531
  • Animefox
    #531
    De tudom a választ, patch-eket kell leszedned, google-be beírod... 1.00 verzió kevés helyekre enged már be plusz sok szerver eleve zárolt a nagyközönségnek.
  • justbusiness123
    #530
    Huh, csoda hogy valaki még nézegeti ezt a fórumot :D egyébként tudnál segíteni nekem valamiben? A vietcong 2 be én általába multizgatok és néhány szerveren azt irja Felhasználó kitiltva. (nekem magyarosítot verzió van meg)nem tudud hogy ez mitől van? CD kulcsom nem eredeti és 1.00 verzióval nyomom. Kösz a helpet! :)
  • Animefox
    #529
    Bizony :)
  • justbusiness123
    #528
    Tom hogy kicsit megkéstem de szeretnék igazat adni Animefox nak. Ez egy nagyon jó játék és az 1 ső része is jó volt , én csak ugy nosztalgiázásból leszedtem mind a 2 részt és le se töröltem . Annyira élvezetes mind a kettő. Nekem ottvan a toppon :)
  • Animefox
    #527
    Híres történelmi város visszafoglalásáról van szó, dzsungel gyakorlatilag nincs.
  • setuh
    #526
    hali! az lenne a kerdesem h a sp resze a jateknak foleg varosban jatszodik vagy a dzsungelben mint az elso resz?
  • Animefox
    #525
    Akkori viszonylatban igen erős gépet követelt meg. Ezt mondjuk én sem értem.
  • qtab986
    #524
    Hogy lehet végigjátszani ezt a játékot?Van AMD 2.5GHz processzorom,ATI RADEON 9600 XT VGA,1GBRAM.A Call of Duty 2-vel lehetett játszani.Ezzel meg nem lehet.Eleve alacsony az FPS de amikor egy temetőben voltam talán 5 képkocka lehetett másodpercenként.
  • Animefox
    #523
    Hogy mi van e??? Ja hogy fut még e server a Vietcong alatt???
  • george4
    #522
    Van coop "tort" server? Gondoltam eloszor kiprobalom, aztan majd meglatjuk, hogy erdemes e megvenni!?
  • Maan
    #521
    Tduja valaki, hogy miért produkál olyan érdekességeket a játék neten, hogy amikor belépek, egy ideig jó, azután az összes ember egyhejben áll és ha még tovább várok, akkor kilép a játékból hibaüzenet nélkül?
  • Maan
    #520
    Ja? Egy kicsit lejjebb mentem és láttam ez is, oppsz...
  • Maan
    #519
    Tud valaki egy olyan fórumot, ami Vietcong2 problémákkal foglalkozik?
  • bullterrier
    #518
    NA11-AMB8-751R-4DR8-US7R
  • márk192
    #517
    Valaki nem tudja annak a programnak a nevét amellyel a Vietcong 2 indul, valami emulátor a neve de pontosabban mondjátok már meg?
  • Prince of Máté
    #516
    Hát ez tényleg gyenge gém lett.
    Minden játékmagazin átlagon alul értékelte
  • panther112
    #515
    Sajnos a 2 szerintem is nagyon gyatra lett. Főleg ahhoz képest, hogy mi volt a Vietcong, talán minden idők egyik legjobb játéka...
  • Animefox
    #514
    Már akinek.....
  • Djemba
    #513
    EZ EGY AKKORA SZAR GAME
  • Animefox
    #512
    Jajjjj koszos lesz az ingeeeem!!!!!
  • Animefox
    #511
    Jééééééé innen látni a nagyi faluját is!!!!!!!
  • Animefox
    #510
    És ki rakott ki a kapuhoz zsinóros gránátot???
  • Animefox
    #509
    Ki evett a kajámból és ki nyúlt a személyes papírjaimhoz???
  • Animefox
    #508
    Ki aludt az ágyamban?????
  • Animefox
    #507
    Ezzel még sose lőttem félre, elrepít minden ellenfelet, online mérkőzésen senki gyűr le, (kivétel mikor 20 másodpercig minden lövés után töltök, na ekkor vagyok sérülékeny....)
  • Animefox
    #506
    Piszkevasat vissza helyezem a foglalatba, felhúzom az elsütő csappantyút, csap biztosítva, (figyelem: ekkor még nem létezett a kakas megnevezése, majd csak ezután kb. 100 év múlva.)
  • Animefox
    #505
    Ezt is betömöm jól, mert már jártam úgy hogy kigurult.... ;) biztosra kell menni lövésenként....
  • Animefox
    #504
    Jöhet a golyó....
  • Animefox
    #503
    Kicsit megtömködöm....
  • Animefox
    #502
    Bizti ami bizti lőttem és most töltök, hogy újra lövésre készen legyek, egy M16-os nem ellenfél e fegyvernek.... ;)
  • Animefox
    #501
    Mintha valaki kikukucskált volna az ablakon???
  • Animefox
    #500
    Édes otthon....
  • Animefox
    #499
    Hohóóó a lőszerraktár a toronyban berobbant....
  • Animefox
    #498
    Megtette.... ;)
  • Animefox
    #497
    Ez megteszi.... de tegyünk mást is hozzá.... biztonság kedvéért.
  • Animefox
    #496
    Így elnézve nem hagyhatom az ellenség kezére, rögvest cselekedek...
  • Animefox
    #495
    Ki másztam nagy nehezen, fejemet fogva, nagy zuhéba, ázok mint veréb, nem jutottam el a célhoz, rossz a terep de így is messzire jutottam biztonságban....
  • Animefox
    #494
    Sárba, bombatölcsérben elakadva....
  • Animefox
    #493
    Ellenség tökre befészkelte magát....
  • Animefox
    #492
    Mocskosul besaraztak és pocsolyába lőttek....