1310



Pac\'s Life kritika a 907 es commentben.


2pac aka Makaveli aka Tupac Amaru Shakur



LINKEK:



Death Row és 2Pac



Rap szövegek



A legjobb magyar 2Pac-os oldal (ThuG4Life)



Kiváló 2Pac-os oldal(Pac2)
  • Fido4life
    #1150
    alap :) és mennyivel jobb mint az össze vissza húzott-forgatott változat.
  • Palinko
    #1149
    nekem bejön :)
  • Fido4life
    #1148
    (Y)
  • Fido4life
    #1147
    ez egy gyalázat ez a mix
  • toysoldier
    #1146
    nm ^^

    am a video commenteknél írta vki :Dd
    próbáltam magamtól rájönni de csak felidegesített :D
  • Raptor 2
    #1145
    Köszi :)
  • toysoldier
    #1144
    Whatz next
  • Raptor 2
    #1143
    Valaki könyörgöm segítsen mert megőrülök :D

    http://uk.youtube.com/watch?v=Pc-DPJfts7E

    Ebben a remixben a második versszak ugyebár a Better Dayzból van, de mi az első? :S Sehogy se tudok rájönni :S
  • Neoncsoves
    #1142
    Lord can you hear me speak?...
  • toysoldier
    #1141
  • asfa
    #1140
  • Csesza
    #1139
  • Palinko
    #1138
    jaja

    HBD!
  • ThuG4LifE
    #1137
  • hunbasser
    #1136
    "ezeket akár a kiadó is belerakhatta"

    nem érted...ezeket maga 2Pac rappelte,és ha visszafelé játszod le,csak akkor jönnek ki ezek.gondolom titkos üzenetként szánta anyjának és közelebbi hozzátartozóihoz,mert ők ismerték őt,és tudták,hogy csinálni fog ilyet.ha 2pac fejével gondolkodunk,akkor ő meg úgy gondolkodott,hogy hát ki az,aki visszafelé lejátszva hallgatja a számait...na meg ha véletlenül valaki csinál is ilyet,akkor lehet,hogy pont nem azt a számát hallgatja így,amiben van ilyen üzenet,vagy pedig egyszerűen nem fogja észrevenni.
    viszont valaki észrevette,feltette youtubera,és onnantól kezdve már más is elkezdte ezeket a secret message-eket keresni.
  • hunbasser
    #1135
    ma van Pac születésnapja,ma 37 éves.

    HBD TUPAC! :)
  • Csesza
    #1134
    ha visszajönne én tuti sírógörcsöt kapnék...
  • Neoncsoves
    #1133
    Hát kb. annyi értelme van, hogy Tupac mára legendává vált. Mondjuk visszatérne egyszer valószínűleg 3x annyi rajongója lenne mint eddig, sőt. A lemezeladásai az egekben lennének mint régen. És nem hiszem el hogy ilyen sok kiadatlan száma lenne, szóval...
  • LasDen #1132
    ezeket akár a kiadó is belerakhatta, mer tutták, hogy lesznek olyanok, akik ezeket megnézik......sztem ez csak a misztikusság miatt van........
    Nah meg ha bujkál, akkor mért éri meg neki(k), hogy több mint 10 éve bújkál.......ennek semmi értelme
  • hunbasser
    #1131
    Pac titkos üzenetei:

    [URL=http://youtube.com/watch?v=PzKhdf1tWf0]'They should see me I'll be back"[/URL]
    [URL=http://youtube.com/watch?v=_qS5aoUUpt0&feature=related]ugyanebben a számban van még egy "Soon back,I'm at my momma" is[/URL]

    [URL=http://youtube.com/watch?v=LWa-clWMZ7Q&feature=related]"Yes,I'm alive" a többit már nem értettem,talán az már nem is értelmes,csak ez[/URL]

    ez is elgondolkodtató,túl sok benne visszafelé lejátszva az értelmes mondat.ezt csak azért linkelem,mert van olyan érv amellett,hogy ezek nem titkos üzenetek,hogy egyszerűen zagyvaszöveg,amibe bele van magyarázva,hogy az végülis az lenne.

    de azért túl feltűnő,hogy mindig ilyen i'll be backek meg 'yes,I'm aliveok' jönnek ki...

    és továbbá ezt is érdemes még megnézni.van még két ilyen vidi a youtubeon,az egyiket ugyanez a gyerek csinálta.

    ha már túl misztikusak akarunk lenni,akkor 2Pacot pont egy 13-ai napon lőtték meg.
    elég okos fickó,és szerintem eléggé misztikus is,de hát senki nem hiszi el,hogy él,ez alap,és ezzel el is érte a célját.akinek pedig ezeket üzente itt a számaiban,az gondolom a családtagjai,a haverjai és a legnagyobb rajongók.
  • Neoncsoves
    #1130
    ja éshogy véletlen mód felhivta magára a figyelmet :) de nagyon...
  • LasDen #1129
    hogy nem vett fel mellényt.......nem a bodyguardokkal ment, hanem csak Suge-gal......de most csak ez jutott eszembe..... :D
  • Palinko
    #1128
    mire gondolsz a halála előtti órák címen?

    szerintem az üzeneteket tudatosan rakták bele így is növelve a rejtéjt. pac nagy üzlet és tudod ha erről beszélnek stb, még több eladott lemezt jelenthet.
  • hunbasser
    #1127
    ezek a titkos üzenetek mindenesetre gondolkodtatóba esnek,és érdekes,hogy ezek már a halála után kiadott lemezein vannak rajta.szerintem van annyira eszes,hogy szépen megrendezte a halálát.aztán gondoljátok csak el,mekkora népszerűsége lesz,ha pár év múlva visszatér.a lemezeit mégjobban fogják venni,főleg ha kiad egy újabbat.

    én hiszek benne,hogy él,a halála előtti órák túlságosan szokatlanok,hogy úgy mondjam.
  • LasDen #1126
    Akár mennyire flash lenne, ha élne én azt mondom halott......ezt el kell fogadni.....én Pacet úgy "ismertem" meg (nem szó szerint kell venni plz) a dalain és életrajzán keresztül, mint aki távolságtartó és kerüli a médiát.....épp ellenkezőleg.....sztem olyan ember volt, aki imádta, ha a középpontban van és vele foglalkozik a sajtó.....szóval sztem vele összeegyeztethetetlen lenne....
    plusz ugye, hogy vannak akik szerint az ellenségei elől bújkál és ezért rendezte meg a halálát........na most sztem akkor már rég elő jöhetett volna, mert az East Coast - West Coast fasság nak már rég vége......mármint olyan szinten, hogy lövöldöznek egymásra meg ilyenek :D
    Meg talán még jogilag is beperelhető lenne, ha csak úgy elő jönne (bár ez lehet hülyeség :D).........
  • Csesza
    #1125
    az a videó amit te láthattál az valami CNN-es május 1-i tréfája volt :S

    "halála" előtt rengeteg kiadatlan felvétele volt azokat kiadták, sőt talán még mindig van és a mai számítógépes technikákkal teljesen profira tudják varázsolni az úgynevezett suffni felvételeket - meg hát amugy meg rengeteg olyan számot is adnak ám ki amit még kiadatt amikor nagyon underground volt az ő zenéje is és most csak remixelték

    ennek ellenére én is azt szeretném, ha 1 napon kiderűlne, hogy tényleg nem halt meg és csak el kellett "bújnia" az ellenségei elől...
  • hunbasser
    #1124
    elvétve 1-2 kommentbe beleolvasgattam,és olyanokat láttam,hogy "ma lenne 36 éves" meg hogy RIP,holott még él :D ez az én álláspontom.

    azt hiszem ebbe a topikba is be volt linkelve az a vidi,ahol fel van véve,hogy 2pac valahol dumál a niggáival(habár lehet,hogy a csóka csak kisértetiesen hasonlított az illetőre,elképzelhető,hogy mégis Pac volt az,és hát tudjátok,úgyse hiszik el az emberek,hogy él,és el is érte a célját :))

    aztán ugye rengeteg felvétel maradt meg,amit később kiadtak halála után.egyes felvételek igencsak újkeletűek,olyanok,amiket 96 és az előtt Pactól az életben nem hallottunk,de még csak hasonlót sem,és nem csak az alapra gondolok,mert ugyebár illett a rap az alapra,és ez nem véletlen.az nem lehet,hogy mégis él,és titokban csinálja a felvételeket? a számok nagytöbbségét meg úgy adják ki,mintha egy olyan felvételről lenne szó,amit nem adtak ki még?

    a másik meg,hogy van 1-2 száma,ami már a halála után jött ki,mégis visszafelé lejátszva ilyenek jönnek ki,hogy "I'll be back",meg hogy "Yes,I'm alive,I'm at my momma",meg volt még egy ilyen titkos üzenet.ezek a youtubeon fent is vannak.

    aztán gondolom Pac fanként tisztában vagytok Pac utolsó 24 órájával...véletlenül minden összejött...véletlenül megverték azta csávót,véletlenül nem akarta épp aznap felvenni a golyóállómellényt,véletlenül pont aznap nem ült egy kocsiban a testőrével,és hát persze a deathrowos gyerekkel ment egy kocsiban.6 napig mesterséges kómában volt,aztán meg hazament szerintem :D ehelyett azt mondták,hogy meghalt.

    készítettek a dologgal kapcsolatban interjúkat pl az anyjával és a testvérével is,és érdekes módon egyik szeméből sem csordult ki egy könnycsepp sem,sőt,mégcsak szomorúak sem voltak,pedig tényleg igazán szomorú és fájó dologról LENNE SZÓ,ha éppen nem lett volna kitervelve az egész :) egyszerű:Pacnak sok ellensége volt,a népszerűsége is túl nagy volt,talán nyugira vágyott,és a deathrowból is csak így tudott kilépni :)

    YES,HE'S ALIVE :)
  • hunbasser
    #1123
    fuuu,hatalmas...Hennessey(Red Spyda remix)
  • jax
    #1122
    Az instrura gondoltam, nem a samplerre, de már megoldódott, köszi.
  • ThuG4LifE
    #1121
    Suzanne Vega-tól van az alap, már ha a samplerre gondolsz és nem az instrumentalra
  • jax
    #1120
    Megvan valakinek a Dopefiend's Diner alapja? Nagyon kéne! Akinek megvan légyszi szóljon!
  • Neoncsoves
    #1119
    kösz tesó a feltöltést... félig megnéztem... hát sokkal többet tudtam meg róla mint eddig tudtam... sokkal mélyebben tisztelem és engem is elkezdett érdekelni az élete... sajnos kezdem azt hinni h a Death Rows főnöke nyiratta ki :(
  • Palinko
    #1118
    köszi érte, már megyek is tölteni :)
  • ThuG4LifE
    #1117
    fent van az oldalamon, akinek kell az töltse :)
    (plusz egy kis extra)
  • ThuG4LifE
    #1116
    igen, köszi
  • Palinko
    #1115
    megtörtént, remélem te is így gondoltad.
  • ThuG4LifE
    #1114
    linkeknél a címemet átírod makaveli.hu-ra? köszi :)
  • Palinko
    #1113
    köszi szépen hogy felvetted, én is igényt tartok a felvételre.

    toysoldier:
    ez nem warez, mivel tévéből lett felvéve...
  • ThuG4LifE
    #1112
    Hétvégén lesz direkt link hozzá! Éjjel szeritnem feltöltöm és majd adom a linket!
  • toysoldier
    #1111
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tupac.Shakur.Az.utolso.24.ora.TvRip.XviD.Hun-Cyp