1310



Pac\'s Life kritika a 907 es commentben.


2pac aka Makaveli aka Tupac Amaru Shakur



LINKEK:



Death Row és 2Pac



Rap szövegek



A legjobb magyar 2Pac-os oldal (ThuG4Life)



Kiváló 2Pac-os oldal(Pac2)
  • Csesza
    #27
    a címátírást majd később elmagyarázom ha rájövök!!!!!!!! most próbálom megtalálni hohyhogy kelll!!!!!!!!!!!
  • Csesza
    #26
    a dc++ az 1 program ahonnan mindenféle cuccokat tudsz letölteni!!!!!!!!!
    ez olyan mint a chat tudsz pofázni meg minden és aki fennvan ezen a programon (chaton) annak a dolgait tudod letölteni és ők is tőled amit megengedsz nekik hogy letöltsenek tőled!!!!!!!!!!!!! vágod?????????????
  • Palinko
    #25
    kérhetném mind a 2 dolgot egy kicsit részletesebben,mert látod nagyon kezdő vagyok hozzá.... még olyan képet sem tudok betenni mint ami nked van
  • Csesza
    #24
    1. Kérjé moderátori jogokat!!!! de sztem máshogy is átlhet írni én nem tom hogy csak tom hogy átlehet!!!!!
    2. az 1 olyan program ahol zenéket lehet letölteni különböző emberektől a világ minden pontjáról!!!!!!
  • Palinko
    #23
    hogy lehet átírni? meg mi az a dc++?
  • Csesza
    #22
    TuPac legalább anyyi tiszteletet megérdemelne hogy a Pac-ot nem kisbetűvel kéne írni ugy hogy léci ird át, nem kötekedni akarok!!!!!!!!!!!! csak .....
  • Csesza
    #21
    ha, nem eredetit akarsz, de ha azt akkkor az elég sok zenei boltban megtalálhatod, + netről is tudsz rendelni!!!!! én onnan rendeltem 3at!!!!
  • Csesza
    #20
    dc++
  • Palinko
    #19
    sajnos nekem nincs sok számom tőle,az albumaihoz szinte nem lehet hozzájutni :(
  • The Don
    #18
    Nekem is.
  • sabodave
    #17
    Én szeretem 2pac-et az összes albuma megvan
  • mesor
    #16
    Miért nem hadják már szegény embert békében nyugodni? Lassan már 10 éve meghalt de még mindig adnak ki lemezeket tőle. Szegényt teljesen meggyalázzák és kihasználják a nevét. Én szerettem pár számát régen de amit mostanában művelnek vele az gusztustalan!
  • Csesza
    #15
    hhehhe!!!
    ezt most komolyan kérded?????
  • alph4
    #14
    Ki az a 2Paca vagy micsoda???
  • Vegas
    #13
    hát figye..megmondom az őszintét..Jimmy-t jobban sajnáltam..de mindenki azt hallgat amit akar..
    Először és utóljára írom le..:
    2PAC FOREVÖR.. :DD:
  • Csesza
    #12
    2Pac: LIVE BY THE GUN & DIE BY THE GUN
  • laliking
    #11
    most mindig mást :)
  • Palinko
    #10
    három király(magyar) 2pac-os oldal...
    1 oldal
    2 oldal
    3 oldal
  • Palinko
    #9
    most kit(kiket) hallgatsz?
  • laliking
    #8
    mert volt egy tupacos időszakom... utána már más volt a kedvencem, de azis csak volt :)
  • Palinko
    #7
    1.-is Nem talált semmit a kereső
    2.nem a halála fontos... ott arról van szó.meg emígy is egy örök téma,fel kellett frissíteni.
  • JackDaniels #6
    Újreg Rulez!!!!
    Olvas, lát, figyel.
  • Vegas
    #5
    hi
  • Palinko
    #4
    miért csak szeretted Laliking?azért van mellette sok jó rapper az igaz.
  • Darkboy
    #3
    2PAC 4EVA!!
  • laliking
    #2
    Én csak szerettem
  • Palinko
    #1
    ezt a témát a rap legnagyobb személyiségének tiszteletére nyitottam... írjon mindenki aki szereti 'Pac-et,vagy aki szereti a Gangstar rappet,meg persze a sima raprajongók is