1310



Pac\'s Life kritika a 907 es commentben.


2pac aka Makaveli aka Tupac Amaru Shakur



LINKEK:



Death Row és 2Pac



Rap szövegek



A legjobb magyar 2Pac-os oldal (ThuG4Life)



Kiváló 2Pac-os oldal(Pac2)
  • Palinko
    #1270
    de ők inkább underground nem mainstream ha jól tudom.
  • LasDen #1269
    csinátam bannert ha már nincs...:D nem olyan jó mint az előző volt, de ha teccik akkor lehet használni :D ha van javaslat, szívessen fogadom :D
    v1


    v2
  • LasDen #1268
    azé manapság is vannak iszonyat jó arcok (Sage vagy Ali) :D
  • Palinko
    #1267
    főleg ha ránézünk a mostani mainstream vonalra :D
  • LasDen #1266
    én nem tudok sorrendet felállítani a sok rapper között...van mikor az tetszik jobban, máskor meg ez tetszik jobban :D
  • tigeroo
    #1265
    jah, de 2pac tényleg a legnagyobb. és nála szerintem már nem is lesz jobb.
  • LasDen #1264
    fellehet sorolni nagyon sokat...:D szerintem nincs olyan, hogy a legjobb rapper, max szubjektív véleményként....:D sok jó van...:D
  • tigeroo
    #1263
    akkor már bone thugs is
  • LasDen #1262
    csak a T :D
  • Palinko
    #1261
    Ice Cube? :D
  • LasDen #1260
    meg a Run DMC, meg a Public Enemy, meg a Wu tang, meg sokan mások....mondjuk én a d12-t nem sorolnám a legnagyobbak közé :D
  • w77d
    #1259
    nah jo, Snoop Dogg-is kiérdemli a címet... Meg Bugz, Biggie, Proof és még a D12-esek...
  • LasDen #1258
    nem hinném, hogy Pac tutta ki Eminem....95-ben jelent meg az infinite, ami akkor ug-nak számított arrafelé....hisz a kazettákat is magam eminem árulta...úgyhogy nem hiszem, hogy sok véleménye lehetett róla :D lehet, hogy hallotta 1x, de kétségesnek tartom.....amivel befutott a slim shady lp meg már csak 97-ben jelent meg....

    hogy ők a legnagyobb rapperek?? nemtudom...ott vannak a legjobbak között...rengeteg hatalmas arc van, aki megérdemelné ezt a jelzőt :D
  • w77d
    #1257
    azt nem lehet tudni, hogy Pac milyen véleménnyel volt Eminemről? 96-ban Eminem már 2 éve űzte az ipart.. szerintem ők ketten a történelem legnagyobb rapperei, mindkettő egy legenda...
  • LasDen #1256
    kivülállóként nem sokat tud róla mesélni az ember....de megérdemelné igen....
  • w77d
    #1255
    hát ez a topic is úgylátom meghalt.... pedig Tupac megérdemelné hogy még akár 100éven keresztül is róla beszéljen/meséljen mindenki.. hát így múlik el a világ dicsősége :(
  • Palinko
    #1254
    sajna lekerültek a netbagről a képek, így most még nem készít valaki új bannert nem lesz :(
    a témánál is ez a helyzet :(
  • LasDen #1253
    gazdának kell szólni....
  • w77d
    #1252
    valaki rendbe tehetné a bannert meg azt hogy lehessen látni amit írok...
  • w77d
    #1251
    meglehet de nekem nagyon úgy tűnik mintha valami nyilatkozat lenne, tupac számaira nem jellemző hogy refrén fözben még beszélne is ...
  • sambauer
    #1250
    na töltöm is a filmet :D
  • asfa
    #1249
    nemtudja valaki,hogy mielőtt Coolio elkezd rappelni milyen alap megy? az elején 3másodpercig kb?

    http://www.youtube.com/watch?v=VOZWJ55l7ew
  • asfa
    #1248
    sztem az csak simán a számhoz nyomta el nem?
  • asfa
    #1247
    nemtudom ki ismeri a Riverside zenét, nagy sláger house körökben, a szorakozohelyeken, vajon honnan szedték?:)

    http://www.youtube.com/watch?v=DoO_bVskLG0
  • w77d
    #1246
    nem tudjátok, hogy a Lie goes on szám végén amit tupac mond, az honnan van? valami nyilatkozat volt??
  • tigeroo
    #1245
    vmi anyag van arról a neten hogy az utóbbi években hány új 2pac trekk jött ki??

    kiadói - esetleg vmi előkerült bootleg cucc
  • LasDen #1244
    szerintem nem rossz...:D főleg Rothé
  • sambauer
    #1243
    szinkron :/
  • LasDen #1242
    2355-kor lesz a viasaton az utolsó belövés :D
  • w77d
    #1241
    na de kurvákat minimum hív akik elpofázhatják hogy mi van.... sajnos tupac meghalt ez tény...
  • hunbasser
    #1240
    fasz tudja mi van a háttérben,amikről mi nem tudunk érted... :) nagy talány az egész.
  • LasDen #1239
    de ki akarná most megölni???
    de lehet hogy ám a tanuvédelmi program keretében eltüntették :D
  • hunbasser
    #1238
    meg lehet érteni,az életére pályáztak...ha most kiderülne,hogy élne,akkor biztos megkeresnék és kinyírnák,így meg szépen elvan pullban...és azért nem azt mondtam,hogy nem megy ki néha friss levegőt szívni,csak na,nem megy ki utcára. túl sok a bizonyíték arra,hogy él,de mégis sokan úgy gondolják,hogy hülyeség,és talán addig jó neki,mert nem fogják keresni.
  • asfa
    #1237
    simán..? hát nemtudom azért 14 év alatt lehet kiakart volna menni egyet az utcára sétálni vagy valami, nem olyan egyszerű ez.. 2Pac nem olyan volt aki futott a rajongói elől és cserben hagyta őket,épp az ellenkezője!
  • hunbasser
    #1236
    én arra gondoltam,hogy valamelyik haverja háza alatt lakik,ahol egy külön lakása van neki,studióval meg ilyenekkel együtt :) és a legjobb barátai oda járnak le hozzá,meg a családja...ő meg nem megy ki az utcára,és simán el lehet így élni évtizedeken keresztül,főleg úgy,hogy senki nem keresi,mert mindenki azt hiszi,hogy meghalt.
  • sambauer
    #1235
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=8I6XbAoYSvI]Thugz Mansion [/URL]
  • LasDen #1234
    de lehet hogy titokban ide jött és kiköltözött falura, ahol senki nem ismeri meg :D
  • w77d
    #1233
    azért hidd el ha készülne róla kép azonnal elkezdene nyomozni a média és pikk pakk előkerülne... gyerekek ne az FBI embereltünős filmek világában éljetek :) aki él az hamar előkerül a globális falu világában...
  • Neoncsoves
    #1232
    akik esetleg látják, azokat úgyis leugatják ha esetleg kép is készül, hogy "fake" meg "persze..."
  • w77d
    #1231
    viszont hiába vannaka kikben megbízhat örökké nem bújhat el senki a világ elől, már pár hónap alatt lenne anyni szemtanú hogy tagadhatatlan lenne hogy él. Viszont senki sem látta azóta szóval sajnos egyértelmű halott...