11
  • Zoliz
    #11
    Nyugi majd feltalálják az email felovasót is hogy még kényelmesebb legyen és még a pizzát is mailben rendelünk. Nem lesz ez így jó. Az ember nem erre van kitalálva. Majd meglátjátok. Én már 12 éve fogdosom az egeret, de már teljesen izületesek az ujjaim. Majd nektek is azok lesznek és elgondolkoztok.
  • smv
    #10
    Sosem éreztem magam stresszesnek, mert válaszolnom kellett 1 mailra... De enyi erővel a telefon is hülyít, mert ott is folyton készenlétbe kell lenni, hgoy mikor csörren meg, és azt tényleg fel kell venni.
  • Hegyikecske
    #9
    Ne is kajálj mert addig se tudsz dolgozni valamint teli hassal nem is jó utána se...
  • Kornan
    #8
    Szerintem személytől,munkahelytől függő ez a dolog és még sok más befolyásoló tényezőtől.Biztos valaki rákattan,de valaki leszarja a leveleket és megnézi otthon vagy gyorsan átfutja míg más mindenre válaszol.Valakinek a fejében jár,előre kigondolja mit fog válaszolni....
    Én pl mindig elfelejtem megnézni a leveleket,(pl a munka hevében )
    Szerintem semmiképp ne hasonlítsuk össze a droggal.
  • [HUN]PAStheLoD
    #7
    inkább az IM progik, azok tényleg állandóan onlány vannak..
  • MerlinW
    #6
    Cat jól beszélt
  • Cat #5
    látszik hogy nem dolgoztatok még számítógépes munkahelyen
    folyamatosan bekapcsolt levelezőprogi, napi 50-100 köremail, mert mindent megkapsz ami az osztályodat, ami téged, vagy ami a vállalatot érinti + ehhez a munkatársak vicces levelei... Nem teheted meg hogy nincs bekapcsolva, mert sokszor a feladatok is azon jönnek, szóval igenis nagy figyelemelterelő az email
  • pemga
    #4
    Felmérések "rulz". Pl. azt is kimutatták, hogy a nyaralás vagy a kikapcsolódás milyen negatív hatásokkal van az IQ-ra. (Egyszerűen azért, mert mert lejjebb engeded a stressz-szinted.) Talán nem kéne kiragadni egy mutatót és abból messzemenő következtetéseket levonni.
  • Caro
    #3
    Az SMS meg a telefon elavult, az emailre meg ott a Mail transfer agent.
    Be lehet állítani, hogy naponta milyen sűrün töltse le a leveleket.
  • lolkabolka456
    #2
    ja
    én ezt nem értem [#banplz
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    Húú.. én csak napi 1x vagy 2x nézem meg a leveleimet, akkor is jön pár spam, azokkal gyorsan megbírkózik valamelyik filter, aztán pár hírlevél levlista etc, és ezekre nem _muszáj_ válaszolni, a többire is csak illik :) De vajon mi lesz ha terroristák kezébe jut ez az info? Elárasztják amerikát privát ímélekkel, akik mentálisan kikészülnek a sok ímélezéstől ? :D