "gigányilag" ? :D