43
  • tóthtamás
    #43
    láttam már a star wars 3.mat
  • ronykutya
    #42
  • pumukli19
    #41
    eladnám szép zöld alig használt lézerkardomat!
  • winnie
    #40
    mint mindig lesz feliratos kópia is a fanatikusoknak - mellesleg vicces lenne ha nem szinkronos lenne, hisz akkor az beintés lenne a gyerek-célközönségnek.
  • DRONE
    #39
    szinkronnal lesz??? ne már
  • winnie
    #38
    az sw-t anno gyerekfejjel élveztük. a mostani gyerekek az 1-2-őt ugyanúgy élvezték szerintem.
  • Robin Hood
    #37
    Aztán a Valhalla Páholy adhatná a magyar szinkront is...
  • NEXUS6
    #36
    Szerintem az episode 1-2-t paródiaként kell nézni, úgy egészen jól elszórakoztam rajtuk, főleg egy jókedvű haveri társaságban, elötte néhány sörrel feljavítva a hangulatot;))))
    Persze az Űrgolyók akkor is jobb;))

    Egész szép emlékeim vannak róluk így az idő messzeségeiből, de mindkettőt csak egyszer láttam.
    (az origi trilógia 3 filmjét vagy százszor összesen.)

    Örexem én is!
  • Mice
    #35
    öregszünk? :)) :P
  • DOT
    #34
    Ugyanmár :) Jar-Jar a legjobb az egészben :D
  • Commandante
    #33
    Timothy Zhan trilógiája űberfasza. A IV.-IX. részek még hadászatilag is megállták a helyüket. Ha a bolygó felszínén harcoltak, arra mindig jó okuk volt, pl a Hoth-on vagy az Endoron. Vagy a klónozó kapzsulás sztori, amikor kellett a személyzet a 200 hajós flottához. Az I.-II.-ben viszont nekiálltak tankozni-gyalogságozni. Miért? Orbitális pályára állok, aztán atomot, izé... lézert, iont meg protont nekik, és csókolom! A Jar-Jar féle Matel-szökevények és a "Jedik embereket nem darabolnak csak robotokat"-droidok szemtől-szembe harca olyan vér ciki, hogy csak na. Na mind1. Remélem most, utoljára kitesznek magukért, és a jedik odabasznak, de keményen. Röpködő végtagokat akarok!!!
  • Kelta
    #32
    Milyen igazad van!!! a Timothy Zhan-os 3 könyv atom modon folytatta a sorozatot, és sok uj klassz szint vitt bele, mindig azt hittem azt csinálják meg ha egyszer folyt. lesz.
    de nem, ehelyett jött a Jar Jar os marhaság :)
    reménykedem...
  • HuAn82
    #31
    Remélem a sok önjelölt "profi" kritikusnak a film megtekintése után nem lesz oka, hogy kiélhesse magát otthon a monitor előtt.
  • dez
    #30
    Remélem, nem lesz túl látványos... De úgy tűnik, ma már nem szempont, hogy legyen lehetőség pár másodpercrekre beleélni az embernek magát a hangulatba, ahelyett, hogy csak kapkodja a fejét.
  • GodBadka
    #29
    Remélem jobb lesz, mint a két első rész. Azok bűnrosszra sikerültek. Inkább a Timothy Zhanos trilógiát kellett volna megfilmesíteni. Remélem még sor kerül rá valamikor.
  • M2 #28
    Zseniális ahogy a karakterek öltözködése itt már kezd olyanra alakulni mint ahogy a IV-ben megismertük őket (derégisvolt).

    Remélem nem lesz akkora csalódás mint az I. és II. rész volt. Látványra nem lesz panasz, az már biztos.
  • kabalthenbk
    #27
    csak jönne már!!! ilyenkor mindíg meg kell nézni az eddigi összes részt:DDD
  • vsoma
    #26
    Remélem nem cseszik el a lézerkardos jeleneteket, mint a második részben. Az első rész a legjobb!
  • NEXUS6
    #25
    A John Williams által készített klipp egész kúl;)))

    Ha az egész film ilyen lesz akkor nem zsepi kell a kicsiknek, hanem pelus;)
  • NEXUS6
    #24
    Az tény, hogy valami eszméletlen mazó kell a magyar szinkronhoz.

    Versényi László kb mint jóságos Holleanyót adja elő Yodát, a szarkasztikus megjegyzéseit meg bevihogásait eccerűen lenyeli mint hibás kólaautómata a százast.

    Persze a hátamon már akkor elkezd futkosni a hideg amikor "rémuszbácsi" benyögi hogy: régesrég ...;(

    Szal irány valamelyik megfelelő mozi, ill hát ugye a külfi warezból a "magyarextrák" eleve hiányoznak;)))
  • haxoror
    #23
    "ugyancsak a budapestiek örülhetnek annak, hogy a szinkronizált kópia mellett lesz pár feliratos verzió is a filmből."

    YESSSS!!4

    de azért vagyok akkora mazo hogy a kiélt buzi szinkronhangú magyarosítottat is meg fogom nézni :P
  • cSuwwi
    #22
    kössz
  • Hedgehunter #21
    johogy jo lesz....
  • Killgore
    #20
    így van :)

    Sztem jó film lesz, de majd kiderül.
  • NEXUS6
    #19
    Ezzel a zsepis dologgal nem tudom mire akartak célozni.
    Átviszik nyálba a történetet?

    A legmegdöbbentőbb rész a BirVisz volt, de azért ott sem került elő nagyi kockás zsepije!

    A sorozat mélypontja számomra az volt amikor az 1. epizódban a halálán levő kudzsingong vagy hogy hitták, szerelmet vallott az obinak, és viszont (Szeretlek, én is szeretlek), majd megigértette vele hogy "gondjátviseli" a kis análkinnak.

    Nem elég hogy tiszta nyál lettem, még egy erős pedofil beérzés is volt a dologban.

    Persze rossz az aki roszra gondol.
  • Tetsuo
    #18
    Ez már a pokémon-generációnak készült.
  • p00h
    #17
    deszép fogai vannak csuvinak :D
  • TeszteloPontHu
    #16
    Versényi László neve is ismert lehet sorozatokból (Knight Rider: Kitt, Magnum: Higi bébi úr).
  • SirLord
    #15
    "McCallum ismét megfenyegette a fiatalabb rajongókat, hogy a jegy mellé papírzsebkendők csomagolását tervezik"
  • FTeR
    #14
    most láttam tívíbe:

    - Védernagyúr!
    - Igenmester?
    - Keeeljfel!

    Rossznak nem rosz, de sehol sincs az eredetihez képest.
  • Rinya
    #13
    Hát nem tom,sztem tul szépre akarták csinálni.Sztem már túl szép:)
    De azért biztos megnézem:P
  • Sub
    #12
    Hatalmas film lesz!!!
  • NEXUS6
    #11
    Végre megtudjuk hogyan alakul át egy szőke kisfiúcska egy gyilkoshangú néger álattá;))

    James Earl Jones rulez!!!
  • Runo
    #10
  • winnie
    #9
    viszont az SW-filmek sosem erőszakosságukról voltak híresek - ha nem a fiatalok lennének a célközönség, akkor anno sem láttuk volna a filmet gyerekként:)
  • Aaron Hallam #8
    "... azaz a keményebb akciófilmekre és általában bevételcsökkentő aggatott R-kategóriát természetesen elkerülték a készítők...."
    Ha jólértelmezem megint a jólbevett szokás szerint a filmkészítők valami módon a bevétel növelés érdekében elrontják a filmet... (sajna a filmek nagyrésze mostanában ilyen...)
  • FTeR
    #7
    valószínűnek tartom, hogy ugyan ezzel a lendülettel teljesen újraforgatják a régi részeket és mire a végére érnek kezdhetik elölről
  • Keldor
    #6
    csak sajna nem lessz több SW:( legalábbis ezt mondják:(

    SW 4EVAH
  • Keldor
    #5
    én már nagyon várom

    azt ha ezzel végeznek csinálhatnának még a kotor1-2-ről is filmet! az is bejönne a népnek de mint atom
  • Cat #4
    de