8857
  • JonasSandor
    #8857
    Instant vétel lett a 3-dik része, csütörtöktől belecsaphattok a lecsóba.
  • JonasSandor
    #8856
    November 17 én jön a folytatás.
  • JaSoN HuNTeR #8855
    miért is?
  • BBazsi
    #8854
    Sziasztok!

    Vki még játszik a coh1-el? Olyan nehez jatekot találni, automatch meg soha nem dob be senkit.
  • CAC
    #8853
    Mondjuk jó nagy noob volt, aki elkövette ezt a videót. :S
  • JaSoN HuNTeR #8852
    Sziasztok ki ismeri ezt a modot? Ajánlom nektek. No pop cap = hatalmas háború!

  • Kotomicuki
    #8851
    Nem, a 3 "részt" külön-külön kell megvenni, hogy teljes legyen a "trilógia".
    De, gondolom a streames verzió már egyben van, lásd az előző hsz-t...
  • Ford78
    #8850
    Helló! Egy kérdésem volna. A Tales of Valor kieg tartalmazza az eredeti játékot is?
  • conshilla
    #8849
    Szia! Nem szűnt meg a szerver, hanem megváltozott, most már a Steam szolgáltatja.
    Kérdésed alapján viszont te nem legális játékverzióra és kiszolgáló háttérre célzol, így nem tudok segíteni.
    Ha szereted a játékot, akkor érdemes kivárni egy steames akciót, ahol már 1-2 ezer forintnak megfelelő Euróért hozzád vágják a CoH1 teljes packot és előbb-utóbb ez lesz a 2-vel is.
    Ha megvan egy legál példány, akkor itt találsz útmutatást, mit kell tenned:
    http://company-of-heroes.hu/index.php/hirek/448-koeltoezes-a-steamre
  • Hecker007
    #8848
    Az mitől van, hogyha egy letöltött mappon játszunk akkor a kör végén ahol a pontokat mutatja dob egy relic errort és csak akkor tudok multiba lépni utána hogyha mygamesből törlöm a játék könyvtárát?
  • emil01
    #8847
    hello
    segitség!!
    szeretnék játszani online a játékkal de teljesen kezdö vagyok
    elöször az elsövel de szeretnén felfel haladni végén a legujabbal ,de semmit nem tudok hogyan kell elinditeni a z online részt
    föképp az elsön hisz megszünt a szerver,néztem netem probáltam a tunnge-t de semmi meg a strimet is de ott sem
    Válaszokat elöre is köszönöm
  • SZUsszan
    #8846
    Hello!

    Valahol van még valami élő link operation stonewall pályákhoz?
  • Keither
    #8845
    A sima lemezes verziót is be tudom regisztrálni steamen? Mert anno próbáltam de nem jártam sikerrel, bár az is lehet, hogy nem jó helyen próbálkoztam...
  • bgabor
    #8844
    A szerver átállás óta, he beregisztráltad steamen a cd kulcsodat ahogy kell, a new steam versiont kell telepíteni belőle, az jól megy.
  • Keither
    #8843
    Sziasztok!

    Abban szeretném kérni a segítségetek, hogy ideje, (ha jól emlékszem azóta mióta volt a szerver átállás) valahányszor elindítom a CoH-t mindig azt írja ki, hogy tegyem be a lemezt. Az automatikus frissítés se indul el. Hiába patcheltem fel, a hiba ugyan az. A játék eredeti de nem, hogy a multi rész nem indul de már amikor elindulna ez fogad.
  • Kotomicuki
    #8842
    Javítás: az "indító fájl" az asztali indító ikont jelölné, ebben kell az ominózus 2 sort megrövidíteni/átírni!

    ...

    Nagy negatívum a 4.8.1-el kapcsolatban, hogy a PG TD doktrínájából teljesen száműzték a Párducot és a Tigriseket -> így a leginkább támadó szellemű ág vált egy 2., teljesen defenzív és csak kontrákra építkező SE-vé!
  • zorrobomber
    #8841
    Jogos, én bocs.
  • bgabor
    #8840
    Bocsánat de a Tales of Valor Standalone játék, azaz nem kell hozzá az alapjáték. Ez a legutolsó változat, mindenki ezzel multizik. A többit nem kell megvenni, azokban csak extra singeplayer hadjáratok vannak.
  • Kotomicuki
    #8839
    Ha esetleg másnál is jelentkezne, akkor leírom, hogy hogyan oldottam meg az új Blitzkrieg mod felhelyezését a "régi" játékra (ToV): a 4.8.1 csinál egy plusz mappát (vmilyen luncher-est) a CoH-on belül és oda szórja be a dolgait (ekkor indítva figyelmeztet, hogy milyen verzió is kéne neki a futáshoz, majd angolosan távozik...); ebből a könyvtárból kell MINDENT a CoH gyökerébe áthelyezni (egy szinttel "visszább") és a indító fájlban, két helyen(!!!) átírni az új címet (törölni a régi végéből a luncher-es könyvtárrészt); s lőn, a Blitzkrieg elindul...
  • zorrobomber
    #8838
    Igen meg kell venni az alap játékot. Itt most az összes rész akciós, ~3400 körül megkapod az alapjátékot és a két kieget együtt. Azért láttam már ennél olcsóbban is, de semmiképp ne steam-en vedd alapáron :)
  • andrue
    #8837
    hát mennyi steamen 4500 körül de ez csak a tales of valor ahoz megkell venni az alapjátékot is? mert az még plusz 2000 azt meg sokallnám de akkor kb hányan játszanak ilyen 5-6-7 fele délutánonként valami info?:D köszi amugy
  • antiqueA
    #8836
    Persze, mivel csak Steam-el megy.
  • antiqueA
    #8835
    Kérdés, hogy mennyiért. Nagyon kevesen játszanak már vele. Mikor utoljára próbáltam menni egy online-t, nagyon sokáig kellett várnom. Ki is léptem.
  • andrue
    #8834
    Sziasztok szerintetek érdemes megvenni a company of heroes tales of valort? a company onlineval sokat játszottam az fasza volt ez hasonló? és mennyien játszanak?
  • Apa27
    #8833
    Szerintetek ha dobozosban venném meg a CoH2-őt, akkor azt fel lehetne telepíteni a Steam-en, mint a CoH1-et?
  • zorrobomber
    #8832
    Köszi a választ. Gép restart megjavította, de a játék újraindítás nem.
  • AndrewT
    #8831
    Ez akkor fordul elő, amikor a játékban lévők közül valaki a betöltés során fagy ki, és amíg nem sikerül kidobni (általában nem sikerül), addig a játék ebben az állapotban fog "működni". Ha viszont ez rendszeres, akkor másfelé kell nézelődni.
  • zorrobomber
    #8830
    Sziasztok!
    CoH-ban tapasztalok most olyat, hogy elindítom a multiplayer meccset, én hostolok, és minden működőképesnek tűnik, reagál a kurzor, beszél az engineer. Annyi a probléma, hogy utasítást nem fogad el semmit. Nem mozog az engi, nem gyárt a HQ. Pontosabban gyárt, de nem jön ki az egység. Látott már valaki ilyet?
  • Gót
    #8829
    Bocs, rossz helyre írtam!!!
  • Gót
    #8828
    Sziasztok!
    A HOF kieggel játszom, és a 2. kampány 4. pályáját kezdtem el épp. Sajnos azt vettem észre, hogy a mágiából eltűntek a pusztító varázslatok, pedig azt felvetem és fejlesztettem korábban. Miért tűnt el az egész? Programhba vagy mi lehet ez?
    Valakinek van ötlete?
  • Hecker007
    #8827
    Blitzkrieg Mod 4.70 + hotfix#8 + mappackok: LINK

    Blitzkrieg Mod HD Ground Textures: LINK
  • AndrewT
    #8826
    köszönöm, és örülök is, hogy kijavítottál. meg annak is, hogy még nem halt ki teljesen ez a téma :)
  • Hecker007
    #8825
    És már volt hozzá 8 hotfix is :D
    Elvileg lassan ki lesz adva a teljes.
  • V43 1105
    #8824
    Ne haragudj, de ki kell javítsalak.. 4.70 Open Betanal tart a Blitzkrieg mód! :-)

    Itt elérhető mindennel együtt... valahol van még hozzá HD textúra pack, majd ha meg van belinkelem azt is. :-)
  • AndrewT
    #8823
    ha még aktuális: http://www.kkb-clan.de/download.php?fileID=113
    ez a 4.6.0.0, a legutolsó fullos installer, néhány apró patch van csak azóta, 4.6.4.1-nél tart.

    nekem is volna kérdésem: próbálnánk ismerősökkel az eastern front modot. meghívás után az az üzenet, hogy nem tudunk csatlakozni a másikhoz, fordított hosztolással is próbáltuk, illetve a multi listában sem látható a másik játéka. a launcherben végső elkeseredésünkben ráböktünk egy olyanra, hogy login és create account, hátha a mod külön account rendszerrel dolgozik, de létrehozva és azzal belépve is változatlan a helyzet. alap coh/of/tov hibátlanul működik. ötletek esetleg, hogy mit nézhettünk be ENNYIRE? köszönöm.
  • antiqueA
    #8822
    Tudsz segíteni ebben egy közvetlen linkkel? Megtaláltam a Bk modot, de annyi verzió van, hogy nem tudom melyiket kell először feltenni. A leírásban pedig nem írják, hogy wattafakk.
  • V43 1105
    #8821
    Elfogadsz egy tanácsot? Dobd fel a Blitzkrieg módot és a hozzátartozó HD Textúra csomagot ;)
  • kemotox
    #8820
    Aham, mostmár mindent értek, köszi szépen!
  • Hecker007
    #8819
    Igen, benne van minden, ez ilyen all in one verzió, a többi nem is működik, mert nincs THQ szerver amihez csatlakozni szeretne.
  • kemotox
    #8818
    Aham értem köszi. Közben sikerült valami kis számomra is érthető infóhoz jutnom ez ügyben, és el is kezdtem letölteni a steam versiont.
    Ebben akkor benne vannak azok az újdonságok is, amik a két kiegben?