166
A Ragadozó Los Angelesben
  • Dead
    #46
    Anno ilyen volt, a mozikban a poszter......

  • SLICK
    #45
    hát nem tom őszintén... én így hallottam de sry
  • SLICK
    #44
    Sztem azért mert akkor már képregénybe megjelent az AvP... De a Predator mivel vadász gondolom sok kis bolygón hóhérkodott és sztem meg elég jó ötlet volt egy alien koponyát belevinni a filmbe az télleg jó lett :)
  • Dead
    #43
    Az Alien mediában, a film volt legeslegelőször. Onnan indult a diadalmenete.
  • SLICK
    #42
    én úgy tom h képregények voltak előszőr. És ráadásul Predatoros képregény született meg előszőr...
    Az Alien képregéynek később jelentek meg mint a Predator képregények.
    Csak azt nem tom h miért pont az Alien film lett hamarabb??? [neméti]
  • Dead
    #41
    Az Alien koponyához: Hát azt nem tom megmondani, hogy mér került bele, de elvileg a sima Predatorban nem léteznek Alienek.
  • Dead
    #40
    Először volt Alien film, utána a Predator, és sztem csak utánna jöttek a könyvek

    De azért voltak(vannak) még képregények is
  • Dead
    #39
    Elég furcsa lenne, ha már van 2 és 1 nem lett volna
  • SLICK
    #38
    megérkezett az legnagyobb PREDATOR fun emberetek :PPPPPP

    Én személy szerint rajongok minden Predator-os filmért. Az első két rész a legtutibb abból is az első a legjobb :). Azért nem sokka marad el a második sem.
    a DNA az egy ritka szar tákolmány... arról inkább nem is beszélek

    Valóban jó lenne ha készítenék az eredeti Ragadozó 3-at nagyon kíváncsi lennék rá. Ráadásul a mostani effektekkel meg pláne fasza film lenne... csak vmi ütős story kéne semmi több...
  • datango
    #37
    nem ! ... ez a ragadozó 2 !
  • datango
    #36
    az nemsemmi jelenet !
  • Esrohnoil
    #35
    Hehh... AVP című tavalyi filmet láttad? :)
    Bár ez a vágott verzió vmi förtelmesen szar lett...
  • Killgore
    #34
    KibVszott madarak :D

    Amúgy atom jó film, mind!
  • JGTC
    #33
    meg amikor megijed a háztetőn a galamboktól a Danny Glower,
    osztja is az igét rendesen de idézni most nem akarom :)
  • Punkerwork
    #32
    a legjobb az öreg lány volt a seprűvel, azon mindig jót röhögtünk Myth-éknél :)
  • Waterhorse
    #31
    Szerintem a 2. jobb volt. Azt megnéztem vagy 10x, többet mutatták a Predatort, több Predatort mutattak, és különben is jobban ütöttek a Predis jelenetek mint az 1-ben. Most ezzel nem írom le az elsőt mert az is tetszett.

    Ha lesz folytatás akkor nem az 1. Swarci alakította figuráját kéne belevinni. Lehetne a testvére is, Rock el is játszahtná a testvérét, de ő meg a Jonny Bravo filmen dogozik/fog dolgozni most. A testvére sem egy cingár fickó, de nem tartom feltétlenül fontosnak, hogy megint valami izomember vs. Predator legyen. Sőt ezért is jobb volt a 2. mert egy hétköznapi átlagos zsaru vette fel ellene a kesztyűt. a koncepciót sem érteném igazán, ha behoznák ugyanazt a figurát. Mint az Alienben Ripley, agyon ajnározott, agyoncsépelt, rókabőr momentum. Az Alien sem Ripley-ről szól és a Predator sem Dutch Schaeffer-ről (így hívták asszem). Nincs igazam?
  • sirdond
    #30
    szerintem hogy ha vki olvasott predatoros vagy avp-s könyvet az tudja hogy a predatorok az univerzum minden sarkába járnak vadászni, tehát találkozhattak alienekkel is. ergo szerintem az alien fejnek nincs különösebb jelentősége. esetleg a könyvekkel teremt némi kapcsolatot.
  • soulhunter
    #29
    volt predator 1??????????????
  • Adam5
    #28
    öö

    Nemtom hogy a könyvben volt-e elöbb alien és predator vagy filmben és utána jelentek meg a könyvek de ha könyv volt elöbb akkor valószinüleg ez az alien koponya trófa inkabb ezért volt(mivel a könyvekben is van Alien Vs Predator)

    (remélen lehetett érteni vmit a mondandómból :D)
  • Dead
    #27
    Ja!
    Sztem ez egy fricska az Alien filmeknek, amely megmutatja, hogy rz a jobb
  • Adam5
    #26
    nemtom megfigyeltétek-e de a Predator 2 végén amikor a csávó nézi a koponya trófeákat akko van köztük egy Alien koponya is :P
  • sirdond
    #25
    na azok vannak meg nekem is. szerintem marha jóra sikerültek, főleg az első két rész.
  • Dead
    #24
    Az Jég és Vér
  • Dead
    #23
    Öhöm.........

    Az AvP regények vannak meg: Préda, Háború, Vadászok bolygója

  • sirdond
    #22
    a betondzsungel, meg a vér és jég (vagy jég és vér????) ? és milyenek? érdemes őket elolvasni?
  • RelakSfromhome
    #21
    Ehh, fiatal tacskó!

    hol volt még a retek, mikor a tékákban már ott volt a DNA. Csak azért nem néztem meg, mert a hátulja alapján nem igazán emlékeztetett a predator-ra
  • Dead
    #20
    Én olvastam a könyveket(meg is vannak itt a szomszéd szobában a polcon)

    Arra én se számítok, hogy visszatér(főleg politikusként)
  • Daniel19
    #19
    Sziasztok!

    Én is imádom az első részt!!! A második már annyira nem tetszett.

    Egyébként nagy Van Damme Fan vagyok és kiderült, hogy eredetileg ő játszotta volna a Predatort az első részben. De végül is mégsem ő játszotta. Sok sztorit ismerek ezzel kapcsolatban. Ha érdekel titeket, akkor majd leírom őket. Egyébként a weblapomon több információt találtok az első részről:

    Jean-Claude Van Damme magyar rajongói oldala

    Ha érdekelnek a sztorik, akkor jelezzétek és megosztom veletek nagyon szivesen.

  • JGTC
    #18
    nem olvastam még de ráveszem magam valamikor mert érdekelne

    Hát ez még korántsem biztos, hogy ő rá osszák a szerepet, gondolom kopogtatnak egy páran azért a szerepért! De nekem semmi bajom nem lenne vele.
    A Swarcinak itt már nem lessz "I'm back!" nem olyan fitt ő már, fönleg ahogy most elhízott.
  • Dead
    #17
    Nekem ez a Rock nem nagyon jön be. Nem túl szimpi színész. Szerintem nem tudja helyettesíteni Svájcinégert
  • sirdond
    #16
    én is nagy predator fan vagyok. bár a filmek annyira nem jöttek be. na jó talán az első. olvasta vki a könyveket? én az avp regényeket olvastam és azok rohadtul bejönnek, csak ajánlani tudom mindenkinek!!
  • JGTC
    #15
    Én olvastam amikor az AVP-kijött, hogy a harmadik részben visszahozzák az Arnold alakította szereplőt de most a Rock fogja eljátszani.

    Egyébként a DNA3 ótvar volt, egy szaros pinyóba játszódott(lehet a "retek klubb"-éban)
    Emlékszem amikor megláttam a tékában ezt a gagyit úgy csaptam le rá mint gyöngytyúk a takonyra.

    Mindannyian a média martalékává váltunk:)
  • Mhosah Myth
    #14
    Igen ez is közrejátszott... De leginkább azért nem vállalta mert még nem volt igazán jól.
  • Dead
    #13
    Én úgy hallottam, hogy akkora már befutott színész volt, és nem adtak neki annyi pénzt, amennyit kért, ezért nem válalta el
  • Dead
    #12
    Akkor jó
  • Mhosah Myth
    #11
    Nem az ReTeK klubon láttad? Csak mert én is láttam egy bizonyos Ragadozó 3at de utólag kiderült, hogy azt a címet a gyökér RTL adta... Ez körülbelül olyan cím mint a Gagyi Lovag aminek az eredeti címe The Black Knight! Szóval nem kell bedőlni ennek a szemét kereskedelmi tv-nek... Viszont én Arnold fan vagyok és sajnálom, hogy nem ő volt a 2-be de ha belegondolok ő tényleg inkább jobb volt a dzungelbe katonaként mint a városba szóval lehet így volt jó! Egyébként azért nem ő volt a 2be mert füstmérgezést kapott az 1. rész végén és nem tudott a 2-ben játszani...
  • Alien
    #10
    "Én személy szerint nem tekintem hivatalos folytatásnak, mert az az egyik legrosszabb film amit láttam valaha"

    Nem is hivatalos folytatás, elvielg köze sincs az első két filmhez, csak a magyarok adtak neki Ragadozó 3 címet.
  • Dead
    #9
    VAn vmi folytatása, de KUR*A SZ*R!!
    DNA Ragadozó 3
    Én személy szerint nem tekintem hivatalos folytatásnak, mert az az egyik legrosszabb film amit láttam valaha
  • JGTC
    #8
    a második résznek ilyennek kellett lennie... mert végül is az derül ki az első részhez képest, hogy járják a galaxist és nem véletlenül kerültek ide a Föld-re mint ahogy az tűnik az első részben

    egyébként nekem nagyon tetszik mind a kettő film pedig nem vok nagy PREDATOR fan, jó lenne ha folytatnák!!!!!!
  • KM
    #7
    IMDB

    Predator 2 (1990)

    Directed by
    Stephen Hopkins

    Writing credits
    Jim Thomas (characters) & John Thomas (characters)

    Cast overview, first billed only:
    Kevin Peter Hall .... The Predator
    Danny Glover .... Lieutenant Mike Harrigan
    Gary Busey .... Peter Keyes
    Rubén Blades .... Danny Archuleta (as Ruben Blades)
    Maria Conchita Alonso .... Leona Cantrell
    Bill Paxton .... Jerry Lambert
    Robert Davi .... Captain Phil Heinemann
    Adam Baldwin .... Garber
    Kent McCord .... Captain B. Pilgrim
    Morton Downey Jr. .... Tony Pope
    Calvin Lockhart .... King Willie
    Steve Kahan .... Sergeant
    Henry Kingi .... El Scorpio
    Corey Rand .... Ramon Vega
    Elpidia Carrillo .... Anna